atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Cits universs (ateistiem)
Balss
Iesūtīts: 2007.12.13 17:13:54
Kādā diskusijā parādījās hipotēze, ka Dievs taču varētu tos, Viņam neticīgos, sūtīt nevis pa taisno uz elli, bet uz kādu izolētu Universu, kurā viņi netiek klāt nevienam citam darīt ko ļaunu, bet dzīvojas savā starpā. Un ka šādām būtnēm taču jādod "second chance". Tās, kuras to izlieto, tiek laukā no sava Universa - atpakaļ pie Dieva.
Vai jums neliekas, ka te ir gluži labi aprakstīta cilvēces situācija virs Zemes? Varbūt mēs tāpēc arī esam šeit, ka te mums dota pēdējā iespēja laboties?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 16:29:10
> Cik nu kuram vajag, tik arī mēģina.

Tātad pieļauj arī ka tas notiek mūžīgi?

Nu a ko tad cepies par kristiešu ftopku!

Un par cilvēka progresējošo grēku - ok tu man netici, tamdēļ saku, tev par to nāksies pārleicināties kaut kad empīriski... jo Dievs jau tevi neatstās līdz pat mūža galam... aicinās atpakaļ!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 16:32:02
Ctulhu,

atšķirība būtiska... pirmajā tu neesi laimīgs, otrajā tavas vēlmes sakrīt ar Dieva gribu priekš tevis un tu esi laimīgs!

Pirmajā tu esi putns aplauztiem spārniem, kas grib lidot... otrajā tu esi patiešām brīvs putns, kas var lidot, jo radīts lidošanai!

Tev acīmredzot vienkārši jēdziens "Piekrist personai X" ir tabu! Tu par brīvu uzskati tikai tādu izvēli, kas nesakrīt ar citas SB izvēli, jo citādi tu to kvalificē kā pakļaušanos šai citai SB.
Līdz ar to tu esi tik ļoti vadāms kā zirgs iemauktos... Jo pietiek kādai SB vēlēties un darīt kaut ko, lai tu savā pārprastajā pašdefinīcijā censtos izdomāt ko citu, tādējādi, ja es eju pa kreisi tu iesi pa labi... ja Dievs saka lec, tu pietupsies...

Nu kāda šķirba kā tevi dancināt... Velns tikai tad kad grib lai tu lec, saka tupies... Kā tam krievam anekdotē - lai panāktu, lai šis lec no tilta, jāpasaka, ka lekt no tilta ir aizliegts
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 16:33:04
Ctulhu, bet tu tač redzi, ka KN piekrīt, ka no Kramsas riteņa nevar tikt laukā nekad un nekādos apstākļos paliekot par to kas tu esi - spītīgs aunapiere.

Ja gribi no ftopkas laukā, ej pie Dieva!
Bet ja neej, tad ko vaino Dievu par to, ka tu esi tur kur tu esi?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 16:44:53
Ctulhu, Elles kontingents netiek revidēts, dari tur ko gribi, ja gribi mēģini līst ārā... kā tu teici - absolūtā laime nav sasniedzama... Ellē Tieši tā arī ir elle - apziņa ka tu nekad nesasniegsi laimi! Horizonts kur tu redzi cilvēkus laimīgus, bet kuru tu nevari nekad sasniegt, jo reiz atteicies no šī Varavīxnes tilta, izvēlējies palikt tur kur tu esi!
Tava izvēle, neraudi, ka ar šo izvēli tev jādzīvo mūžībā!

Tāpat kā daudziem cilvēkiem ir jādzīvo ar savu izvēli visu mūžū... to vairs nevar izmainīt.

Dieva Vālstība un Trascendentālā Pasaule nav tāda kā šī, tur nav laika, tur ir mūžība... mūžīgā šodiena un tagad... tamdēļ pārdomāt un izmainīties vairs nebūs iespējams, tu būsi TU tāds kāds tu esi mūžībā... tava būtība nemainīsies! Var mainīties infa, ko tu zini, bet tava būtība vairs nemainīsies...

