atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai pēc `uguns rituāla` Dievs svētīs Latviju?
kaspars dimiters
Iesūtīts: 2008.07.12 14:20:48
Vīķe – Freiberga un Ziedonis uguns rituālā aicināti sargāt `tautas spēku
un padomu`


Piektdien vakarā deju lieluzveduma "Izdejot laiku" demonstrēšanas pēdējā
dienā uz uzveduma ietvaros demonstrēto uguns rituālu aicināti "tautas
spēka un padoma sargi" – eksprezidente Vaira Vīķe - Freiberga, Imants
Ziedonis, Māra Zālīte, Imants un Gido Kokari, kā arī daudzi citi.

PILNS TEKSTS
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
priest
# Iesūtīts: 2008.07.13 09:27:00
kd , neēsi naivs un nelamājies.... šis forums ir atklāts un 50% te nav luterāņu...
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.13 20:22:54
kaspars dimiters
Kaspar Kaspar, ne tik strauji, te ir arī tev līdzīgi domājošie. MIers ar tevi, brāl. starp citu paldies, par sestdienas vakaru lūgšanu dziesmu albūmu, ļoti svētīga mūzika
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.13 20:26:14
Ctulhu
ja neņem vērā šādas tādas mācības, kas man no pareizticīgajiem vienkārši nav pieņemamas, tad jā
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.13 20:40:35
Ctulhu
man patīk viena dziesma par holivudas aktieriem, eh ka tur Sīgals un Stalona, ak jā Brūss vilis un šķiet Vandame ar
Ja godīgi, es īstī nepiekrītu aprēkšanai, bet noteikti tam, ka jāizsaka savs viedoklis un mans viedoklis attiecībā uz dziesmu svētkiem ir negatīvs.

Pozitīva programma - ojā daudzas, evaņģelizācija, dažādas organizācijas kas palīdz cilvēkiem tikt uz kājām. Dziesmu svētki nu itkā foršs tusiņš, bet....kaut kā liekas kā Romas impērijā, lai nomierinātu tautu un aizbāztu tautai muti, tad atkal darbojas vecais princips - maizi un izpriecas. tādi svētki bišku noņem spriedzi, lai valdības vīri var atvilkt elpu no masu mediju uzmācīgajiem un nepatīkamajiem jautājumiem
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.13 20:57:14
Ctulhu
jebkurā gadījumā nonākam pie tā vai cita kulta atkal un atkal - nekad cilvēks no tā nav spējis izvairīties
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.13 21:07:47
kas ir pielūgsme? tā ir garīga atdošanās kaut kam, apzinies to vai ne, vienalga tu kaut ko pielūdz. Tavā gadījumā tās ir zināšanas, zināšanas, kas ir kā liela pils, kurā tu atver jaunas un jaunas durvis, aiz kurām atkal ir vēl vienas durvs, kas savukārt ved atkal citā telpā, tikai ne tur, kur tu ilgojies un nekad tev nav miera
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.13 22:14:05
Ctulhu,
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.14 00:30:24
filologs [87.110.9.182]
Ugunsrituālus jau latvieši tagad visvairāk rīko pavasaros...

Vai Kaspars nemālē vellu uz žogiem?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.14 06:14:45
Ctulhu
tev nav ne jausmas par kādu mieru es runāju. Zini, es citreiz brīnos, ka tu tāds gudrs un intelektuāls, bet rizēm uzvedies kā bērns, rodas pat tāds iespaids, tev savu domu nav un tu uz labu laimi pagrāb kaut ko esi redzējis TV vai izlasījis kādā populārzinātniskā žurnālā

kās ir miers kristietībā? tāds miers, ko pasaulē nevar rast. Tas ir miers ar Dievu, kad visi grēki tiek [piedoti un aizmirsti Dieva priekšā, tas ir miers, ka lai kas arī notiktu, mēs zinām - tik un tā dzīvosim mūžīgi Dievā, mūžīgā priekā un svētlaimē, bez bailēm, bez kārībām
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.07.14 09:07:58
Ziniet, koncertā biju un man pat prātā neienāca doma par kaut kādu uguns rituālu. Tā bija koncerta daļa, kas saucās "nakts", un ja vien cilvēki naktī atrodas ārā, tad viņi organizē papildus gaismas avotu, t.i. ugunskuru. Bet tas, ka cilvēki dejo, tas nebūt neozīmē, ka viņi izpildīja kādu dejas rituālu vai ar deju baroja uguni.

Tie ir deju svētki, un tieši tāpat, kā dejotāji dejoja "lielas mucas mazas mucas", tā meitas ar sarkaniem lakatiem attēloja uguni. Tur vajag tomēr diezgan "sapūderētas"smadzenes, lai aizdomātos līdz rituāliem tur kur to nav.

Bet vispār uguns bija parasts specefekts. Man tas liek pasmaidīt, bet tagad jau specefekti ir modē.

žēl, ka kāds to atkal sabojā piejaucot tam klāt maģisku nozīmi. Kā var skatīties uz vienu un to pašu, un redzēt pavisam ko citu. Man ir prieks, ka nezināmu šī uguns "garīgo" nozīmi, kad skatījos koncertu. citādi būtu sabojāts prieks. tagad, lai viņi paši spriedelē un liek kādas grib birkas klāt.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.15 08:22:04
Ctulhu
nu re, mēs abi ietekmējamies, tikai katrs no sava avota
kaspars dimiters
# Labojis kaspars dimiters: 2008.07.25 02:49:05
paldies, ka te tā parunājāties un ugunsrituālu noslēdzāt.
tev, Ctulhu , paldies, ka esi vienīgais, kas pats sev dzīvību dod, uzturi, pats sev veselību dāvā, arī iespēju piedzīvot katru nākamo dienu, arī par to, ka pats sev smadzenes esi uzbūvējis, kuras pats arī vadi un ar kurām pats visu kontrolē. iesaku tev izstaigāties pa divām iestādēm: 1) onkoloģisko `gaiļezerā` un 2) psihiatrisko klīniku tvaika ielā. tur ir tieši tādi paši cilvēki, tikai bez `dievišķajām` spējām, kādas pemīt tev.

bet labāk neesi muļķis un drošības pēc vismaz paldies pasaki tam, kas tev to visu devis un žēlodams tev dāvā katru nākamo dienu. cik to vēl būs, es, protams, nezinu. ja tu zinu, tad labi. kā muļķis un pilnīgs nespējnieks atšķirībā no tevis, novēlu tev Dieva žēlastību un svētību.

piedod, atbildi vari nerakstīt, jo diez vai ielūkošos še. varbūt kāda nākamā rituāla, piem., kanibālu pirmā publiskā mielasta doma laukumā sakarā. by by...
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 3363