atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ja patīk lietas, kurām nevajadzētu patikt..?
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.08.21 05:27:19
Kādi vispār ir risinājumi šādā stāvoklī, kad patīk paša dzīvei kaitīgas lietas vai vnk lietas, kas skaitās un IR grēcīgas. Viņas lielākoties patīk, jo gribas sevi sāpināt gana stilīgā un excluzīvā veidā, tādējādi dodot intensīvas sajūtas, kuru citādi trūkst. Un visbeidzot, kā lai izvairās no nonākšanas ellē, ja fascinē sliktais, ja bieži jūties vardarbīgs tikai vardarbīguma pēc utt. (tīksmināšanās līmenī fascinē, nevis ciest reālas mokas ellē :D)??? Moš kkādi padomi, bet komplicētāki par to, ka vnk vajadzīga Dieva žēlastība utt., to, ka vajadzīga, es pats zinu. Gan jau arī jums visiem ir lietas, kas patīk, bet kurām nevajadzētu patikt.. ko jūs ar tām darāt?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.22 18:11:48
Aivars es jau nezinu, vai tad ir adekvāti? tomēr lielākoties jau Kristus tiek uztverts kā kkāds statisks visvarens tēls, nevis kkas stilīgs un paša gaumei pakārtots, kā manā gadījumā.
ravenx
# Iesūtīts: 2011.08.22 19:05:02
Mani divi santīmi: iemācies izjust patiku pret lietām, kas nav tev un citiem kaitīgas vai "grēcīgas", lai ko tas arī nenozīmētu.
*) Radošais darbs. Pēc gaumes - dzeja, proza, muzicēšana. Sadisms pret lit. tēliem vēl nevienam nav pāri nodarījis
*) Iemācies saprast, ka tādu cilvēku kā tu nav maz. Es tāds esmu, FFS. Man arī patīk ne tik pozitīvas lietas, tikai neredzu vajadzību novest to līdz anekdotes līmenim, izdomājot sev klišejisku "apsēstību ar kapiem". Nav jābūt pozītīvajam pozitīviķim, lai justos labi un atrastu savu vietu pasaulē. Patiesībā tāds `mainstream` ir ilūzija. Tas vēl neko nenozīmē, ka tu atšķiries no šī foruma lietotājiem vai vispār lielākās daļas sastapto cilvēku acīmredzamākā veidā kā citi (ja tā tiešām ir).
*) Atrodi taču kādu beibi un iepazīstiet viens otra tumšās dvēseles pilnīgi aseksuālā un bezgrēcīgā ceļā Atkal - tādu ir simtiem. Vajag tikai gatavību klausīties.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.22 19:10:57
ravenx jā, man ir galvā skices vienam ļoti ļaunīgam un sadiskam romānam, moš tiešām jāsāk drukāt
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.22 19:13:16
Ctulhu nekā nebij, no happy ending
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.22 19:54:22
Ctulhu
tev tiessam traki..visr tie grauzeeji raadaas
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.22 20:00:43
Adam Gontier
Publicē to romānu internetā.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.22 20:03:36
παλαιό ανόητος pa daļām turpinājumos? un jūs visi lasīsiet līdzi? nez, ideja laba, bet diez vai kko tik pikantu var tā publicēt, solās būt riktīgi pikants un nejauks
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 59 , pavisam kopa bijuši: 36927