atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Humānā soda teorija #2
Mulders
Iesūtīts: 2008.01.28 13:00:51
http://klab.lv/users/mulders/

Šeit ir tulkotais!

Nesodiet īpaši, bet šķiet, ka galveno domu un kaut cik tuvu textam ir izdevies notulkot! Tad arī parunāsim!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 15:20:34
Ctulhu, nepareizi!

ID piedāvā metodoloģiju... izpētes metodoloģiju un pamatpieņēmumus balstoties kuros var pētīt ģenētiku!

ID arī izdara daudz dažādus paredzējumus par to kas reiz tiks atrasts un dažreiz pat par to KUR tas tiks atrasts...

ID paredz front-loading DNS reģionus, kas vienkārši ir pretrunā Darvinismam! ID paredz jaunu funkciju atklāšanu jakobi nefunkcionālos reģionos.

Mirga
# Iesūtīts: 2008.01.29 15:25:16
Drusku ieskatījos Muldera norādītā rakstā un brīnos. - Kur rodas tādas bailes? Ja esmu pārliecināts, ka uzskats, kuru pārstāvu, ir patiess un zinātniski labi pamatots, tad tak bailēm nebūtu vietas. Taču rakstā tās samanāmas tik lielas, ka jau kādas citas iespējas pielaišana vien, varētu apdraudēt visu mūsu tik labi izveidoto pasaules kārtību.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 15:25:53
a_masiks, ID atsķirībā no Darvinisma ir falsificējams... ja tu vari pierādīt, ka dabīgs RM+NS process spēj uzģenerēt DNS informāciju jeb prosto radīt funkcionālus proteīnus un šos proteīnus iekodēt DNSā, tad tu būsi atspēkojis ID zajavas! Līdz tam mēs pieņeamm tikai to ko varam novērot empīriski, ka tieši Intelekts spēj sakārtot matēriju tādās shēmās un stāvokļos, kurus izpildot konkrētā freimworkā mēs iegūstam mašīnas u.c. sarežgītas sistēmas!

Tagad pasaki kāds experiments falsificētu Darvinisma zajavas?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 15:28:55
Nu un kaut viens no ID paredzeejumiem ir piepildiijies?
Nav? Un tad - briivi....


JUNK DNA funkcionalitāte bij paredzēta vēl tad, kad Darvinisti pilnā rīklē brēca, ka tas ir evolucionārās paliekas!

DNS infas front-loading, tas ir funkcionāli apgabali, kam ir exkluzīvas funkciajs exkluzīvos retos apstākļos! Double sistēmas un error handlingi! To visu Darvinisti neparedzēja, bet to paredzēja IDisti jeb Darvinisti nokratīja galvu nū jā... pēc tam, kad tas tika empīriski konstatēts!

ID paredzējums elementārs... netiks atrasts dabīgs process bez Intelekta, kas spēj radīt DNS informāciju! Vienkārši kā zirga deķis... kāmēr tu to nespēj, tikmēr šis paredzējums stāv!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.29 15:59:33
a_masiks, hehe Nu paldies! Tieši tas ko es gaidīju! Tb ja mums ir evolūcijas rezultāts, tad evolūcija ir pierādīta!

Tā teikt, evolūcija notiekm, jo novērojam evolūcijas rezultātu. Bet evolūcijas rezulāts ir evolūcijas pierādījums!

Pretendē uz pērli!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.30 11:32:08
a_masiks, esmu daudzkārt skaidrojis kas ir mikroevolūcija un kas ir makroevolūcija, tu atsakies to saprast... nu tad nevaru es tev!

Tici Evolūcijai un dzīvo! Es esmu izpratis abu atšķirību un atzinis makroevolūciju pasludinātu par faktu bez jebkāda empīriska pamata!

Tavs salīdzinājums neder... jo zinātnieki ir empīriski un arī matemātiski pierādījuši saikni starp procesiem atomā un kodolreakcijām uz Saules... tā teikt... existē gan empīrisks gan matemātiska induktīvā pāreja no viena protona kustības līdz Saules degšanai!

Darvinisti nav demonstrējuši šo induktīvo pāreju! Tiek novērota mikroevolūcija un tiek novērots fakts, ka existē būtiski un principāli atšķirīgas sugas... un BEZ PAMATA tiek paziņots, ka šo starpību nosedz "laix" aka Evolūcija... Bet tā ir plika zajava... nav nedz empīriska nedz matemātiska pierādījuma ka tā tiešām notiek!

Un kad iedziļinās abos atšķirīgajos procesos un nepieciešamajos rezultātos, kļūst skaidrs, ka tas nav iespējams nekad bez būtiska faktora, kas spēj pārkārtot organisma plānu principāli jaunos stāvokļos, nevis extendēt esošos ar dažādiem parametriem vai point-mutācijām!