To kā nav ar savu gribu mainīt savu būtību tu vari pārliecināties arīt aad, tu nevari ne ar kādiem veidiem un metodēm ieticēt Kristietībai, vpročem kā Hinduismam u.c. lietām.
Es nevaru ieticēt Hinduismam un Ateismam... šī lieta nepakļaujas mūsu gribai, jo otrādi griba ir pakļauta mūsu būtībai! TU nevari ar gribas palīdzību izmainīt savus gēnus, tāpat tu nevari izmainīt savu garīgo būtību! To var tikai Dievs... un Dievs piedāvā šo Zemes Dzīvi lai to mainītu... Ja tu to negribi, tad tu tieši tāds ateists ieiesi mužībā un mūžīgi būsi šis ateists, kas noraida DIevu! Tu nevarēsi viņu pieņemt pat ja būsi viņa priekšā... un šī realitāte arī būs šī elle... apziņa ka nevari mainīt savu būtību, apziņa ka nevari nebūt tas kas esi! Un pašnāvību tur uztaisīt nevarēsi!
Mūžīga apziņa, ka tev nebija taisnība un ka vairs neko nevar darīt!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 16:55:10
Ctulhu, bēda tāda, ka tu vari izdomāt visādus modeļus, bet realitāte ir tāda kāda ir!

Vari jau sev iestāstīt, ka tur pēc nāves ir paralēlā tehnopasaule...

Bet būs tā kā tas ir! Neko mainīt nevarēsi! Jo kā tu pareizi saki - tu neesi dievs un tas nekad nebūsi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.14 16:58:18
Mulders
Tātad pieļauj arī ka tas notiek mūžīgi?
Dažiem varbūt arī mūžīgi, taču paši vainīgi - tā ir viņu vēlēšanās. Acīmredzot viņiem tāda dzīve patīk. Piemēram, Ctulhu varētu būt mūžīgs šīs pasaules iemītnieks, bezgalīgi tiecoties uz pilnību. Neizskatās, ka viņam tas nepatiktu.

Pēc Maikla Ņūtona, šeit notiek tāda kā apmācība. Dvēseles tiek radītas (pēc krišnaītu - netiek radītas, bet mūžīgi eksistē) un tad attīstās. Tādā veidā, tā ir kā skola. Vai kāds skolā ir mūžīgi sēž pirmajā klasē? Agri vai vēlu apnīk. Turklāt dvēseles iekšējā daba ir attīstīties.


Nu a ko tad cepies par kristiešu ftopku!
Kristiešu ftopkā nekādas papildus iespējas netiek dotas. Tu tur vari nožēlot, lūgties lai nemoca, bet nakā - sazinkāpēc ir par vēlu.

Un par cilvēka progresējošo grēku - ok tu man netici, tamdēļ saku, tev par to nāksies pārleicināties kaut kad empīriski..
Vai arī tev nāksies empīriski pārliecināties par kādu no NxN matricas lauciņiem.
Ticēt es tev uz vārda nevaru, jo loģika un novērojumi dabā liecina par pretējo.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:05:36
Mulders
Dieva Vālstība un Trascendentālā Pasaule nav tāda kā šī, tur nav laika, tur ir mūžība... mūžīgā šodiena un tagad... tamdēļ pārdomāt un izmainīties vairs nebūs iespējams, tu būsi TU tāds kāds tu esi mūžībā
Bet kāpēc nevar tiem, kas netika paradīzē, organizēt atkal zemes tipa planētas, dzīvošanas vietas, kur viņi var attīstīties? Principiālu ierobežojumu taču nav.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:06:05
Nu un kaa tad pie sjitaada ierobezojuma JHVH taisaas mani laimiigu padariit, ja jau vieniigais celjs neesot iespeejams?

Tā jau ir, arī mazi bērni domā, ka viņi laimīgi būs tikai tad, kad dabūs kāroto mantiņu! Iedoma par to kas tevi dara laimīgu var būtiski atšķirties no tās īstenības kas patiešām tevi dara laimīgu!

Tas, ka tu domā, ka tu zini, kas tevi dara laimīgu, vēl neko nenozīmē! Neesi tu Dievs, tamdēļ arī tava griba ir tavas defektīvās un sabojātās būtības vadīta un tu gribi tik pat kaitīgas lietas cik kaitīga ir tava būtība!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:09:53
Ctulhu
Taatad - pasaule, kuraa nevar paardomaat. Taatad - nevar domaat?
Drīzāk varbūt - otrreiz uz grābekļa nekāpt. Ja jau ir vienreiz šī pieredze, tad kāpēc līst vēl otrreiz? Ja nu vienīgi - atkal spēlēties?

Par līdzībām - jau teicu, kristiešiem ir problēmas uzcept tādu līdzību, kas parāda visu to viņu sistēmu. Tikko pieliek klāt Dieva visvarenību, un mīlestību, tā līdzība pagalam.
Manās līdzībās viss rullē, ar mīlestību, visvarenību un brīvo gribu.

