atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Tava identitāte
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.15 09:43:02
ko jūs ar to saprotat?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.15 09:43:47
kas raksturo tavu identitāti?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.15 09:46:24
Kristīgais pasaulskatījums, Luteriskā teoloģija raksturo manu identitāti! Tai vēl klāt piejaukta ar IT saistīta cilvēka savdabīgā domāšana.

Plus vēl esmu Indigo bērns
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.15 09:51:59
ahā - tāpēc es domāju - Mulders tādā jocīgā krāsā.
un cik lielā mērā Tavu identitāti nosaka citu pieņēmumi par lietām?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.15 09:54:12
un cik lielā mērā Tavu identitāti nosaka citu pieņēmumi par lietām?

Ārkārtīgi minimāli. Es cilvēkus varu izvest ar to, ka man visai po feņi viņu domas par mani un manu funktieri! Šeit gan ir otra galējība, ka dažkārt aizmirstos, ka esmu citā baznīcā, un ka tur citas dziesmu grāmatas... tad cenšos respektēt namatēva noteikumus! Bet vairāk gan izvairos ieiet mājā, kuras noteikumi man nav pieņemami!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:01:43
nu es domāju tā - kas nosaka manu identitāti ja ne apkārtējā vide - tās izveidotie steriotipi. tādai un tādai ir jābūt sievietei, tādam un šitādam vīrietim, dēlam, meitai, mātei, skolniecei, maukai u.tt.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:54:37
kas raksturo tavu identitāti?
Piederība tai vai citai fizikāli definētai un/vai kognitīvai grupai
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:55:59
Šexna un kurai tu piederi?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.15 10:58:05
Šexna un kurai tu piederi?
A mani identitātes krīze nenomāc un pārāk neiespringstu centienos piederēt tai vai citai grupai...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 11:01:45
Sheksna
Reāli sanāk piederēt vairākām grupām.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.15 14:54:34
Artos
Tā ir viena tavas identitātes šķautnēm.
Pie kam, šorīt izlasīju Jēzus vārdus no Lūkas un sarāvos - tik augstam uzstādījaumam mēs neviens neatbilstam...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.15 14:56:29
Ctulhu, tu domā tu vienīgais tehnokrāts, scientists un ateists pasaulē?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.15 15:00:05
Ctulhu
Pilnībā mēs visi esam vieni paši.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.15 15:01:24
Ctulhu
Pilnībā neviens nepārklājas ne ar vienu - mēs visi esam oriģināli. Grupas identitātes ir tikai tā, priekš aptuvenas ierindošanas identitātes plauktiņā.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.15 15:03:33
Kopības jēdzienam jeb "savējiem" (katrs mēs sevi "identificējam" ar kādu kopību) ir savs jēdzienisks pretmets: nošķirtība, atsvešinātība. Cilvēks, kā jau tas bara dzīvniekam pienākas, šādā stāvoklī pārdzīvo savu "idenitātes krīzi." Pēdējo, "krīzes situāciju" labi apraksta jēdziens ANOMIJA. Atļausiet ar to nedaudz iepazīstināt:

АНОМИЯ (от фр. anomie — отсутствие закона) — термин введен Э. Дюркгеймом (90-е годы XIX в.) и обозначает нарушение культур, единства общества, возникшее из-за отсутствия четко установленных норм. У Дюркгейма А. - означала распад прочной системы нравственных ценностей: Рост преступности, числа самоубийств, разводов выступает не столько причиной, сколько следствием нарушения той части культур, единства, которая касается религ. и семейных ценностей. ... разрешено все, что не запрещено, чем произвольно расширяются границы допустимого.
Balss
# Labojis Balss: 2008.04.15 15:06:24
Nu, lūk, visai precīza mūsu sabiedrības aina. (Lai gan visi laikmeti ir domājuši līdzīgi...)
Tātad veidosim un kopsim savu identitāti, lai nenotiek še aprakstītais.
Bet vissvarīgākā identitātes iezīme mums daudziem šeit ir - būt Dieva bērnam.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.15 15:32:33
Balss, Kultūras pamatnozīme - Māxla, Zinātne, Reliģija

trīs hipopotuti uz ko civilizācijas stāv!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.15 15:34:52
Balss Kristietība jau arī radās kā reakcija uz kultūras sabrukšanu. Sabruka uz asinsradniecību dibinātās cilvēku kopības (ģintis, ciltis). Radās jaunas kopības - kas balstās uz noteiktām kopējām vērtībām, piekopj noteiktus kultus utml., bet asinsradniecība šeit nav noteicošā.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.15 15:40:49
*Duksis
Nevaru pirkrist šim manas bērnības mācību grāmatas skaidrojumam par kristietību. Man tās ir dzīvas attiecības. Skaidra apziņa par to, kurp es eju. Par to, kas ir šīs pasaules un manas eksistences cēlonis un galamērķis.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.04.15 23:33:37
*Duksis
>Kristietība jau arī radās kā reakcija uz kultūras sabrukšanu.

Nē, kristietība radās kā reakcija grēcīgumam. Kultūras abrukums ir tikai simptoms.
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.04.16 07:39:00
Mūsu identitāti veido daudzi un dažādi apekti, kas visi kopā izveido tikai katram cilvēkam raksturīgo identitātes komplektu, ja tā var teikt. Katrs cilvēks, varbūt zemapziņā, liek uzsvaru uz to, kas viņam šķiet tas vissvarīgākais.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 36391