atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva Dēls = ?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:51:19
http://www.christianitytoday.com/ct/2011/february/soncrescent.html
īsumā... stāsts par to, kā no tā, kas kādam Evaņģēlijā šķiet skandalozs, izvairīties, bet vai caur to netiek pazaudēts kas būtisks Evaņģēlijā

Proti, Korānā (At-Tawba 9:30) teikts, ka Dievs nolād ikvienu, kas Jēzu sauc par ibnullâh (Dieva Dēls), un šī frāze musulmaņu kultūras ietekmētiem ļaudīm skanot kā nelaimes piesaukšana, kas liek mukt, kā arī iztēloties, ka kristieši sludina, ka Dievam bijis fizisks dzimumakts ar Mariju. Tad nu misionāri meklē, kā palīdzēt šiem ļaudīm nebaidīties no Evaņģēlija, un kādiem aizstājot `Dieva Dēls` ar `mīļotais Dēls, kas nāk no Dieva`, ir izdevies barjeru lauzt, un visai sekmīgi misionēt. Bet jautājums paliek, vai izvairoties Jēzu saukt par Dieva Dēlu, un izvairoties no Dieva Tēva jēdziena, pat ja `Dieva Dēla` vietā tiek `mesija` `Jēzus` utt, vēsts netop neskaidrāka.

