atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Šņores Padomju stāsts
vasara
Iesūtīts: 2008.06.18 10:19:54
Sestdien noskatījos Šņores Padomju stāstu. Cik zinu, tad vakar to rādīja tv. Vai skatījāties un kādas pārdomas?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.25 15:34:16
Balss
Sheksna
Varbūt, tas ir īpašs gadījums, drīzāk izņēmums?
Masveidā taču tādas lietas nenotikās.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.25 15:45:19
KarotesNav
Jā, šis ir īpaši nežēlīgs gadījums, kad jau atkušņa laikā jaunam puikam par šādu nodarījumu varēja piespriest tik baigu sodu.

Sheksna
Ar TEVI es par šo tēmu vairs nesarunāšos. ( Sopļak! )
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 16:32:52
Ctulhu mūžīgais jautājums, ko darīt ar konkurējošiem Pasaules Uzskatiem, jo Pasaules Uzskats ir bezjēdzīgs, ja tas netiek realizēts praksē, bet ja tiek, tad ko darīt, ar to vēzi, dzērvi un kamieli, kas vienus ratus velk?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.25 17:14:21
Atliek veerteet vinjus peec destruktiivs/konstruktiivs kriteerijiem. Vismaz tuvinaati, pusempiiriski. (C)

Grūti... ikvienam no šiem divi pārējie šķiet destruktīvi! Šaize ir tāda, ka mēs spējam ģenerēt idejas tādas, kuru sekas neviens nespēj vispārīgi aptvert... tamdēļ vienmēr visur sanāk čamdīšanās ap ziloni!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 17:15:27

Es savukaart Balsij tomeer nenoveelu piedziivot dazjas luteraanju izdariibas viduslaikos.... (C)

Uz ko ir references?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 17:20:24
Ctulhu, a plašāk... šob man būtu ko rakt un izčekot.

Es ne par to, ka nav tāds traips Luterāņu sejā, es par to, ka tu zini, es nezinu, vot ij jautāju savas erudīcijas palielināšanai. Jo, piemeŗam, Sālema raganu gadījums bij vilšanās, tur Puritāņi maitas uzdarbojās... ne Luterāņi! Es exkluzīvi Luterāņu Inkvizīciju gribētu iepazīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 17:30:08
Ctulhu, redz tās raganu prāvas panesās pārsvarā no Kalvinistiskā spārna... nu tur Puritāņi utt utjp...

To LABI var ieraudzīt mūsdienu Pentakostos un ArhiBaptistos... kaut vai tajā viņu protestā kaut kad USA, kad šie ar stenciliem pie karavīra (kurš bij homosex) bērēm stāvēja - tjipa paldies, ka šito mūdzi nomušīji Irākā! Vot TUR ir tas raganu sārtu gars iekšā vēl joprojām, par laimi viņiem rociņas par īsām lai realizētu, un lab vien ir, ka Dievs izmanto Valsts Varu, lai saturētu šitādus psihopātus!

Bet exkluzīvi Luterāņu Raganu Prāvas... nu moš vienkārši neesmu interesējies, gan jau ka bij... visi tur tai substancē bij... Vēsturē manuprāt VISPĀR ideja, ka "kill the messanger" nav risinājums, ir nu nezinu 50 gadi? Tā ir vispār zaļa ideja - tieši kā vispasaules vērtība... Tas mums šķiet, kā tā varēja, bet toreiz tas bij normāla prakse - ja tu paud neleģitīmu viedokli, tad viedokli likvidē likvidējot tā paudēju! Basta! ŠODIEN ikviens ēzelis zin, ka tā messagi nokillot nevar, ja vien genocīdu neizveic, vai nediskreditē ideju caur kaut kādu holokaustu... a toreiz, toreiz cilvji duraki bij!
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.25 17:34:32
Ctulhu
Es savukaart Balsij tomeer nenoveelu piedziivot dazjas luteraanju izdariibas viduslaikos....
Es nenievāju tos cilvēkus, kas liecina par reformācijas laikā notikušo un nesmīnu par to ļaunumu, ko cilvēki cits citam ir nodarījuši it kā ticības vārdā.
Un nesaucu tos par pārspīlējumiem un neapgalvoju, ka varbūt nemaz jau tas viss tā nenotika. Es nesaku, ka liecinieki būtu sagrozījuši liecības, lai apmelotu inkvizitorus un baznīcu demolētājus.
Lūk, tā ir tā starpība starp manu un Šeksnas pieeju.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 17:40:20
Ctulhu, vēl bij Cvinglijieši... un vēlāk jau tas izplatījās par visādiem anabaptistiem, puritāņiem u.c. protestantu nokrāsās!

