atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kvalitāte
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.08 13:04:59
cilvēcisko īpašību kvalitāte. kas ir labs cilvēkā?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.08 15:17:08
KarotesNav
Kā nu kuru reizi, bet nekas patīkams.
Jaunu zāļu izmēginājumi, cilvēka izturibas robežu pārbaude utml. Arī psiholoģiski eksperimenti tai skaitā.
Eksperimentu rezultāti var dot reālu labumu citiem cilvēkiem.

Nu drīzāk JĀ nekā NĒ. No sērijas - ja NEKĀ savādāk nevar atrast upuri eksperimentam, tad ar smagu sirdi varētu arī balsot par.

S.R...
piedāvāju citu variantu - paņemt 500 $ , bet bērnu paslēpt un nedot eksperimentiem - visi paliek dzīvi.
Tā jau ir klaja žulicība...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.08 15:21:44
Sheksna
tas nekas, ka žulicība - dzīvība ir galvenā vērtība.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 15:32:58
S.R...
Ta jau domāju, ka sāksies visāda izlocīšanās! :-)

Precizējam:
Ir Institūts kādā Āfrikas banānu valstī, kurā uz šī Institūta darbību skatās caur pirkstiem.
Institūts iepērk bērnus eksperimentiem.
Tīri intereses pēc, vai arī direktors - dīvainis tā izdomāja, vai kādas politiskas intrigas dēļ, utml - interentā izvietota mājas lapa, un notiek balsošana.
Bērnu viņi pirks un transportēs paši.

Uz kuru pogu spiedīsi? Es uz "nepirkt", pretēji sava Intelekta aprēķiniem. Kāpēc - nezinu, nevaru paskaidrot, jūtu ka "tā ir pareizi".
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:06:36
Ctulhu
Ja Tu nopirksi vienu beernu, Tu sarausi sisteemas ` aafrikaanju gimene` emocionaalo/piekersanaas saisju sisteemu,
Abet, ja pieķeršanās sistēma nepazūd? Ja nu visi viņi bija gatavi upurēties citu labā? Vilka lozes?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:07:35
KarotesNav
nu labi, es sāktu to institūta direktoru šantažēt, nolaupītu viņa bērnu un pieprasītu izpirkuma maksu - naudu izdalītu trūkumcietējiem. un aizdedzinātu institūtu. neko labāku nevaru izdomāt.
bet ja drīkst tikai pirkt vai nepirkt - spiežu - NEPIRKT un institūta direktoru kastrēt.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:10:07
S.R...
Tie tev visi ilgtermiņa plāni, un grūti realizējami, bet balsošana beidzas pēc pāris dienām un tava balss var būt izšķirošā.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:11:07
Ctulhu
Ja Tu nopirksi vienu beernu, Tu sarausi sisteemas ` aafrikaanju gimene` emocionaalo/piekersanaas saisju sisteemu, rezultaataa Tu iegusi degradeetu gimeni un tajaa paareejie 8 beerni izaugs par ljauniem atsaldenjiem.
Domāju ka ne. Ibo šamējie ir pieraduši pie augstas bērnu mirstības un tas viens eksperimentiem nodotais viņiem tikpat būtu miris. Pieņemtu to kā dzīves realitāti, un vēl pateiktos tai, ka izdzīvoja pārējie.

