atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem pāra attiecības pirms laulībām
Ingars
Iesūtīts: 2008.05.06 14:51:25
Vaim kāds ir lasījis grāmatu "ardievas randiņiem"? Vai tiešām ir tik slikti satikties ar savu draudzeni tā atsevišķi, ne tikai kādos pasākumos, kopā ar citiem draugiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
incognito
# Labojis incognito: 2009.09.19 18:50:35
Papucs
Nāve ir svarīga jebkurā vecumā. Nesen redzēju labu filmu par to - Vajdas Saldās kalmes. Tur kāda ārsta sieva, sieviete ap 50, ieķeras 20 gadīgā puisī. Sieviete ir slima ar vēzi un, lai arī viņas vīrs viņai to nesaka, viņa to nojauš. Nenotiek nekas netikumīgs, tikai viegls flirts, mirstošai sievietei pirms nāves atceroties jaunību. Un tad viņi iet peldēties un tas jaunais puisis noslīkst. Bet vecā slimā sieviete paliek dzīva. Tā lūk.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.19 19:22:17
incognito
Protams. Vienmēr svarīga.
Tikai tīri statistiski pēc 40 būtu tiešām pēdējais laiks par to sākt domāt, ja vēl nav domāts pēc 20.
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.19 19:31:52
Papucs
nesapratu - gribi teikt pēc 40 jau zārks jānoskata un mirstamā kleita nevis par attiecībām jādomā??? man tik 29, bet tie kas pārkāpuši to 40 robežu parasti cenšas iestāstīt, ka tikai tad īstā dzīve sākas.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.09.19 19:44:59
esenif
Nevis nav par attiecībām jādomā, bet nav vairs jādomā par kādām robežām attiecībās, jo tām robežām tik tiešām vairs nav laika.
Man ir pāri 40 un es gatavojos drīz sākt skatīt to zārku
Mans vectēvs sagatavoja sev ozola zārku pirms 80, nomira viņš pēc 90, bet es vienalga domāju, ka tas bija pārāk vieglprātīgi tik vēlu sākt domāt par zārku
esenif
# Labojis esenif: 2009.09.19 21:29:21
Papucs
nez - ja pieņem, ka nodzīvos vēl 40 gadus (līdz 80), tad kur gan steigties. Un zārku lai gādā palicēji pie vajadzības. neba nu nomiršana ir galvenais kāpēc dzīvojam...

man vienmēr bijusi doma, ka jaunību tad es pratīšu nodzīvot, bet vecumdienās gan viena negribu būt. Un ja tās ir pirmās nopietnās attiecības (kas rezultējas laulībā), tad pārlieku steigu jau ar negribētos.

Bet piekrīta Vilka teiktajam, ka pēc 30 jau ir cits skatījums uz visu un tad hormoni vairs nespēlē tik lielu lomu kā 20 gados - izrietoši nav jābaidās palikt divatā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 11717