atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dimiters atkal
Luterānis
Iesūtīts: 2011.11.08 22:54:01
http://www.lelb.lv/lv/?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=1256&st.. art=
Interesants cilvēks. Liekas, ka visiem ar viņu problēmas. Arī mūsu Baznīcai bija. Un atkal viņš klāt un atkal ir problēmas.

Vai tiešām cilvēku ar šādu reputāciju vajag pietuvināt LELB
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
wienalga [213.226.131.133]
# Iesūtīts: 2011.11.09 18:24:30
Paavils pec atgrieshanaas vairaakus gadus nostaak pavadija.
Man tieshaam vienalga, es tikai par Paavilu pielaboju
aizmāršīgajiem [87.110.231.176]
# Iesūtīts: 2011.11.09 18:55:36
Pater Henricus
Tur jau tā lieta.Dimiters -mūziķis var muzicēt un plēst cītaru, bet, ja sāks pretendēt uz ko vairāk, par savas cītaras plēšanu?
Tāds viņš jums tur sākumā aizies klusiņš un pazemīgs, apsildīs degunus kopā ar sievu, sāks jauniešus pievērst īstākai ticībai?
Dieva doti ļaudis Ķīšezera maliņā, lai notiek tā - ko tur var darīt.
p.s. pēc činiem jau nu toč netiecās.
Tikai mīlestība.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.11.09 19:21:07
aizmāršīgajiem [87.110.231.176]
Tu laikam ļoti ceri, ka viņš tā varētu izdarīt, kādēļ arī antidimiteri tik ļoti piestrādā, lai caur savu iznešanos, viņu par ticības mocekli padarītu, vai ne?
To, ka `krusta skola` nebija viennozīmīgs pasākums esmu dzirdējis iepriekš. Ja ir ko šajā sakarā teikt, tad pieklājīgā formā var padalīties ar garīgo problēmu pieredzei, norādīt uz riskiem. Bet šitā apsaukāties, draudēt, demonstrēt necieņu kā pret namatēviem, tā viņu viesi, lai kāds grēcinieks tas būtu... nē nu tas, protams, arī ir piemērs, cik maz tāda `Krusta skola` un piesauktā pareizticība dažos zekos maina. Bet nu kādam naivākam prātam tas var tiešām tikai nostiprināt pārliecību, ka pagrimuši dēmoni svēto starecu Kasparu mēģina nograuzt. Vai tas ir tas, ko gribat?
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.11.09 19:52:53
Jā...
Atraduši gan par ko diskutēt...

Aivars
tas, protams, arī ir piemērs, cik maz tāda `Krusta skola` un piesauktā pareizticība dažos zekos maina

Varbūt tiešām nerunā, ko nezini un nesaproti, kaut gan atgādinājums laikam pilnīgi nevietā.
aizmāršīgajiem [87.110.231.176]
# Iesūtīts: 2011.11.09 22:21:28
Aivars
Kas viņš par ticības mocekli?Vai viņu Kristus dēļ vajā?
Apkrāpt baznīcas, draugus un neaizsargātas naivas tantītes? Par to viņam tā "moceklība", ne jau par to, ka Dievu slavē. Mēģini saprast. Ne Dieva dēļ viņam tas viss, bet paša nekristīgās rīcības dēļ.
Dimiteri vispār ir viens liels risks apkārtējiem lētticīgajiem, šoreiz ar to nedomāju LELB.
Lai jums jauka nakts un nākošā diena.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 41 , pavisam kopa bijuši: 36076