atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Rekolekcijas ar t. Lorensu Frīmani OSB "Kristīgā meditācija - dziļāka garīgā prakse"
Kundali
Iesūtīts: 2008.05.27 10:39:51
Sestdien un svētdien 7. - 8. jūnijā Bruknā.

Pasaules Kristīgās meditācijas kustības vadītājs tēvs Lorenss Frīmans OSB šogad viesosies Latvijā.

Sestdien un svētdien 7. - 8. jūnijā viņš vadīs rekolekcijas „Kristīgā meditācija – dziļāka garīgā prakse” Bruknas pilī netālu no Bauskas.

Kristīgā meditācija ir senā lūgšanas prakse, kuru uz rietumiem ir atnesis sv. Jānis Kassiāns (5.gs.). Austrumu baznīcā tā ir pazīstama ka isihasms vai Jēzus lūgšana.

Bruknas pils klusumā kopā ar t. Lorensu rekolekcijas dalībnieki varēs gremdēties sava sirds klusumā, kur atklājas „Jēzus, miera Dievs” (Vissv. Jēzus Vārda litānija).

Mīļi gaidīti visu konfesiju pārstāvji.

Rekolekciju sākums ir sestdien 7. jūnijā plkst. 10:00.

Dalībmaksa – Ls 25, - (ir iekļauta ēdināšana un nakšņošana). Līdzi ir jāņem gultas veļa (segas un spilveni ir uz vietas).

Lūdzu piesakieties laicīgi (līdz 1. jūnijam), jo vietu skaits ir ierobežots un mums ir jāsagādā pārtika.

Bruknas pils atrodas ap 60 km no Rīgas
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.27 16:32:55
Arī pareizticīgo sektu pētnieku spriedumi par TM ir subjektīvi, jo viņi paši nav ar to nodarbojušies.Esmu lasījis tikai vienu piemēru, ka ir traucēta adekvāta pasaules uztvere pēc ilgstošākas prakses,bet kas tieši slēpjās aiz TM meditācijas, to viņi arī nepasaka skaidri.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.27 16:41:41
Kundali, tur jau tas prikols, ak šīs meditācijas ir ap Pareizticīgo tēzi par Dieva neiepazīstamo dabu! Ka Dievu nevar iepazīt un pat ja varētu, tu nevarētu par to pastāstīt!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.27 16:43:26
Nu - isihastu prakses es pat ļoti atbalstu (piemēram "umnoje delanije", tāpat arī "kristīgo meditāciju"
didzis [62.85.89.178]
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:14:40
Man tomēr gribetos noskaidros, ko jūs saprotat ar vārdu savienojumu "kristīgā meditācija", un vai Frimana meditacija ir kristīga? Būtu labi, ja kāds varētu nosaukt iemeslus, kas liek domāt, ka Frimana meditācija ir kristīga.
Vēl runājam par viltus gariem. Viltus garus var pārbaudīt pēc metodēm, kas piedāvātas Svētajos rakstos. Pārbaudīt vajag ne tikai sevi, bet arī to cilvēku garus, kam sekojam. Jo paši varam turēdies Dieva garā, bet sekot viltus gariem. Paši varam būt teicami kristieši, bet aiz tā maldu gariem sekojot, vedam līdz citus, kas nav tik stipri garīgajā cīņā.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:19:02
didzis [62.85.89.178]
Nu nezinu..... gan vai tas varētu b`yut nekristiski, jo
1 Frīmans ir katoļu priesteris (var jau būt, ja katoļi liekas sātanisti, tad pasākums nekristīgs) Pasaules Kristīgās meditācijas kustības vadītājs
2 PASĀKUMU LATVIJĀ rīko Latvijas kristīgās meditācijas
kopienas vadītājs
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:23:41
didzis [62.85.89.178]
varētu būt tā - katrs, kurš apliecina, ka Jēzus ir Kristus to dara Svētā Gara iedvesmots. tātad, cilvēks, kurš apgalvo, ka Kristus ir viņa Pestītājs ir kristietis. ja neuzticamies viņam, varam ieklausīties, vai viņa mācība ir saskaņā ar viņa vārdiem. (to jādara arī tad, ja uzticamies inkvizīcijas paņēmieni ir novecojuši un atcelti - uz sārtiem nevienu vairs nededzina, arī savādāk svešu garu klātbūtni laji un ierindas priesteri necenšās identificēt.
didzis [62.85.89.178]
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:29:53
Jūs jau sākat aizstāvēties, pat neatbildot uz jautājumiem, kas minēti pirmajā rindkopā.
Cik noprotu, arī Cālītis vēl joprojām ir mācītājs.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:33:23
Nuuuuu kur problēma.... aizbrauc un paskaties un pastāsti mums, cik kristīgs bija pasākums
esmu piedalījusie stikai tādos, kas ir bijuši kristīgi un kas patiešām man daudz deevuši. Būtu nauda es aizsbrauktu, bet diemžēl man ir pirmsalgas krīze
didzis [62.85.89.178]
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:52:24
sicilia
Ko devusi matru skaitīšana? Esmu biji šādā pasākumā. Pirms tam gan esmu aizstāvējs Frīmanu, jo vēlējos redzē to, ko gribu, nevis to, kas ir. Esmu pētījis un neko vairāk no Frimana, ne no jūsmotāju mutes sakarīgu neesmu dzirdējis, kā tikai aizbildināšanos ar pāris teikumiem no Svētajiem rakstiem un Kasjāni.
Es tomēr izvēlos Dieva mīlestību un norimšu Viņa priekšā, lai ieklausītos. (Kontemplācija). Tā nav sevis iztukšošana skaitot mantras, kas ir vistīrākais okultisms jeb kārtējā tehnika. Kur Svētajos rakstot ir minēts par iztukšošanos?
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.05.28 10:56:46
No "kristīgās meditācijas" līdz jogas meditācijai tikai 1 solis jeb 1 peles klikšķis: http://www.sahadza-joga.lv Tur arī minētas dažas mantras. Kristīgā meditācija ir šāda:skaitām "Kungs Jēzu Kristu, Dieva Dēls, apžēlo mūs/mani grēciniekus/grēcinieku" kādu stundiņu.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:58:15
Kundali
kristieši mantras neskaita! dzēs labāk to ārā!
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.28 10:59:35
Te jājautā S.R. - ko Tu izproti ar vārdu "mantra" ?!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:02:18
didzis [62.85.89.178]

