atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ja kaut kas zūd.
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.14 10:35:09
vai mums par to ir jāsēro?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.04.14 12:08:26
a_masiks
kas tiek atdots atpakaļ tuvinieku zaudējuma gadījumā?
Apziņa, ka tuviekiem tagad klājas labāk, jo viņi ir pie Dieva. Vai - ja bija neticīgi - ka jācer, ka tomēr tika pie Dieva.
Atziņa, ka šeit viss ir pārejošs un jāturas visvairāk pie Dieva, nevis pie saviem tuviniekiem.

Tas gan ir jāprasa tādam ticīgajam, kas zaudējis tuvinieku. Šķiet, šeit kāds rakstīja, ka esot atnācis pie Dieva tieši caur bērna zaudējumu.

P.S. Es te mēģināju it kā kristietis atbildēt ....
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:16:30
a_masiks
a) kauč kas līdzīgs kristiešiem ir - apziņa, ka esi nekur nederīgs un sodāms.

Taču ideja ir tāda, ka jātiek prom pareizā veidā - pieņemot Kristu kā glābēju. Citādi pēc šīs dzīves nākamā būs jāpavada ftopkā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:22:06
a_masiks
Pareizais veids - piedzimt jau mirušam. Bet ne visiem sanāk. Un vecāki par to NEZKĀPĒC nepriecājas.
Mums ar Mulderu bija garāka saruna par mirušajiem bērniem, un iznāca, ka viņi nemaz nenonāk automātiski paradīzē. Tā ka vecāki paliek neziņā. Vēl viņi nepriecājas tāpēc, ka ir egoisti un grib izbaudīt priekus, ko viņiem dod bērns. Plus - instinkts spēlē lielu lomu
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:36:59
a_masiks, KarotesNav
Nē, pie ticības es nonācu caur Dieva aicinājumu jau jaunībā. Bet bērna nāvi es spēju panest nesalūztot, pateicoties Dieva dāvinātajam mieram - ar pašsuģestiju neiegūstamam. Tas tika pieminēts arī sakaraā arī ar aizlūgšanu spēku.
Dievs miers patiesi IR augstrāks par visu mūsu saprašanu, loģiku un spekulācijām. Apziņa, ka mans tuvinieks ir Dieva rokās, dod mieru, jo zinu, ka nav labķas vietas kā Dieva rokas, Viņa tuvums.
Par maniem neticīgajiem tuviniekiem gan sāp sirds. Tur varu tikai lūgt un cerēt, ka varbūt, varbūt... te man reizēm gribētos ticēt katoļu dogmai par purgatoriju...
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.04.14 12:39:31
Balss
Kad es pazaudēju tuvu cilvēku, manā filozofijā nekas nemainījās ne par mata tiesu.
Tie nepatīkamie, egiostiskie pārdzīvojumi, tie gan ... :-(

