atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem NLP
Donachka
Iesūtīts: 2008.06.05 10:02:02
Ko juus domaajat par NLP kursiem. Veeleetos uzzinat , galvenokaart, to domas, kuri ar to ir saskaarushies pashi, nevis tie, kuriem viena tante teica.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:29:25
vasara
es neesmu gājusi un arī neiešu.
Tas ir no seerijas - "ņečital, no jestj mņeņije"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:32:49
Donačka, tas ir plāns ledus un visai slidena argumentācija!

Nav jāpiedzerās pašam pie stūres, lai pēc citu piemēra to nedarītu un negribētu mēģināt!

Katram mums sava pieredze, un visi mēs kļūdāmies, ja pāragri iztaisām secinājumus!

Kā teica M.Tvens - Ne jau tas ko mēs zinām rada mums problēmas, bet tas, par ko esam pārliecināti, bet tā nav!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:35:46
Donachka
bet es esmu gājusi - bet neiešu.
mīļie draugi. aicinu būt iecietīgākiem pret citādi domājošu cilvēku viedokli. mums ir tiesības uz tādu arī tajā gadījumā, ja tas nesakrīt ar jūsējo.
Vasara! es solidarizējos!!!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:37:21
bet! es nevienu neaicinu ignorēt psihologus - lūdzu, kam vajag un palīdz - uz priekšu!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:43:29
a_masiks
masiciņ, kopš kura laika viss, ko es rakstu attiecās konkrēti uz tevi?
es to tākā vairāk uz Vilka,Muldera,Donītes pusi mērķēju.
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:45:06
Donachka, nečitala gan, bet viss jau nav jānoprovē pašam uz savas ādas, reizēm pietiek ar to, ka cits ir mēģinājis un viņam ir kādas atsauksmes. Cits primitīvs piemērs: vai man obligāti jāpamēģina narkotikas, lai secinātu, ka no tām nav labi un iestājas sūdīga atkarība?
Tas jau ir tikai mans viedoklis, ka man tie psihologi un psihoterapeiti "pē". Nu ja kādam ir baigi labi - lai taču iet - man nav žēl. Vienīgie no šīs sugas, kuru pakalpojumus piekristu izmantot, ja rastos dzīvē problemātiska situācija, tad tie būtu psihiatri.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:48:53
vasara
Es gan tev pateiktu sho un to, bet labaak pakluseeshu, jo redz S.R. nez kaapeec uzskatas, ka tie, kuri izsaka pretejus viedokljus taveejam un vinjas, ir neiecietiigi.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:51:59
Ka galvenais ka jamos interesē - mans naudas maks un 10ā tiesa no maniem ieņēmumiem.
Tā taču ir, vai ne?

Gluzhi taa vis nav. Tava 10. tiesa interesee hariku draudzee, vismaz luteraanjiem ta ir pasha sirdsapzinjas lieta.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 13:59:23
vasara
vai man obligāti jāpamēģina narkotikas, lai secinātu, ka no tām nav labi un iestājas sūdīga atkarība?
Piemeers tieshaam primitiivs.
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.06 14:00:10
a_masiks
tieshi taa...katrs dzird ko grib dzirdeet. Tobish - iziet no sava viedoklja, kursh jau izveidojies, pirms kaads veel ir ko teicis. Ai, laikam putraini sarakstiiju, bet ceru, ka doma skaidra
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:04:02
nu ja, Donachaka, es taču teicu, ka primitīvs galvenais, ka doma skaidra
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:10:12
vasara
godiigi sakot nav gan skaidra. Kaads sakars narkotiku lietoshanai ar speciaalistu apmekleejumu. Tas, ka tev vinji nepatiik nenoziiimee, ka tas ir ljaunums pats par sevi, kaa tas ir ar narkotikaam.
vasara
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:15:39
Donachka, pārlasi vēlreiz uzmanīgi ko rakstīju. Man viņi nepatīk un uzticību nevieš manā dzīvē manā realitātē [tāpēc man viņus vieglāk salīdzināt ar narkotikām]. Ja kādam citam ir ok - lūdzu - uz priekšu un var dot pozitīvus salīdzinājumus!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:20:17
vasara
Saliidzinaajusm tik uin taa bija nekorekts un manaa realitatee izklausiijaas kaa zinaama aprobezhotiiba, bet tas tikai manaa realitaatee
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.06 14:26:45
Demokrātija saprotieties...

Visiem ir tiesības nepiekrist oponentiem. Taču nepiekrist vajag tā... neapvainojot.

Ir atšķirība vai es pasaku "Es tev nepiekrītu jo... " Vai "Man šķiet, ka tu esi tumsonis un muļķības runā". Pietam pat arī otrs variants ir leģitīms viedoklis, bet noteikti izraisīs vairāk negatīvas pretreakcijas!

Taču, protams ir cilvēku brīds, kas jau apriori nepiekrišanu viņu viedoklim uzskata par personīgu apvainojumu!

Jo de-facto jau bieži gadījumos "es nepiekrītu" nozīmē tieši to, ka man ir apsvērumi kuru dēļ tavs viedoklis nav kompetents, tātad es esmu gudrāks un labāk visu sapratis, bet tu, salīdzinot ar mani, esi muļķis!

Ir ļoti grūti diskutēt un sarunāties ar oponentu, kuram tu pilnīgi nepiekrīti un tomēr saglabāt cieņu!

Šeit es visiem iesaistītajiem ieteiktu palasīt kaut vai Platona dialogus, vai to pašu Justīna Mocekļa dialogu ar Trifonu... kur var redzēt ārkārtīgo cieņu pret oponentu kuram tu pilnībā nepiekrīti! Un tad šī cieņas izrādīšana vārdos arī ļauj sarunu bīdīt uz priekšu un nonākt pie patiesības pa ceļam neiznīcinot otru cilvēku kā personību!
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.06 14:29:29
Mulders
O, moralists Mulders pamodaas
Bet vispar - liels paldies Mulder par info saistiibaa ar to NLP centru, Tas bija galvenais,kaapeec ieliku sheit diskusu.
Diskusija sleegta
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 15:19:11
a_masiks
zinu, zinu, gribu tikai lai vienc cilveecinsh shito visu izlasa, kad izlasiis, tad arii nosleegsim Es biju to uzrakstiijusi ar domu, ka vajadziigo info esmu sajeemusi
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.06 15:19:26
a_masiks, Bet kā mēs te noskaidrojām - moderātors ira brīžiem dzīvs, bet brīžiem arī beigc.

Nepareizi... Moderators pēc kvantu fizikas ir gan dzīvs gan beigts ar konkrētu varbūtību vienlaicīgi līdz brīdim kad tu viņu novēro, tad viņš ieņem kādu konkrētu stāvokli
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.06 15:19:52
Dona, nevis DZĒST bet SLĒGT Lasīt jau var arī slēgtās diskusijas
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.06 15:20:41
Mulders
oi, tobish, kad izlasiis, tad arii izdzeesiisim, es gribeeju teikt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 161 , pavisam kopa bijuši: 16787