atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai eigēnika atgriežas
Mulders
Iesūtīts: 2007.10.17 11:13:01
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.24 17:19:31
garaamejot [87.110.94.254] Kā tevis norādītajā saitā izsakās speciālists urologs - tā ir `Far fetched` theory . Līdz ar to tava hipotēze, ka Dizaineris nav plānojis monogāmiju, neštimmē.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.24 17:38:05
garāmejot, nu tu jau tagad kā Sieviete saka, izsaki visai teoloģiskus apgalvojumus par to ko, kāpēc un aiz kāda pārbīļa Dizainers darīja un kamdēļ tieši tā un ne savādāk... tjipa tevis tak tur nebij, lai pakonsultētos!
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.24 21:14:39
garaamejot [195.13.135.137]
Profesora izteikumu citēju sakarā ar tavu far-fetched theorie par it kā poligāmijas ieprogrammējumu jau no paša Dizainera. Projektētā funkcija varētu būt arī pavisam cita, bet šis nav tas forums, kurš domāts šādu jautājumu iztirzāšanai. Ņemot vērā tavu ciniski ņirdzīgo toni citās tēmās, domāju, ka tev īstenībā neinteresē tas, par ko mēģinām runāties mēs.
P.S. Tā kā es neesmu tevis pieminētais personāžs, tad esmu šajā tēmā praktiķis, ne teorētiķis (-e).
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 10:16:26
garāmejot, nuja... un motorzāģis ir ļoti efektīvs veids kā cilvēkus sazāģēt

Tas ka tu iedomājies kā jālieto kāds instruments vēl nenorāda uz Dizainera nekompetenci, bet gan norāda uz tavu ne pārāk augsto IQ
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.25 17:12:56
garāmejot, nu vo... ij nafig izteikt pretenzijas pret poligāmiju, ja var empīriski un uzsktāmi demonstrēt kā tas kaitē un ietekmē Zālamanu
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.25 17:27:29
garaamejot Dzīvnieciņi nav cilvēciņi, kam ir dots drusku vairāk, resp., augstāka līmeņa saprāts, dvēsele, Dieva līdzība.
Dzīvnieciņu galvenā funkcija ir vairoties šajā materiālajā pasulē. Mūsējā - augt un pieaugt un nobriest nākošajai pasaulei.
"Tu kaa gribi, bet es gan no patiesiibas sludinaashanas celja netaisos kaapt nost!" Man gan liekas, ka tu no kaut kā pavisam cita negribi kāpt nost! Fizioloģisku detaļu un to funkciju apspriešana nav tas, kas lielākajam vairumam no mums šeit interesē.
Par Salamanu tev jau atbildeja Mulders. Labāk palasi, kas citās vietās rakstīts, ka ir labi cilvēkiem būt diviem kopā, nevis daudziem, un ko Kristus saka par šķiršanos no vienas sievas.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.25 17:31:18
Tāpēc, ka esam mirstīgi un grēcīgi. Mums jātiek attīrītiem, filtrētiem, šķīstītiem, es tā domāju.
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.25 17:35:44
Nezinu, kāpēc nevar tagad, es neesmu Dievs... Bet garantija turpmākajai pasaulei ir Dievs pats, jo Viņu mēs pazīstam, esam piedzīvojuši, zinām, ka viņam var uzticēties.
Sieviete
# Labojis Sieviete: 2007.10.27 14:16:36
garaamejot
"Vot shitaa sieviete, bazarchikus klapee ciet un paklusee kaa rakstiits biibelee."
Tas man patik!!! Kad ateistam laga nav ko teikt, tad istaa macho stilaa tas sak piesaukt un citeet Bibeli! Tas man patik, ka tu - lai vai kada iemesla del - lasi un cite Bibeli. Varbut ka reiz ari tev ka kakjeenam, kad pienaks laiks, atversies actinjas un tu ieraudzisi pasauli visaa taas genialajaa veidojumaa un spesi ieraudziit ari tas Raditaaju. To tev no sirds novelu!
"Un noraadiijumu vairoties un piepildiit zemi ja atminja nevilj dievinsh bij skaidriem burtiem attiecinaajis arii uz cilveecinjiem,"
Ja, vairoties katram ar savu sievu, nevis ar n-tajam sievaam vai sievieteem.
"It is physically impossible for pigs to look up into the sky."
Gadijas sito lasit i-neta, tapec nenem to personigi!
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 36008