atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Bernu aizsardzība Latvijā.
Kundali
Iesūtīts: 2008.05.13 10:48:57
Nepatīkamas ziņas saņēmām no Gulbenes. Tur nezināmi ļaundari ar skrotīm sašāvuši logus bērnudārzam "Auseklītis". Šāvējiem gan nav bijis nopietns ierocis, visticamāk, pašdarināts, tomēr bērnudārzam nāksies maksāt krietnu summu, lai logus atjaunotu.
http://www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/degpunkta/article.php?id=310019
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:40:51
sicilia
es milu savu mazo dēlēnu, bet man ir ļoti jāuzupurējās lai tā vietā kad gribās vakarā palasīt grāmatu vai vienkārsi pablenzt televizorā es visu to lieku pie malas un nodarbojos(spēlējos ar savu dēlu. man pilnīgi neinteresē ne mašīnītes(ZIbens Makvīns un Sallija, ne Vinnijs Pūks) bet es saprotu, ka viņam šīs rotaļas ir nepieciešamas.
bērni - tā ir atbildība, nogurums, uzupurēšanās un nepateicība kā alga. tomēr mēs visi( ar retiem izņēmumiem, tos mīlam un pat gribam
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:40:52
beernu sist vai peert par konkretu nodariijumu ir divas dazhaadas lietas. Skat,. S.R. 10:24 punktu 2.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:43:43
Dorida - nu es nerunāju par nopēršanu... liekas māsa savu sīci vienreiz iepēra, kad viņš līda ar šķērēm elektrības kontaktā....
bērnu jau avr audzināt arī citādāk. Runa ir par to, ka bērns ir jāaudzina, nevis viss jāļauj....

SR. - ai nezinu, ja bērnu uztver kā traucēkli un kā uzupurēšanos, tad kāpēc viņi vajadzīgi?
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.05.14 10:44:27
Nu, ja var pērt nesitot, tad arī bikses var uzvilkt pār galvu.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:45:49
Trilo... man ar nebija iebildumu, kad nāca kolēģes 6 gadus vecais dēls, kas bija jauks un mierīgs, zīmēja neskrēja, nebļāva, svešas mantas neplēsa...... un māte viņu nesita. OK dažreiz aizrādīja un ar to pietika....
bet mana jaunā puspriekšniece,m dzirdot, ka viņa spriekšnieces vecākais dēls mazo brāli, kas neklausa pacēlis aiz kājas un solījies nopērt, uztaisīja mums veselu traci, jo kā tā var... a pašas bērns jaungada eglītē sāka vārtīties pa zemi kamēr citi rotaļās gājas. tas viņai šķiet Ok
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:46:45
es esmu pilnīgi pret pērienu kā sodu, lai gan atzīstu, ka ir situācijas, kad tas var līdzēt...bet - ja bērns jau ir jāper, tad jau ir audzināšana aizlaista. Sorry...bet es šo to zinu par šādiem gadījumiem (prof ziņā)...Protams, S.R. aprakstītie sīkie žagariņi nav tas pats, kas zīdaiņa izmešana pa logu, bet manuprāt L-jā šitā lieta ir tā aizlaista, ka mēs nedrīkstam runāt pat par žagariem, jo tiem zvēriem jau ar liekas, ka viņi sit par konkrētu nodarījumu..un sabiedrības attieksme viņus reabilitē
Minimālists
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:46:52
Trilobīte & Donachka: kamēr man pašam nebija bērni, biju līdzīgās domās, kā jūs šobrīd. Tagad vairs padomus par bērnu audzināšanu nedodu
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:48:06
sicilia es piekrītu, ka ir jāaudzina, un kā jau teicu, redzu arī to, ka ļoti daudzi audzina par maz manuprāt...visatļautība ar ir...divi grāvji mums ir...
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:49:41
Minimaalist, es jau nedodu padomu, tikai izsaku savas domas, skatoties uz siikajiem izlaidenjiem uz ielas un vinju bezsspeeciigajaam maateem, kuram vinji pilniigi un galiigi uzseeduhies uz galvas. Bet tas nu taa....pielauju, ka liidz ar beernu uzrashanos, domas mainaas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:50:02
Trilobīte
parasti jau pirms iziet sabiedrībā bērns tiek nomazgāts
bet mājas kārtībā par ilgstošu tīrību nav ko sapņot. un cik zinu, māmiņām ar maziem bērniem(zīdaiņiem) publiskās vietās(lielveikali, lidostas u.tt) ir ierīkotas "bērnistabas"kur viņas savus brēkuļus var pabarot, pārtīt u.tt.
varbūt ir apsveicami tādi vecāki, kuri ir iedresējuši savus bērnus tiktāl, ka viņš sasprindzis nepārtraukti sevi kontrolē, ko teikt, cik skaļā balsī un kad. bet manuprāt tā arī ir vardarbība pret bērnu.
protams, ja bērns traucē teātra izrādi, koncertu vai ko tamlīdzīgu - telpas ir jāatstāj. tāpat kā jāizslēdz mob.t. bet arī to pieaugušie ne vienmēr dara. un jūtās aizskarti, ja aizrāda.
dorinda
# Labojis dorinda: 2008.05.14 10:50:50
nu jā, tā jau ir, citus bērnus vieglāk audzināt.....es ar zīdaini, kas tik ieņerkstās, eju ārā no baznīcas tāpēc nesaprotu, kāpēc trīsgadnieks var sprediķa laikā klapēt ar mantu pa solu...nu bet tas ir tas pats, kas ieslēgtie mobilie pieaugušajiem...ģimenes kultūras jautājums, nekad jau nebūs visi vienlīdz pieklājīgi visu acīs...Taču tēma, manuprāt, bija uzsākta par to, ka L-jā pārlieku bieži ir tiešām smagas situācijas bērniem..
Minimālists
# Labojis Minimālists: 2008.05.14 10:58:53
Donachka & Trilobīte: varu teikt, ka zēni ir skaļi un dauzonīgi. Viens puika parasti nekrien un viņu var savaldīt, bet vairākus ļoti grūti vai pat neiespējami. Viņu daba ir tāda - būt skaļiem un kustīgiem. Ja viņi ir operā, tad starpbrīdī kliedzot skries... So, vai nu jūs akceptējiet bērnus ar viņu dabiskajām (Dieva dotajām) īpašībām, vai arī izraidiet no publiskām vietām pavisam (IMHO realizējiet savas egoistiskās iegribas).