tikai kristiešiem
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 12:47:22
Anita_
Tu esi saracēne, vai kā? Kristiete tu tiešām neesi. No visa, ko Raksti saka par Jēzu, Tu izvēlies minēt tikai divus titulus, un arī tad interpretējot tos ļoti tendenciozi. Nez kādēļ tu mēģini visu laiku kopā saukt un vienādot kalps un dēls, vienkārši brutāli sagrozot Dieva atklāsmi
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 12:54:54
Jošam:
Tu rakstīji: Jāņa 5:
23 lai visi godātu Dēlu, tāpat kā viņi godā Tēvu. Kas Dēlu negodā, negodā Tēvu, kas Viņu sūtījis.
---
Jā, jā......bet NE DĒLU - BET CAUR DĒLU Dievam gods....!!!
Te redz mācekļi šādi raksta:....ko teiksi (rakstīsi)?
Romiešiem 16:
27 vienīgajam visugudrajam Dievam, lai CAUR Jēzu Kristu ir gods mūžu mūžos. Āmen.
Pētera 1 vēstule 4 nodaļa:
11 Ja kāds runā, tad kā Dieva vārdus, ja kāds kalpo, tad kā ar to spēku, kuru Dievs piešķir, ka visās lietās Dievs tiktu pagodināts CAUR Jēzu Kristu; Viņam pieder gods un vara mūžu mūžos. Āmen!
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:04:44
Jošam:
Par pagodināšanu vēl:
mjā....Mācekļi šo to pauž ..bet ....tomēr IR atšķirība kad mācekļi ko saka un kad Jēzus saka un tas nav ļoti bieži vien viens un tas pats.
Lūk piemērs:
...
Jāņa 12:
23 Bet Jēzus atbild viņiem: "Ir pienākusi stunda, kad Cilvēka Dēls top pagodināts.
28 Tēvs, pagodini Savu Vārdu!" Tad balss nāca no debesīm: "Es Viņu esmu pagodinājis un atkal Viņu pagodināšu!"
29 Tad ļaudis, kas stāvēja un to bija dzirdējuši, sprieda, ka pērkons ir rūcis, bet citi sacīja: "Eņģelis ar Viņu ir runājis."
30 Bet Jēzus atbildēja: "Nevis Manis dēļ šī balss atskanējusi, bet jūsu dēļ.
31 Tagad ir šīs pasaules tiesas stunda. Šīs pasaules valdnieks tagad tiks izstumts ārā.
32 Bet, kad Es no zemes tikšu paaugstināts, Es visus vilkšu pie Sevis."
...
Jāņa 14:
13 Un visu, ko jūs lūgsit Manā Vārdā, to Es darīšu, lai Tēvs tiktu pagodināts Dēlā.
...
Jāņa 11:
4 Jēzus, to dzirdējis, sacīja: "Šī slimība nav uz nāvi, bet Dievam par godu, lai Dieva Dēls ar to tiktu pagodināts."
...
Rezumē: Dieva dēla godināšana ir OK saskaņā ar Jēzus teikto!.....
dafne
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:07:14
Anita_
a tu to ko macekli saka nenem nopietni...tad jau ari Bibeli talak par Evangelijiem nelasi,vai ta?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:09:36
Aivaram:
Tu esi saracēne, vai kā? Kristiete tu tiešām neesi. No visa, ko Raksti saka par Jēzu, Tu izvēlies minēt tikai divus titulus, un arī tad interpretējot tos ļoti tendenciozi. Nez kādēļ tu mēģini visu laiku kopā saukt un vienādot kalps un dēls, vienkārši brutāli sagrozot Dieva atklāsmi
---
Kas tas tāds - saracēne?
Pierādi, ka es neok rakstu...sagrozu , vienādoju neok, brutāli darbojos!...vai ko tu man "sit"!?...
Jāņa 18:23 Jēzus viņam atbildēja: "Ja Es nepareizi esmu runājis, tad pierādi, ka tas bija nepareizi; bet, ja Es esmu runājis pareizi, ko tu Mani sit?"
...
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:10:31
Dafnei:
a tu to ko macekli saka nenem nopietni...tad jau ari Bibeli talak par Evangelijiem nelasi,vai ta?
---
Ne tā
dafne
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:12:47
Anita_
ne,nu es vienkarsi sekoju lidz diskusijai un man tads priekstats radaaskurai draudzei piederi..?
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:14:20
Jošam:
...
Nu uhhh.....paldies par Jēzus pausto, citātiem.......kruta un ir ok....paldies......atskaitot šo to....
...
Taču pirmīt jau rakstīju, ka redz.........kas tad "muhļāžu" rada.....tie paši mācekļi....rakstīdami piem, ...ka Gods Dievam CAUR Jēzu....a Jēzus saka godāt viņu.......
Nu.....vai ir viens un tas pats.....?
Tad ko man teikt - gods caur Jēzu Dievam
Vai gods Jēzum!
Vai kā?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:14:34
Anita_
Tev taču jau cilvēki mēģināja paskaidrot. Bet vai nu tu neesi spējīga ieklausīties, vai arī vienkārši negribi, un dzen savu ``.... bla bla ..........bla bla blā............ ... " jau trešās lappuses garumā
Es saprotu, ka cilvēkam var būt jautājumi, neskaidrības, bet Tavā gadījumā......... ................. .................... ....................... .................
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:19:14
Dafnei:
ne,nu es vienkarsi sekoju lidz diskusijai un man tads priekstats radaaskurai draudzei piederi..?
---
Kā Jēzus atbildētu uz tavu jautājumu? Vai kā varētu atbildēt ar Dieva vārdu-Jēzus vārdu uz tavu jautājumu?
Vai varbūt jautājumu citādi vajag noformulēt, lai varētu ar Dieva vārdiem runāt (tobiš citēt...t.sk. konteksti........a ne pašai iz sava cilvēcīgā prāta atbildēt kaut kā "pasaulīgi"
...
Tātad jautājums varētu būt tāds:
Kādu atbildi gribi: Dieva vārda atbildi vai pasaules vārda atbildi?
...
Ja gribi atbildi saskaņā ar Jēzus teikto, Tā Kunga teikto....tad neatradu veidu kā tev uz tādu.....nu vispār tādu gana "pasaulīgu" jautājumu...atbildēt .....
Kristofers
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:19:37
Anita_ Par Vecās Derības citātu lietošanu.
Vecā Derība lieto tēlus, kuru nozīme ir izprotama vienīgi izlasot Jauno Derību. Tāpēc mums, kristiešiem, ticības mācības avots ir Jaunā Derība. Jaunās Derības gaismā mēs lasām un pareizi izprotam Veco Derību.

