atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par sevis maaniishanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.06.29 11:46:11
Lai pasargaatu gnostikja teemu!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:25:13
Jošs Mulders
Tiem fiziķiem jau kāreiz nebija zināšanu ekonomikā. Ja būtu pareiza vēlēšanu sistēma, tad viņi nemaz nebūtu ievēlēti.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:27:49
Ctulhu
Uhu, valsts varētu veicināt un atbalstīt konstruktīvas darbības. Ja tu nedzer, tev izmaksā prēmiju (no dzērāju maksātiem nodokļiem kaut vai).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:29:10
EM, uhh piekusu ar jums kaujoties.

Davai saakam ar mazuminju. Upgreidojam izgliitiibas sisteemu! Citaadi, man personiigi NAV skaidrs, kaapeec muusu universitaates razho faktiski nederiigu produktu IT industrijai... Es par to briinos, jo GATAVI studenti, kas iznaak no universitaates, ja nav samouchka manjak, burtiski - neko iipashu nejeedz programmeeshanaa un IT vispaar...

A kaareiz ir korelaacija... Tie kas zin, tie nemaak... bet tie kas maak, tie zin gan!

Tobish, tie studenti, kas jau straadaa, vai ir veixmiigi uzrakstiijushi savas 10000 rindinjas koda, arii ZInaashanaas teoreetiskajaas ir daudz daudz speeciigaaki...

Tobish es personiigi absoluuti neredzu korelaaciju starp graadu un cilveeka deriigumu IT industrijai kaa razhojoshajai sfeerai.

Es driizaak njemu darbaa fruktu, kas var uzraadiit 10 000 rindinjas koda, kas straadaa, nekaa chaliiti kam doktora graads un viss ko vinjsh maak, apstaigaat grafus izmantojot A* algoritmu.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.04 16:30:55
Ctulhu, kaa ir tavaa industrijaa... universitaashu graadam ir noziime darbaa, jeb tur arii... jaunizceptie studenti ir no 0 jaapamaaca?

IT noteicoshais ir prakse... bez saviem 10 000 rindinjaam darbojosha koda, nekas nebuus... un klasiski - practice makes perfect, nekaa savaadaak.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:33:45
Ctulhu
Te vareetu buut runa kaareiz par to, lai tiem, kas atsakaas no tiesiibaam uz destrutkiivaam darbiibaam, pieksirtu papildu tiesiibas, kaadas citiem nav.

Nu taa rupji runaajot - ja tu nedzer alkoholu, tev uzdaavina kalasnikovu... // tas primitivizeets piemeers, protams//


neadekvāts piemērs. Attiekšanās dzert alkoholu NAV atteikšanās no tiesībām. Kā reiz tās ir tiesības nedzert - realizācija. Attiekšanās no tiesībām dzert alkoholu būtu alkohola aizliegums bez variantiem ar lielām represijām pret tiem, kas pārkāpj šo tiesību aizliegumu. Jo alkoholu dzert taču tiesību nebūtu nevienam....
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:35:38
a_masiks
Bet tā ir rīcība, kas sabiedrībai nāk par labu, tāpēc atbalstāma.
Nu apmēram kā ziedot daļu savas naudas labdarībai, vai neziedot, nopirkt vēl vienu televizoru.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:35:45
Ctulhu, vot neaceros, bet bij kaut kaads fantastiskais staasts, kur bij varena pilseeta, kuru vadiija baigais Matrix Dators... taa bij absoluuti sleegta sisteema.

Tachu sisteemaa bij algoritms, kas reizi pa x gadiem produceeja nestandarta cilveeku - kjeceri - kas meegjinaaja sisteemu uzhackot.

Nu ij staasts par vienu taadu kjeceri, kas uzhako pilseetas sisteemu un pashu Matrix, lai paplashinaatu pilseetas "krugozoru" un atklaaj ka ir citas paraleelas civilizaacijas uz planeetas... nu un tur beigaas viss bij labi...

