atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ateisms visu saindee
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.07.21 09:48:20
Veerojot izpausmes peedeejaas dienaas un saliekot kopaa visu ko naakas redzeet no ateistu puses naak virsuu secinaajumi, ka ateistiem ir ljoti gruuti dziivot demokraatiskaa Valstii, kuraa ticiigie var, grib un driixt dziivot uz vienliidziigiem noteikumiem ar vinjiem. Ateistiem ljoti kremt, kad vinji tiek konfronteeti ar atshkjiriigu pasaules skatiijumu, kuram ir tiesiibas buut. Rodas iespaids, ka ateistiem deelj vinju dabiigaas lepniibas ljoti saap un traucee tas, ka vinji nav elite, jeb, ka elite var buut arii teisti.
Ikdienaa tas droshi vien mazaak izpauzhas, bet briidii, kad ateista tuvumaa uzplaixnii teistisks uzskats, paraadaas ateisma iebuuveetais lepniibas-konkurences gars, kas neciesh neko no sevis atshkjiriigu savaa teritorijaa.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:29:33
Aivars

IP reindzhus... tobish veselus patternus. Var apguut regulaaraas expresijas un var uzrakstiiti "filtrus" prieksh daudziem anonymaizeriem. Tobish runa ir nevis par to, ka VISPAAR izfiltreet durikus, bet Admina filtreeshanas komplexitaati padariit par nesaliidzinaami vienkaarshaaku nekaa duriku anonymizeeshanaas komplexitaati.

Tas ir, ja tev buus daudz daudz vienkaarshaak uzlikt filtru durikam, nekaa durikam pamainiit anonymaizeri, tad duriki dabiigi izfiltreesies.

Nu un tad var abus komnbineet...

Piemeeram... uzlikt visai plasham IP reindzham filtru, ka anoniimi lietotaaji no shii IP reindzha nevar neko ierakstiit... Ja cilveeks ir regjistreejies, tad shis filtrs nestraadaa (lai nesanaak, ka tiek atifltreets viena uznjeemuma vai viena subneta visi lietotaaji viena *****a deelj)

Nu veel ir pats gruutaakais un daargaakais filtrs - cilveeks - tobish visi neregjistreetu lietotaaju posti netiek uzreiz paraadiiti, bet nonaak kaada frukta priekshaa, kursh tad filtree - duriks/ne duriks... Bet taads filtrs ir daargs un ljoti atkariigs no pasha filtreetaaja bias.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:29:48
neielog. [90.130.182.100]
Redzi, tad kad Tu te zaimo, tad ir jābano un jādzēš. Bet tu esi pārāk gļēvs, lai ielogotos ar savu vārdu un kur nu vēl personas kodu, tā kā ... labāk ij nelielies, bet vienkārši apzinies, ka esi ciemos, bet bezkaunīgs ciemiņš sāk smirdēt ātrāk nekā zivs saulītē
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:33:03
Es nezinu nevienu ateistu, kas tā uzskatītu. Zinātnē ir 100 neatbildētu jautājumu par matērijas dabu, izcelsmi, līmi, kas to satur kopā, so what? Kas te nereacionāls?

A-Teisms arii NOZIIMEE uzskatu, ka Dieva nav... KAS logjiski implicee to, ka Dieva NAV arii pie Visuma izcelshanaas un sakaratotiibas ceelonja. Ja Dieva nav... tad paliek tikai chance! Un tam vaards ir Haoss...

Logjika draugs.

Taakaa... tik cik tu paziisti Ateistus, tik tu paziisti cilveekus kam ir Irracionaals pasaules uzskats apriori...

Nezinaat kaut ko veel nav irracionaalisma hallmarks. Tachu Ateisti deklaree, ka vinji Zina ka Dieva nav un ka Visums NAV Racionaal Radiitaaja radiits... taatad... vinji apzinaati pienjem Irracionaalu pasaules uzskatu...

Un... es nedodu 2i kapeikas par Cilveeka noveeroshanas un noveerojumu interpretaacijas speejaam, ja vinja core pasaules uzskats ir pamatos irracionaals.
neielog. [90.130.182.100]
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:39:04
(c)KAS logjiski implicee to, ka Dieva NAV arii pie Visuma izcelshanaas un sakaratotiibas ceelonja. Ja Dieva nav... tad paliek tikai chance! Un tam vaards ir Haoss...

Demagoģija. Ja tu nezini no kurienes lielveikalos piens, tas nozīmē, ka manas neziņas apzīmējums ir haoss????

Aivars, ar ko, piemēram, Gnidro, ir mazak anonīms par mani? Viņš ir reģistrējies, kas no tā mainās? Ja gribi, varu iereģistrēties, tev no tā paliks labāk?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:40:37
Jošs Mulders
Nu pēdējais ir redzēts dažā forumā. Tiesa, postu tur nav daudz, bet kvalitatīvi. Cita lieta, ka ātri atbildes gan nedabūt, ja kas jānoskaidro.