Tāpēc tā ir nopietna kļūda ar Vecās Derības citātiem mēģināt apgāzt to, ko skaidri atklāj Jaunā Derība.
dafne
# Labojis dafne: 2011.03.03 13:22:03
Anita_
tu atdali Dieva Vardu ...Jezus Vardu..maceklu vardus...Kas tavprat ir Bibele?

Kas ir pasauligs...kas ir garigs?(tava izpratnee)
Anita_
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:23:09
Aivaram:
Tev taču jau cilvēki mēģināja paskaidrot. Bet vai nu tu neesi spējīga ieklausīties, vai arī vienkārši negribi, un dzen savu ``.... bla bla ..........bla bla blā............ ... " jau trešās lappuses garumā
Es saprotu, ka cilvēkam var būt jautājumi, neskaidrības, bet Tavā gadījumā......... ................. .................... ....................... .................
---
Nu par tiem bla, bla.....priekšlikums izteikties uzmanīgāk.....a to.....
Nu ko darīt, ja citam izpausties sanāk ar vienu vārdu bez konteksta rodot bieži vien pārpratumus, tāpēc ka vienu vārdu cilvēku iztēles, uztveres dēļ bieži vien uztver ooo variantos ...citam izpausties sanāk ar vairākiem vārdiem un ar kontekstu, paskaidrojot tādā veidā nerodot vai mazinot pārpratumus.....
Tā, ka...
Bet nu....
Tā kā esmu iesācēja........lūdzu iecietību.......pacietību.....
Cenšos, mācos, darbojos.........bet iemeslus kāpēc paskaidroju.....a vai tie slikti no Dieva skatu punkta ....vai tev tikai kā Aivaram nepatīk šis tas subjektīvu, cilvēcīgu iemeslu dēļ.....m?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:23:15
Kristofers
Tur nav vienkārši kļūda. Tur ir kāda apzināta intence sagrozīt vēsti.
Tie paši Vecās Derības teksti jau arī apliecina Jēzus Dievišķību. Bet te cilvēks mēģina spēlēt savu spēlīti
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:24:57
tie paši mācekļi....rakstīdami piem, ...ka Gods Dievam CAUR Jēzu....a Jēzus saka godāt viņu.......
Nu.....vai ir viens un tas pats.....?


Jaaa...

Jo "Cauri" ir tas pats kas angliski "by means of"

Shkjiet, ka tu sho "cauri" saproti kaa caurspiidiigu stiklu ko var ignoreet skatoties uz ainavu aiz taa Bet Maaceklji un Jeezus saka, ka bez Kristus tu Dievu nemaz nevari nedz paziit nedz pie vinja naakt... Cauri nav... "iziet cauri, ignoreejot un nepamanot"

Jehovieshi tev galvu ir izchakareejushi... un pati tu aciimredzot lasiit neproti Taa nu tas sanaak... ka tu shobriid esi Jehovas Liecinieku drons, kas staasta vinju pasakas...

Tad ko man teikt - gods caur Jēzu Dievam
Vai gods Jēzum!
Vai kā?


Tu nevari dot Dievam godu nedodot to Kristum... bet ja tu dod Godu Kristum, tas ir Dot Dievam godu

Ja tu negodaa Deelu taapat kaa Teevu, tad uvi... nekas tev nesanaaks ar Dieva Godaashanu... tu gribi Dievu godaat APEJOT Kristu Ignoreejot vinju

Bet kaa staav rakstiits - "Katram, kas noliedz Dēlu, nav Tēva, tam, kas apliecina Dēlu, ir arī Tēvs."

