atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.08.26 02:06:57
Tēvs Indriķis
Saeimas atlaišanas iemeslu labi izstāstīja kāds maza auguma oligarhs un man nav iemesla viņam neticēt.
o, sancta simplicitas...
... kāds maza auguma oligarhs , kurš ir apsūdzēts smagos finansu noziegumos. Domā, KNābis un prokuratūra sūkā īkšķi un visu nosapņojusi?

neviens labs paziņa arī kā reiz nav sarakstos.
Savukārt man ir vairāki labi paziņas tevis nonievāto partiju sarakstos, par kuru godprātību man nav šaubu, jo tā ir pierādīta ar darbiem, nevis vārdiem daudzu gadu garumā.
Diemžēl, šajās partijās ir arī pa kādam, kurus īpaši nepazīstu, bet kuru izteikumi un rīcība man neliekas simpātiska un uzticību raisoša.
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.08.26 10:37:58
Vienkāŗši balss sancta simplicitas
Abpusēji, zinot kāpēc vasalīšu vēršanās pret šiem trim vietējās nacionalitātes oligarhiem, lai - nebūt ne eņģeļiem īpatni kontrastē ar mīlīgo attieksmi pret starptautiski pieņemamās tautības oligarhiem un visām viņu izdarībām.
bitukas
# Iesūtīts: 2011.08.26 16:30:21
Vienkārši balss
Nepiekrītu bitukas, ka tā bija Zatleram kaut kāda shēma . Viņš ir kārtīgs cilvēks - to šajos gados ir parādījis, un viņš pulcina ap sevi - kā pats partijas reklāmā teica - cilvēkus, kas ir gudrāki par viņu.
Saliekot kopā to, kas man zināms, tā bija shēma. Un publiski to varēja saprast pēc tā ,ka Vienotība pēkšņi izmisīgi centās, lai viņu ievēlētu atkal, jo Zatlera iešana politikā atņems balsis viņiem. SC un ZZS ir uzticīgs vēlētājs. Abi Š ir pārstāvēti ar ļoti maz vietām. Kur ZRP tās balsis raus? Savukārt par cilvēkiem ap Zatleru.... Nedaudz pārspīlējot var teikt, ka tur ir 2/3 tādu, kam pēkšņi uzaususi gaisma "vai, ko tad es tik ilgi citos politiskajos spēkos darīju? viss bija nepareizi, tagad ar ZRP uz saulaino tāli...." Atkārtošu vēlreiz - Saemas atlaišana bija banāns vēlētājiem. Kratīšanas neatļaušana, iemesls? Tur pat bērnam jāsmejas. Š nobijies diennakti gaida- atļaus vai nē, man tak tur tāds kompromats, un citur to likt nedrīkst Es vēl neesmu izlēmis par ko balsošu, bet ar banānu mani nenopirks
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.27 09:08:35
Pilnībā atbalstu Tēva Indriķa nostāju.
Jau vairākus gadus biju nosolījies nepiedalīties šajā teātrī, tik iepriekš nenoturējos un nobalsoju par Pēdējo jeb to Laimes Lāča partiju tīri aiz izmisuma. Pēc tam bija tāda šķērma garša mutē.
Šīsvasaras referendumu jau ignorēju mierīgi un ar vēsu prātu.
Uzskatu, ka vienīgais atlikušais ceļš, pa kuru ejot varētu bez asinsizliešanas cik necik normalizēt stāvokli valstī, ir principiāla nepiedalīšanās šajā pazemojošajā teātrī.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.27 09:12:04
Papucs
Bet vai šāda pasīva nostāja nav neefektīva. Rezultātā valsts ir nevis kaut kas, ko mēs veidojam, bet gan kaut kas, ko mēs piedzīvojam; nu un ja kas nepatīk, atliek vien noraust asaru nēzdodziņā?
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.27 09:47:21
παλαιό ανόητος
nevis kaut kas, ko mēs veidojam, bet gan kaut kas, ko mēs piedzīvojam
Ļoti precīzi, tieši tā! Un tajā brīdī, kad mēs būsim gatavi veidot, tad arī veidosim! Protams, tas nenozīmē, ka jebkad šāds brīdis pienāks, bet cerība pastāv.
Redzi, tā valsts, ko mēs piedzīvojam šobrīd, nav likumīga. Tā nav tautas veidota valsts.
Okupācijas vara (AP) pieņēma lēmumu izstāties no PSRS sastāva. Tas arī viss. Pēcāk šī pati okupācijas vara sarīkoja "it kā" vēlēšanas, lai šo izstāšanos "legalizētu no apakšas". Bet saskaņā ar starptautiskām konvencijām, tā Latvija, kurā Tu šobrīd dzīvo, joprojām nav likumīga valsts. Es šito jautājumu reiz izstudēju.
Un man nav nekāda interese piedalīties nelikumīga veidojuma rīkotajos teijāteros.

