atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Praids jeb "geju iun lezbiešu promenāde" krastmalā.
Kundali
Iesūtīts: 2008.05.13 13:55:38
Jaunas ziņas par dažu " īpašu sabiedrības slāņu" aktivitātēm. Jāgaida radikālo kristiešu pretreakcijas.
Praida dalībnieki Rīgā maršēs pa 11. Novembra krastmalu
Draudzības dienu laikā plānotais lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienības "Mozaīka" gājiens Rīgā notiks 11. Novembra krastmalā. Par to šodien tikšanās laikā panākta vienošanās ar Rīgas pilsētas izpilddirektoru Andri Grīnbergu, pastāstīja "Mozaīkas" valdes priekšsēdētāja Linda Freimane.
Gājiens varētu sākties 31.maijā plkst. 10 no Anglikāņu baznīcas, turpināties pa 11. Novembra krastmalu līdz Akmens tiltam un atpakaļ. Pasākums paredzēts līdz plkst. 12, norādīja Freimane.

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=545245
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Mods-1
# Labojis Mods-1: 2008.05.13 15:01:04
Nepārvērtīsim šo par pļāpu forumu! Konkrētā tēma ir plaši pārrunāta citās diskusijās. Tomēr, ja vēlaties ko būtisku šai sakarā pajautāt mācītājiem un evaņģēlistiem, varat uzrakstīt man, un es ievietošu Jūsu jautājumu tēmā.
<< . 1 . 2 .
Jūs nevarat komentēt. Šajā tēmā komentēt atļauts tikai priviliģētiem lietotājiem.

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 35673