atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai informācijai ir jābūt ierobežotai
Mulders
Iesūtīts: 2008.06.05 12:48:08
Splits no Meždugorjas offtopika!

Bazarējam ar Ctulhu par to vai infa ir jāierobežo, ja tā provaido potenciāli bīstamas un destruktīvas lietas!

Kā arī pacēlās jautājums, vai viduvēja SB kā Ctulhu, Mulders u.c. var būt dēmonu varā, kuri tiek deklarēti kā Intelektuāli daudz gudrāki par Ctulhu/Mulderu un tomēr ir destruktīvi attiecībā pret Jēzus Kristus darbu un plāniem!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.06 12:39:56
Ctulhu
tas jau ir tas jocīgai, ka tu vainu tādai pasaulei neredzi. un jā cilvēki to jau tagad dara, bet ir acīmredzami, ka labāk nepaliek, tieši otrādi tikai sliktāk. tad iedomājies cik slikti būtu, ja tas vispār nebūtu ierobežots, kā ellē.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.09 10:57:36
Ctulhu
Un kaapeec ne? Kas nevar - tos aarsteet, kas negrib - tos cirpt.
Visiem nav vienādas spējas. Būs tādi, kam grūtāka galva, un tie lēnāk mācās - tik lēni, ka nepaspēj. :-)
Ko tad viņus - cirpt par zemāku IQ?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.09 10:59:21
KN, nē... ar to Ctulhu dod mandātu VIŅU cirpt no to puses, kas ir gudrāki par viņu
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.09 10:59:28
KarotesNav
Ko tad viņus - cirpt par zemāku IQ?
par to, ka viņi pirms kārētjā karmiskā apļa ir izvēlējušies slinkot un nemācīties, paši tak vainīgi
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.09 11:01:00
Rausīts, tu ļauna
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.09 11:03:33
Mulders
da it kā nē, es domāju ka KN vajadzētu būt konsekventākam, jo viņš argumentē kā izdevīgāk, proti brīžiem viņa argumenti ir gandrīz kristīgi, bet kad jāargumentē pret kristietību, tad uzreiz karmiski (kāda nu ir tā viņa pārliecība, budisms vai) ... tu jau saprati
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.09 11:04:38
Rausītis, KN mums ūnikums... pats nemaz nezin kāds viņam viedoklis, viņš mums ir Tabula Rasa, ja proti labi rakstīt, vari tur ierakstīt kaut ko savu... maita Ņūtons un Karmologi pirmie tur ieķēpājuši, bet nekas... mums arī atvēlētas pāris lapas

Tas ir tas fenomens, ko Krisus aprakstīja divu dēlu un tēva attiecībās... Viens saka jā jā, bet nedara, otrs saka nē nē bet dara. Tas ir KN teorijā ir Karmologs, bet ikdienas praksē pavisam pat kristīgs...

Vakar pabeidzu Ireneja 2 grāmatu, tur šis tiešā textā atspēko reinkarnāciju kā Nekristīgu un Nebiblisku mācību un arī argumentēti to pasaka!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.09 11:14:09
Rausītis
Mulders

par to, ka viņi pirms kārētjā karmiskā apļa ir izvēlējušies slinkot un nemācīties, paši tak vainīgi
A to jau mēs nezinām, kāpēc viņi te tādi, ar kādu uzdevumu. Varbūt - tā arī viņiem vajag, paši vainīgi un tiek sodīti par kādiem tur grēkiem, bet tikpat labi - nolikti, lai citi mācās taisnīgu attieksmi, un lai visi kopā cīnās pret apspiedējiem, utt, varam sameklēt simtiem citu iemeslu. :-)

es domāju ka KN vajadzētu būt konsekventākam, jo viņš argumentē kā izdevīgāk
Tas tāpēc, ka man nav stabilu uzskatu, es ik pa brīdim paceļu "kas būtu ja...", no dažādiem aspektiem.

viņš mums ir Tabula Rasa, ja proti labi rakstīt, vari tur ierakstīt kaut ko savu
... bet tad izcili labi jāprot rakstīt! :-)
Tā jau tik liekās, ka var visu ko ierakstīt. Patiesībā dažādi teksti peld virs baltām lapām, un nevar nosēsties.