Bet par tiem pārējiem runājot, būtu dikti svētīgi ja ko tādu varētu ieviest beidzot tajā jaunajā forumā zem sv. rīta, kā izstrāde, šķiet, arī kaut kur dikti iestrēgusi. Nav tev jau kādi gatavi skripti pieejami, ar ko vari piedāvāties palīgos?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:46:18
Demagoģija. Ja tu nezini no kurienes lielveikalos piens, tas nozīmē, ka manas neziņas apzīmējums ir haoss????

Proitams tas to nenoziimee, taapee labi, ka es nerunaaju par piena izcelshanos... Tachu, ja tu deklaree, ka Piena Kombinaati neexistee... tad tas noziimee, ka tu nepieljauj Piena rashanos veikalaa kaa racionaalu izskaidrojumu... taatad tu pienjem, ka Piens veikalos rodas irracionaali...

Tobish elementaaraa logjika, ja no 2aam iespeejaam tu esi izsleedzis 1u, tad girbot negribot, tu piekriiti 2ajai

Tu neesi agnostikjis, tu esi ateists... Ateists tas ir konkreets uzskats par Dieva existenci un respektiivi Visuma izcelshanos... Bet... ko nu es te... ateisms = logjikas defekti.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.07.21 10:50:08
Bet par tiem pārējiem runājot, būtu dikti svētīgi ja ko tādu varētu ieviest beidzot tajā jaunajā forumā zem sv. rīta, kā izstrāde, šķiet, arī kaut kur dikti iestrēgusi. Nav tev jau kādi gatavi skripti pieejami, ar ko vari piedāvāties palīgos?

Shitais ir uz PHP tak taisiits?
Nezinu es PHP vispaar. Regulaaraas expreisjas "Regular Expression" arii nav mana speeciigaa puse...

BET... PHP zinaataajs shaadu filtreeshanas iespeeju var uztaisiiti paaris stundu laikaa...

Tas kas ir jaapamaina, ka datubaaze, kas satur "Banotos IP" sho IP vietaa tur nevis absoluutus ciparus bet shiis regulaaraas expresijas, savukaart taa foruma dalja, kas saliidzina konkreetaa posta IP ar datubaazes banotajiem IP ir jaasaliidzina peec shiis regulaaraas expresijas - tas PHP noteikti ir.

Takaa, ja tev kaads fleitee, ka to nevar izdariit vai tas prasa nedeelju laika - BS tas ir... tas ir izdaraams paaris stundu laikaa (ja daudz dzer kafiju pa vidu un urbina degunu)

Gruutaakais buutu tev vai citam foruma adminam iemaaciities shiis regulaaras expresijas lietot rakstot filtrus... bet kad "atkozh" tad var izfiltreet ljoti pat fifiigus anonymaizerus. Nevarees izfiltreet tikai taadus kam vispaar nekaada jeedziiga sakara nav....



Rupji runaajot tas ir lidiziigi kaa failus... lietojot * un ? var uzdot visai plashas failu apakshkopas... Taapat var izriikoties ar IP... uzdot filtru, kas atfiltree visus IP, kas saakaas ar 111


Veel var pieleitot Psihologjisko terroru!

Tobish nevis aizliegt cilveekam RAKSTIIT anoniimu textu, bet informeet vinju, ka vinjsh ir nobanots vai vinja postu neposteet PEEC tam kad vinjsh ir uzrakstiijis...

Tobish cilveekam pieriebsies rakstiit garus palagus, peecaak secinot, ka vinja suuri gruuti rakstiitais texts vienkaarshi nenonaak forumaa...
neielog. [90.130.182.100]
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:51:48
Sorry, bet kombinātus tu man vari paradīt, bet dievu...par to tikai spekulēt. Atkal lēta demagoģija muldera gaumē.

Ateisms noliedz tos metafiziskos konceptus, ko cilvēce savas pastāvēšanas laikā ir izdzemdējusi. Ja es vēršos pret "dievu", tad tikai pret odiniem, ra, šivām un jahvēm, kuru koncepti ir līdz absurdam cilvēciskoti un nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka tās ir tikai cilveku pašprojekcijas, kas balstās hierarhiskā bara instinktos un kalpo kā socialregulējošs instruments. Mācies pamatus.
pich_
# Labojis pich_: 2011.07.21 10:56:01
Jošs Mulders
Ateists tas ir konkreets uzskats par Dieva existenci un respektiivi Visuma izcelshanos

konkrēta visuma izcelšanās joprojām nav zināma- ir tikai vairākas versijas. šī iemesla dēļ arī tu vari klārēt savu "tātad dievs ir".

pagaidām neesmu drošs, vai manas dzīves laikā zinātnieki atklās, kā radās šis visums un kāds ir visa sākums
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 10:58:33
Sorry, bet kombinātus tu man vari paradīt, bet dievu...par to tikai spekulēt. Atkal lēta demagoģija muldera gaumē.

