atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem krusta zīmes spēks?
andris
Iesūtīts: 2008.02.04 00:37:35
no mācītāja dzirdēts par ekspermentu:
traukā ielej ūdeni,
paņem paraugu, paliek zem mikroskopa un redz ka tas ir pilns ar baktērijām.
traukam pārmet krustu
paņem otru paraugu, paliek zem mikroskopa un baktērijas ir pazudušas.
tas tika stāstīts ar lielu pārliecību un uzsvērts krusta zīmes spēks.
gribēju zināt vai tauta dzirdējusi kaut ko tamlīdzīgu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.18 00:31:14
Jums tik nesas prāts uz tiem exkrementiem ...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.18 10:31:12
a_masiks, problēmas sākās tad, ja Ctulhu fotogrāfijas mikroskopā nav! Sprašivajetsa, vai tad arī nav paša fenomena?
vilks
# Iesūtīts: 2008.02.18 12:26:08
man tāds eksperiments liktos interesants. Lai gan esmu gandrīz pilnīgi pārliecināta, ka tās bildes necik neatšķirtos (jo kāpēc gan Dievam būtu jānodarbojas ar cilvēku izklaidēšanu šādā veidā). Gandrīz gribētos piedalīties
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.18 12:31:43
a_masiks
Būtu jauki, ja šis graudu eksperiments būtu bijis patiess. Bet mana ticība nav atkarīga no eksperimentu rezultātiem - esmu piedzīvojusi tik skaidru Dieva klātbūtni, Viņa atbildes un reaģēšanu gan manā, gan citu cilvēku dzīvēs, ka man fotografējamie vai nomērāmie eksperimenti neko būtisku nemainītu manā ticībā - ne pozitīvs, nedz negatīvs rezultāts.
vilks
# Iesūtīts: 2008.02.18 12:49:29
Balss
pilnīgi piekrītu
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.18 18:11:57
a_masiks
Ja ir kas tāds, kas nesakrīt ar manu pieredzi - uzrādi un tādā veidā iekļauj manā pieredzē.
Mēs tev esam to centušies liecināt. Vai nu tu mūsu pieredzi (pavisam konkrētus notikumus) uzskati par
1) meliem
2) pašsuģestiju
3) neapzinātiem centieniem vēlamo uzdot par realitāti
4) patiesību, kas nav atkārtojama eksperimentālos apstākļos.

Tā ir jāpiedzīvo tev pašam. Dievs ļaujas pārbaudīties, bet Viņš neļaujas ar sevi experimentēt Ctulhu stilā. (Lai gan ir šeit lasāmas neparbaudītas ziņas arī par tādiem eksperimentiem.)
Dievs saka (aptuvenā kopsavilkumā): meklējiet mani, kamēr esmu atrodams. Ja jūs mani no sirds meklēsiet, jūs atradīsiet.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.18 18:15:14
Ctulhu
Ir jau entās reizes izrunāts... es negribu malt atkal to pašu.
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.02.19 09:52:31
Ctulhu
Bet sitas te cieniigums /tieksme peec taa tak ir nepilniigu cilveeku iipasiiba.
Ja vēl turklāt kāds iet bojā. Tavs puika spēlējas ar granātu un rāda tev mēli, bet tu saglabā cieņu un neko nedari.
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.19 10:14:06
a_masiks
Tu saki, lai mēs iedodam tev savu pieredzi. Kā tu iedosi otram savu prieku, laimi, mīlestību? Tu vari to tikai nepilnīgiem vārdiem censties aprakstīt.
Ja taustāmi, eksperimentāli pierādījumi dotu cilvēkiem uzticību Dievam, gan jau Viņš tad izvēlētos arī šo ceļu. Cik reizes mēs arī šeit nedzirdam atrunas, ka visi neticamie notikumi, neparastās dziedināšanas, kas notikušas lūgšanu rezultātā, jūs nepārliecina. Tāpat kā 3 dienas mirušais augšāmceltais Lācars nepārliecināja farizejus par Jēzus dievišķību, un bija tikai iegansts censties Jēzu ātrāk novākt.