Neizdosies tev Jehovas Lieicnieku veesti mums notirgot... jo mees to zinaam

Pietam tevi nodod tava valoda un argumentaacija... 1:1 Jehovas Lieicineku argumentaacija, jo paziit vienu liecinieku noziimee paziit vinjus visus... tu sauliit, esi padariita par vienas lielas bagaatas printing organizaacijas kaarteejo dronu... un ne tu pirmaa ne peedeejaa

Starp citu... aizpagaashnedeelj es nodevu asinis... taaka zini kaads es monstrs esmu
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:25:09
Anita_
Tas jau bija tikai konspekts no taviem tekstiem, kāpēc tad "neizsakies uzmanīgāk?"
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:26:10
Aivars

Anita ir Jehovas Liecinieks... valoda un Argumentaacija ir preciiza... Vari panjemt kaadu no vinju literatuuras un redzeesi preciizi to pashu valodu. Pietam anita jau ir dzilji tajaa iekshaa... Tikai taa vietaa, lai vinja sludinaatu no maajas uz maaju, vinja savus reportus aizpilda seezhot sheit... un saviem priekshniekiem to uzraadiis kaa sludinaashanaa pavadiitu laiku

Anita vai tev IR Jaunais Latviskais Jaunaas Deriibas tulkojums?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:26:25
Cilvēkam uzdod vienkāršu jautājumu-kurai draudzei piederi-bet viņa atbild ar savārstījumu-Ko Jēzus atbildētu.Dīvaini odnako
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:30:50
Tā kā esmu iesācēja........lūdzu iecietību.......pacietību.....
Cenšos, mācos, darbojos.........bet iemeslus kāpēc paskaidroju.....a vai tie slikti no Dieva skatu punkta ....vai tev tikai kā Aivaram nepatīk šis tas subjektīvu, cilvēcīgu iemeslu dēļ.....m?


Melot ir slikti!

Ja tu jau pastaaviigi sludini, tad jau vairs tevi neuzskata par iesaaceeju, bet tev jau sen ir viss "skaidrs" un tu maaci nevis klausies un pati maacies

"Uzdot jautaajumus" ir metode kaa jums maaca "sludinaat"... Tachu atbildeet uz uzdotiem jautaajumiem tev nesanaak... pietam tu leekaa pa rakstiem kaa zakjis pa pljavu, izvelkto te vienu fragmentu te otru gragmentu.

Nevari konsekventi... njemam no vienas vietas un studeejam... Kristieshi sludina Jeezus Kristus maaciibu kaa taa ir pasludinaata Jaunajaa Deriibaa...

Taakaa teema ir "Dieva Deels" tad priekshlikums ir konspekteet un maaciities no Jaanja Evangjeelija kas visvairaak mums atklaaj Kristu kaa Dieva Deelu

Tev kaut kaa girbas atkrist Vecajaa Deribaa un to padariit par Kristietiibas Baazi, kurpretiim Kristietiibas Baaze ir Jaunaa Deriiba un pirmkaart 4i evangjeeliji, tad Paavila Veesutles... utt... un kaa pati peedeejaa "izcakojoshaa" dalja varbuut tad arii Atklaasmes Graamatu varam panjemt!

Bet tu akuraat otraadi... par maaciibas pamatu panjem Atklaasmes Graamatu Veco Deriibu un TAI Pieloki pasha Kristus un vinja Apustulju veesti par sevi un Dievu Uvi... tad tu pat neesi sapratusi kas IR Kristietiiba un kas ir taa maaciiba un ticiia, kam Krisitehs ir ticeejushi shos peedeejos 2000 gadus... un mees ZINAAM ko kristieshi maaciija un sludinaaja, jo esam lasiijushi daudz varenu viiru darbus... cik senos kristieshu darbus esi izlasiijusi tu... nepastaprinaati un nesagroziiti?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.03 13:30:57
Jošs MuldersMan gan neliekas ka JL...nav tas viņu stils
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 49 , pavisam kopa bijuši: 21601