A es ne par paraadiishanu!

Es par to, ka taapeec, ka tu kaut ko neredzi, tu labpraat piekjeries Irracionaalam pasaules uzskatam! Par to jau bazars... ka Ateists apriori ir predestineets uz irracionaalu pasaules uzskatu, bet nekautreejas citus, saukt par Irracionaaliem, ibo vinji Racionaalu Visumu izskaidro ar Racionaalu Visuma ceeloni!

Kas interesanti, piemeeeram, Mulders arii nav nevienu Piena kombinaatu redzeejis, tachu absoluuti ir paarliecinaats, ka Piena esamiiba veikalaa ir izskaidrojama ar Racionaalu piena izcelshanos, nevis ar Haosu!

Redz tas muus atshkjir... ka es no esoshajiem noveerojumiem varu izdariit seicvnaajumnus par to, ko NEVAR noveerot... Tu to nespeej... tu kaa pavlova suniitis, par passauli speej uzzinaat tikai tik, cik pasaule tev pa galvu iekraamee... Jeb tikai tad, ja tu iekaap un pagarsho! Tas ir absoluuti pienjemami shimpanzei... tachu no Cilveeka tiek prasiits kas vairaak... speeja racionaali spriest par neredzamo peec taa kas ir redzams... un to Ateisti nespeej.

Ateisms noliedz tos metafiziskos konceptus, ko cilvēce savas pastāvēšanas laikā ir izdzemdējusi.

Izjemot vieniigo izdedmeeto metafizisko konceptu - Ateismu Kristieshi arii noliedz cilveeku izdomaatos metafiziskos konceptus... atstaajot vieniigo, kas nav Cilveeku izdomaatais Taakaa atshkjiriibaa no Ateistiem... Kristieshi arii Ateismu izmet miskastee kaa cilveeka konstrukciju!

Ja es vēršos pret "dievu", tad tikai pret odiniem, ra, šivām un jahvēm, kuru koncepti ir līdz absurdam cilvēciskoti un nav jābūt ģēnijam, lai saprastu, ka tās ir tikai cilveku pašprojekcijas, kas balstās hierarhiskā bara instinktos un kalpo kā socialregulējošs instruments. Mācies pamatus.

Esmu shos pamatus izmaaciijies, un tikai tas, ka tu odinus shivas un jahves samet vienaa maisaa liecina ka tu pat logjikas pamatus neesi apguvis... No Kategoriju logjikas kljuudaam slimo ABSOLUUTI visi ateisti, ko man naacies ir satikt. Tobish ateisti principaa shkjiet neprot klasificeet un sistematizeet pasaules konceptus un objektus... tas arii padara vinjus nespeejiigus adekvaati noveerteet pasauli ap sevi.

Maacies logjiku...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:01:23
konkrēta visuma izcelšanās joprojām nav zināma- ir tikai vairākas versijas. šī iemesla dēļ arī tu vari klārēt savu "tātad dievs ir".

Bet Ateisti noteitki zin, ka shis celonis NAV Racionaals

Tur taa atshkrjiiiba tajaa kas ir zinaam sun kas nav zinaams. Un... ja Ateists pieiet vispaareejai pasaulei ar shaadu uzskatu, tad es saku - Uzksats nevar pretendeet uz racionaalismu!
Ateists pasakot - "Visuma izcelshanaas nav racionaala" atnjem pats sev tiesiibas uz jebkaadu racionaalu zajavu... PAT ja taa nejaushi gadaas racionaala.

pagaidām neesmu drošs, vai manas dzīves laikā zinātnieki atklās, kā radās šis visums un kāds ir visa sākums

Racionaals! Citaadi tu nevareetu vispaar neko noveerot un pat iespeeja sistematizeet Visumu, kas ir Irracionaals, nebuutu.

Sheit pat Ateisti ir gatavi atteikties no empiirisma sava irracionaalaa uzskata deelj... ibo peiredze raada, ka Visums ir Racionaals... TOMEER Neviens Ateists nepieljauj pat teoreetisku iespeeju, ka no taa izriet, ka arii Visuma ceelonis ir Racionaals.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.07.21 11:02:35
Taadeejaadi es uzskatu, ka mums Kristieshiem nav jaaiet tajaa pashaa iestaigaatajaa Irracionaalisma tacinjaa, kuru piedaavaa Ateisms ar visaam no taa izrietoshajaam sekaam.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.07.30 23:56:51
Brīnišķīga ilustrācija muldera hipotēzei - http://apollo.tvnet.lv/zinas/zinatnieks-piedzivo-naida-cunami-pec-tvitiem-par-izvarosanu/660688
Gunars
# Iesūtīts: 2014.08.07 17:32:45
Un kristieši nav sadalījušies n-tajās konfesijās "kas neciesh neko no sevis atshkjiriigu savaa teritorijaa."?
ἰχθύς
# Iesūtīts: 2014.08.08 18:03:35
Gunars
Piemēram necieš ateistus?
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 6706