Piedo, es patiesi neesmu bijusi Pie Frīmana, bet esmu bijusi uz kristīgo medit;āciju. Ja Tēvs mūsu ir mantra... OK. lai notiek, tas man devuis ir daudz. Tāpat kā viss cits, kas tur notika.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:03:28
didzis [62.85.89.178]
vai tad Frimans skaita mantras? ko Tu runā???? vai tie būtu apmeloji vai muļķība? par to, ka mums Dieva priekšā ir jābūt kā tīriem traukiem, kur Viņš var ieliet Svēto Gru, vai tad tas nenorādauz attīrīšanas procesu. to visu dara Dievs, gan attīra, gan piepilda. mums tam ir jāļaujās. nevis kaut kā miesīgi jānorikst, bet garīgi jāļaujās Sv. Garam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:05:37
Kundali, mantras ir speciāli uztūnētas atkārtojamas frāzes kuras "by-pass" apziņas kontroli, tādējādi uztūnē cilvēka apziņ stāvoklī, kad pastiprinās AlfaRitmu darbība, BetaRitmi krītās un cilvēks kļūst uzņēmīgs pret suģestiju. Tas ir tas, ko Kristus brīdina - cilvēks sevi atbrīvo, iztukšo, padara atvērtu savu namu - un Dēmoni var staigāt iekšā un ārā kā pa parādes durvīm publiskā koncertzālē...
Kristīga Lūgšana ir apzināta saruna ar Dievu, nevis kā tas ir pie Jogas - apziņas izrubīšana, vai pārcelšana tādā apziņas līmenī, kad kritiskā domāšana un analīze atslēdzas un jebkura infa tevī tiek iekšā un ārā viegli!

To pašu izmanto Hariki, un ir daudz dažādas metodes kā cilvēku novest transa stāvoklī, alfa ritmu stāvoklī, pietam tas iedarbojas PAT ja cilvēks zin kas ar viņu tiek darīts... Nu un tad kad cilvēks ir šai stāvoklī, šamam var ieborēt dajebko!

Kristus kāreiz brīdina pret iztukšosanos, un saka - Mīliet Dievu ar visu savu sirdi dvēseli un prātu
Tāpat Pāvils runā kad Korintiešiem par mēlēm saka - ka, ja prāts nav aktīvs lūgšanu dalībnieks, tad tā ir bezjēdzība!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:08:16
Mulders
vai Pāvils saka - mēlēs runāšana ir slikta? nē, viņš saka - es pats vairāk par jums visiem lūdzos mēlēs. viņš norāda par katras lūgšanas vietu un kārtību. mēles ir Sv. Gara dāvana - vai tad ne?
didzis [62.85.89.178]
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:10:17
kundali, ar "Kristu apžēlojies...". Tā jau ir lūgšana, caur kuru mēs ejam Dieva mierā. te der pieminēt Pāvila vēstuli Filipiešiem nobeigumu; Un Dieva miers, kas ir augstāks par cilvēku saprašanu...".
Bet, vai Pāvils runā par meditāciju? Nē, lūgšana, jo lūgšana nāk līdz ar daudziem Dieva apsolījumiem, bet mantra nedod neko. No Dieva Tēva, Kristus un Svētā gara, neko. Un, kas nav no Dieva Tēva, Dēla un Svētā Gara (Dieva gara), tas ir no maldiem.
Dievs zina mūsu vajadzībās, bet kāpēc Viņš gaida lūgšanas, jo Svētajos rakstos, neatceros no galvas vietu, bet noteikti pārbaudiet, Viņš dod pirms mēs lūdzam un vairāk nekā mēs vēlamies.
Lūgšana un vēlēšanas, nevis tukša eksistēšana.
Lai Dievs jūs Svētī!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:12:35
S.R...
mēles ir Sv. Gara dāvana - vai tad ne?
Mūsdienās biežāk cita gara dāvana.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:14:05
Es vēl skaitīju "Mūsu Tēvs Debesīs" lūgšanu, to šādi papildinot "......mūsu dienišķo maizi, un garīgo maizi un mīlestību un paātrinātu garīgo attīstību dodi mums šodien...." Pēc tam 7 reizes to "Kungs Jēzu Kristu, Dieva Dēls, apžēlo mūs, grēciniekus" un tad atkal pirmo lūgšanu. Ļoti iedarbīga metode, it sevišķi - skaitot un ejot kājām garākus gabalus.
didzis [62.85.89.178]
# Iesūtīts: 2008.05.28 11:18:21
S.R. tīrs trauks nenozīmē tukšs trauks. Dievs pats zin, kas jadara, lai trauku piepildītu ar Savu garu. kur svētajos rakstos rakstīts par attīrīšanos. Svētajos rakstos rakstīts, topiet svēti, jo Viņš ir svēts. Pāvila vēstule. Vienmēr tiem kas vēlas no kaut kā attīrīties, varu teikt, ka būsiet netīri un jūsu pūliņi ir velti, ja nepieņemat Dieva žēlastību.
Pierādi, ka meloju, un es atvainošos jums Kristus vārdā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 11714