atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Eiropas islamizācija: aukstais karš vai likumsakarība?
Mareks
Iesūtīts: 2011.12.28 01:41:29
http://www.sedmitza.ru/news/2684350.html
1. Vai vēsturiskā DE atmiņa nav paralizējusi skaidro prātu un bailes no nacisma padarījušas aklu Evaņģēliskas valsts spriestspēju nacionālās identitātes kontekstā?
2. Kādas robežas savilksim? Breivika tēzēs vai pielaizītās tolerances muldēšanā?
3. Izskatās, ka luterisma (Evaņģēliskās kristietības veidolā) centrs kritīs. Nostiprināsies RKB misijas apziņa - vienīgie patiesie Kristīgās identitātes kopēji. Vai nē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.12.28 18:10:49
Pec taisnibas, kristieshiem nu nebutu ko uztraukties par islamticigiem - vismaz teoretiski vini kristieshus ciena. Kristieshi un juudi ir Graamatas ljaudis, Ahl al-Kitāb . Grutak bus tadiem apspiestajiem ka sievietem, gejiem un neabrahamistisko religiju parstavjiem, piemeram,dievturiem, kas ir savas tiesibas buut citaadiemRietumu civilizacijaa izcinijushi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.28 19:03:25
Tb - bailes ir nevis no sveša Dieva un šī Dieva reliģijas, bet gan no cilvēkiem kas pārstāv samērā mežonīgu kultūru.

Masiks, false dihotomija. Religjija ir kultuuras dalja...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.28 19:11:18
Jošs Mulders
Esi pārliecināts, ka reliģija ir "kultūras daļa"? Ir jau, kas apstrīd, ka Kristietība vispār ir reliģija
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.12.28 19:21:10
Mulders toch uzrausies uz kaut kaadu Breivikveidiigu duriku Ņemot vērā , ka Dievs skaitot matus kristiešiem uz galvas, nekāds brīnums nebūtu. Nekā nav bez Dieva ziņas.
Ja jau Viņš islamu pieļāva kā izaicinājumu kristietībai, kāpēc satraukties par atsevišķiem maniakiem. Un labākais būtu šos Brevikus sūtīt uz Austrumiem, lai uzdarbojas tur.
Krusta karos darīja ko līdzīgu, Eiropas salašņas aizsūtot būt par varoņiem Austrumos.
Bet Rietumu problēma, manuprāt, ir vadītājos.
Stulbu ideoloģiju kā kāpostus saēdušies āži par dārzniekiem dzen savu ganāmpulku kā lemingus uz bezdibeni.
Aivars Nesteidzies norakstīt Ziemeļāfrikas kristiešus
Koptu un etiopu baznīca ir OK ar visām savām īpatnībām. Redz cik ilgi turas un par spīti visam.
Bet kur vēsturiskās Nikajas TA baznīcas?

Zinu vienu labu piemēru, ko vajag darīt ar musulmaņiem, no Pireneju pussalas vēstures - Rekonqista.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.28 19:30:07
Esi pārliecināts, ka reliģija ir "kultūras daļa"? Ir jau, kas apstrīd, ka Kristietība vispār ir reliģija

Jaa esmu paarliecinaats.

Ibo es uzskatu (un ne tikai es), ka Kultuura = Religjija, Maaxla, Zinaatne
Aivars
# Iesūtīts: 2011.12.28 20:01:47
Jošs Mulders
Es laikam tomēr būšu skeptisks pret šādu, manuprāt, bezjēdzīgu formulu
Nespēju iedomāties kā gan latviešu kultūras balsts varētu būt Valis, vai vēl ļaunāk ktuļčiks, un vienlaikus tas, ka nedalu vienu ticības pārliecību ar Kapustu Andri vai Daini Staltu, kaut kā neliedz viņus atzīt par manas tautas kultūras sastāvdaļu.

Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.12.28 20:08:23
Pater Henricus
Ja jau Viņš islamu pieļāva kā izaicinājumu kristietībai, kāpēc satraukties par atsevišķiem maniakiem. Un labākais būtu šos Brevikus sūtīt uz Austrumiem, lai uzdarbojas tur.
Krusta karos darīja ko līdzīgu, Eiropas salašņas aizsūtot būt par varoņiem Austrumos.


No tā sanāk, ka Dievs (Kristus Dievs!) aktīvi vada šos te salašņas?
Par kādu dievu tu runā?
garaamejots [107.20.161.197]
# Iesūtīts: 2011.12.28 20:48:29
Jošs Mulders
Tb - bailes ir nevis no sveša Dieva un šī Dieva reliģijas, bet gan no cilvēkiem kas pārstāv samērā mežonīgu kultūru.

Masiks, false dihotomija. Religjija ir kultuuras dalja...


???????
Tapecc jau es saku, ka nevis no religjijas tev tur bail, bet no araabu kultuuras, kur religjija ir tikai viena no sastaavdaljaam.

Ps - kultuura ietver sevii arii valodu....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.28 21:27:44
masiks,

tu turpini putrot...

Tapecc jau es saku, ka nevis no religjijas tev tur bail, bet no araabu kultuuras, kur religjija ir tikai viena no sastaavdaljaam.

Jociigs kaut kaads tev logjika... nu nav te "vai nu vai" ta kaa religjija ir dalja no shiis kultuuras, tad nevar to nodaliit
garaamejots [118.112.185.67]
# Iesūtīts: 2011.12.28 21:40:14
Jošs Mulders
tad ko tu iisti gribi pateikt? tev bail no koraana???
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.12.28 21:43:48
Jošs Mulders
Klau, vai pareizi saprotu tavu domu - slepkavnieciskā rosīšanās ir islāma kultūras sastāvdaļa?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.28 22:31:04
tad ko tu iisti gribi pateikt? tev bail no koraana???

Es uzraxtiiju no kaa man bail, ja nesaprati... nevaru paliidzeet, bet tas ka tu gribi to prieksh sevis noreduceet uz sfeerisku zirgu vakumaa neko nedod.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.12.28 22:31:25
Klau, vai pareizi saprotu tavu domu - slepkavnieciskā rosīšanās ir islāma kultūras sastāvdaļa?

Nee
neielog. [90.130.177.168]
# Iesūtīts: 2011.12.28 22:49:06
(c)Aivars, nu ko... aciimredzot tas Izmaeels ir pataupiits visai konkreetam darbinjam... shkjiet ne pirmo reizi Dievs ir izveeleejis sveshiniekus, lai savu tautu paarmaaciitu.

Vai pēc VD nomaiņas ar JD - pasaule dievam joprojām dalās "savā tautā" un svešajos?! Mulders - latents jūdaists?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.12.29 08:31:25
masik, lai atkal nebuutu adhominemi, mieriigi un kristiigaa leenpraatiibaa uzaicinu tevi iepaziities ar Kristiigo maaciibu... aka Jeezus Kristus maaciibu kaa taa ir pasniegta Jaunajaa Deriibaa.

Uz tavu jautaajumu atbild taadas rakstu vietas kaa

Petera 1:2
9 Bet jūs esat izredzēta cilts, ķēnišķīgi priesteri, svēta tauta, Dieva īpašums, lai jūs paustu Tā varenos darbus, kas jūs ir aicinājis no tumsas Savā brīnišķīgajā gaismā,
10 jūs, kas citkārt nebijāt tauta, bet tagad Dieva tauta, kas nebijāt apžēloti, bet tagad esat apžēloti.

Efez 2:
19 Tātad jūs tagad vairs neesat svešinieki un piedzīvotāji, bet vienas valsts pilsoņi ar svētajiem un Dieva saime,
20 nams, uzcelts uz apustuļu un praviešu pamata, kura stūra akmens ir Kristus Jēzus.
21 Viņā visa celtne, kopā salaista, aug par svētu templi Tam Kungam.
22 Un Viņā arī jūs līdzi tiekat uzcelti par Dieva mājokli Garā.

