atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Veel par dziedniekiem
Donachka
Iesūtīts: 2008.06.26 12:29:53
Biibele runaa par dziedinaashanas davanaam. Vai kaadam ir paziistams kaads praktizeejosh kristietis, kuram butu shaada daavana?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 14:37:21
Mulders
Donačka, tā parādot tiesu pret 9iem!
Tatad iznaak, ka vienus Vinsh dziedinaaja, lai izraisiitu ticiibu, bet citus - uz tiesu. Tad jau iznaak ka ticiibai arii tajso laikos nebija nekada sakara ar miesas dziedinaashanu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:01:14
Donačka, Kristus rāda Dieva žēlastību - Dievs liek līt lietum pār taisniem un netaisniem! Vēl ir "Šodien"... tamdēļ vēl jo vairāk visādi "dziedināšanas brīnumi" vēl nav nekāds drošības garants, ka viss ir kedās ar dvēseli!

Dievs jau nāk pirmais, viņš pirmais parāda savu mīlestību... un šādā Dieva mīlestības gaismā mums vairs nav pretargumentu, lai aizbildinātu savu grēku!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:14:47
Mulders
visādi "dziedināšanas brīnumi" vēl nav nekāds drošības garants, ka viss ir kedās ar dvēseli!
Jaa, protams! Bet spitaaliigo gadiijumaa tomeer viens cilveeks atgriezaas tieshi dziedinaashanas deelj. Un domaa, ka muusdienaas tomeer nav kads cilveeks, kura ticiibu vareetu ietekmet dziedinaashana? Shkjiet, ka rainers runaaja par savu atgrieshanos saistiibaa ar dziedinaashanu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:32:20
Donacka, manuprāt tas ir tas, par ko Ebreju Vēstules autors izsaka vārdus "Viņiem arī tas tika sludināts, bet nebij savienojies ar ticību"...

Manuprāt jāizveidojas šim tiltiņam starp cēloni un sekām! Jāsaprot, ka ultimate cēlonis ir Dievs, tad sekas ir dziedināšana!

Jo aceries ka Dievs jau VD laikā teica - ne jūsu taisnības dēļ es dzenu šīs tautas ārā no viņu zemes, bet Sava Vārda dēļ un viņu ļauno darbu dēļ!

Ir baigi svarīgi kad mums izvdeidojas šī saikne starp dziedināšanu un Dieva Vārda pasludinājumu! JO... un te būs varbūt ne visai populāra tēze - Dieva Brīnumi ir uz katra stūra... ikmirkli... katru dienu... tikai mēs tāpat kā tie 9i spitālīgie neredzam šo saikni starp notiekošo un Dieva darbu realitātē... kad to ierauga, tad rodas jautājums - a vispār kaut kas bez Dieva brīnumiem IR?

Acīmredzot jautājums var būt par to percepcijas līmeni, kad kaut kāds Dieva Darbs tiek kvalificēts par brīnumu?

Ateistam bērna piedzimšana nekvalificējas par brīnumu, bet man... man tas ir brīnums kuru es esmu empīriski piedzīvojis klātesamībā, un MAN tas ir kaut kas tik pat brīnumains kā spitālīgā dziedināšana, lai arī es zinu varbūt visus racionālos argumentus kā bērns izaug un rodās! Tas neatņem šim fenomenam brīnuma auru!

Tamdēļ... es pat nezinu kas tev kā ar medicīnu saistītam cilvēkam kvalificēsies kā dziedināšanas brīnums!

Vai mēs maz PAMANĀM tos brīnumus? Tu tač ejot pa ielu neredzi tos eņģeļus kas novirza visus meteorītus kas notēmēti tev pa pakausi!

Bij tāds superīgs teiciens - Kad Dievs darbojas, tad neviens to nemana!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:41:28
Mulders
Tu mani te tagad centies pataisiit par neticiigo medikji
Tomeer ir atshkjiriiba starp izaarstetu lauztu kaaju vai peekshnji pazudushaam metastaazeem.
Pirmaja gadiijumaa - taa ir dabiska lieta, dabas likumi, kurus, protasm, arii ir iestadijis Dievs. Bet tos mees varam izksiadrot - shol, upal, achnulsja - gips.
Otrajaa gadiijuma a- neviens nespeej to izskaidrot un tas pretojas dabas likumu peec kura shiim patologjiskajaam shuunaam vajadzeeja turpinat daliities taalaak, bet vinjas pilniigi pretdabiski vnk izzuud.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:45:07
Vēl varētu minēt piemērus, kad cilvis vēža 4.stadijā nodzīvo vēl 10 gadus/Arī Dieva brīnums, tik pašu cilvēku spēkiem ar Svētā Gara palīdzību tapināts.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:52:04
Donačka, skaidrs... tava "brīnumu" demarkācijas līnija ir personīgā intelekta un spējas to izskaidrot!