Līdzības nerullē, ja:
1) Pati līdzībā attēlojamā lieta ir nepareiza
2) Pati līdzībā attēlojamā lieta ir pārāk sarežģīta (bet tas nav šis gadījums - sarežģīti varētu būt attēlot trīsvienību, bet ne pestīšanu, dvēseles, paradīzi, elli utml).
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.12.14 17:13:16
KarotesNav, pēc Krišnas sanāk juhņa!

Ja dvēsele ir mūžīgi existējusi, kā tad šā tāda mūžīgi ir existējusi neattīstītā stāvoklī?

Kristiešu Ftopka ir BEIGAS! Attīstīties tu vari tagad un Dievs dod plenty time attīstīties un pats vēl palīdz! Kur problēma... mērķis ir kas... būt attīstītam, vai pats attīstības process???

A bet ftopka ir attīstības kolaps... arī vēzis attīstās Tā būtība ir attīstīties tik tālu kāmēr viss hosts ir beigts...

Savukārt tavi novērojumi un loģika ir atfiltrēti.
Tu izvēlies NEREDZĒT to elli kurā mēs dzīvojam tu izvēlies ignorēt to ļaunumu kas nāk no cilvēkiem un pieķeries vienīgajam labumam, kas īstenībā nāk no Dieva, bet tu to pieskaiti cilvēka dabai! Tā tu pats sevi apmāni - iedomājoties, ka šī attīstība ir no tevīm ne no Dieva, bet ļaunumu tu vispār neredzi v upor!

Tamdēļ jā... ja nespēj skatīties kritiski un objektīvi, nāksies ieraudzīt to beigās... kad tas labais, kura dēļ tu uzskatīji ka attīsties tu pats, tev tiks atņemts... tā teikt... Dievs tev atņems dāvātos spārnus un teiks - lido! Un tad tu ieraudzīsi, ka lidot tu pats par sevi nevari, attīstīties nevari, bet paliek tikai sabojātā būtība grēks, kas kā vēzis pieņemās spēkā un nobeidz dvēseli...

Nenovēlu šādu empīrisko pārmācību!

Dievs var arī maigāk un atgriezeniski pārmācīt!

Un pielūko, ka nekļūsti par nakcpodu, kad tava sirds nocietinās tik tālu, ka tu vairs vispār nedzirdi Dieva balsi...

Arī noziedznieki domā ka viņi progresē... un ka viņi attīstās un ka viņi netaisnīgi ir cietumā ielikti!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:15:57
Ctulhu, tu nevari būt dievs tieši tāpat kā tu nevari būt zirgs vai kastrolis! Tas ka tu gribi būt zirgs, tas norāda ka tev galvā ir "čau".
Cilvēkus, kas sevi par Napoleniem iedomājas parasti izolē no sabiedrības! A tu vēl vairāk (Napoleons tad vismaz no tās pašas SB kārtas) gribi būt kaut kas, kas tu principāli nevari būt!

Un jā... droši vien tie, kas iedomājas, ka ir ūdensmērītāji, bet peļķēs tomēr grimst, ir nelaimīgi...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:21:04

Par līdzībām - jau teicu, kristiešiem ir problēmas uzcept tādu līdzību, kas parāda visu to viņu sistēmu.

Tāpēc ka līdzības ir no tā ko tu esi pieredzējis. Dieva Valstība atšķiras principāli no jebkā ko ikviens kristietis ir piedzīvojis!

Tamdēļ jau Kristus lietoja līdzības, jo pa tiešo runāt par Dieva Valstību nav iespējams... tas tāpat kā tu mēģinātu skudrām ieborēt ASV politisko un sociālo uzbūvi!
Tas tāpat kā kāpuram stāstīt par taureņa aerodinamiku!

Tamdēļ to sauc par ticību, jo pieredzē neviens Kristietis Debesu Valstību nav pieredzējis, tie kas ir pieredzējuši, nekad nav varējuši to izstāstīt adekvāti, kā tikai līdzībās!

Tas ir kā divdimensionāām būtņem stāstīt par 3dimensionālu sarežģītu priekšmetu> Tu to nespēj aptvert, bet es to nespēju tev adekvāti nodot.

Vislabāk to dara Jēzus Kristus pats, viņa līdzības ir kā 3dimensionāla Debesu Valsts 2dimensionāli fotoattēli prieks flatlanderiem!

