atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Draugi un draudzība.
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.09 16:18:28
vai jums tādi ir?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.12 12:30:06
Patiesiibas labad gan jaasaka, ka vispirms mums izveeles nebija...tomer, kad taa paradiijaas, tad laikam jau iznaak, ka izveeleejaamies viena otru
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 12:58:22
tā atkal būs tā pati atbilstība. manuprāt ikviens(normāls) cilvēks ir interesants - katrs cilvēks ir bagātība, kā dārgumu krātuvīte. tikai vai es gribu un māku šo bagātību redzēt, vai tas ir tas, kas mani interesē. vai šis cilvēks man atverās un es atveros viņam. kautkā tā manuprāt.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.12 12:59:58
Nu jaa, taa laikam ir - ja nebusu ar otru interesanti, diez vai kaada draudziiba iznaaks
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:21:23
es jau nesaku, ka nav tādu cilvēku ,kuri man šķīet garlaicīgi. nenoliedzami. bet tas ir mans subjektīvs slēdziens par šo cilvēku, citam viņš var būt afigetj ku interesants. es runāju tā, vispārināti. kā no grāmatas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:24:20
Trilobīte
tas labi, ka tā māki runāt kā no baznīcas grāmatas.
es pat nezinu, labi tas vai nee - es parasti vienai lietai redzu vismaz divas puses.
un mans vīrs arī saka - tu jau vari norunāt tā, ka melns izrādīsies balts un otrādi
vienkārši man tāda domāšana.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:28:50
Trilobīte
nu ja, bet mums taču interesē - nu, kā viņš tev patika? tad arī var parunāt vispārināti
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:33:47
Trilobīte
interesati - kas tas ir domu klātesamība? Tu domā - mēs bieži viens otru pārprotam un saprotam lietas savādāk?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:39:47
vai arī ir tā - kāds cilvēks sen nav ne redzēts, ne dzirdēts un tev piepeši, pēc ilgiem laikiem ienāk prātā - diez, kā viņam pašaik klājās. nepaiet necik ilgs laiciņš un viņš pie tevis atnāk ciemos vai piezvana pa tel. visai bieži novērota parādība.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:42:48
Trilobīte
āāā... nu jā, tā ir izklaidība. bet ir situācijas kad tu domu vēlies pagriezt citā virzienā - tad arī tas var izsaktīties pēc domu neklātesamību.
bet es māku vispār "izslēgt`visas domas - moš tad es esmu nirvanā?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:45:25
Ctulhu
domāju, gan jau tā gadās visiem cilvēkiem, moš tā ir sakritība, tad visai bieža. a kāpēc jāfiksē? centās meklēt kādus jaunus sakaru veidus?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:47:01
Ctulhu
Varbūt mēģinājumos vajadzēja, lai tas cilvēks nav sagatavojies? tas ir, ja viņš visu laiku domā "vai tik neparādīsies tas sen neredzētais cilvēks?"
Grūti tādu eksperimentu saorganizēt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:53:48
Trilobīte
nu saukt jau var visādi - es to nosaucu par nirvanu. oi, apsmējos.
bet kas attiecas uz domāšanu - tad man patiešām patīk redzēt katras domas nepilnību - balts tikpat labi var būt melns, ja tikai lietu noliek vajadzīgajā gaismā, vai izrubī to pavisam ārā. tas tā, atkal stipri pļāpāju. tai pat laikā es ticu, ka katra lieta ir tāda, kāda tā ir - tikai cilvēka izpratne par to var būt kļūdaina.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.12 13:56:08
Ctulhu
Diez, vai šie mēģināja arī, tam otram nezinot? Pati zināšaan, ka te viss tā, pa jokam, varētu ietekmēt signāla pārraidi - ja pārraidās tikai "trauksmes signāli".
Atkal uzprasās eksperimenti ar cietumniekiem? ;-)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 10155