atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Eksorcisms
Mekletajs
Iesūtīts: 2008.06.30 15:39:16
http://www.dzivibasstraumes.lv/index.htm
Ko jus domājiet par šādu baznīcas praksi- ļauno garu izdzīšanu?
Tēva Rufusa vizīte Latvijā? Kāds ies uz rekolekcijām, dievkalpojumu? Varbūt kāds ir bijis iepriekšējās reizēs? Kādi iespaidi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
ssandra kangare [91.200.64.112]
# Iesūtīts: 2010.05.28 13:01:19
cilvēka ļaunumu neearstē psihoterapeti.
tā kā ļaunie gari tāpat eņģeļi nav skatāmi ar cilvēku acīm, tāpēc pat ļoti daudzi katoļu priesteri nav redzējuši sātanu, dēmonus, mirušo cilvēku garus arī netic, bet balstās uz citu pieredzes. tas jau ir tas stulbākais.
bībele pierāda, ka Jēzus tuksnesī runāja ar sātanu- lasam mateja 4 nodaļā.
bībele pie..rāda, ka Jēzus ar apustuļiem (moderni dēvē par eksorcistiem) izdzen ļaunos garus no cilvēkiem. cilvēks nemainās, ja nekļūst savā dvēselē pazemīgs, bet turpina kultivētt attiecības ar citiem iedomību, nicināšanu utt.
mūsu sabiedrībā pat baznīcas kalpi sastāv no augstprātības, lepnības un iedomības. Jēzum šādos cilvēkos nav vietas.
savā veidā Jēzus bija kā bezpajumtnieks, kuri mums riebjas.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.05.29 11:30:31
nu tas kas notiek šais Rufusa masu balgānos-nezinu ir kas ,bet vai tas ir eksorcisms stipri šaubos-jo ir pretrunā normālai tā praksei.
to saku kā cilvēks kas to ir redzējis savām ācīm vairākārt(rufusa izdarības)
Adonika
# Iesūtīts: 2010.06.01 22:41:52
Uz Rufusa dievkalpojumiem neesmu bijusi, bet cik dzirdēts lielai daļai viņš palīdz ar elementārām psihoterapijas metodēm tb daudzu apsēstība ir nevis garīgā līmenī bet dvēseliskā.
Memekija
# Iesūtīts: 2010.06.02 08:41:36
Uz Rufusa šoviem neesmu bijusi, bet no grāmatas palika nepatīkams iespaids
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 13:20:14
incognito
kristība - grēksūdze - sv. vakarēdiens
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 13:22:38
piedevām visstingrākais gavēnis (Mk.9:29)
S.R.(katole)
# Iesūtīts: 2010.06.02 13:37:56
Memekija
par kuru grāmatu tu runā?
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 14:14:37
incognito
Var izšķirt vismaz divus eksorcisma veidus. Pirmais notiek kristībās. Otrais notiek īpašos gadījumos, kad cilvēks, visbiežāk caur okultisma praktizēšanu, nonāk atklātā dēmonu varā. Tad arī ir vajadzīgas īpašas aizlūgšanas, kuras pavada stingrs gavēnis. Askētisks dzīves veids ir mazliet cits temats.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 14:27:28
Ctulhu
Tas notiek katru dienu. Ik brīdi kāds tiek atbrīvots no sātana varas. Tas, kuram izdodās nav priesteris vai mācītājs, bet pats Kristus. Tapēc, ja to dara Dievs, tad tas nevar neizdoties.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 14:35:08
Ctulhu
Kur viņi paliek es precīzi nepateikšu, bet pavisam droši tā ir vieta, no kurienes nevar izbēgt. Fiksēšana un izolēšana ir vienīgi Baznīcai Dieva dotā vara. Visi pašdarbnieki, kas nodarbojās ar eksorcismu ārpus Baznīcas, ir pakļauti dzīvības briesmām.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 14:35:54
Ctulhu
Ko zinātne saka par eņģeļiem?
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 14:45:15
Ctulhu
Domāju, ka Tev nav noslēpums, ka starp zinātniekiem ir daudz kristiešu. Kādi no tiem ir redzējuši enģeļus un iespējams arī pašu Dievu. Mani interesē, kā Tu, kā neticīgais uztvertu sava ticīgā kolēģa apgalvojumu par eņģeļu realitāti? Kā veidotos jūsu saruna?
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 14:50:17
Ctulhu
"konstateesjanas metodeem, panjeemieniem darbaa "

Konstatēšana ir diezgan viegla - cilvēks noliedz Kristu. Par paņēmieniem jau rakstīju iepriekš.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 15:10:17
Ctulhu
"Iisak sakot - verificeetu, izmantojot zinaatnee esosjo metodologiju."

Tieši tā - esošo. Taču garīgā pasaule acīmredzot ir tik smalki veidota, ka šeit uz zemes nav iespējams radīt tehniku un metodi, kas to spētu fiksēt. Vai zinātne ir spējīga atzīt šādu aksiomu?

"b cik es saprotu, ar frazi ``noliedz Kristu`` Tu domaaji - noliedz, ka JK bija/ir paardabiska buutne?"

Gan to, gan arī Kristus veikumu, proti pasaules glābšanu no nāves un velna varas.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 15:24:54
Ctulhu
"Pamatojums sai teezei?"

Es nezinu vai zinātnei tas ir vērā ņemams arguments, bet par eņģeļiem runā cilvēku liecības jau kopš pasaules radīšanas. Ja zinātne aparatūrai uzticās vairāk par cilvēku liecībām, tad iespējams tā arī nekad nepierādīs eņģeļu eksistenci.

"Nu glaabsanu no naaves es kautkaa nenoveeroju - redzu, ka cilveeki un citas dziivibas formas mirst. Taatad nekaada glaabasana no naaves nav notikusi."

Ja esi lasījis evaņģēliju, tad atceries, ka glābšana nav no laicīgās nāves, bet no mūžīgās nāves.

"Taatad joprojaam - vai peec godwit domaam es esmu demons?"

Es jau iepriekš devu apsēstības testa vienkāršo paraugu.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 15:55:29
Ctulhu
Nē, dēmons tu neesi. Tomēr, iespējams atrodies attiecīgajās ietekmēs.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 17:46:57
Ctulhu
Lūdz Dievu, lai tev parāda tavu dēmonu.
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 17:56:29
Ctulhu
"Metodei ir tas truukums, ka neviens dievs ar mani nekomunicee."

Jādomā, ka nevis metodei ir trūkums, bet trūkums ir tam pētniekam, kas pārāk ātri padodās!
godwit
# Iesūtīts: 2010.06.02 18:02:39
Ctulhu
Varbūt pamaini attieksmi?
incognito
# Iesūtīts: 2010.06.03 08:37:05
godwit
Tā arī īsti nesaprotu, vai kristieši par dēmoniem sauc dzīvas būtnes, cilvēku negatīvas personības īpašības vai vienkārši psihiskas slimības?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 9274