Nu iedomājies, ja tu dzīvo uz plaknes un es tev stāstu ka cilindrs ir reizē apaļš un reizē kantains... nu un tad tu man saki - krsitieši nevar pastāstīt bez loģikas pretrunām par Dieva Valstību... vot nevaru es tev pastāstīt kāds izskatās 4dimensiju cilindrs

Un tagad nedomā secināt, ka Debesu Valstība ir 4dimensionāla... to es neteicu, tik apmēram pastāstu tos ierobežojumus kamdēļ tu nevari to aptvert, bet es nevaru tev to pastāstīt!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:22:00
Mulders
KarotesNav, pēc Krišnas sanāk juhņa!
Ja dvēsele ir mūžīgi existējusi, kā tad šā tāda mūžīgi ir existējusi neattīstītā stāvoklī?

Pēc Krišnas - nu, dvēsele ielīda paspēlēties un apmaldījās. Savā dziļākajā būtībā dvēsele ir tīra, laba un attīstīta. Taču, ielienot materiālajā pasaulē, tā pārāk aizraujas.

Kristiešu Ftopka ir BEIGAS! Attīstīties tu vari tagad un Dievs dod plenty time attīstīties un pats vēl palīdz!
Redz, dabā mēs novērojam, ka "attīstīties līdz kristietim" (cita attīstība jau tev nederēs) visiem nav vienādi nosacījumi.
1) Mulla Otomārs un viss viņa kišlaks to praktiski nevar paveikt - jau no bērnības samācīts Korāns.
2) Mazi miruši bērni - viņiem nebija laika attīstīties.
3) Agrā jaunībā mirušie (īpaši - karā) - atkal mazāk laika nekā citiem.

Kur problēma... mērķis ir kas... būt attīstītam, vai pats attīstības process???

Pārāk maz laika tavā variantā. Tā ir viena problēma, bet par otru jau teicu - nevienādi apstākļi.

nāksies ieraudzīt to beigās...
Kāda ir principiāla atšķirība, ka pēc tās ieraudzīšanas neko vairs nevar labot?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:22:13
Ctulhu izdomāt es varu vēl 14 foršas sistēmas... Nu un?
Sci-Fi un realitāte reti kad saskan
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:24:07
Ctulhu, nu Dievs nav Cilvēks būtībā, tamdēļ tu nevari būt Dievs principā, jautājums nav sarežģītībā, bet pašā būtībā! Viņš Radītājs, tu Radījums... basta! Neko labāk es nevaru tev pateikt... drīxti protams kā Ijabs ar Dievu cīxtēties krutumā... Dievs saka tev... nāc Ctulhu un nogāz mani no mana troņa!
Tak kā tur bij ar to Nīči... šis teica "DIevs ir Miris" a Dievs pateicas "Nīče ir miris" Taisnība izrādījās Dievam
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:25:23
Kāda ir principiāla atšķirība, ka pēc tās ieraudzīšanas neko vairs nevar labot?

Laika nav! Trascendence iestājas! Mūžība!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:25:49
Ctulhu, nu tu tā drīxti domāt... gan jau Nāve visu saliks pa plauktiņiem...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:27:06
Mulders
Tāpēc ka līdzības ir no tā ko tu esi pieredzējis. Dieva Valstība atšķiras principāli no jebkā ko ikviens kristietis ir piedzīvojis!
Piedzīvojuši jūs esat tikai subjektīvas sajūtas, kādas piedzīvo arī musulmaņi un krišnaīti. Nāvi neviens no jums nav piedzīvojis.

Un es nerunāju par to, kā Valstība iekārtota, bet par pašu sistēmu, kur jāpaspēj šīs vienas dzīves laikā, un dažiem ir priekšrocības. Tos, kuri nepaspēj, uz visiem laikiem spīdzina ftopkā.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:29:24
Ctulhu
Man tur vairāki modeļi patiesībā, kuri der tā teikt, bez pretrunām un lieliem neskaidriem jautājumiem.
1) Viss ir viens
2) krišnaītu
3) Maikla Ņūtona

Var teikt, ka viņi paši viens otram pretī daudz nerunā, un katrs var iekļaut citu kā apakšmodeli.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.12.14 17:30:43
Mulders
Laika nav! Trascendence iestājas! Mūžība!
Nu, tad palaiž atkal laiku no jauna! SB glābšanas vārdā tas neko daudz nenozīmē. Ja vienreiz radīja materiālo pasauli, tad to var izdarīt N reizes.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 88 , pavisam kopa bijuši: 33112