atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Gribu nokristīt savu bērnu
Paphos
Iesūtīts: 2008.04.11 13:09:46
Mums tāda situācija- esmu luterāne, bet neesmu iesvētīta, vīrs pareizticīgais. Gribu savu bērnu kristīt luterāņu ticībā. Kas tam ir nepieciešams? Var nokristīt bērnu, bez manas iesvētīšanas? Kādi vispār ir noteikumi?
Ļoti ceru, ka būs kāds zinošs cilvēks
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 15:52:18
manai krustmātei , mamma is sastāstījusi tādus varoņstāstus par mani, ka man negribas izgāzties un satikties ....
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 15:54:58
neko sevišķu, ka es esmu tālāk dzīvē ticis.... tad nu es saku, lai vēl pastāsta, ka precēšos tūlīt ....
vasara
# Iesūtīts: 2008.04.11 15:58:44
hehe, tā jau, Brīnum, var mierīgi nodzīvot dubultu dzīvi vaigā netiekoties
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 16:18:17
Trilo
tu tak arī tādā pašā līmenī vai jau par pētnieci kļuvusi?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.11 16:35:36
Trilobīte, kā tai aņukā, ja tev tik daudz lietas patīk un visu nepaspēj - paņem lielāku podiņu!

Aņuks:

Rūķītis aiziet pie cita rūķīša ciemos un šis tam liek priekšā garšīgus pīrādzīnus. Nu šis saēdas un prasa, kā tu šito tik garšīgi taisi!
Tas atbild: Ņem 1/3 ūdens 1/3 miltus 1/3 sviestiņu un 1/3 cukura...
OTrs portestē: Pag bet sanāk 4/3 tas ir par daudz
Pirmais: Nu tu paņem lielāku katliņu!


Bet... pag pag pag... tad kas sanāk... ja tu potenciāli vari būt zinātniece, tad tač sanāk, ka tu gudra? Idritvaikociņ!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 16:45:41
es normālu darbu normālā kolektīvā darīt nevaru... ja dzīs prom , tad ilgi jādomā
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.04.11 17:07:21
Trilo, nū zato tāda sieviete ir noderīga saimniecībā... ne tikai... eee... nesaimniecībā!

Vot piemēram 3Dien miļonāra spēlē bij jautājums par vizlām...

Tur tjipa kuram no 4iem minerāļiem iekšā nav Magnijs... Tā vien nodomāju, ka šito Trolejbusīte varētu atšifrēt... Pravda arī neizglītotais Mulders atkoda pareizo atbildi bet pavisam ne no ģeoloģiskiem spriedumiem!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 17:13:54
viktorīnās par specilaitāti neiesaku piedalīties , ja zināsi, tad tas jau tev bija jāzina
ja nezināsi , kauns kolēģu un priekšnieku priekšā ...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.11 17:17:17
Trilobīte, vovo man šitais patīk...

Tā... to, ka tu par vizlām mācies, to es sapratu. A kas ir tas humanitārais kas tev incē?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 17:20:26
paga , bet vaikalā jau arī tev nopietni jāstrādā, vai tu atvērsi, citi strādās un tu tikai saņemsi daļu no naudas ?
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.11 17:25:02
Trilobīte
Ui, no zinātnieces uz veikalnieci? Radikālas maiņas! Jeb datoru veikals?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 17:30:56
vai vai veikalā tirgosi to pašu, ko toreiz ?
Kundalini
# Iesūtīts: 2008.04.11 17:36:16
Gan jau, ka to pašu. Vēl lai Trilo iekļauj vīrāka kociņus, nodibina kanālus ar Indiju un ved no Indijas preces ar
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.11 17:55:09
es nesmu gatavs tik daudz runāt par sevi ...
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.11 19:03:18
Āāāā... nesiet man validolu un uzceliet apakaļ uz krēsla un savāciet kāds manas uzsprāgušās smadzenes...
Kuņģalīnis superīgu avatāru ielicis... manc raudāt ©
http://i033.radikal.ru/0804/a6/f2a932e92a5d.jpg

Balss
# Iesūtīts: 2008.04.12 23:52:42
Artos
Nav, nav viņa.. i viš!
pareizticiga [80.233.252.52]
# Iesūtīts: 2011.02.02 20:57:16
kadas mulkiibas te tiek runaatas???
par to gimenes galvu vsp murgs!
ok, ir labi ja berns ir nokristiits, bet ne jau tgd ir jaamaaca kkadas mulkiibas par to ka viirietis ir svariigaaks vai otraadi!
vai ta dziivee nav svariigaakais cieniit vienam otru neatkariigi no dzimuma vai apstaakliem kaados cilveeks dziivo!
Ticiiba- ticiiba ir ticeet dievam, izveeleetaa ticiiba ir tikai raksturojums uz ko tu vairaak sveries, bet visi tak zin(kuri tic) ka Dievs ir viens, un neatkariigi no taa vai buusim luteraanji vai pareizticiigie, vai katoli... mees visi esam vienliidziigi cilveeki, kuriem ir viena liela ceriiba ticot Dievam! vrb nezinu visu kaa naakas, bet man tas neruup, esmu pareizticiigaa, un man gimenee nav maaciits, ka man ir jaaseez klusu stuuriiti, kameer viirietis komandee, taas ir mulkiibas!!! pats svariigaakais ir beernu veerst ticeet Dievam, izzinaat to labaako par saviem miiljajiem, nevis uzzinaat to ka teevam ir lielaaka vara paar gimeni jo ir pareizticiigais...
pareizticiga [80.233.252.52]
# Iesūtīts: 2011.02.02 20:59:25
tad padomaajiet logiski, vai tas ir tas ko veelaties lai beerns par to visu domaa, vai arii juus gribat lai juusu beerninjs buutu nokristiits taadeel, lai vinja dziivee buutu kas sveets kautvai neredzams, bet toties speeciigs speeks kam ticeet un pie kaa veersties tad kad nejuutas vairs ne pa ko dross...?!
pareizticiga [80.233.252.52]
# Iesūtīts: 2011.02.02 21:07:25
sitaa jau vareetu turpinaat es dikti daudz, bet nu... protams atradiisies kaads kuram mans viedoklis liksies mulkiigs, bet nu... necensos nevienam uzspiest savu viedokli, vnk izsaku savas domas...
un gribeetos jautaat- kurs no jums kristiitajiem ieveero pilniigi visu kas atbilst juusi ticiibai? es domaaju ka nav ne viena kurs pilniigi visu dara kaa vajag, kurs nav ne reizi pateicis kaadu necenzeetu vaardu, vai kko izdariijis ne taadu un peec tam gaajis izsuudzeet greekus. saubos ka te ir taads cilveeks, gudri jau protam mees visi izteikties, bet ir jau bik jaapadomaa par to ko sakaam, vai varam drosi apgalvot to ko pasi nemaz neieveerojam, vai tie kas ir gimenes galvas, nekad nepiekaapjas saviem miiljajiem neskatoties uz to vai vinja ir sieviete vai viirietis...
Iesaku- VNK MIILIET VIENS OTRU GIMENEE, CIENIET VIENS OTRU UN VIENA OTRA UZSKATUS. UN VISS BUUS LABI, NESKATOTIES UZ TO KURS PAR KO IR KRISTIITS!
Noveelu lai beerninjs izaug par labu cilveeku budams luterans vai pareiticig
biča
# Iesūtīts: 2011.02.02 22:14:57
pareizticiga [80.233.252.52]
Duksis tak nav kristietis, tāpēc vari pārāk neņemt vērā viņa viedokli
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 77 , pavisam kopa bijuši: 35795