Darvinismā darbojas cilvēka iztēle... viņš redz pāris zvaigznes debesīs un tad ņem un zīmē veselus zvaigznājus... Tā ir iztēle kas aizpilda šķirbas starp mikro/makro evolūciju nevis pierādījumi, matemātiskie modeļi, procesa precīzs ķīmisks apraksts, kas atbilstu esošajām zināšanām!

Tu uzskati, savu iztēli par pierādījumu... nevaru tev to liegt, man savukārt tava iztēle nav nekāds arguments, dod man hardcore pierādījumus šim procesam, šai induktīvajai pārejai un tad parunāsim! Līdz tam... sorry... neticu!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.01.30 11:35:00
p.s. Tu man te tā viltīgi parādi, ka tu māki salodēt lampiņu ar bateriju un taisīt gaismas lukturīti... un tad paziņo... vot un līdzīgi es salodēju šito superdatoru... Atvaino, kāmēr es neredzēšu kā tu tiešām spēj no pirmā pāriet pie pēdējā, tikmēr neticēšu! A moš tavs lielais gudrais brālis to superdatoru salodēja... a tu centies kredītu sev piešķirt!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.01.30 12:00:07
a_masiks, Man prieks, ka varu tevi apgaismot!

Sāc ar šo:

http://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_fusion#Astrophysical_re.. action_chains

Domājams, ja tiešām interesēsi, atradīsi arī reāli hard-core procesu aprakstus un matemātiskos modeļus!

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.01.30 12:05:11
Ps - a kristieši jau ar tikai lampiņu var parādīt, a stāsta, ka datoru māk salikt....

Blēņas...

http://www.physorg.com/news120405972.html

Ej un lasi! Mūsu kleims patiešām iztur empīrisku pārbaudi! Patiešām Intelekts ir spējīgs radīt ārkārtīgi sarežģītas sistēmas... Labi vēl neprotam radīt tik sarežģītas, kādi mēs paši esam, bet vot pirmie soļi ir un to spēj Intelekts... empīriski. Domāju, ka ja tev tiešām interesētu un tu būtu hiper-skeptiķis, tu aizbrauktu un paskatītos šiem zinātniekiem uz pirxtiem, vai tiešām viņi spēj vadoties no sava saprāta mērķtiecīgi salikt DNS kaut kādā jēdzīgā formā, lai panāktu kaut kādu jēdzīgu funkcionalitāti!

Mums ta ir pierādījumi... mēs varam pierādīt, ka patiešām Intelekts ir spējīgs radīt sarežģītas sistēmas... Un ir tikai normāli un dabīgi un saprātīgi deklarēt korelāciju starp sistēmas sarežģītības limeni un Intelekta attīstības pakāpi... Tas ir, ja mēs nvoērojam sarežģītākas sistēmas nekā mēs paši spējam radīt, ir tikai saprātīgi kā darba teoriju pieņemt hipotēzi, ka šo sistēmu radījis par mums jaudīgāks saprāts... Tas ko Darvinisti saka... nefiga... to radījis ir haoss RM+NS, kas NAV saprātīgs, NAV mērķtiecīgs, NEPLĀNO un darbojas akli bez mācīšanās, bez atmiņas tā teikt... haotiski, ko ierobežo tikai naturāli šķēršļi sienas...
Nu sorry... man pierādījums empīrisks ir... tev nav


p.s. jāpiebilst, ka Kristietība kā reliģija nepretendē uz zinātniskās metodoloģijas pierādījumiem. Zinātnes kontxtā tad ir jārunā par ID, kam pagaidām trūkst konekcijas ar Kristīgo reliģiju. Bet pietiek jau ar ID, lai atspēkotu Evolūciju
meitene [62.205.224.107]
# Iesūtīts: 2008.09.23 20:54:47
Vispār katram cilvēkam ir tikai divas izvēles - kreacionisms vai darvinisms. Īstenībā darvinismam pierādījumu nav un nav it kā arī kreacionismam, bet ārzemēs, kur, par laimi, nav jūtamas padomju propogandas un Staļina reliģijas sekas, ir daudzi kristīgi ZINĀTNIEKI, kas var pierādīt un pat modelēt Zemes radīšanas modeli. Latvija diemžēl ir ļoti vāji attīst``ita zeme informācijas iegūšanas ziņā, bet, kas nerunā populistiski, bet zinātniski, tas tāpat noskaidros taisnību,
ar4ibalds [87.110.205.4]
# Iesūtīts: 2009.02.24 15:46:25
tā tiešām ir patiesība???
ar4ibalds [87.110.205.4]
# Iesūtīts: 2009.02.24 15:46:41
........................
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 192 , pavisam kopa bijuši: 3590