Luterāņi imho bij Vācija un uz augšu - skandināvija! Kalvinistiem bij Francija, Cvinglijiešiem - Šveice!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 17:45:16
Vovo - tikai ZT revolucijas laikaa taa radaas. A agraak nepiga nebija - nevienaa sisteemaa, kristietiibaa arii ne.... (C)

Kāreiz Kristietībā it īpaši jaunajā derībā tas ir atrodams... Pret Idejām jācīnās ar idejām - ir bezjēdzīgi močīt ideju nesējus - jāmočī pašas idejas... Bet idejas močīt var nevis ar con-Idejām bet ar pro-Idejām, ko tagad atklāj kā baigo gudrību!
Reāli pārlasi tā pa diognāli JD vēlreiz...

Kaut vai gadījums, kur Kristus un viņa mācekļi tika izraidīti no ciema - un mācekļi jau saziepējās ar napalmu pamāžoties, bet Kristus pateica - nepiga... lai paši viņi vārās savā sulā - mēs iesim tur kur mūs pieņem! Jo Kristus zināja un bij gudrs, ka sabiedrība, kas pati sevi uzsēdina uz maldiem un noraida no sava vidus patiesību, agri vai vēlu iebuxē dubļos līdz ausīm. Taču Kristus saprata, ka pat šajā procesā tur kāds grauds var uzdīgt, tamdēļ braukt ar buldozeru pāri laukam, kur varbūt major nezāles ir, ir destruktīvi, jo tā var pazaudēt arī labos graudus. Nezāles iznīks šā kā tā, bet rīkojoties pēc Kristus scenārija, labvēlīgais rezultāts ir lielāks!

Kristietība gan sen jau konstatē kur ir īstā problēma, gan rāda kā ar to cīnīties... šī message/messanger attiecības Kristietībā ir ļoti skaidras, jo Kristus pats ir messanger un message vienlaicīgi, kur visos pārējos gadījumos vienmēr ir messangeris un ir message, kas nav viens un tas pats!

ZT revolūcija vēl neko nepalīdzēja... bij jānāk sociālajām zinātnēm, kas vairāk atklāja un nostiprināja šo visai seno patiesību! Tik tagad šajā izpētes gaismā var ieraudzīt ka Kristietība jau to sludina, protams ne jau modernās socioloģijas valodā, tamdēļ varbūt šī patiesība nav tik acīmredzama!
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.25 17:45:50
Ctulhu
Vai es to noliedzu?! Par to mēs šobrīd nemaz nerunājam!
Es runāju par Šeksnas (personīgi viņa) attieksmi pret cilvēku liecībām par viņu pašu piedzīvotiem notikumiem.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.06.25 19:16:42
Balss
Es runāju par Šeksnas (personīgi viņa) attieksmi pret cilvēku liecībām par viņu pašu piedzīvotiem notikumiem.
Atkarīgs, KAS un KĀDOS apstākļos tās liecības sniedz. Ja man pazīstami cilvēki vai vienkārši indivīdi, es tām ticēšu vairāk, nekā ja tās uz mani runās no aģitpropa filmas... TUR ir tā starpība.
A tas, ka filma tiek pasniegta aģitpropa veidā, liek apšaubīt tajā iekļautās emocionālās liecības.
ufabet168 [223.205.241.37]
# Iesūtīts: 2024.03.10 16:11:45
I want to we appreciate you this passion you cash in on throughout establishing the next few paragraphs. I am trustworthy identical best work from you when you need it at the same time. ยูฟ่า1688
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 76 , pavisam kopa bijuši: 35657