atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saeimas vēlēšanas
παλαιό ανόητος
Iesūtīts: 2011.08.24 22:29:00
Tuvojas vēlēšanas un es iedomājos, ka varbūt kādam būtu interesanti parunāt par politiku īpašā tēmā, nevis tam nepiemērotās vietās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.25 14:58:25
Par tautas viedokli par politiskajiem spēkiem kopumā - gribētos, lai cilvēki netaisa elkus no tiem, kas nu kuram drusku labāk patīk vai šķiet simpātiskāks. Lai balso, daudzmaz apzinādamies par ko balso, t.i., kādi katra favorīti patiesībā ir.

Izskatās, ka cilvēkiem ir problēmas aizstāvēt idejas, to vietā ļoti gribas tās personalizēt konkrētos cilvēkos, organizācijās, tēlos, un tad aizstāvēt to kopumu, t.sk. pilnīgi citas idejas nekā sākotnēji ir domājuši.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:18:08
Par šo piekrītu Mulderam,
Mans uzskats... investīcijas demogrāfijā un hi-tech technoloģijās ir ceļš pa kuru LV jāiet un ar ko LV var izgriezt pogas ne vienam vien. Un piedošanu, pensionāri, bet 21 gadsimtā pensijas vecums ir jāpalielina par 5-10 gadiem brīvi...

UN... absolūts atbalsts maziem, vidējiem uzņēmumiem.


Par pārējām idejām jāpārdomā.

Nepiekrītu bitukas, ka tā bija Zatleram kaut kāda shēma . Viņš ir kārtīgs cilvēks - to šajos gados ir parādījis, un viņš pulcina ap sevi - kā pats partijas reklāmā teica - cilvēkus, kas ir gudrāki par viņu.

Tēvs Indriķis
Tas nu gan būs šķērsām, ja neiesi balsot! Uzdāvināsi savu balsi SC vai kādiem citiem pērkamajiem/pircējiem!

Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:20:26
Ctulhu
Skolotāji ir ļoti dažādi. Tā ka daļēja taisnība viņa teiktajā ir gan.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:28:58
Nu man gan būtu kauns skatīties, kā 70 gadīgs policists spiests kauties ar 20gadīgu draņķi, un nez vai mani sajūsmina ideja par attiecīga vecuma sirds ķirurgu viegli trīcošu roku, vai pasažieru lidmašīnas pilotu, kurš taisni debesīs ielido šo pasauli pametis (lai atceramies aņuku par laimīgo autobusa šoferīti).
Un pat tur, kur nav citu cilvēku apdraudējums, kaut vai sētnieka amatā, nez vai ir labi izdzīt cilvēku līdz pēdējam. Atcerēsimies, cik daudzi galu dabūja šoziem sniegu tīrot!
Nez kā tas nākas, ka te dažs no vienas puses automātiski noraksta `vecos skolotājus`, tai pašā laikā grib, lai šie cilvēki pensijā neietu nemūžam?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:30:22
Vienkārši balss
Kas ir `daļēja` taisnība? Daļēja taisnība ir arī tā, ka kristieši ir zagļi, slepkavas un pedofīli
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:32:50
Ctulhu
Nu vecos skolotājus jau akurāt te dažs brāķēja. Nāksies vien 70 gadīgus baletdejotājus un hokejistus ķerpīt!
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:36:59
Aivars
Daļai veco skolotāju dziļi ir iesēdies padomju izglītības raugs (piem., aspektā uz ticības mācību skolā, resp., šaurpierīgs naidīgums pret kristietību), daļai trūkst priekšstatu un spēja lietot IT, kas ir neatņemama mūsdienu izglītības satāvdaļa.

Savukārt daļa veco skolotāju ir pamatīgi izglītota, ar stabilām un dziļām zināšanām (īpaši eksaktajās zinībās), kādu ļoti trūkst daudziem mūsdienās izglītotajiem skolotājiem.
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2011.08.25 16:41:38
Vienkārši balss. Tas nu gan būs šķērsām
Bet man paliks tīra sirdsapziņa kad pēc vēlēšanām notiks ievēlēto vispārējā kažoku mešana uz otru pusi un sabīdīšanās pie varas pīrāga.

