atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ģimenes svētki
vilks
Iesūtīts: 2008.04.23 15:21:00
Parunāsim par ko pozitīvu. Vai zināt par gaidāmajiem Ģimenes svētkiem, vai grasāties tajos piedalīties?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Labojis vilks: 2008.04.23 15:21:30
papildus informācija www.gimenessvetki.lv un interneta ziņu portālos.

ak jā - esmu manījusi arī dažādus aicinājumus ziedot. Vai ziedosiet un/vai iesakāt ziedot šim pasākumam?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.23 15:28:31
vilks
Vai zināt par gaidāmajiem Ģimenes svētkiem
Kaut kas pa ausu galam bija dzirdēts.

vai grasāties tajos piedalīties?
Nav plānots.

Vai ziedosiet un/vai iesakāt ziedot šim pasākumam?
Nē, neziedošu, ibo:
a) nebūs liekas naudas;
b) nav skaidrs, kur un kādam nolūkam saziedotā nauda tiks izlietota.
c) pasākumu lielā mērā kūrē reliģiskās organizācijas - tas mani kurina neuzticību šim pasākumam.
vilks
# Labojis vilks: 2008.04.23 15:35:58
man interesanta šķiet doma par konferenci "Vecāku atbalsts bērnu audzināšanā" ("Parenting Support".

Kas attiecas uz nominācijām - kauns teikt, bet laikam nepazīstu nevienu cilvēku, ko nominēt. ja nu vienīgi manas vecākās māsas ģimene atbilstu formālajiem kritērijiem. Sarežģīti.

Sheksna
paldies laikam jau par ģimenēm ir daudz grūtāk ko pateikt kā par pasākumu, par godu kuram šis aizsākās :-/
bet Tu domā, ka tas ir labi, ka tāds ir, vai ne?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.23 15:41:07
vilks
laikam jau par ģimenēm ir daudz grūtāk ko pateikt kā par pasākumu, par godu kuram šis aizsākās :-/
bet Tu domā, ka tas ir labi, ka tāds ir, vai ne?

Būtu bijis labāk, ja šis pasākums būtu radies ne kā atbilde TAM pasākumam. Un ja tā pirmsākumos valsts organizācijas būtu bijušas pārstāvētas plašāk nekā reliģiskās. Ibo pēdējās gribot negribot sludinās SAVAS idejas, kas pasākuma ideju un mērķauditoriju - ĢIMENI - riskē atbīdīt otrajā plānā...
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.23 15:41:30
a_masiks
Droši vien tie paši. Lai gan JP organizēšanā piedalās tikai nosacīti. lai gan es nebrīnītos, ja no viņiem būtu visvairāk ziedotāju. Labāka organizācijas iekšējā disciplīna.
te par JP jautājumu var palasīt pašu organizētāju atbildi:
http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/lasitaji_raksta/fond.. a_gjimenei_atklaata_veestule_plashsazinj.. as_liidzekljiem
he he, a fonda statūtus viņi lapas izņēmuši
vilks
# Labojis vilks: 2008.04.23 15:43:14
Sheksna
nezinu, man personīgi pagājušajā gadā arī nepatika JP klātbūtne, varbūt šogad tomēr ir vērts aiziet paskatīties.
Tiesa, noformējums man šķiet tāds mākslīgs un nedabisks, t.i., man nekādas priecīgas asociācijas krāsainie bukleti un logo neizraisa, tieši otrādi. Savādi, ka tā. Iespējams, ka vairāk tas uzrunā krievu mentalitātes cilvēkus.

attiecībā uz reliģiskajām organizācijām - nezin, būs jāskatās. Bet var gadīties, ka Jēzus bildes būs daudz, ko krāsot
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.23 15:53:13
Pie mums Vidzemē ir bijuši laiki, kad no 100 gadiem tikai 50 ir bijuši miera gadi. Karus pavada arī smagas slimības (piem. mēris) un pagrimums visās dzīves jomās. Kas to tagad spēj iedomāties, ka tādi miesti kā Straupe un Limbaži savulaik ir bijušas nozīmīgas pilsētas, pat Hanzas savienības locekles? ... . No pēdējiem 35 gadiem vismaz 20 ir nemitīgu sabiedrisko pārmaiņu gadi un, kā saka ķīnieši - nekas nav grūtāks, kā dzīvot pārmaiņu laikos. Nu vot, ja mēs kārtējo reizi atkal izķepurosimies un mums tiks dots arī kāds atelpas brīdis, tad iespējams, ka spēsim atkopties. Protams, katra ģimene ir kā mazs cietoksnītis, jo stiprāka - jo labāks cietoksnītis. ... . Kaut kā bērnudārzi netiek celti (vai atjaunota to darbība). Māmiņām bieži nav, kur savus brēkuļus likt. Laikam jau valsts politika nav vērsta uz to, lai ģimenes zeltu un plauktu. To arī Ģimenes dienā derētu sanākušiem atzīmēt.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:04:15
tradicionālā ģimene ir visai reti sastopama - nekristieši dzīvo grēkā , vai perversijās , kristieši nekādi nevar atrast savu īsto un vienīgo.

