atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem No politeisma līdz monoteismam,no monoteisma,līdz duālismam.
Sandis
Iesūtīts: 2008.06.18 20:46:26
Piektā Mozus 7:3-4
Tev arī nebūs ar tām sadarboties;savas meitas tev nebūs dot viņu dēliem,un tev nebūs viņu meitas ņemt saviem dēliem.
Jo tās novērsīs tavu dēlus no Manis,ka tie kalpos svešiem dieviem,un tā Kunga bardzība varētu pret jums iedegties un jūs piepešu iznīcināt.

Lūk,interesants moments`...ka tie kalpos svešiem dieviem`
Dievs parego kalpošanu svešiem dieviem ta,it kā,bez viņa būs vēl kāds,dotajā gadījumā,kādi daudzskaitlī.

Monoteistiska viendievība paredz politeisku daudzdievību.

Jūsu viedoklis,par to,kā monoteistiska viendievība paredz politeisku daudzdievību.
Tas būtu aptuveni tas pats,ka nākotnē paredzēt sevis daudzveidīgu interpretāciju.Es būšu,mēs.Es nebūšu viens,mūsu būs vairāki.

Vai Piektā Mozus monoteistiska viendievība paredz sevis dualizēšanos tālā nākotnē?
Vai monoteistiska viendievība,ir monoteistiska viendievība priekš ēbrejiem,bet citām kultūrām ir savas dievības.Kas neizslēdz daudzdievības un Elohim ēbrejus brīdina,ka Elohim,ir konkurenti?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
neielogojies [78.84.174.133]
# Iesūtīts: 2008.06.25 02:57:49
Sandis
Tu man atgādini kādu vīru vārdā Pēteris, ne svēto, protams...
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 32950