atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Aicinājums
Donachka
Iesūtīts: 2008.05.28 09:24:56
Vai tev tāds ir? Un vispār - vai visiem cilvēkiem dzīvē ir kāds īpašs aicinājums?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.29 20:10:23
Vairāk vēlēšanās, mazāk aicinājums - evaņģelizēt kristiešus.
Ar ateistiem manuprāt viss puslīdz ir kārtībā
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.30 10:45:03
Ctulhu
Kaartiibaa nav ar biedru JHVH
Oho, Cht atziist, ka JHVH ir biedrs, nevis smadzenju impulss
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 10:49:19
Ctulhu, nu redzi... tu negribi ar Dievu komunicēt pa tiešo un tad čīxti, ka Dievs ar tevi nekomunicē pa "ne-tiešo"

Bet kad Dievs arī pa ne-tiešo komunicē caur saviem ļaudīm un Rakstiem, tad atkal tev nav labi!

Nu nebūs Dievs tavs izsūtāmais zēns! Ja gribi ar šamo komunicēt - komunicē... ja negribi, tad jau vienmēr var izdomāt visādas atmazkas... kāpēc pats nenāk, kāpēc neraksta e-pastu etc. A viņš grib ar tevi veidot atteicības un draudzēties, kā tu iedomājies draudzēties caur forumu?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.30 11:24:06
Ctulhu
Var tak gadiities, ka 2 personas dziivo vienaas smadzenees
Tas jau velk uz patologiju. Psihiatri saka, ka normaali esot, ka viena persona tikai dziivojot
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.30 11:30:14
Ctulhu
Nezinu gan, neviens no man zinaamiem psihiatriem tadu domu gan nav izvirziijis. Kaut gan - dazhs labs hariks varetu uz shaadu robezhstavokli arii pretendet.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.30 11:31:05
A kaadas problemas? Vai mazums cilveeku ir sadraudzeejusies caur interneta forumiem?

Neviens nav izveidojis cilvēcīgas attiecības forumā... Iepazīties - jā! Bet to jau arī tu esi izdarījis ar Dievu... šams te caur Mulderiem u.c. runā... Tagad atliek tev sākt ar šamo pa tiešo komunicēt... Tu runā, viņš atbild... Pietam... visērtākais!
Tu runā skaidri un skaļi balsī, lai pac zinātu ko runā... Dievs atbild telepātiski, ar notikumiem, cilvēkiem... viņam atbilžu spektrs ir ļoti ļoti plašs! Pārsvarā tas ir caur notikumiem UN Telepātiski, kad konkrētā notikumā tu saproti Dieva doto atbildi!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.30 11:49:26
Mulders
Bet to jau arī tu esi izdarījis ar Dievu... šams te caur Mulderiem u.c. runā...
Tad jau šis dievs brīdi pa brīdim arī pats ar sevi pastrīdas...

Tu runā skaidri un skaļi balsī, lai pac zinātu ko runā... Dievs atbild telepātiski, ar notikumiem, cilvēkiem... viņam atbilžu spektrs ir ļoti ļoti plašs! Pārsvarā tas ir caur notikumiem UN Telepātiski, kad konkrētā notikumā tu saproti Dieva doto atbildi!
A vot i nē. Visa šitā <telepātiski-notikumainā> padarīšana paver ļoti plašas interpretācijas iespējas, ibo ir stipri neviennozīmīga. T.i. katru <notikumu - atbildi> var traktēt, interpretēt un saprast ĻOOOOTI dažādi...
vilks
# Iesūtīts: 2008.05.31 22:26:06
Sheksna
katru <notikumu - atbildi> var traktēt, interpretēt un saprast ĻOOOOTI dažādi... varbūt Dievs arī vēlas pateikt vienlaicīgi ļoti daudzas lietas?
Balss
# Labojis Balss: 2008.06.01 00:12:36
sicilia
un es mīlētu bērnus, kļūtu par učeni
Ja tev ir ķēriens, dari to! Nav tas viegli, bet nav arī lieliskāka aicinājuma kā būt par labu učeni!
Mūsu klase iemīlēja un līdz viņas mūza galam (pavisam nesen) mīlēja ļoti godīgu, talantīgu, stipru un pozitīvu cilvēku - latv. valodas skolotāju, kura pat drūmajos padomju gados spēja palikt godīga. Stingra, bet cilvēkus mīloša. Un izrādījās, ka viņas dzīvē attiecībām ar Dievu ir bijusi izšķiroša nozīme!
Vispār Dievs cilvēkam mēdz sadot dažādus, daudzpusīgus talantus. Tad nu jāieklausās, uz kuru pusi velk. Piem., vienam manam dēlam ir izcils talants uz valodām, bet studēt tās negribēja, aizgāja uz citu jomu. Arī tur viņam ir talants.
Otram dēlam gan ir māksliniecisks talants, bet māksla viņam tomēr neinteresē.
Es savus Dieva man piešķirtos talantus varēju likt lietā tur, kur pavērās ceļš. Kad meklēju pati, nekas neizdevās. Atstāju izvēli Dieva rokās, un 2 ned. vēlāk Viņš mani aicināja (caur cilvēkiem, protams, Ctulhu!) tādā uzdevumā, kur, šķiet, es šobrīd noderu gluži labi.
Balss
# Labojis Balss: 2008.06.01 00:16:15
Nu kaads tur eksperiments, njemiet biedru JHVH liidzi un tiekamies , teiksim, Apsaras teejas naminjaa.
Ak, Ctulhu...
Papriekšu palūdz, lai Dievs tevi atsvabina no visiem šamaniskajiem lāstiem, kurus tu sev eksperimentāli esi lūdzis uzlikt...
Tās var būt smagas klapes Tavam maņu orgānam - garam...
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 2347