atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Pilna māja Budām...
Madāma
Iesūtīts: 2010.09.14 12:55:38
Sveiki, gudrie prāti!

Mana situācija - es kristiete, vīrs budists (vai nu vismaz gribētu tāds būt...). Viņš daudz ceļo pa austrumu zemēm un no katra ceļojuma pārved kaudzi ar dāvanām. Un lūk - mūsu mājā rindojas Budas galva, nu jau arī Ganešs, dažādi Tibetas sakrālie trauki, staulītes no cilvēku kauliem (Indija!!!).
Pēkšņi es tos ieraugu ar citām acīm!!! Man liekas, šie priekšmeti mani traucē, iespaido. Vai tās ir tikai manas iedomās? Vai šādiem priekšmetiem reāli ir kāds spēks, aura....?
Nu, novācu un saliku plauktā. Pretī dabūju milzīgu konfliktu un apzīmējumu - sektante, nav ko brīnīties, kristieši ir visagresīvākā reliģija Pasaulē utt...
Ko darīt?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Memekija
# Iesūtīts: 2010.09.15 13:55:31
nu lāb, nav ko te smieties par cilvēkiem. ja Madāma ar savu Monsieuru varēs sadzīvot, katrs ar savu ticību, tas taču būs tikai apsveicami. Iespējams, viņi ar laiku pat atradīs daudz kopēja.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.15 13:56:07
interesanti- ja budas figūriņa spēj izraisīt galvassāpes, kas notiek tad, ja viņu pārkausē par kaut ko citu? kā ticīgie izskaidro- kur slēpjas tas spēks?

tas pats ar kuloniņu krusta formā- vai pārkausējot tam ir tās pašas "spējas", kas bija pirms tam? un ja metāla krustiņu pārkausē un atlej budas figūriņu? tas pats, kas izdalīt ar nulli? vai arī mūs iesūks melnais caurums?
pich_
# Labojis pich_: 2010.09.15 14:05:11
Ctulhu
Otraadi apgriezts kristiesju krusts ( ar garo zaru uz augsju) esot saatanistu ziimee

man liekas, ka paši kristieši ir pārvērtējuši to otrādi apgriezto krustu. esmu lasījis, ka kāds no Jēzus sekotājiem esot vēlējies, lai viņu piesit apgrieztā krustā, jo pareizi apgrieztā krustā nebūtu cienīgi sist (aiz cieņas pret Jēzu).
versija par sātanu esot nākusi pēc tam

atradu- Sv.Pētera krusts http://en.wikipedia.org/wiki/Cross_of_St._Peter
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.15 14:18:30
Ctulhu pich_
klau, nu ja nav vairs loģisku un saprātīgu ieteikumu, moš nepiesārņojiet diskusiju ar prātuļojumiem par reliģisko simboliku?
Jaunajiem lietotājiem reizēm ir grūti noorientēties padomos, ja diskusija aiziet pa daudzām lapām.
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.15 14:22:13
vilks

nu bet kristīgā mācība iesaka neticēt māņiem un elkiem, un mēs iesakām tieši to pašu
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.15 14:55:09
pich_

ne kuloniņiem ne krustiņiem pašiem par sevi nav nekādu tādu spēju, auksta matērija un tikai. enerģiju visam vispirms jau dod Dievs, kas Vienīgais visu arī radījis, bet tālāk radības pašas šo matēriju attiecīgi apvelta.
kur iztrūkst Dieva klātbūtnes, tur tad arī savairojas visādas nešķīstības - neierobežots darbības lauks jebkuram kritušam garam. kur nu vēl ja tas ir tiešā nodevēja/elka atveids.
att.!
tikai nejaukt budistus kā cilvēkus, kuri tāpat iet šauro ceļu, ar pašu Budu kā elku. budisti bieži tie paši anonīmie kristieši vien ir, kurpretī Buda savā laikā apzināti nodeva Dieva Dēlu, un te nu tā alga skaidra...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.15 15:10:05
pich_, Memekija

vai, tad man atkal jāpārraksta Delpers, viņam visai smalki atklāts, kā tas gan iespējams, ka kristietība (lai gan vēsturiski jaunāka par daudzām citām reliģijām) tomēr nekādi nav plaģiāts. bet tas jau atkal nozīmētu ceļojumu ārpus/pirms Bībeles... kaut kā negribas izvērst man kārtējo monologu (ar norejošiem komentāriem fonā...)
vislabākais būtu kārtīgi lasīt pašiem, tad arī ticamība pavisam cita (nezinu tikai, vai izd.Sol vita vēl dabūjamas viņa grāmatas)
vilks
# Labojis vilks: 2010.09.15 16:29:02

nu re, viss atkal ir glīti un var turpināt runāt par tēmu
pich_
# Iesūtīts: 2010.09.15 16:39:07
vilks

ok... lai gan forums tieši domāts diskusijām- klausu tevi
vilks
# Iesūtīts: 2010.09.15 16:44:23
pich_
Diskusija par Delperu notiek citur
Diskusiju par reliģisko simboliku vispār un ar to saistītajiem/nesaistītajiem gariem var uzsākt citur.

Šī diskusija ir par konkrētu cilvēku konkrētu problēmu.
biča
# Iesūtīts: 2010.09.15 16:57:28
man ar liekas noderīga doma tās figūriņas pa kluso nosvētīt. iespējams ar svētītu ūdeni, ja ar mācītāju var sarunāt. tad nekam sliktam no viņām vairs nevajadzētu nākt un tās būs tikai dekorācijas.
Madāma
# Iesūtīts: 2010.09.15 18:26:23
Tā- nu tad, tā kā man ir laipni atgādāta mana parole un es atkal tieku iekšā ziņoju-

es neko neizdarīju! Ne vairs skapī bāžu, ne apsvētīt taisos. Pielūdzu Dievu pie katra stūra`, kur kaut kas tāds stāv un lūdzu lai noņem, ja ir kas tur tām lietām slikts, ja nav - lai man naivai piedod!

Tikai vienu nu gan ne- nekādas ļauno garu un demonu maskas te lai i netaisās nest! No šitā neatkāpšos- ne un ne!

Pati sev guļamistabā noliku vienu māāāāāāāāzu ikoniņu. Nu pavisam maaaaaaaaaazu Lai nesāktos otra galējība - māja kā Dievnams!

Nu kaut kā būs jāmēģina sadzīvot! Pati tak teicu jā
incognito
# Iesūtīts: 2010.09.15 18:33:47
-Jona-
kurpretī Buda savā laikā apzināti nodeva Dieva Dēlu

Interesanti, nebiju dzirdējis. Vai pastāstīsi sīkāk? Tas varētu noderēt arī Madāmai, lai paskaidrotu vīram, kāpēc budistu simbolika viņai nepatīk.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2010.09.16 10:54:38
Madāma
Lieliski!
Tad tikai lieto to ikoniņu arī ikdienas lūgšanai - meditācijai!

incognito
Saņemsi kārtējo ezotērsko fiction leģendu...
-Jona-
# Iesūtīts: 2010.09.16 10:57:21
incognito

sk. attiecīgajā tēmā
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=2&id=3447&start=8
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 73 , pavisam kopa bijuši: 1268