Ja tu nopietni vēlies iepazīt Dievu, nevis tikai kacinies savas izklaides dēļ, tad izmēģini mūsu pieredzi! Noliec malā savu lepnību. Apzinies, ka viss labais, kas tev un mums piemīt - prāts, asprātība, veiklība, arī labsirdība vai nesavtība - tas viss mums, arī tev, ir dāvana no Dieva.
Un tad sāc runāt ar Dievu. Saki, ka tu vēlies Viņu iepazīt. Lasi Jauno Derību. Un Dievs ar tevi runās. Ne kā ar Mozu Sinaja kalnā, bet Viņš tevi uzrunās caur savu Vārdu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.19 10:49:40
Balss
Cik reizes mēs arī šeit nedzirdam atrunas, ka visi neticamie notikumi, neparastās dziedināšanas, kas notikušas lūgšanu rezultātā, jūs nepārliecina.
Tas notiek arī citās reliģijās. Kāpēc tas tevi nepārliecina par citu reliģiju lūgšanu spēku?
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.19 10:56:51
KarotesNav
Tāpēc, ka man pietiek ar Kristu un to, ko Viņš dod. Ne tikai šīs īslaicīgās miesas dziedināšanu, bet mūžīgo dziedināšanu.
a_masiks
Žēl man tevis. Pa īstam. Likās, ka tu vēlies iepazīt Dievu.
Pat, ja tāds eksperiments notiktu un tas izdotos, vai tāpēc tu mainītu savu nostāju pret Dievu? Neticu. Tu pats stāvi sev ceļā.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.19 11:06:37
a_masiks, bet tu jau neapjēdz ka tu prasi pierādījumu tādā formā, kas nav iespējams!

Tev iedod notikumu, bet tu prasi notikumu "iepakot" tādā formā, kura pati par sevi šo notikumu izslēdz! Tad tu saki - nu bet es tač, teicu, ka tas ir blefs!

Pasaule ir pilna ar unikāliem vienreizējiem notikumiem, kurus nevar atkārtot... Piemērs ir visādas dziedināšanas kas notiek tajā pašā onkoloģijā... pajautā tiem pašiem ārstiem... Reti bet notiek prikols, ka viens slimais pēkšņi aiz neko darīt vesels... Un čušs tu nevari vairs atkārtot, jo tu nevari restaurēt tos parametrus, kas izraisa šo dziedināšanu... tu pat nezini kur meklēt... jo vilciens ir aizgājis!

Tamdēļ materiālisti izvēlas šos unikālos gadījumus vienkārši ignorēt... dzīvot tā it kā tie nenotiktu!
Savā laikā arī Ņutonisma piekritēji teixim ignorēja tos likumsakarības, kas izrietēja no haosa teorijas... taču kad beidzot veči ķērās klāt, tur izrādījās vesela zinātne apakšā!
Es te neimplicēju, ka brīnumi ir haotisku spēku darbība, es te implicēju to, ka dzīvojot scientistu domas paradigmā tu vienkārši palaid garām pusi pasaules, kuru mēs tomēr ievērojam un neignorējam!

Matriālistam no "Es to nevaru izpētīt, tātad saprast" līdz "Tās ir muļķības un tas nav nekad noticis, jo es to nevaru izpētīt" ir viens solis!

Bet kā teica Einšteins, nekāds skaits experimentu nepierādīs, ka man ir taisnība, bet tikai viens var pierādīt, ka es muļķības runāju!

Tā piemēram, viens koks caur vairākiem ģeoloģiskiem slāņiem aizsūta bekot visu ģeoloģisko kolonnu! Taču materiālist izvēlas šo vienu pierādījumu IGNORĒT... jo kā tād tā... ir miljons pierādījumu, kas apstiprina manu patiesumu, tad nevar pieļaut nekādus pierādījumus, kas to čalendžo!

Tā ir politika un ideoloģiska pieeja zinātnei... ignorēt un pat aizliegt to, kas rok zem man patīkamās establišotās zinātnes. Un kā argumentu materiālisti saka - pierādi to 2000 reizes... a ja pierādīs 2000 reizes, tad paprasīs vēl 2000 reizes pierādīt... un tikai tad, ja PRET pierādījumu būs tik pat cik PAR, tad moš materiālists sāks šaubīties! Bet tā nav zinātne, tā ir ideoloģija, kur argumentu skaits nosaka tēzes patiesumu!