Man mājās trīs puikas. Prasības pret klusumu, mieru, tīrību etc. man ir būtiski mainījušās.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.14 10:59:10
dorinda, a kas būtu tāds labs un efektīvs audzināšanas līdzeklis, tiem pašiem tīņiem?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.14 11:02:47
Trilo - nu atvainojos, tāpati baznīca saka, ka beŗni tad jāmīl, nevis jāuztver kā apgrūtinājums

ek par bērniem baznīcā... nu es uzskatu, ka tie bērniņi pie Kunga jālaiž vismaz no 3 gadu vecuma... nu varbūt vecāki.
Bērns kas skrauida pa baznīcu nav tik slikti, kā kāds 6 - 8 mēnešus vecais, kas svētdien tiek atvilkts uz baznīcu un tad visu misi kauc kā griezts, bet vecāki nevīžo iziet ārā. reiz aizkrauklē tā bija. trakums... pusi mises vispār nebija dzirdams nekas. Tadf jaunajam tēvam laikam atvērās kāds kanāls un viņš aizgāja.
saprotams, ja ir bēns ir grūti.. bet var jau kaut kā savā starpā sarunāt vai vismaz iet sestdienas vakarā, kad ir jauniešu mise (uz to gan neviens jauniets neiet, bet vismaz cilvēki mazāk)
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.14 11:02:56
sicilia
SR. - ai nezinu, ja bērnu uztver kā traucēkli un kā uzupurēšanos, tad kāpēc viņi vajadzīgi?
lielie dēli man dzima tādēļ, ka biju precēta(man bija vīrs un es uzskatīju par normālu parādību to, ka ģimenē ir bērni(ar baznīcu tam nebija nekāda sakara).
mazo dēlu es ļoti gribēju, vienkārši gribēju bērnu.(arī ar baznīcu nekāda sakara
bet tas, ka bērni prasa ļoti daudz, tas ir fakts. faksts ir arī tas, ka man nepiemīt klukstes-perētājas sindroms, tāpēc varbūt mani vārdi skan nesievišķīgi.
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.14 11:06:48
Mulders jau sistiem tīņiem? Darba nometnes. A labāk nesist pirms tam, tad bus mazāk kriminālo tīņu..un zin, ir vēl kas, tie tīņi, kas jau izdara reālus noziegumus, nevis tur tjipa skaļi uzvedas, ir pelnījuši arī reālus sodus, nevis tur kriminālatbildība neiestājas, jo sīkais..(protams, mums jau nav ne ieslodzījuma iestāžu viņiem, nekā..nu tas ir pārāk plašs jaut., bet principā)
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.14 11:08:00
Nu saprotu, ka ar baznīcu nav sakara.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.14 11:08:10
dorinda, nē nu vot... kāda būtu audzināšanas programma bez sišanas, lai panāktu to, ka šamais pats nesāk klopēt citus! Tu ieminējies par darba nometnēm... tātad darbs... un ja var, tad fixisks!
Bet kā redzam ar tiem vāciešiem... aizsūta bosikus uz sibīriju, naudu līdzi iedod, un šie tur par to naudu uztur pusi no ciemata, lai tik šo liek mierā un ļauj darīt ko grib!
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.14 11:09:34
Bet vispār, palasu vēlreiz Kundali tēmas pieteikumu, par to bērnudārzu...tur jau runāts par to, ka vispār nav garantēta drošība bērniem..ka tu vari savu sīko atstāt b/d un nebūt pārliecībā, ka viņš ir drošībā..protams, no maniakiem neviens nav pasargāts pilnībā nekas, ebt manuprāt ir pārlieku maz darīts, lai būtu maksimāli droši..bet nu tas jau laikam atkal ir naudas jaut...
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.14 11:12:14
to sibiirijas variantu neatbalstu, jo taa ir paraadiishana, ka cita valsts, vo taa ir baisa vieta, bet pie mums tak jums ir tik labi..bet nus kaut ko jau frichi shtukojushi..nez vai ir ideaals risinaajums visiem un visur..domaaju, ka nav..Shii foruma kontekstaa es teiktu, ka kristiiga gjimene var liidzeet..ar jau, protams, bez garantijaam, tomeer iespeejamiiba lielaaka
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 91 , pavisam kopa bijuši: 34318