atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem kustība pretstraumes
Dārta
Iesūtīts: 2007.12.08 18:42:40
Vai kāds no jums vai jūsu tuviniekiem ir iesaistīts kustībā pretstraumes. Ko jūs domājiet par šo kustību? Manī visa ši kustība rada bažas, jo man tuvs cilvēks ar to tik ļoti aizrāvies, ka vairs neko citu neredz. Manus iebildumus vai bažas par šo kustību vienkārši iztulko kā ļauno spēku petestību viņa jaukajiem centieniem.Vai tas nav kādas jaunas sektas aizsākums.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
lkh9a [81.198.8.182]
# Iesūtīts: 2010.02.01 08:59:42
Gribu dalīties pieredzē par ``pretstraumju`` kustību, kas ir balstīta uz kustības ``dzīvības straumes`` pamatiem.
Esmu uzsākusi piedalīties šajā kustībā savā draudzē un pagaidām viss liekas ok! Tās pamatā ir konfidencialitāte. Viss dzirdētais par pārējo cilvēku dzīvēm ir jāpatur pie sevis. Notiek aizlūgšanas par cilvēkiem, kuri dalās ar savām problēmām un ar kurām vieni netiek galā! Tā ir kustība, kur tiek dziedinātas emocionālas traumas vai pagātnes pieredze, nevis fiziskas kaites un slimības!!
Donachka
# Iesūtīts: 2010.02.01 11:57:03
Esmu bijusi uz Pretstraunju konferenci. Pretstraumes pielieto parastaas psihologjiskaas tehnikas, kuras pielieto jebkursh psihologs + tas viss tiek saistiits ar kristietiibu. nekaa lajuan tur neredzu. Un pareizi Mulders teica par to kartupelju putru - jebko var padariit par elku.
rainars
# Iesūtīts: 2010.02.01 19:44:58
Es ar esmu bijis pie harizmātu katoļiem tikai Dzīvībasstraumēs.
jā uz to tiesāšanu un mērīšanu esam dažkārt naski nemaz nepaprovējot un neizdibinot un ir jau savs viedoklis.
Līdzīgi kā 15 gadīgiem puikām ar pieredzi mīlestības jautājumos.Stāsta ka esot donžuāns un ar visām izdaroties. Istenībā nekas tur nav iznācis ,beet visiem stāsta, ka meitene ir m...... .
Ja kristietis ir grāmatā tad grūti iznākt ārā .tTāpat kā parketa džipiem braukt pa neceļiem.
Kas nav iepējams cilvēkiem ir iespējams Dievam .
Ivarse
# Iesūtīts: 2010.02.04 09:17:01
Pretstraumes kustība ir efektīgs un labs veids, kā cīnīties ar atkarībām, vienalga, kādas tās būtu. Tiesa diezgan Romas katoliska gan, bet ar stipri harizmātisku noskaņu, kas kā vienmēr izslēdz citādi domājošos. Man pašam ir bijusi iespēja satikties ar tēvu Rufusu kādās no rekolekcijām, ko organizēja Efata.
Mudīte [91.188.52.120]
# Iesūtīts: 2010.03.11 08:53:48
Esmu izgājusi dziedināšanas nodarbības pretstraumēs un man ļoti palīdzēja sakārtot attiecības ar manu mirušo mammu!
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.03.11 08:59:56
Mudīte [91.188.52.120]
Nu un kādas tad ir tagad tās sakārtotās attiecības????
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.11 16:00:08
Phe, palasīju savus vecos komentārus, taisni vai jāraud, kāds duraks biju. Tagad sāku saprast, ka kristība Svētajā Garā notiek un notiks visās konfesijās, tas notiek arī iekš LELBa un ir tikai laika jautājums, kad būs atmodas sprādziens
Mudīte [91.188.57.171]
# Iesūtīts: 2010.03.16 16:26:57
Esmu spējusi viņai piedot un saprast .ka viņu vienmēr sirds dziļumos esmu mīlējusi, kaut ilgus gadus mana sirds pret viņu bija auksta un nejūtīga.
Papucs
# Iesūtīts: 2010.03.16 20:23:55
Ingars
kristība Svētajā Garā notiek un notiks visās konfesijās, tas notiek arī iekš LELBa un ir tikai laika jautājums, kad būs atmodas sprādziens
Jā, tikai tas būs nevis atmodas sprādziens , bet gan dziļa traģēdija baznīcas vēsturē.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.03.17 08:16:22
Papucs

Traģēdija tā būs priekš tiem, kuriem miesas komforts ir svarīgāks par Dievu
GitaA [213.175.126.141]
# Iesūtīts: 2011.02.21 12:20:16
Esmu pati to visu izgājusi un saku, ka ir ļoti labi! Un nav no tā jābaidās... Varbūt ir cilvēki, kas harizmātismu mēdz pārspīlēt, bet programma ir ļoti laba - tur var saņemt atbalstu ikdienā un iekšējo dziedināšanu.
Paulus
# Labojis Paulus: 2011.02.24 13:03:09
Esmu izgājis vienu Pretstraumju kursu, bija būtiski manā iekšējās piedošanas ceļā. Programma ir ļoti laba, lai ļautu Jēzum Kristum dziedināt no pagātnes līdzi nestos iekšējos ievainojumus, kā arī, lai Kristus spēkā uzveiktu dažāda veida atkarības. Ļoti kristocentriska programma, līdz ar to, kaut arī vadītāju vairums ir katoļi, nav nekādu problēmu piedalīties arī protestantiem.
Katrā ziņā programma ir pilnībā atzīta Latvijas Romas Katoļu baznīcā, tai ir arhibīskapa svētība un atbalsts.
Protams, vienmēr ivar būt cilvēki, kas pat labas lietas kariķē un sagroza, to es par atsevišķiem piemēriem, kad šī programma kļūst par vienīgo dzīvē, kam cilvēks pieķeras. Kā jau iepriekš pareizi norādīts, par elku varam padarīt pilnīgi jebko, par kartupeļu biezputru
Helga [85.127.45.129]
# Iesūtīts: 2013.10.21 10:45:49
Pretstraumes ir ieksheejaas dziedinaashanas programma 8 nedeelju garumaa ar tikshanos 1x nedeeljaa. Taas notiek zem Dziiviibas straumju "jumta", kuras atkal ir zem katolju bazniicas jumta, bet kuraas ir aktiivi cilveeki no dazjaadaam konfesijaam un draudzeem. Esmu pati 2x izgaajusi Pretstraumes un tas man ljoto paliidzeeja tikt galaa ar dveeseles savainojumiem un labaak saprast sevi. Dziiviibas straumu programma ir krietni garaaka, apmeeram 33 nedeeljas, kuras pamataa ir grupas terapija uz kristiiga pamata. Abas programmas ir labas. Nosleegumaa protams tiek piedaavaats, ja persona veelaas, piedaliities kustiibaa, kaa paliigs sho abu programmu organizeeshanaa citiem cilveekiem citaas vietaas. Kluudas var gadiities jebkuraa bazniicaa, draudzee un kustiibaa, esam tikai cilveeki. Ja kaads kluust fanaatisks, taa nav organizaacijas bet personas probleema.
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 135 , pavisam kopa bijuši: 6392