atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Reinkarnācija un karma Bībelē.
Kundali
Iesūtīts: 2008.05.07 11:31:16
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
AutorsZiņas teksts
Skolnieciņš [213.226.141.35]
# Iesūtīts: 2017.11.05 07:12:16
0 4 Bībele ir bezjēdzīga, tā ir ēbreju tautas pasaku grāmata. Nevajag pasaku grāmatu iekļaut pasaules centrā. Kristīgie pasaku stāstītāji ir nolikvidējuši baltu pamatkultūru, to nedrīkst piedod. Ja es tikšu Saeimā, es centīšos kristietību aizliegt ar likumu. Viņi ir daudz *****s latvju zemei izdarijuši. Pietiek! Lumpānisms, vergturība, apokalipe - tas viss ir kristietība. Viņi māk biedēt, viņi ir līdz ideālam izkopuši pātagas un medusrauša taktiku. Vienlīdzīgā pasaulē baznīcēni ir lieki feodālisma rudimenti, nekāda monoteisma. Ateisms. Un pasauli pakluso pārvaldīs magi, t.i., cilvēki, nevis citas infernālas sugas. Man nepatīk, ka reliģijas pazemo cilvēkus. Cilvēks ir pasaules centrs, dzīvība ir nejaušība. Mēs esam bioloģiska nejaušība, vienotā idēāla pasaulē nav, ir tikai dažādas izdzīvošanas taktikas. Labā un ļaunā nav, šos jēdzienus ir ieviesis cilvēks. Nedzīvajā pasaulē nav ne labā, ne ļaunā. Nav ne gais
dafne
# Iesūtīts: 2017.11.13 22:14:25
Skolnieciņš [213.226.141.35]tumsonība neko vairāk nevaru pateikt par tavu komentāru
incognito
# Iesūtīts: 2017.11.21 08:16:22
dafne
Bet toties kas par čaklumu! Sameklēt šo forumu, kas nemaz nav tik viegli izdarāms vairs, uzklabināt komentāru, pilnu ar vārdiem, kas nemaz tik viegli pareizi nerakstās. Priekš bioloģiskas nejaušības, komentāra autors ir izrādījis apbrīnojami daudz enerģijas.
ufabet168 [223.205.238.219]
# Iesūtīts: 2024.03.08 18:22:40
I do think this is an excellent web site. I stumbled upon it. I’m going to return once again since I saved as a favorite it. Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue to guide other people. ยูฟ่าเบท
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 125 , pavisam kopa bijuši: 6869