Tobish... Nookraatijai arii vajadzeetu ljaut pastaaveet "muljkju ciematam" kas ir pashas sisteemas finanseets, kur kjeceri driixt visai briivi "hackot" sisteemu
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2011.07.04 16:36:08
Ctulhu

/offtops/
Bet tas pats - ja jauniesji ir manjaki, tad vinji kko jau prot.

tjipa to ko liek darīt viņiem hormonālās vētras?
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:38:14
EzītisMiglā
Bet tā ir rīcība, kas sabiedrībai nāk par labu, tāpēc atbalstāma .

tad tas ir audzināšanas nevis tiesību jautājums. Tb - atbalstot vai "traucējot" - arī tiek audzināta sabiedrība. Gan individuāli, gan kopumā.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:39:03
Jošs Mulders
Izglītības sistēma ir cits stāsts. Man ir aizdomas, ka diezko efektīva tā nav nekur.
Zinu tikai vienu efektīvu apmācības sistēmu, par to atsaucās arī pedagogi (lasīju vienu krievu pedagoga darbu) - tā ir Habbarda sistēma (nu i kas, ka saentologs un reliģisks biznesmenis, tas nenozīmē, ka tāpēc nevarētu arī ko pareizu izdomāt vai nospert kādam idejas, vai sakompilēt)
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:40:29
Jošs Mulders

Tobish... Nookraatijai arii vajadzeetu ljaut pastaaveet "muljkju ciematam" kas ir pashas sisteemas finanseets, kur kjeceri driixt visai briivi "hackot" sisteemu

tas tjipa ir mājiens, ka ateistu forumā būtu jābūt stūrītim, kur teistiem niekoties, un lelba forumā - stūrītis kur ateistiem tusēt?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:42:53
Jošs Mulders
Ctulhu jau visu laiku saka, ka visādi dīvaiņi tipa Ahnenerbe ir vajadzīgi. Ja nu pēkšņi traka ideja izrādās patiesa? To cilvēku jau nebūs daudz, kas ar trakajām idejām strādās, pie kam, tie cilvēki jau pēc dabas būs tendēti uz tādām lietām, un nekur citur viņi tā kā tā ražīgi nestrādās.
Vēl viens labums no viņiem - negaidīti blakus produkti, nejauši atklājumi. Nu, kā alķīmija sekmēja ķīmiju.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:43:37
tas tjipa ir mājiens, ka ateistu forumā būtu jābūt stūrītim, kur teistiem niekoties, un lelba forumā - stūrītis kur ateistiem tusēt?

Tjipa tavo!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:44:02
Ctulhu
Habbardam ir speciāls kurss - "kā dajebko iemācīties", tur ir tikai pedagoģija vien, mācīšanas metodes, un nekādu tetānu, ingramu un citādu dianētikas un saentoloģijas brīnumu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:45:14
Ctulhu, es tak teicu, ka EM ir scientologs. Vinjsh pats tik nezin.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.07.04 16:50:54
Jošs Mulders
Es savulaik biju sasistīts ar scientologiem, bet atklāju caurumus viņu mācībā un vairāk viņus nepazīstu. Tāpat es esmu skaitījis krišnaītu mantras, un arī biju ar vienu kāju Prieka Vēstī vienubrīd.
Bet tas nenozīmē, ka es automātiski piederu kādai no šīm organizācijām.
Kā arī, ja es saku ko labu par vienu fragmentu, tas nenozīmē, ka es to pašu teikšu par visu bildi. Lasīju, ka Habbarda idejas par apmācību esot jau sastopamas agrāk, kādam tur poļu skolotājam, un vēl citiem. Kas par to? Vienalga, uzskatu Habbarda apmācības sistēmu par labu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:05:42
Ctulhu, EM, tas jau ir veids, kaa paardot sliktu produktu... pieveershot uzmaniibu shii produkta labajaam iipashiibaam... ij taa nejaushi nokluseejot, ka iisteniibaa jau tas ir suuc.
biča
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:34:52
Ctulhu
Ja defineesim, ka izplatiit epideemijas ir labi ( defineet jau to var), tad aatri buus kirdik.

Neredzu iemeslu, kāpēc tā nevarētu definēt - labi, jo samazina pārapdzīvotību un uzlabo atlikušās cilvēces vidējo imunitātes līmeni
Gnidro [213.102.154.175]
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:35:00
Ctulhu
Nookrātija gluži vienkārši padarītu nelaimīgus ļoti daudzus cilvēkus .``

Aha. Tagadeejie likumi arii padara nelaimiigus ljoti daudzus pedofiilus, sadistus un narkotiku razotaajus.


Tu izklausies pēc Muldera. Nenolaidies tik zemu, mkay.
Gnidro [213.102.154.175]
# Iesūtīts: 2011.07.04 17:37:37
Ctulhu
Nevar, jo tad vinjs paarstaaj buut nookraats.

Haha, točna challanger appears. No true scotsman is no true.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 33 . 34 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 97 , pavisam kopa bijuši: 23010