atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem labais un ļaunais
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.26 09:28:29
kā ir nošķirami šie divi jēdzieni?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 10:35:46
Mulders
šī jaunā sabiedrība ir parazitējoša, un kā jebkurš vēzis, spēj existēt, kāmēr existē esošais organisms, bet to iznīcinot mirs arī pati!

Parazītisms izpaužās tieši cilvēku neatražošanā, kas, manuprāt, šodien ir pat vēlami, jo cilvēku ir pārāk daudz.
Vispār tās ir tukšas runas, jo zilie sarodās jebkurā gadsimtā, vienmēr viņi ir bijuši. Civilizācija tāpēc neizmirs. Ja jau pat zilajiem tik labvēlīgā vidē kā Senā Grieķija cilvēki tomēr turpināja vairoties, tad šeit nav par ko īpaši satraukties.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 10:36:08
a_masiks, šodien tas ir Īslāms! Dzīva Vitāla un uz savu sabiedrību atražošanu orientēta civilizācija! Eiropa aiziet... USA... vēl tirinās, bet domāju, ka arī ja ne aiziet, tad būtiski mainās!

Varu Pasaulē pārņems civilizācijas, kur ģimene un tradicionālās vērtības ir vēl vērtē... un kad Muhameds Eiropas Parlamentam ielauzīs galvaskausu, tad Eiropa ar savām tukšajām bezzobainajām deklarācijām varēs klusiņām izlaist garu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 10:37:20
Parazītisms izpaužās tieši cilvēku neatražošanā, kas, manuprāt, šodien ir pat vēlami, jo cilvēku ir pārāk daudz.
Vispār tās ir tukšas runas, jo zilie sarodās jebkurā gadsimtā, vienmēr viņi ir bijuši. Civilizācija tāpēc neizmirs. Ja jau pat zilajiem tik labvēlīgā vidē kā Senā Grieķija cilvēki tomēr turpināja vairoties, tad šeit nav par ko īpaši satraukties.


Nu šoreiz es ceru, ka man nav taisnība Bet uzzvani man pēc gadiem 30-40... ja vien es nebūšu cietumā iemests pār šāda veida "Hate-Speach" kā es te rakstu!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.26 10:43:20
Mulders
Eiropa glorificējot Indivīda TIesības (ne tikai naturālās) pacēl Indivīdu tādos augstumos, ka sabiedrība kļūt par Indivīda vergu, tādējādi sabiedrība kolapsē INdivīdu vēlmēs...
Bulšits. Eiropas liberālisms ir tikai piesegs tam, lai spicē sēdošie vīruki un korporācijas bez liekām problēmām varētu pelnīt vēl lielāku rubli. Un attiecīgi liberālisms ir MĀRKETINGA rezultāts. `Padomā par sevi - nopērc šo gujņu un Tev būs VĒL LABĀK!` ©

Arī Eiropā sabiedrība NEKAD nekļūs par indivīda vergu. Valdība VIENMĒR paturēs tiesības lemt par pilsoņa dzīvību, vai lai tas būtu attiecībā uz karu, vai to, ka indivīds ir `VALSTS DROŠĪBU apdraudošs`.

Un tādi prikoli kā Gejpraidi ir šī dekonstruējošā pīķa avangards. Jo kas tad ir šo praidistu mērķi - dekonstruēt ģimeni, kas ir sabiedrības pamatā... un izveidot jaunu sabiedrības modeli...
Kārtējais izfantazētais bhiesmu stāsts baznīctantiņu biedēšanai?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.26 10:47:16
vai šeit vispār ir iespējams runāt ieturoties disusa temata rāmjos? laikam nee. aizvien vairāk nostiprinās pārliecība, ka šī ir nevis diskusiju telpa, bet putraskatls.
eh, ja jau , ta jau - Ctulhu, Tu e-mailus caur lelb saņem? es nosūtīju Tev vienu privāto, bet vai Tev nebija cita adrese?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 10:48:13
Bulšits. Eiropas liberālisms ir tikai piesegs tam, lai spicē sēdošie vīruki un korporācijas bez liekām problēmām varētu pelnīt vēl lielāku rubli. Un attiecīgi liberālisms ir MĀRKETINGA rezultāts. `Padomā par sevi - nopērc šo gujņu un Tev būs VĒL LABĀK!` ©

Tieši to es saku... Indivīda Vēlmes prevalē! Ja Indivīds ir gana ietekmīgs frukts, viņš tiešām caur korporatīvām varas iespējām var vēl vairāk uzurpēt varu... Formas un metodes ir dažādas!

Arī Eiropā sabiedrība NEKAD nekļūs par indivīda vergu. Valdība VIENMĒR paturēs tiesības lemt par pilsoņa dzīvību, vai lai tas būtu attiecībā uz karu, vai to, ka indivīds ir `VALSTS DROŠĪBU apdraudošs`.

To jau tu nezini Paskaties vien cik daudz ir visādi indivīdu sūdzības un tiesas pieprasījumi pret VALSTI... un sāks jau ar vājākām valstīm, tās lēnām izsūcot... un satriecot pret Eiropas Birokrātijas klinti!

Kārtējais izfantazētais bhiesmu stāsts baznīctantiņu biedēšanai?