Piedāvāju drusku citu modeli: eksistē populācija ar lielu dzimstību un proporcionāli lielu mirstību. Gribot izdarīt labu darbu, mēs apgādājam viņus ar resursiem un tehnoloģijām, kā rezultātā dzimstība paliek iepriekšējā līmenī, bet mirstība - strauji samazinās. Rezultātā - straujš populācijas pieaugums; tai vairs nepietiek resursu, tāpēc sākas kautiņi par ūdeni, pārtiku, pajumti. Mēs esam izdarījuši labu darbu vai ne? Principā - apskatam Swiesca kāmīšu scenāriju...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:12:17
Ctulhu
Nē, ir vajadzīgi tieši bērni. Tik daudz viņi izprot, ka vienam jāupurējas.
Un par brīvprātīgajiem viņus grūti nosaukt, jo tā ir bezizejas situācija, uzspiesta rīcība.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:15:04
KarotesNav
es saku - nepirkt. kad tā ģimene noēdīs tos 500$ būs vajadzība pēc nākošajiem. iesaku mammai un tētim iet strādāt vai medībās. visi dzīvi, visi paēduši un naviens nav jāpārdod.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:15:15
S.R...
tas nekas, ka žulicība - dzīvība ir galvenā vērtība.
Vot i vēl viena golovolomka. Ir jauks 12. septembra rīts, i pēkšņi ne no šā, ne no tā, pasažieru lidmašīnas sāk lidot iekšā svarīgās ēkās. No mūsu puses seko pavēle visām lidmašīnām nekavējoties stūrēt uz nosēšanos tuvākajos lidlaukos. Odnako VĒL TRĪS lidmašīnas, vazmožna, pilnas ar sievietēm un bērniem, TURPINA lidot, pie kam - ne gluži tur, kur būtu jālido pēc šeduļa. Atkal - KAS būtu labāk: gaidīt, lai arī ŠĪS lidmašīnas iemaucas SAVĀS ēkās (hvz kur - nav iespējas ēkas evakuēt), vai tomēr gāzt viņas zemē virs pļavām un laukiem?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:16:59
Šexna, uz sievas jautājumu "Izvēlies mani vai alu" leģitīmi ir jāatbild ar "cik alus?"... tas imho parāda atbildi!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:17:29
S.R...
kad tā ģimene noēdīs tos 500$ būs vajadzība pēc nākošajiem. iesaku mammai un tētim iet strādāt vai medībās. visi dzīvi, visi paēduši un naviens nav jāpārdod.
Un ja nu tajā Dibencaurumistānā ir tikai 2 iespējas nopelnīt:
1) strādājot purnobiznesā;
2) strādājot vietējā warlorda uzņēmumā - darps izpaužas kā pakarošana pret kaimiņu cilti...?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:17:44
Sheksna
lai tik lido - moš izlidos cauri ēkām un viss būs labi. kas jums šodien ir? ka tik kādu pārdot, notriekt un iznīcināt!!! galīgi aptrakuši!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:17:47
S.R...
Nē, pēc uzdevuma nosacījumiem, ar $500 pietiek, lai šie izdzīvotu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:18:49
Sheksna
Un ja nu tajā Dibencaurumistānā ir tikai 2 iespējas nopelnīt:
Aha, un par $500, teiksim, var pārcelties dzīvot uz citu valsti/rajonu, kur vairs badā nenomirst.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:25:31
KarotesNav
Nē, pēc uzdevuma nosacījumiem, ar $500 pietiek, lai šie izdzīvotu.
pietiktu visai atlikušajai dzīvei?
nu, nezinu. tas jāizlemj pašiem vecākiem. Ļeņingradas blokādes laikā vecāki esot ēduši savus bērnus...
es varu atbildēt labākajā gadījumā par sevi - es nepārdotu savu bērnu. vai tas ir pareizi vai ne attiecībā pret pārējiem bērniem - nezinu.
es laikam lūgtu Dievu, lai palīdz nenomirt badā
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:26:40
Ctulhu
3. Ja 1 un 2 neizdodas un meerkjis tuvojas pozicijai, kad iespeejams taraneet kaadu objektu, notriekt ar tuvas darbiibas gaiss - gaiss raketeem.
Nu lūk, par to arī jautājums. Notriekt, vai nenotriekt...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:28:50
Nu lūk, par to arī jautājums. Notriekt, vai nenotriekt...

Notriekt, bet humāni!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:33:06
Ctulhu
briivpraatiigi upureejoties, tiek gjenereetas beedas
Bet, mirstot badā tāpat tiek ģenerētas bēdas.
OK, pieņmam, ka mēs pat varam izmērīt ģenerētās bēdas, un izteikt tās ciparos. No daudzām afrikāņu ģimenēm, kas piedāvā izsolē kādu no saviem bērniem, pieņemam tikai no tiem, kuriem B1>B2?
Man vienalga iekšējā balss pretojās.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.08 16:35:13
Ctulhu
Sistēmas nav sabrukušas, vienkārši tu nevari viennozīmīgi pateikt, kurā gadījumā būs vairak bēdu.

Par eksperimentiem - pieņemam, ka tie nav tik ļoti svarīgi. Vai tas ko daudz maina?
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 93 , pavisam kopa bijuši: 8718