varētu jau paskatīties , cik daudz to tradiconālo ģimeņu ir.
un nevajag teikt - man nav , manu paziņu lokā nav, bet vispār tradiocionālo ģimeņu ir daudz!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:10:21
vilx, es esmu akls, vai web lapas veidotājiem ir līkas rokas, vai tiešām vēl nav zināms nedz laiks nedz vieta kad un kur tas notiks? Kā es varu pateikt, vai piedalīšos, ja nezinu kur un kad?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:10:56
labi, bet tradiocionālo īpatsvars puse vai mazāk !
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:12:57
a_masiks Tas (ierobežotais vietu skaits bērnudārzos) skar ļoti sāpīgi. Slikti, ja vietējā vara, Ministru kabinets un Dievs nenodarbojas ar situācijas prognozēšanu un nodokļu maksātāju naudiņu novirza kādiem citiem sociāli mazāk nozīmīgiem mērķiem.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:16:33
tad jau vajadzētu sarīkot arī "vientuļnieku un šķirteņu svētkus"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:18:26
a_masiks, nesaki viss... tas māmiņu pabalsts un māmiņalga patiesi ir reāls atspaids ģimenes labklājībā...

Bet jā, tā lieta ar bērnudārziem ir aktuāla! Man gan laikam iet secen... man bik cita lieta... Kā Valsts iedomājas Māmiņas darbu, ja pabalstu maxā līdz 1 gada vecumam bet bērnu bērnudārzā ņem no 3 gadu vecuma. Sanāk ka 2 gadi ko? Māmiņa nestrādā... tātad zaudē darbu... tātad tā visa ideja par darba saglabāšanu ir kaķim zem astes? Pašiem meklēt aukli... 1-3 gadus vecam bērnam... Nu nezinu cik daudzi no mums šajos laikos, kad bērnus zog, pamet, pa logu izmet, nepabaro, mērdē badā, pārdod, izvaro, pazemo... uzticēs to svešiniekam!

Rezultāts - māmiņa ir spiesta aiziet no darba pavisam, izkrist no aprites, tētim jāraujās uz pusēm lai inflācijas un spekulācijas apstākļos pabarotu ģimeni... neapmierinātība aug, dusmas aug... un kaut kad jau tas nāk ārā pār kādu... Alkoholisms, vardarbība ģimenē! Tie ir augļi ko plūcam no šādas cūciskas Valsts attiexmes!

Tamdēļ šādi pasākumi kuri to aktualizē un parāda, ka ģimene ir būtiska un pašai Valsts existencei svarīga lieta, ir jāatbalsta!

Man nepatīk JP klātbūtne jebkurā pasākumā...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:19:14
Artos, laiks?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:19:18
S.R... A nekā priecīga šajā faktā nav... . Ko tur daudz ko lustēties... . Vot, ja tiktu sarīkoti "salmu atraitņu svētki", tad gan es uz turieni savus vecos kaulus aizvilktu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:19:31
S.R. A vientulība un šķirtība ir kaut kas svinams?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:20:59

"Brīvo un neprecēto svētkus"
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:23:44
a_masiks
Un tas ka ģimenes labklājība ir tikai pašas ģimenes rūpe - tas arī fakts. Nedz valsts, nedz JP citu problēmas nerisina.
Valstij šādas tādas problēmas IR jārisina. Vai vismaz - jāpalīdz risināt. Tamdēļ jau arī šamējā (valsts) pastāv.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:26:48
tādiem , kā man nekādus spec. svētkus nevajag. ir Draudzes jauniešu svētki, jau labu laiku bija katoļiem, tagad arī luterāņiem.

un draudzes jaunietis vari būt līdz gadiem 50 ....
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:27:30
a_masiks Vajdzētu uztaistīt "īniciatīvas grupu", kas par visām ar bērnudārziem saistītām lietām patrokšņo. Demokrātiskā valstī ir tā - kas skaļāk bļauj, tam taisnība!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 36748