Jau teicu, ceru, ka šeit es kļūdos... bet arī tev tas pac... uzzvani man pēc gadiem 30-40
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.26 10:54:12
a_masiks
brīdī kad šiīti un sunnīti noskaidros kuram tad īsti ir taisnība - musulmanisms būs beidzies.
Nez vai. Katoļi un luterāņi vēl tagad nav noskaidrojuši, kuram taisnība.
Šķiet, ka principā nav šķēršļu, lai saveidotos visādas eiropizētas, alternatīvas islāmbāzētas vienīgi pareizās ticības. Musulmaņiem tak nav viena Pāvesta, kas visu diriģē. Tā ka ņem tik Korānu rokā, un uz priekšu!
Klīst jau runas par reformāciju islāmā.
:-)
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.26 11:58:43
a_masiks
piedošu, kad atbildēsi uz jautājumu, 31ajā varēsi ierasties Bauskā?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:12:46
a_masiks
izsaku līdzjūtību - e arī nevaru sagaidīt, kad beidzot mašīnīte būs kārtībā pēc remonta - jaunu motoru laikam ielika - nu, vārdusakot remonts riktīgs. sazinies ar Trilo, varbūt viņai palikusi kāda brīva vietiņa mašīnā.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:24:59
a_masiks
masiks godīgi saka: viņš ir ļoti ļauns,
:*
lai tas paliek kā pārsteiguma moments gaidīšu!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:25:49
Muusdienaas ljaunumam un labumam nav izteiktas robezhas, visu nosaka konteksts. Tas gan nav mans viedoklsi, tikai veerojumi
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:30:50
Donachka
vai mūsdienās labais,ļaunais ir mainījis savu jēgu? vai mainījies ir cilvēks ar savu uztvert spēju? vai tiešām noteikt to, kas ir labs un kas ļauns faktiski nav iespējams? vai tiešām neviens to nevar?
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:32:57
S.R...
Var. Tikai muusdienas ta ir katra indivuduaalaa izveele.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:36:32
Donachka
tiešām? tas ir dīvaini.
tad jāteic - pasaule patiešām iet uz galu....
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 12:38:06
Var. Tikai muusdienas ta ir katra indivuduaalaa izveele.

Bingo, tamdēļ sabiedriskas diskusijas par morāles jautājumiem, kura ir katra personīga darīšana, ir izslēgtas. Taču jautājumi, kas prasa šo diskusijU (geipraidi, aborti) vienalga tiek risināti tā, it kā šis morālais jautājums jau būtu atrsiināts un izrādās, ka morāle gan ir personīga izvēle, bet tikai līdz brīdim, kad Valdošajai Kliķei vajag izbīdīt kādu projektu, tad šie tavā vietā izlemj kas ir morāli un kas ir amorāli, un izejot no tā izlemj - ļaut nedzimušu bērnu slepkavības vai nē? Ļaut gejiem pārveidot sabiedrību tradicionālo vai nē Un ja kāds kaut ko iebilst tad viņam saka - tava morāle ir tava darīšana - sēdi bixēs un attīsties!
Atbalss [91.200.65.233]
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:20:56
Labais un ļaunais ir relatīvi jēdzieni. Gēni nosaka mūsu tieksmes un ievirzes.Ja apkārtējiem netiek nodarīts kaitējums , nav tiesību nosodīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:25:37
Labais un ļaunais ir relatīvi jēdzieni. Gēni nosaka mūsu tieksmes un ievirzes.Ja apkārtējiem netiek nodarīts kaitējums , nav tiesību nosodīt!

Un kas nosaka vai apkārtējiem tiek nodarīts kaitējums? Ko darīt ar sektām, kas pārliecina cilvēkus un pverdzina tos tā, ka viņi labprāt dodas pazemē antisanitāros apstākļos dzīvot... Viņi paši uzskata ka dara to labprātīgi un mēģinājumu izvest ārā kvalificē kā kaitējumu sev!

Tas ka tavi gēni tevi padara par kanibālu vai kleptomānu, nekādīgi neattaisno tavu rīcību! Tātad tu esi eigēnikas aizstāvis un piekrīti Hitlera pozīcijai, ka ģenētiski defektīvie ir jāabortē vai jāiznīcina - daloi visus Daunus!
Atbalss [91.200.65.233]
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:28:56
Kāda gudra galva, bezmaz kā Einšteinam! Vēl jo vairāk tāpēc, ka mani atšfrēji!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:31:35
Atbalss, nu a ko darīt, ka tu ar tādiem infantīliem argumentiem staigā apkārt...

Mulders gaida, kad kādreiz ateisti sāks mācīties un beigs drillēt gadsimtiem vecus argumentus, ko sen jau pasaule ir atspēkojusi! Acīmredzot ateistiem kā dabīgiem empīriķiem nepielec kāmēr neuzkāpj uz grābekļa, un lai pielektu pa īstam, jāuzkāpj daudzkārt, tikai tad varbūt ticēs!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.26 17:40:14
a_masiks, nu Kristiešu argumentus vismaz neviens vēl nav atspēkojis nereferencējoties uz citiem mistiskiem spēkiem tādiem kā "Evolūcija" par kuru existenci raksta grāmatās, bet neviens to nav nedz redzējis, nedz sajutis nedz demonstrējis!
Kas interesanti, Kristiešu argumenti lēnām tomēr apstiprinās arī empīriski... Tā kā šeit jau vispār vienkārši, sēžam un gaidam, ja mums ir taisnība - nekur neaizbēgsim uzzināsim. Ja jums nav taisnība, nekur nepazudīsiet, agri vai vēlu tie tiks atspēkoti arī empīriski!
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 141 , pavisam kopa bijuši: 3539