Tas ir KN teorijā ir Karmologs, bet ikdienas praksē pavisam pat kristīgs...
Karmologu formumā, iespējams, būtu otrādi! ;-)
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.09 11:15:27
Mulders
Starp citu, es to vardu par tiem deeliem ta iisti arii nesapratu. Labaak tachu tas, kursh saka nee, bet izdaRA, NEKAA tas, kursh saka - jaa, jaa untik slinko taalaak.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.09 11:30:57
Donachka nuja... un KN kāreiz šitā rīkojas, visu laiku man pretīm runā, bet kad šams sāk par praktiskām lietām bazarēt, tad tīri kristīgi runā Domājams, ka arī, ja uz ielas šamā tuvumā cilvēku notrieks, viņš neies klāt un nespers ar kāju un neteiks - "Ahā, Karma tevi noķēra, še tev vēl no manis, lai tava karma taisnojas un čakras tīrās", bet gan vismaz uz 112 uzzvanīs - sak cilvēks notriekts!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.09 12:57:17
Mulders
bet kad šams sāk par praktiskām lietām bazarēt, tad tīri kristīgi runā
Tad jau arī Ctulhu runā tīri kristīgi :-)
Tātad - vai nu tās lietas neattiecas uz reliģiju, vai nu arī tajās daudzajās atšķirīgajās uzskatu sistēmās ir pārsteidzoši daudz kopīga! :-)

arī, ja uz ielas šamā tuvumā cilvēku notrieks, viņš neies klāt un nespers ar kāju un neteiks - "Ahā, Karma tevi noķēra, še tev vēl no manis, lai tava karma taisnojas un čakras tīrās", bet gan vismaz uz 112 uzzvanīs
Kāpēc lai gan karmologiem būtu tā jādara?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.09 13:05:50
Kāpēc lai gan karmologiem būtu tā jādara

Jo funktieris - katrs pats ir savas Karmas locītājs, ir karmoloģijas princips. Un traucēt citam viņa karmu locīt ir savu karmu bojāt!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.09 13:10:36
Mulders
Jo funktieris - katrs pats ir savas Karmas locītājs, ir karmoloģijas princips. Un traucēt citam viņa karmu locīt ir savu karmu bojāt!

Tas - tikai tad, ja tu perfekti zini, kas un kāpēc notiek: uz kuru pusi karma jāloka. Tādu zinātāju praktiski nava, tāpēc tu nekad nekļūdīsies, ja vilksi ārā cilvēku no Spēles, palīdzēsi izaugt, jeb tavā valodā runājot - sludināsi Kristu! :-)
Bez tam, karmas ir saistītas, visur piedalās vairāki cilvēki.
Par tādām "kolektīvajām karmām" neesi neko dzirdējis?

Vājš tu vēl esi Karmoloģijā, vairāk salmu cilvēkus baksti. ;-)
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.09 13:13:22
KarotesNav, par karmu no tevis u.c. karmologiem spriežu...

Bet ja princips par karmu nedod praktiski nekādu artavu ikdienas dzīvē, kurai der lokāli kristietības principi, tad huļi vispār karmoloģiju ieviest? Tas ir tikai tāds intelektuāla atmazka esošo notikumu neizbēgamībā - viss notiek, jo visam tieši tā ir jānotiek un tu tur neko nevari mainī, bet ja vari, tad tieši tā arī jārīkojas

Sausais atlikums - cilvēks ir likteņa mētāta lapa karmas vējā Viņš nedz spēj pagriezt un ietekmēt vēsturi nedz pa labu ceļu nedz pa ļaunu ceļu! Nav gan skaidrs kā viņš vispār nonācis tajā pakaļā kur atrodās!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.09 13:23:46
Mulders
Bet ja princips par karmu nedod praktiski nekādu artavu ikdienas dzīvē, kurai der lokāli kristietības principi, tad huļi vispār karmoloģiju ieviest?
1) zini, ka par katru tavu slikto darbu tev pienākas atmaksa, nekāds Jēzus visu skurstenī nenorakstīs. = centies darīt labus darbus un nedarīt sliktus.
2) zini, ka pie savām ciešanām pirmkārt un galvenokārt esi pats vainīgs. = nemeklē, kam uzvelt vainu par savām nelaimēm un nebrēc ka Dievs netaisnīgs.

Sausais atlikums - cilvēks ir likteņa mētāta lapa karmas vējā
To vēju cilvēks pūš pats, ar saviem darbiem un domām. Ja vēl viss ir Apmācības, tad tas ir paša brīvprātīgi izvēlēts. Atnāc tu uz matemātikas stundu, tev māca "atņemšana", bet tu prāto - kā tad tā, rekur skolotājs man visu nosaka ko darīt, es esmu kā lapa skolotāja vējā, bez gribas un brīvības...
Khmm - lapa vējā ir tā Būtne, kuras ticība ir no Dieva iedota, kā dāvana, citiem ir, bet citiem nav. Vēl, lapa vējā ir cilvēks, kas piedzimis Mekā - pūš islāma vēji, un nekādu cerību ;-)

Viņš nedz spēj pagriezt un ietekmēt vēsturi nedz pa labu ceļu nedz pa ļaunu ceļu!
Kā nu to ņem. Viss jau nav fatāli noteikts.

viss notiek, jo visam tieši tā ir jānotiek
Kā mācību stundā - normāli.
Kā spēlē - arī normāli.
Visur ir noteikti galvenie notikumi, bet ir iespējamas variācijas. Spēles Līmeni var iziet dažādos veidos. Iemācīties vielu var dažādi.

