atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kristietis un alkohols
Donachka
Iesūtīts: 2008.06.04 10:35:58
Kaapeec dazhas konfesijas pat paskatiishanos uz alkoholu uzluuko kaa naves greeku, ja Biibelee ir taadi vardi - dodiet viinu noskumushaam sirdiim ( Vecajaa Deriibaa) un - lieto nedaudz viina sava kuņģa neveseliibas dēļ - Jaunajā Derībā?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.04 10:37:13
vot nisaprotu! Un veel - kaapeec viins jaasauc par viinogu sulu? Jo baptisti uzskata, ka Jeezus uudeni paarverta viinogu sulaa, no kuras nez kaapeec apskurba kaazu viesi
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.04 10:40:52
nu par v;īnogu sulu jāprasa baptistiem pašiem.
a alkohols noremas robežās (kamēr tas nav atkarība) man liekas pieņemams....
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.04 10:42:56
sicilia
Sizhets iz dziives - kaads pentakostu runaataajs jautaja - vai adatu nozagt ir greeks? Visa draudze teica - jaa. Vinjam bija dzelzhaina logjika, kad vinsh turpinaaja - tatad arii izdzert mazo shnabjglaaziiti ar alkoholu ir greeks
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.04 10:45:16
bet ja bībelē rakstīts, ka Jēzus visiem deva vīnu? Nu tad sanāk ka vīnu dzert nav grēks
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.04 10:46:08
sicilia
gribetos dzirdeet alkohola ienaidnieku argumentus
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.04 10:47:35
Noa ar bija taisns vīrs, kas vadīja dienas ar Dievu, bet iekopa vīna dārzu un piedzērās.
Secinājums - vīna dzeršana nekas slikts nav, ja jau to dara taisnie.

Vispār jau problēma - ja atļaujam vīnu, tad nav principiālu iebildumu, tā teikt normas robežās, bez atkarības, atļaut arī visādas citas vielas... ;-)
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.06.04 10:51:08
Alkohols ir kaitīgāks par smēķēšanu, jo smēķēšana bojā tikai cilvēka fizisko ķermeni, bet alkohols arī augstākos ķermeņus. Viena glāze alus uz 2 nedēļām bloķē hipofīzi, atbildošo par radošo iedvesmu.

PS A par baptistu uzskatu - es arī piekrītu, ka Jēzus Kristus radīja no vīnogu sulas, ne no vīna, dzeramu, kurā nebija alkohola, bet tas dzeramais deva apmēram to pašu efektu.Jo pat parasts ūdens pēc reliģiskām ceremonijām var iegūt apreibinošu efektu.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.04 10:52:55
Kundali

paga paga,.,.... ja cilvēks piedzeras viņš bojā savas aknas un ko tur vēl. ja sēž un pīpē, problēmas rodas arī apkārtējiem jeb pas`ivajiem smēķētājiem. es piem. varu izvairīties no tiem, kas lieto alko. bet nevaru izvairīties, ja pieturā kādi 4 cilvēki pīpē
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.04 10:53:21
Kundali
Kā tad visādi tur talantīgie rakstnieki, mākslinieki un citi, kas ir mīlējuši iedzert?

Bet alkohols kaitīgāks ir, jo sabojā personību. Nodzēries vai nopīpējies - tās ir divas lielas starpības!
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.06.04 10:55:16
Jāpaskatās plašāk, ko šie "dzērājtalanti" vērtīgu radījujuši. Tagad ir tāda mūziķe Emija Vainhausa, kura rada dziesmas narkotiku murgos, viņas vīrs sēž cietumā, un atrodās "intelektuāļi" kura ķer kaifu no šitādas mūzikas.

PS A par "kristietību" - diemžel tur švaki morāles uzstādijumi reālajā dzīvē. Esmu kristietis - tas neko neizsaka.
Musulmaņiem ir 1)uzstādījums pareizs : neva dzert 2)kristiešiem - 2. uzstādījums - nevar būt daudzsievība Kad Krievijas Cars meklēja reliģiju, kuru pieņemt, viņš vērsās gan pie musulmaņiem gan pie kristiešiem. Un rezultātā Krievijā ir Pareizticība, dzer uz vella paraušanu, un precējās pa 2-3 reizes. Kas parāda to, ka šīs reliģijas ir " ierobežotas" , tajās no Dieva Vēsts tikai daļa palikusi. Pie tam " reliģiskie funkcionāri neizprot to, ka cilvēki darīs visu, kas ir aizliegts.
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.04 11:01:48
Kundali
Varbuut esi dzirdeejis par rakstinieku Hemingveju? Varbutu par Remarku? Varbuut esi dzirdeejsi par politikji Cherchilu?
Un izbeidz vienreiz d**** par hipofiizi un radosho iedvesmu. Riebj, kad cilveeks muld pats nesajeegdams, ko muld.
Tev tieshaam nav paljezna dzert, jo tava hipofiize jau taapat ir noblikjeta uz neatgrieshanos
lamby [81.198.232.197]
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:02:40
viins u.c. no vinogam gatavoti dzerieni senajaa Izraelaa bija pamatdzeriens. kaut kur taas ogas vajadzeja izmantot, turklat tie, kuri ir bijushi Izraelaa, zinaas, ka ar udeni tur ir shvaki - ne upju u.c. avotu (salidzinot ar Latviju).
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:03:36
Kundali
Narkotikas jau nav alkohols, efekti ļoti ir dažādi.
Piem, ir aizdomas, ka Luiss Kerols esot sarakstījis "Alisi" opiātu iespaidā.

Ja jau glāze alus bloķē radošās spējas, tad nebūtu praktiski neviena čehu, vācu, beļģu un kuru tur vēl citu alus tautu izcilu, radošu personību.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:03:59
Es Dona esmu dzirdējis par Mikelandželo gleznu " Džokonda" Man nevajag "moderno dzērājautoru" darbus. Hemingvejs ja kas - beidza savu dzīvi pašnāvībā. Labs piemērs , kas iedvesmo
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:05:53
Kundali
Hemingvejs ja kas - beidza savu dzīvi pašnāvībā.
Taču ģeniālus darbus viņš sarakstīt varēja, un alkohola bloķētā hipofīze tam necik netraucēja.
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.04 11:06:29
KarotesNav
wowo, tieshi taa...

Gribetos izlasiit kaut ko no taa, ko muusu "radoshais"nedzeeraajs Kundaliins ir uzrakstiijis. Pagaidam , iznjemot sagraabstiitas fraazes, kuras tiek sheit rakstiitas, nepiesleedzot hipofiizi, nav gadiijies lasiit
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:40:41
alkohola ietekmē cilvēki zaudē kontroli pār savām grēcīgajām tieksmēm!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:41:38
ei nu ei... vai ta mēs tev uzmācāmies?

ei masik saki vai meš Brīnumam uzmācāmies... jo mošs es neatceros
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:42:17
sicilia
bet , ja es dzertu ?
lamby [81.198.232.197]
# Iesūtīts: 2008.06.04 11:44:35
uznemot uz kruuts ar ko stipraku, lautini klust arii valsirdigi un nereti parada savu patieso seju....
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 5983