Tāpat tagad Amerikā notiekās n-tās diskusijas par to vai skolā vajag mācīt tos pierādījumus kas čalendžo evolūciju! Un kā izrādās materiālisti ir pilnīgi un galīgi pret... Tā nav zinātne, tā ir ideoloģiskā mozgu čakarēšana, ignorēt to, kas nelīmējas ar tavu paradigmu, bet ja ignorēt nevar, tad vienkārši ar politiskām metodēm apklusināt ortodoxijas dissidentus!

A ko darīt, ja experiments ir iespējams vienu reizi 100 gados ļoti specifiskos apstākļos? Pat tad, ja sanāks čupa zinātnieku un to novēros, to vairs nevarēs atkārtot un visiem būs klasiskais "Pag pag pag... ko mēs nupat redzējām? Ak nevar vairs atkārtot... nu tad ejiet bekot ar savu experimentu"

Redz kļūda ar "experimenta atkārtojamību" ir tāda, ka ne visus experimentus var atkārtot uzreiz pēc pavēles.. Jo nevaram mēs kontrolēt VISU! Līdz ar to sanāk, ka materiālistiskā paradigma būtībā nespēj izpētīt jebko, kas notiek retāk nekā laiks t, kas ir kaut kāds psiholoģiskais laiks, kurā var izpētīt un noskaidrot efekta parametrus!

Teixim es nekad mūžā neesmu redzējis lodveida zibeni. Man neviens to experimentāli nav parādījis un diez vai kāds spētu to demonstrēt? Vai lodveida zibeņi neexistē?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.19 11:17:43
Mulders
Tamdēļ materiālisti izvēlas šos unikālos gadījumus vienkārši ignorēt... dzīvot tā it kā tie nenotiktu!
Jā, bet ja tādu unikālo gadījumu ir daudz? Ja tie, tā teikt, sāk spiest ar masu?
Tieši tāpēc es ar augstu varbūtību pieļauju, ka pastāv dzīve pēc nāves, un ka apziņa var eksistēt ārpus smadzenēm.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.02.19 11:24:15
Jā, bet ja tādu unikālo gadījumu ir daudz? Ja tie, tā teikt, sāk spiest ar masu?

Tad to aizliedzam sludināt? Tas ir noziegums, runāt par kaut ko, ko nevar atkārtot Zinātnieku Komisijas sastādīto parametru kontextā! Kam ir vara, tam ir iespēja arī kontrolēt infu! Un Infa IR Vara! Kas traucē, šādus pierādījumus norakt! Kas traucē falsificēt esošos? Kas traucē kontrolēt pierādījumu analīzi?

Kas tad tiek pielaisti un finansēti izrakumos, tikai tie, kas atbilst kliķes standartiem? Ja es aiziešu kaut kur uz savu galvu ko rakšun un uzrakšu kaut ko, kas ir pilnīgi šķērsām uzstādītajai zinātnes paradigmai, kas varbūt pat čalendžo esošo valdošo paradigmu, tad visticamāk ka neviens to arī nekad neuzzinās... a es viens neko pārliecināt vairs nevarēšu! Pierādījumi tiks likvidēti!

Galu galā... kad Jēzus atmodināja Lācaru... Jūdu pirmā reakcija... novākt abus, lai nav pierādījumu! Kad pats Jēzus Kristus cēlās augšā, Jūdu pirmā reakcija - safabricēt pastāstiņu, jakobi mācekļi līķi nospēruši! Etc. etc. etc.!

Cilvēki NEGRIB pieņemt pierādījumus, kas iet pretīm viņu paradigmai, tā ir elemetnāra cilvēku daba... nepieņemt to, kas apdraud viņu dajebkādu drošību un integritāti! Un racionalizēt to kamdēļ neaplūkot piestādītos pierādījumus, to spēj jebkurš... un jo gudrāks, jo labāk spēj racionalizēt to, kamdēļ tas ir jāignorē!

Cilvēku primāri vada viņa ērtības un egoistiskās tieksmes, un tikai pa retam to var ietekmēt kādi pierādījumi!