Resp., Latvija joprojām ir okupēta - šī valsts ir sveša valsts, neskatoties uz to, ka vietējie vagari ir izsitušies pie siles.
Jā, un es esmu fanātisks ideālists
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.08.27 15:05:50
Papucs , principā nav un nevar būt tādas nelikumīgas varas, jo kam vara, lai kādā ceļā iegūta, tie pārvalda valsti -vai tā būtu Livonija, Kurzemes un Infantijas guberņas Krievijas impērijas sastāvdaļā, LR, LPSR vai atkal-LR.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2011.08.28 11:49:35
Es laikam taisīšu savu partiju - kurā būs viens cilvēks - tikai ES, jo es uzkatu ka tikai es zinu un māku dzīvot pareizi - līdz ar to man nav iespējams balsot par citiem, jo uzskatu ka citi dzīvo nepareizi. Ja partiju neuztaisīšu - tad balsošu par Zatleru - jo neviens nezina vai kas Viņš ir un pats Zatlers nezina kas Viņš ir un jo neviens nezina Vai viņš pats izdomāja atlaist saeimu - vai Īstenība viņu piespieda to atlaist. Mēs katrs savās realitātēs esam tālu no notiekošajiem procesiem, tik tālu ka neko nezinām. Cits balsos par Zatleru - jo viņam ir baltas pogas kreklam, cits par Ušakovu, jo viņam arī ir kautkas balts. Bet kurš būs tas, kurš balsos - tā, lai visai Tautai būtu labi ? Izsaimniekot valsts budžetu lai parādītu savas baltās pogas - manuprāt ir muļķīgi. Bet kurš Īstenībā rūpējas par Latvijas iedzīvotājiem - to es nezinu. Daidzi maskējas aiz maziem labiem darbiem - bet neskatās uz valsts attīstību ilgtermiņā. Tā kā ir viena liela Neziņa.
Korānā teikts - ja nevari uzvarēt ļauno - tad nosauc to vārdā.
sabio
# Iesūtīts: 2011.08.28 16:21:45
Ctulhu kas vainas SC.. nu it kā nebūtu zināms, kura draudzīgā kaimiņvalsts viņus finansē.. Līdz ar to man nav ilūziju kā intereses viņi pārstāv...
sabio
# Iesūtīts: 2011.08.28 16:29:06
Jošs Mulders"turpināt griezt valdošo aparātu"- piekrītu...
Te nu ir atbilde tiem, kas jautā, kur ņemt naudu... Un runa ir par tāda veida ierēdņiem kā - http://woman.delfi.lv/gimene/berni/eu-kurs-runas-ar-daudzbernu-tevu.d?id=35370792
tikai ja tie, kas varēja, neko šai lauciņā nav darījuši un nav gribējuši izdarīt, tad izdarām secinājumus...
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.30 17:09:40
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/57144/zrp-parus-neskiros-pec-seksualas-orientacijas

sabio
# Iesūtīts: 2011.08.31 17:44:51
Ctulhu. nu nav jau tā ka es vienmēr uz vārda ticētu visam , par ko raksta mūsu un ārzemju prese, pirms vēlēšanām jau vispār sazin ko saraksta; bet ja nu ir tā ka nopublicētais sakrīt piemēram ar to, ko es vai kāds [pazīstams] cits, kura vārdiem var ticēt, ir piedzīvojis, redzējis... Pats avām acīm..
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.31 19:48:36
Šovakar atkal priekšvēlēšanu debates LTV1. Zemgales reģiona dampīši uzstāsies
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.31 19:59:20
Ctulhu
a ko var saprast, kurš lokomotīve, kurš buldozers - dampītis tas manuprāt ir atbilstošāks vārds tiem sparīgajiem ļautiņiem, kam uzticēts nereti veselu salmu kravu Saeimā ievest bieži vien tukšu kuļot
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.31 19:59:54
katrā ziņā LTV1 busiņš ar visu šķīvi jau pie tautasnama uzstādīts
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.08.31 21:00:11
No Zemgales sarakstos ir kāds mācītājs, nez? Pamanīju, ka Šlesera reformu partijas Kurzemes sarakstā ir daži cienījami Jaunās Paaudzes un baptistu pārstāvji.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 15:31:05
Pagaashajaas veeleeshanaas, kad veeleeju par Vienotiibu, abida vieniigi bij tajaa, ka baigi maz fruktu ar exaktaam zinaashanaam... taapeec izlasiiju tos, kas manaa apgabalaa bij ar attieciigo izgliitiibu un tiem iipashu plusus vilku.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 15:36:21
Ctulhu, jaa... tik nezinu vai par Vienotiibu lasoshu... bet arii, par tiem, par kiem balsoshu, plusus dabuus tie, kam ir exakta izgliitiiba, vai pashi darbojas "exaktajaas" nozarees... kaada hi-tech razhoshana vai tamliidziigi.

Visaadi leerums ekonomistu, sociologu, skolotaaji, maaxlinieki, sportisti... tie plusus nedabuus (miinusus arii ne)...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 15:47:22
Ctulhu, kravcovs nebuus shajos sarakstos.

Veel jau ir nacionaalji...

Mulders domaa par Vienotiibu vai Nacionaaljiem... bet man nepatiik, ka Nacionaaljiem bez "nacionaaljiem" iisti nekaa nav... Bet nu redzees... Atminjaa kaut kaa ir laiki, ka tad, kad TBLNNK premjeri bij pie varas, tad politika bij man pienjemama.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.09.01 15:59:11
Ctulhu, es arii nezinu... skatiishos iisi pirms veeleeshanaam... ibo man cilveeku vaardi/feisi nepaliek atminjaa ilgi

Var liist uz vinju saitu un par katru lasiit.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 62 , pavisam kopa bijuši: 33560