Par maniem neticīgajiem tuviniekiem gan sāp sirds. Tur varu tikai lūgt un cerēt, ka varbūt, varbūt... te man reizēm gribētos ticēt katoļu dogmai par purgatoriju...
Khmm... reinkarnācija noder daudz labāk ...
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:41:28
Balss.
izsaku līdzjūtību.
tas laikam ir smagākais , kas var notikt sievietes dzīvē. ja tad esi atradusi mieru - viss pārējais jau ir mazsvarīgs... par neticīgajiem - lūdzies,lūdzies un lūdzies. Tavas lūgšanas noteikti tiks uzklausītas.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:49:24
a_masiks
Tas ir smags jautājums kristietībā. Kā es varēšu dejot Debesīs pa mākoņiem, ja mans radinieks Jānis, vispār jauks nu patīkams cilvēks, tikai neticīgs, tai pat laikā sāpēs brēks, degot ftopkā.
Te neder arī atrunas par to, ka mēs nezinām, vai Jānis pēdējā brīdī nepalika ticīgs, un vispār svešā dvēselē neielīdīsi - pieņemsim, ka mums rados ir jauki cilvēki neticīgie Jānis, Pēteris, Juris, Žanis, Kristofers, Vilibalds, utt, utt, kādi 50 gab. Daži no viņiem noteikti nokļūs ftopkā, citādi jau neviens nenokļūtu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:51:10
Ck es sapratu, tad der tikai tādas lūgšanas, kur prasa, lai Dievs stiprina, dod izturību, sapratni, utt.
Visas citas lūgšanas ir tas pats, kas Dievam dot norādījumus, kā viņam būs darīt, t.i. Dieva pamācīšana.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:51:11
a_masiks
1) Man IR šī apziņa un droša pārliecība.
2) Tu neticēsi - kad man vai citam NOTEIKTI vajag to trambuli (ne pašu vainas vai iegribas pēc), tad Dievs tik tiešām to dod. Reiz pat VILCIENU Vācijā aizkavēja!
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:52:26
KarotesNav
Ck es sapratu, tad der tikai tādas lūgšanas, kur prasa, lai Dievs stiprina, dod izturību, sapratni, utt.
Tieši tā! Plus - TAVS prāts lai notiek!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 12:54:42
Balss
Tad kā var aizlūgt par citiem? Sanāk, ka var tikai par sevi.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.04.14 13:08:57
pie kam labaa sastaavdalja izniicinaata pilniigi
no kuriens tu izrāvi šito?
Taatad iisteniibaa Jaanis tiks nogalinaats - sadaliit sastaavdaljaas
nu bet tu tak arī neesi tikai ļauns vai tikai labs.
no kuriens ta kāda galināšana, cilvēks vnk nomirs
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:10:29
Ctulhu
Par sevi kā reizi var, jo tā ir tava brīva izvēle, veidot attiecības ar Dievu. Tad tu palūdz, lai Dievs tev tur palīdz.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:13:13
Ctulhu
Tad jau man muuzjiigaa laime nespiid, jo es muuzjiigi beedaasos par savu draugu jaani, kursj ir nogalinaats - sadaliits
izlasi vēlreiz manu komentu, citādi Tu vienu posmu izlaidi, pirms, ko tādu secinātu. Atmiņas par Tavu dzīvi un līdzcilvēku dzīvi IR Tavas atmiņas, bet tas, kuru tu redzēsi ftopkā, nebūs tavs foršais džeks Janka no tavām atmiņām.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:14:16
Ctulhu, vai tu mūžīgi bēdāsies par savu draugu jāni, ja uzzināsi, ka viņš ir alkoholiķis narkomāns un tu nevarēsi viņu atrunāt no dzeršanas?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:15:04
Tad kur palika frsais dzeks Janka?

Izkūpēja! Tā teikt... te tu putro savas iedomas par jāni ar objektīvu jāni! Tas nav viens un tas pats...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:15:56
Ctulhu
kur paliek labaa sastaavdalja
bet cilvēks nav tikai miesa ... kas tev liek darīt labu? tak nejau kreisā auss vai akna
Piem. Jankas spēja mīlēt un rūpeties ir Dieva dāvana, savukārt Jankas dusmas, skaudība (kaut neliela) un mantkārība (kaut drusciņ) ir grēks. Nekāda anatomiska dalīšanās. J
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:16:29
Mulders
vai tu mūžīgi bēdāsies par savu draugu jāni, ja uzzināsi, ka viņš ir alkoholiķis narkomāns un tu nevarēsi viņu atrunāt no dzeršanas?
Tā jau ir Jāņa pakāpeniska brīvprātīga degradācija.
Taču šeit ir varmācīga sadalīšana pa daļām.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:18:34
KarotesNav Taču šeit ir varmācīga sadalīšana pa daļām.
Jā Jankas spēju TAGAD mīlēt, kas viņam ir VARMĀCĪGI piešķirta, tad ari VARMĀCĪGI atņems.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.04.14 13:21:49
a_masiks
Ij ja ar tādiem jātusē paradīzē
a vot par to tu ņifiga nezini, kur kurš nonāks, bet viens ir skaidrs, tur lejā nebūs nekā laba un kāpēc es to mēģināju jau paskaidrot
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 191 , pavisam kopa bijuši: 5215