Tamdēļ revolūcija ir jātaisa klusām... vienā brīdī izejot pūļa priekšā un tā demonstrējot savu taisnību, ka ignorēt to vairs neviens nevar! BTW nereti tieši pūlis piespiež valdošo kliķi mainīt paradigmu, kad pierādījumi PRET sasniedz kritisko masu, kāda tā ir... tas laikam visai individuāli iraid!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.02.19 13:10:02
Ibo sākuma apgalvojums - " bet tu jau neapjēdz ka tu prasi pierādījumu tādā formā, kas nav iespējams! " no kura izriet tālākie secinājumi - ir nepatiesība.

Šis arī parāda materiālisma filosofisko nevis praktisko zajavu! Ja pasaule nav sakārtota tā kā man to grbās, tad es to ignorēju un kleimoju to par meliem esam!

Ja kas neiederās materiālisma paradigmā, tas apriori ir maldi!

Un kā jau teicu - tā tu palaid pusi Pasaules garām... kurai ir dziļi nospļauties par to, ka tu gribi ikvienu Pasaules mūziku drillēt 40 reizes kāmēr tev notis pielec!
Šodienu tu nekad neatkārtosi, vai tamdēļ tā neexistē? Vai tamdēļ tā ir nepatiesa? Vai tamdēļ tā ir maldi?
Balss
# Labojis Balss: 2008.02.19 13:14:35
a_masiks
Es ticu, jo esmu piedzīvojusi (un neskaitāmi mani draugi un ticības biedri tāpat), ka Dievam var uzticēties, ka Viņš pilda savus solījumus, ka Viņš neatstāj savējos, tos uztur, mierina bēdās un nelaimēs un iznes tām cauri vēl tikai stiprākus un ticībā rūdītākus.
Man patiesi nevajag ar rokām aptaustāmus pierādījumus - es pati esmu pierādījums Dieva eksistencei - varu gan apskatīt, gan aptaustīt.
Un nebeigt brīnīties un apbrīnot Viņa ģenialitāti, lai arī mūsu vainas dēļ pabojātu un aptumšotu.
P.S. Dievs nekur nav apsolījis, ka ar krustu mešanu tiks iznīdēti mikrobi. Tas VAR notikt, tāpēc jau ziņkārojamies. Bet tas nav Dievs solījums, solījumi ir pavisam citi.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.19 13:17:23
Balss
...lai arī mūsu vainas dēļ pabojātu un aptumšotu
Kur konkrēti tu, Balss, esi vainīga?
Balss
# Iesūtīts: 2008.02.19 13:23:18
KarotesNav
Es, tāpat kā mēs visi, esam grēka sapostīti. Mūsos iekšā sēž kāds bojāts garīgais gēns, ja tā varētu teikt, kas izraisa savtīgumu, negodīgumu, lepnību, u.t.t.
Balss
# Labojis Balss: 2008.02.19 13:28:53
a_masiks
Redz, ja tev kārojas tie šeit un tagad dabūjamie īslaicīgās baudas un labumi, varbūt, ka tos dabūsi, varbūt nē. Tikai tas viss beigsies ar milzu paģirām nāves brīdī vai varbūt jau krietni pirms tam. Starp citu, arī kristiešiem ir daudzas tās haļavas, kuras tu tā kāro! Bet viņiem ir vēl kas cits.
Tie labumi - sirdsmiers, drošība, vienkārši tas iekšējais miers, ko nevar sagraut nekādas ikdienišķās dzīves nelaimes, ir tikai bāls atspulgs no tā skaistuma, varenības un godības, kas mūs sagaida bezgalīgi. Ne tikai kādus 40-50 gadus (pēc tam jau visas šīs miesiskās izpriecas sāk aptumšot miesas panīkums, starp citu).
Dieva godības skaistums, kuru mēs jau sajūtam šeit, tikai pieaug un ir nebeidzams!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.02.19 13:33:40
Balss
Mūsos iekšā sēž kāds bojāts garīgais gēns
Dažiem tas gēns ir tik sabojāts, ka neļauj noticēt Dievam bez pierādījumiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 68 , pavisam kopa bijuši: 33222