Man patīk domāt par Dieva brīnumiem, kā Dieva paša darbību viņa paša radītājā pasaulē izmantojot "nedokumentētās fīčas" - jeb pareizāk sakot, darboties caur tādām likumsakarībām, kuras mēs vienkaŗši vēl nezinām!

Piemēram palasot Augustīnu, viņš tur bik sabrauc auzās par abioģenēzi...

Vai Viduslaikus, kad frukti tiek konfrontēti ar jaunākajiem zinātniskajiem sasniegumiem! Toreiz uzskats nebij jau īpaši atšķirīgs no mūsdienām - ja tas nav izskaidrojams ar zināmiem faktiem, ja tas ir šķeitami pretrunā dabas likumiem (a tev ko ir visu dabas likumu un to saistību saraksts?) tad tas ir brīnums, un ja tas nav no Baznīcas, znač no velna!

Manuprāt parasts tīnis ar kādu MP3 playeri VIduslaikos uz sārta nonāktu ātrāk kā paspētu iepīxtēties!

Nerunāsim jau par fenomeniem, kas skaidrojās ar psiholoģiju!

Tātad... Dievam jau nav robežas, viņš var darboties tajā laukā, līdz kuram mūsu zinātnei vēl čāpot un čāpot!

Ij par tām metastāzēm... tāpat kā hvz nafig šamās uzrodas, hvz kāpēc šamās pazūd - nu pētīsim!

Pietam zin kur manuprāt ir viena no mūsdienu medicīnas pereļotiem, uzskats, ka visi cilvēki ir vienādi! Mums IT spečiem ir sen zināma patiesība, ka tas, kas šķiet līdzīgs, var ĻOTI labi manifestēt savu unikalitāti robežgadījumos...

Ja mēs uzskatām ka psiholoģijā un psihiatrijā vajadzīga individuāla pieeja, ja mēs uzskatām ka biznesā un attiecībās viispār vajag individuālu pieeju, tad kamdēļ tiek uzskatīts, ka visi cilvēki fiziski un medicīniski ir identiski tikai tāpēc ka sirds visiem kreisā pusē un vairumam smadzenes galvā? Tieši robežgadījumos manuprāt rodas šī unikalitāte, kuru medicīna kaut kā palaiž garām... un tad brīnās, ka 2dienās nēģeriem ar sarkaniem lakatiņiem mēdz sāpēt galva! a citiem nē
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:59:20
Mulders
Man patīk domāt par Dieva brīnumiem, kā Dieva paša darbību viņa paša radītājā pasaulē izmantojot "nedokumentētās fīčas" - jeb pareizāk sakot, darboties caur tādām likumsakarībām, kuras mēs vienkaŗši vēl nezinām!
Un mums ir iespeejas to uzzinaat, tatad. Un tas noziimee - tas, kas kljust izskaidrojams, vairs nav briinums....kaut gan tas nav kristiigs viedoklis.
Labs piemers ir ar reezus faktoriem. Vispirms tika atklatas asinsgrupa un saaka veikt asins paaarlieshanas. tachu ne vienmeer taas biaj veiksmiigas, dazhreiz peec saderiigu asinsgrupu parlieshanas, cilveeki nomira. Kaapeec tas ta - to saprata tikai peec reezus faktora atklaashanas. UNtagad, kad tas ir zinaams - nekaada briinuma vairs nav.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 15:59:48
Otrajaa gadiijuma a- neviens nespeej to izskaidrot un tas pretojas dabas likumu peec kura shiim patologjiskajaam shuunaam vajadzeeja turpinat daliities taalaak, bet vinjas pilniigi pretdabiski vnk izzuud. (C)

Ej nū... tiešām domā, ka VISS par šūnu dalīšanos ir zināms!

Kad pēdējo reizi čekoju, zinātniekiem pat nav nojēgas kādā veidā no jebkura daudzšūnu organisma vienas šūnas izveidojas šīs dažādās šūnas pareizā vietā... Tb nav iespējams noteikt kuras būs lapas, kuras kātiņš... a šis ņem un tā izveidojas... a mehānisms - huļi zināms!