Nav gan skaidrs kā viņš vispār nonācis tajā pakaļā kur atrodās!
S) Aizspēlējās. Sāka spēlēt un ievilkās Spēlē par dziļu iekšā.
M) Apmācības, tātad darbs ar nepilnībām, ir iespējamas kļūdas. Kā jau jebkuras apmācības, ietver sevī grūtību pārvarēšanu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.09 13:36:43
1) zini, ka par katru tavu slikto darbu tev pienākas atmaksa, nekāds Jēzus visu skurstenī nenorakstīs. = centies darīt labus darbus un nedarīt sliktus.

Šaize tik tāda, ka tu nezini kuri ir tavi sliktie darbi un kuri ir tikai karmas joks ar tevi lai sodītu citus! Vēl vairāk, ja tu izdari kādu kļūdu, tad tā teikt - tāpat nav ko zaudēt, tad propadatj s orkestrom. Tb ja sistēma izslēdz žēlastību kā tādu, tad nav jēga žēlastību parādīt citiem!

2) zini, ka pie savām ciešanām pirmkārt un galvenokārt esi pats vainīgs. = nemeklē, kam uzvelt vainu par savām nelaimēm un nebrēc ka Dievs netaisnīgs.

Pat ja citi vainīgi un Dievs netaisnīgs

S) Aizspēlējās. Sāka spēlēt un ievilkās Spēlē par dziļu iekšā.

Būdams perfekts?

M) Apmācības, tātad darbs ar nepilnībām, ir iespējamas kļūdas. Kā jau jebkuras apmācības, ietver sevī grūtību pārvarēšanu.
Būdams prefekts?
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.09 13:43:21
Mulders
Šaize tik tāda, ka tu nezini kuri ir tavi sliktie darbi un kuri ir tikai karmas joks ar tevi lai sodītu citus!
S) Nekādu karmas joku nav. Viss notiek tavu slikto darbu dēļ, arī tevis nolikšana citiem par sodu. Nekas nepelnīts un avansā nenotiek.
M) Kāda starpība? Viss ir mācību stunda, kuras plānu tu pirms tam esi izanalizējis un visam piekritis.

Pat ja citi vainīgi un Dievs netaisnīgs
Kur tur citi vainīgi? Pašā sākumā tevi neviens ar varu vai viltu nevilka ne spēlēties, ne attīstīties.
Bet Dievs = taisnīgs, pec definīcijas. :-)

Būdams perfekts?
S) A kur teikts, ka perfekts? Vispār, pat ja perfekts, tad Spēle = ierobežošanās, sava perfektuma "piemiršana".
M) Šeit nu noteikti NAV perfekts! Kāpēc tad lai būtu jāmācās un jāattīstās?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.09 13:52:46
o, aizgāja, kā jārunā pretī tā atkal karmas apļi

KN kā ir - es daru ļaunos darbus, jo mana dvēsele ir izvēlējusies šajā roundā pabūt ļauna un kaut ko iemācīties vai es daru ļaunos darbus, kaut gan dvēsele piereģistrējās labo darbu listē, bet karma izdomāja, ka mani derētu izmantot ļaunajiem darbiem, lai kāds cits kaut ko iemācītos
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.09 13:57:43
Rausītis
o, aizgāja, kā jārunā pretī tā atkal karmas apļi
Es neaizsāku. :-)
I var tak nerunāt.

es daru ļauno darbu, jo mana dvēsele ir izvēlējusies šajā roundā pabūt ļauna
S) Jā, apmēram tā. Tikai izvēlšanās nav "šajā raundā", bet ir tāda - ilga perioda izvēļu sekas. Apmēram kā cilvēks, kas izvēlas nākamo dienu dzīvot tādu pašu kā šo dienu. Cilvēks nemaina savus uzskatus un paradumus no dienas uz dienu. Ilgā laika posmā tas ir iespējams, vai nu arī kā pēkšņa atklāsme, vai tamlīdzīgi. Bet pārsvarā iet pa to pašu taciņu.
M) Ļaunie darbi ir drīzāk kļūdas un pieredzes trūkums. Katrā "raundā" doma ir mācīties un attīstīties, bet ne vienmēr sanāk.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.09 14:01:15
KarotesNav
Tikai izvēlšanās nav "šajā raundā", bet ir tāda - ilga perioda izvēļu sekas.
tātad vai nu pastāv vēl izvēle pirms izvēles?!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 168 , pavisam kopa bijuši: 950