Vot taadi piiraagi. Kristieshi ir valsts bez teritorijas, tauta kuru vieno Kristus

Ja gribi buut krisitetiibas eksperts, tev jaaiepaziist kristietiiba... Luudzu izdari to, veelreiz uzmaniigi paarlasot jauno deriibu.
Lūdzu Vārdu
# Labojis Lūdzu Vārdu: 2011.12.29 09:05:16
Pater Henricus Eiropas salašņas aizsūtot būt par varoņiem Austrumos




un kā būtu ar kādu piemēriņu? Vai spēsi nosaukt vārdā kādu „Eiropas salašņu”, kas būtu kļuvis par Krusta Karu varoni?

Hercogs Boamunds, Andrē de Montbards, Reinolds de Šatiljons …?


jeb tu vienkārši čalo līdzi liberāliem vēsturniekiem, kā tāds lemings āžiem?
neielog. [213.102.150.249]
# Iesūtīts: 2011.12.29 10:09:04
Mulder, ja atbilde ir uz manu jautājumu, tad 2011.12.28 22:49:06, tad laboju, ka neesmu masiks.

Ok, bet tur pat blaksus stāv norāde - kas ir šī tauta (c) svešiniekiem (...)ko Dievs Tēvs pēc iepriekšējā lēmuma izredzējis, Garā svētīdams, lai tie būtu paklausīgi un taptu apslacināti ar Jēzus Kristus asinīm.
Ir runa par konkrētiem izredzētiem, nevis random grupu, bet tas nu tā.

Pārliecinātie un ortodoksālie kristieši nebija tie, kas dedza zaļās gaismas muslimiem iebraukt eiropā un asv, bet gan tie sliktie `liberasti`. Dieva tauta tavuprāt ir kristieši vai vecās eiropas iedzīvotāji kā tādi? Mani vienk. mulsina šāda intuitīvi patvaļīga situācijas interpretācija, lietojot bībeles retorikas un paradigmu. Tas rada vairāk jautājumu nekā atbilžu. Var netolerēt islamu arī esot ateistam un pamatot to adekvātāk nekā ar abstraktām rakstu vietām, kas atkārto jūdaisma tradīciju un sadala sabiedrību - savs un svešais un redzēt to kā
neielog. [213.102.150.249]
# Iesūtīts: 2011.12.29 10:12:00
un redzēt to kā dieva kārtību. Tā ir augsne vairāk pilsoņu karam uz reliģiskās počvas, btw.
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 10:15:07
Jošs Mulders
Es neesmu "neielog".

Savukārt par to putrošanu:
tu sašūmējies par apziņas strukturēšanu:

iesaku paarshkjirstiit peedeejaas nedeeljas virsrakstus un paveerot, kaada tad ir shiis islamiskaas izglitiibas "iedarbiiba"

Shamaa rada nevis riebumu, bet gan staigaajoshas bumbas, kas uzspraagst bliivos cilveeku rajonos... un to panaak ar tiiri efektiivaam smadzenjskaloshanas metodeem...

...
un islaama struktuura ir taada, kurai es neuzticos un neljautu saviem beerniem to maaciities liidz shie ir izaugushi lieli...
..
domaashanas struktuura... tas kaa islams strukturee cilveeka domaashanu par taadaam lietaam kaa ceelonis/sekas, kaa strukturee skatu uz lietaam, pasaules, cilveeku un attieciibu interpretaacijas...



Kas tad tieši ir pamatā tavai fobijai? Tieši islāms ar savu rakstīto pamatu - korānu, vai tomēr arābu kultūra, kas ir kaut kas vairāk par pliku korānu?
garām ejot [217.96.70.146]
# Iesūtīts: 2011.12.29 10:22:40
Jošs Mulders
masik, lai atkal nebuutu adhominemi, mieriigi un kristiigaa leenpraatiibaa uzaicinu tevi iepaziities ar Kristiigo maaciibu...

bet vispār - par šo es pateicos! Tas tiešām ir jauki un visnotaļ patīkami.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 1118