Te nesenie pētījumi iekrīt kāreiz epiģenētikas laukā... tā ir visai miglaina un jauna sfēra, ko pētīt un tikai nupat nupat tur ir rezultāti taustāmi! A tu tač zini kā medicīnā... šodien mēs dzeram zāles, kuras stāv uz teorijām, kas bij aktuālas pirms gadiem 10-20
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:02:16
Mulders
Es neteicu, ka par shuunu daliishanos viss ir zinaams, to tu pats pieliki klaat maniem vardiem.
Protams, ka tas nav izskaidrojusm, bet vairaakumaa gadiijumu tomeer shiis shuunas vairojas un cilveeks mirst un tikai retos gadiijumos taas njem un pazuud.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:03:41
Un mums ir iespeejas to uzzinaat, tatad. Un tas noziimee - tas, kas kljust izskaidrojams, vairs nav briinums....kaut gan tas nav kristiigs viedoklis. (C)

Es jau teicu... Jēdziens "Brīnums" ir tāds... kultūrkontextuāls... brīvi interpretējams! Brīnumu satver ticība, nevis prāts!

Dievs uzrakstīja Divas Grāmatas ar savu Vārdu... pirmo - kad teica "Lai Top" Abas mēs drīxtam lasīt un tās saprast un iedziļināties. Un jo vairāk izlasīsim, jo vairāk sapratīsim kas ir brīnums!

Es jau teicu... man ir tieši otrādi, jo vairāk izprotu jo vairāk saprotu no fizikas un tās pašas ģenētikas (no IT viedokļa), jo vairāk uzzinu par Dieva radīto, jo vairāk spēju redzēt brīnumus!

Man no šīm zinātnes atziņām pasaule kļūst nevis nabagāka un pelēkāka, jo zinātne jakobi aizdzen pasakas, bet tieši otrādi... man pasaule atplaukst jaunās krāsās un es redzu brīnumus patiesi uz katra stūra!

BTW forši pateica Dievs filmā Visvarenais Brūs - ja gribi brīnumu piedzīvot, kļūsti par šo brīnumu!
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:04:23
Brīnums ir tad, kad īstā lieta notiek īstajā laikā īstajā vietā.
Piem., kad aizlūgšanu rezultātā (bez roku uzlikšanas) cilvēki pretēji prognozēm izdziedinās.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:06:38
Balss
Varu tam tikai piekrist.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:07:42
Protams, ka tas nav izskaidrojusm, bet vairaakumaa gadiijumu tomeer shiis shuunas vairojas un cilveeks mirst un tikai retos gadiijumos taas njem un pazuud. (C)

Tad jāpētī ar ko šie retie gadījumi ir unikāli, MEKLĒT vajag!

Te atkal stāsts iz vēstures!

Reiz sen senos laikos kāds princis priecājoties ar ķēkšām saķēra ne visai patīkamu kaiti... Nu nāca visādi dziednieki, zintnieki bet neviens nespēja palīdzēt, līdz atnāca pavisam vecs viedais zintnieks un teica, mežā aiz trejdeviņiem kalniem un trejdeviņām jūrām dzīvo kāda veca veca veca veca ragana, ja viņu iz... īsi, kaite tiks noņemta!
Nu princis devās ceļā, cīnījās ar daudz grūtībām, pārvarēja lielas aizas un dziļas jūras līdz nonāca mežā. Tur patiesi atrada vecu galīgi sagrabējušu un viscaur appelējušu veceni. Bet neko darīt, kaite bij slikta... šis nu izdarīja kā likts un kaite pateisi pazuda!
Morāle - Sen senos laikos cilvēki ne pārāk saprata mikrobioloģiju, bet penicilīna iedarbību jau nojauta!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:08:30
Mulders
A kursh teica to, ka pasaule kljuust peleeka un nabadziiga no taa, ja uzzinaam kaut kaa darbiibas mehaanismu un nekvalificeejam to kaa briinumu? Nu i tev interpretqacijas par teemu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:09:35
Donačka, nu a kāpēc jūs to nekvalificējat kā brīnumu? Vai tiešām brīnums ir atkarīgs no mūsu zināšanām nevis no tā, kurš liek šādai pasaulei būt?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.26 16:12:10
es vakar priecājos par zemenēm ar putukrējumu, kā var kaut ko tik garšīgu radīt!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:13:24
Rausītis VEEEEEEEE
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.26 16:15:01
Mulders
Mans personiskais viedoklis ir tads, ka briinusm ir tas, kas darbojas preteeji visaam prognozeem, kaa jau teica Balss un tas attiecas ne tikai uz dziedinaashanu.
Tas ir tikai mans viedoklis, nezinu kaada ir ta iista un pareizaa briinuma definiicija.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.26 16:20:29
Mulders
nu un, bet man garšo ... ļoti

kas darbojas preteeji visaam prognozeem
bet mēs jau nemaz neesam spējīgi pat sakarīgas prognozes izveidot, jo nemaz visu infu nezinām. bet es arī piekrītu tam, ko balss rakstīja.
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 11924