Nepiekrītu bitukas , ka tā bija Zatleram kaut kāda shēma . Pareizi, kāda tur shēma, vnk saprata ka viņu nepārvēlēs un avansā izdarīja ar nepārvēlētājiem to pašu, ko šie ar viņu - atlaida. Nav nekas briesmīgs. Vīra cienīga attieksme. Simetriska atriebe. Vai nu tiešām amerikāņu vēstniecība būs pateikusi priekšā ka nu esot jāatlaiž.
Plus, mīļās sieviņas Ligitas aizvainojums par padzīšanu no smuki izreformētās rezidences ir cilvēciski saprotams.

παλαιό ανόητος pazīstamā ateista, sociālā eksperimentatora, aukliņu raustītāja un starptautiskā oligarha Sorosa idejiskais tēvs esot bijis tāds filozofs Popers, kurš mācījis probabilismu, jeb filozofijas novirzienu, ka neesot absolūtu patiesību jeb kā dziesmā dzied - neko jau nevar skaidri zināt. Un Sorosiņš tad nu cenšas to īstenot savā politiskajā un ekonomiskajā darbībā.
svētais , nav jau obligāti...jāsvētī.hm. Demokrātija taču. Kā satversmē teikts - valsts vara pieder Latvijas tautai, tad nu arī par tautu jālūdz. Kad vara piederēja imperatoriem un karaļiem, tad lūdza par šiem.

Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:44:34
Vienkārši balss
Neuztraucies, daļa jauno skolotāju nemaz nav labāka!
Un atvaino, tas IT pielietojums jau nu ir mazsvarīgākais jautājums pedagoģijas prasmēs. Lai gan arī te, nevajag runāt, ko nezini, jo ir tāds pasākums kā `eklase`, ko gribot negribot nākas lietot visiem pedagogiem. Un vispār, kas tas par stilu, uzskatīt, ka ja kāds ir drusku vecāks, tad viņš ir tāds dulburis, ka noteikti nespēj apgūt datora vai mobilā telefona lietošanu, ko tikai `jaunie dulburi` spēj?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:45:40
Vienkārši balss
Nepiekrītu bitukas, ka tā bija Zatleram kaut kāda shēma . Viņš ir kārtīgs cilvēks - to šajos gados ir parādījis, un viņš pulcina ap sevi - kā pats partijas reklāmā teica - cilvēkus, kas ir gudrāki par viņu.

Scenārijs precīzi atbilst shēmai. Jo iepriekšējā rīcība neliecināja, ka "piegriezās" būtu raksturīgi eksprezidentam. Bet, ja kļūdos, tad jāuzmanās, ka vēl kas nepiegriežas.
Viņa partijas reklāmā viens kadrs lielās, ka pametis super darbu, lai pievienotos partijai. Argumentē tīri emocionāli, pilnīgi neatbilstoši savai pašreklāmai par labo izglītību un biznesa līmeni. Neuzticos tādiem.
Un 3 oligarhi ( = LV ļaunuma ass) vispār ir liekulības kalngals.

Var jau balsot par ZRP, bet nu nav šie nekādi eņģelīši. Parastie politiķi vulgaris .
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.08.25 16:47:43
Tēvs Indriķis
Nedomāju, ka esi tik cinisks un paštaisns.
Lai tie citi strādā un tīra to ***** bedri - es no malas noskatīšos, palikšu ar tīrām rociņām un varēšu teikt - re, kādi jūs visi smirdīgi muļķi...

Un piedevām vēl izsaki neglītus, plikus, ne ar ko nepamatotus apgalvojumus - kā jūs te sakāt - ad hominem...
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.08.25 16:53:18
Aivars
Un vispār, kas tas par stilu, uzskatīt, ka ja kāds ir drusku vecāks, tad viņš ir tāds dulburis, ka noteikti nespēj apgūt datora vai mobilā telefona lietošanu, ko tikai `jaunie dulburi` spēj?

Piekrītu tavam pašvērtējums, ka tev ir talants citus irritēt.
Tu sagrozi citu teikto, un tad to ar varenu blīkšķi apgāz.

tas IT pielietojums jau nu ir mazsvarīgākais jautājums pedagoģijas prasmēs.
Kā pedagoģijas prasme tas nav visnozīmīgākais, protams, bet nepiekrītu, ka tas ir mazsvarīgs aspekts mūsdienu skolā.
Brīnišķīgi, ka tagad visi skolotāji prot lietot kaut vai e-klasi. (Ja tā ir taisnība.)
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.25 16:55:29
Vienkārši balss
Nu tā jau biji tu, kas stāstīji par vecajiem dulburiem, ne es
Bet ja par e-klasi runājam, kāds tavuprāt ir labums, ka to lieto?
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.25 17:02:09
Aivars
Nu tā jau biji tu, kas stāstīji par vecajiem dulburiem, ne es
Lūdzu, esi tik laipns un iekopē, kur es lietoju šādus apzīmējumus!

