atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Lakatiņi
Svilpaste
Iesūtīts: 2007.05.09 21:51:58
"Vīram nebūs galvu aizsegt, jo tas ir Dieva godības attēls un atspulgs; bet sieva ir vīra godības atspulgs. Jo vīrs nav no sievas, bet sieva no vīra. Jo vīrs nav radīts sievas dēļ, bet sieva vīra dēļ.
Tāpēc sievai jābūt galvā pilnvaras zīmei eņģeļu dēļ ." 1.Kor.11
Lai atdalītu diskusiju tēmas- tātad, kā jūs saprotat šo Rakstu vietu? Vai tas būtu jādara tikai precētām? Kas ir domāts ar "zīmi eņģeļu dēļ"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
patriots
# Iesūtīts: 2007.05.14 15:14:27
Sieviete
Nu tad paklausiet, jo paklausība un pazemība jebkurā gadījumā ir teicamas īpašības un nes lielu svētību.
patriots
# Iesūtīts: 2007.05.14 15:16:34
Sieviete, bet ko jūs teiktu ja vīrieši sēdētu baznīcā ar cepurēm galvā? Tas ir tā paša stāsta turpinājums!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.14 15:18:59
Kārlis sj, +Jānis, manuprāt te runa iet par paradigmu sadursmi. Un tīri no epistimoloģijas izriet, ka nav iespējams salīdzināt divas paradigmas, jo tad ir jārada trešā - meta paradigma.
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.14 15:24:36
Mulders
Škic, darvinisti un paradigmiķi uz citu lapu!
Te mēs joprojām par lakatiņiem un cepurītēm runājamies...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.14 15:26:58
Blss, nuvot un taa tie sievishkji muus viirieshus novelk no kosmiskaam teemaam pie savas virtuves... ehh Paavilam tomeer bij taisniiba, ka sievishkjim jaastaav klusu kad ziilonji miicaas
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.14 15:33:07
Mulders
Kā tu zini, ka esmu sievišķis? Andim Atvaram arī šis jautājums nez kāpēc liekas svarīgs!
Bet katram zilonim jāmīcās pa savu aizgaldu, ne?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.14 15:54:13
Balss, pēc nika spriežu. Ja neiri sievišķis, tad esmu maldināts
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.14 16:23:52
Mulders
Paliec nu šoreiz neziņā! Es jau stāstīju Andim, kāpēc maskējos - lai mani neiemet kastītē: ja vīrišķis, značit tāds, ja sievišķis - tad šitāds!
Lai manas domas, runas, pļāpas pieņem neitrāli (kaut gan ono es neesmu - drīzāk pavisam tipisks savas sugas pārstāvis/-e)
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.14 16:32:44
Balss, nu tamdēļ nepārmet, kad es tevi iebāžu kastītē "sievišķis" izejot no tava nika Interesanti, brīvību sev būt neizzināmai tu gribi paturēt, bet citam iespēju tevi izkrāsot tu liedz!
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.14 16:51:48
Mulders
Vai tad es Tev ko liedzu vai pārmetu? Kurā vietiņā? Krāso mani vesels! Taisnība, niks jau gan ir sieviešu dzimtē...
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.05.14 21:53:49
patriots
Nu, tas jau ir tieši tas pats jocīgais - vai lakatiņi, vai cepurītes. Jūdu vīriem cepure sinagogā - Dieva priekšā - ir obligāta! Kristieši dievnamā cepuri noņem... Man liekas, ka, citējot gudro Salamanu, tas viss ir niecība un vēja ķeršana.
danar
# Iesūtīts: 2007.05.15 10:29:34
"Bet es gribu,lai jūs ņemtu vērā,ka ikkatra vīra galva ir Kristus,bet sievas galva vīrs,bet Kristus galva ir Dievs"(Kor.11.3-4)
Ja nebūtu šī teikuma,tad es arī būtu pārliecinata,ka Pāvils turpmākajos pantos runā par ārējām lietām-cepurēm un lakatiņiem.Man kaut kā neiet kopā.Iespejams-kļudos.
Kārlis sj
# Labojis Kārlis sj: 2007.05.15 12:19:22
Jaa, izraadaa Paavils runaa par galvaam
Bet es sho galvu kjeedi nesaprotu. Peec shiis kjeedes, man spriezhot, sanaak, ka sievietei nokljuut lidz Kristum ir tik pat bezceriigi, cik viirietim - liidz Dievam. Bet kaa jaut te dazhi teica, no visa konteksta teikumus raut araa varbuut arii nav labi.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.15 13:58:25
Kārlis sj, bēdīgākais ir tas, ka mūsdienās šis "vīra" ķēdes posms ir ne pārāk glaimojošs un tamdēļ arī mums ir sievietes, kas gan tiecās gan faktiski pilda vīra funkcijas.
Kārlis sj
# Labojis Kārlis sj: 2007.05.15 15:16:16
Mulders, kaapeec tas ir `beediigaakais`? Kad redzu tos glaimojoshos musulmanjus, kuriem metru aiz muguras saucamaa sieva kaa suns pakalj tipina, tad man abus zheel, visvairaak gan taa, kas pa priekshu iet. Man optimaali ir, ka viens otru var papildinaat, esot vienam no otra atkariigiem, tai pashaa laikaa ari esot vienam otra neatkariigiem. Pilniiga neatkariiba caur pilniigu atkariibu un otraadi. Tad varu iedomaaties, ka taa viena atkariigi-neatkariigaa-atkariiguma veidujuma galva ir Kristus. Paavila antropologijas universalitaati stipri apshaubu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.15 15:25:56
Kārlis sj, bet tas jau arī ir Radīšanas mērķis. Dievs sievu radīja nevis kā vergu vīram, bet kā palīgu, kas viņam atbilst. Manuprāt Baznīca (ja ne vienmēr tad šodien) tomēr aizstāv to tēzi ko tu nupat uzrakstīji. Un šoreiz es tev pilnībā piekrītu.
Tas "bēdīgākais" bij domāts, ka vīrieši nepakļaujās savai galvai un tādējādi pamet savus pienākumus ģimenē pret sievu, rezultātā tiek deformēts Dieva iestādījums.
Kārlis sj
# Iesūtīts: 2007.05.15 16:12:01
Mulders, es tev arii veel vairaak piekristu, ja tu teiktu, ka Dievs radiija ne tikai sievieti kaa paliigu viram, bet arii viiru kaa paliigu sievietei. Bet to jau Jahvists nedriiksteeja vai nespeeja pateikt.
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.16 00:41:40
Nu, re, kur gudri zēni! Prātīgi runā un pat nestrīdas!
Kādam jau ir jābūt galvenajam (vīram), citādi ģimenē izies kā divgalvainajam pūķim, kurš nespēja pats ar sevi vienoties.
Tikai tai galvai jābūt gudrai un labai, tad arī paklausīt nav grūti! (Arī bez lakatiņa!)
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:33:46
Oho, Kārlis sj par Jahvistu . Jūtu šito skolu - kristietības maldinātāju pirmajie.
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.16 18:19:28
lielais brālis
Vai Tev garlaicīgi, ka nāc visur kasīties?...
Ej saulītē, ej, uzrunā tos cilvēkus, kas ārā, lai viņi taptu gudri ticībā un negvelztu muļķības ne par vienu Baznīcu, bet nāktu pie ticības uz Kristu un taptu izglābti!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 1678