atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem boksa rings....baznīcā?
Ingars
Iesūtīts: 2008.04.12 16:46:10
AutorsZiņas teksts
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.12 21:48:04
Atcerēsimies "kristīgo bokseri" no ASV un bijušo LPP vadītāju Ēriku Jēkabsonu.
Kundali
# Iesūtīts: 2008.04.12 23:23:52
Es kopā ar Ēriku Jēkabsonu piedalījos LKR "Aktuāla diskusija" raidijumā par JOGA tematiku. Tas bija 2002.g. 25.oktobrī.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.12 23:55:23
Un kas tur labs? 2 x ...

Bet modernās metodes cilvēku uzrunāšanai velk - lai nu uz kurieni un kāds galu galā ir mesidžs.
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.04.13 20:23:33
Vai tad boksā nu tā uzreiz slepkavo? Uzsit zilu aci varbūt...
Bet ja viss kas tur notiek ir nevis naudas taisīšana, bet cilvēku zvejošana? Vai nu ar tīkliem vai ringa šņorēm, kāda starpība? Ka tik kāda dvēsele izvilkta Kristum!
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.04.14 08:25:47
Artos Jā gan, labāk ar vienu aci ieiet mūžībā, nekā veselam aiziet pazušanā - saka Bībele!
Tev nebūs nokaut = vai tas neattiecas pat vairāk uz vārdiskiem ievainojumiem nekā zilu aci boxa ringā!???
Ingars
# Iesūtīts: 2008.04.16 11:35:57
Pāvils minēja tādu jēdzienu, kā necienīga sludināšana. Viņš gan par to rakstīja, ka priecājas par jebkuru veidu, ka tik cilvēki top izglābti un tomēr viņš arī nepārprotami norādīja, ka tā ir zaimošana un savas sirdsapziņas apgānīšana. Atcerēsimies, ka Dievs arī sātanu izmanto savas gribas piepildīšanai - vai tas uzreiz nozīmē, ka sātans ir Dievam lojāls draugs?

Mans viedoklis - boksējies dajebkur, tikai ne baznīcā. Tā vietā labāk būtu tādus trenniņus priekš pašaizsardzības sarīkojuši

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 46 , pavisam kopa bijuši: 35764