E-klase? Vecāki var būt informāti par bērnu sekmēm.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.25 17:03:15
>tas IT pielietojums jau nu ir mazsvarīgākais jautājums pedagoģijas prasmēs.

Kā pedagoģijas prasme tas nav visnozīmīgākais, protams, bet nepiekrītu, ka tas ir mazsvarīgs aspekts mūsdienu skolā.
Brīnišķīgi, ka tagad visi skolotāji prot lietot kaut vai e-klasi. (Ja tā ir taisnība.)


Vispārīgi pedagoģijā per se IT iemaņas ir tikpat nozīmīgas kā kaligrāfijas prasme.

Fundamentāli tiek putrotas visas ar IT saistītās iemaņas. IT, par ko rakstīja Mulders - tas ir IT profesionāļu lauciņš.

IT, ko vajag skolotājam - tas ir lietošanas lauks, kam nepieciešamas diezgan minimālas iemaņas. Praksē, cik novērots, ja ir daudzmaz normāla apmācība, ar šo nav problēmu gandrīz nevienam, t.sk. cienījamāka gadagājuma cilvēkiem.

Skolās un augstskolās, cik dzirdēts no "upuriem", man liekas, ka IT apmācību jomā tas viss ir galīgi samaisīts. Nu nav humanitāro specialitāšu studentiem vajadzīgi programmēšanas pamati vai mājas lapas taisīšana ar kaut kādu štruntu, ko neviens tāpat neizmanto. Bet Excel pamatus (vairāk kā gatavas rūtiņas) gandrīz nevienam nemāca.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.25 17:07:29
Par izglītības sistēmu.
Kurš bija tas ministrs (vai ministre?), kurš izdomāja bērnudārzu skolas sagatavošanas grupiņas pārcelt uz skolām? Bērnudārzos ir personāls, aprīkojums (t.sk. gultas diendusai) utt., veiksmīgi viss notikās, bet tagad - lai to nodrošinātu skolas, tas viss jāievieš tur. Kam interesē izglītība, izšķiroties par ko balsot, painteresējieties, kas bija partijas piederība tiem, kam vajadzēja reformēt normāli strādājošu mehānismu.
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.25 17:08:32
Vienkārši balss
"Piekrītu tavam pašvērtējums, ka tev ir talants citus irritēt.
Tu sagrozi citu teikto, un tad to ar varenu blīkšķi apgāz."

Tā gan. Arī es to pašu esmu pamanījis ne reizi vien. Aivars mīl huligāna retoriku. Tas savukārt apgrūtina vēlmi ar tādiem kontaktēties. Kā tev šķiet, vai tas varētu būt kāds mazvērtības kompleks, vai gluži otrādi, sevis pārvērtēšanas komleks?
armilo
# Iesūtīts: 2011.08.25 17:10:11
Tēvs Indriķis

paklausi balsij, neatdod savu balsi raudošajiem oligarhiem
biča
# Labojis biča: 2011.08.25 17:25:49
Vienkārši balss
daļai trūkst priekšstatu un spēja lietot IT, kas ir neatņemama mūsdienu izglītības satāvdaļa.
Šaubos, vai tiešām cilvēki galīgi nevarētu apgūt, bet, ja tiešām vecam, kaut citādi savā jomā izcilam, skolotājam tas liekas pārmēru grūti, tad var piekomandēt par asistentu kādu jaunu attiecīgā priekšmeta skolotāja programmas studentu - divi zaķi ar vienu šāvienu: vecajam vieglāk tikt galā ar datorlietām, jaunais skatās un vēro metodiku.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.08.25 17:39:13
Mārtiņš
Vai es kur teicu, ka vecākie skolotāji nespēj apgūt datora lietošanas prasmes? Es teicu, ka daļai tādu nav. Tās derētu apgūt un lietot.
Vispār mācību kvalitāte arī augstskolās ir dažkārt ļoti zema, nesakarīga, kā tu jau to norādi.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 26 . 27 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 12 , pavisam kopa bijuši: 1435