atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem vientulība, depresija, agresija
Adam Gontier
Iesūtīts: 2011.06.10 02:40:33
Es esmu totāls losis, nedraudzīgs, gandrīz vienmēr vairāk vai mazāk naidīgs, saskarsmē ne visai patīkams, vismaz daudziem tā liekas. Tā visa rezultātā esmu totāli vientuļš un nevienam nevajadzīgs, tās nav pārspīlētas iedomas, bet diezgan objektīva realitāte. Nemāku arī mainīties, un nekāda jaunas dzīves sākšana nekad nav izdevusies, vispār nepadodas tā "staro un pasaule staros pretī" koncepcija, jo es vnk esmu izsista lampa Man ir 20 un vēl daži gadi, bet ne 30 , vienīgais, ko es tiešām labprāt daru, - dzeru. Jūtos totāls grausts un nezinu, kur un kā sevi vispār pielietot. Sevi vnk ienīstu, pats ar sevi arī nekad negribētu kontaktēties. Vēl esmu depresīvs un retardēts, nevaru koncentrēties pilnīgi nekam.
Tas, ko gribēju pateikt, - ja kāds/a tomēr grib ar mani draudzēties kkādā nebūt formā, varat pieteikties Ja nē, nav vajadzības tērēt enerģiju, rakstot, kā Dievs man var palīdzēt, es te vnk prasu, vai kāds no jums grib mani kkā iepriecināt tizli izteicos, bet nu..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārīte
# Iesūtīts: 2011.06.11 09:17:21
Adam Gontier
vai tu lasi krieviski? Es varetu arsutit elektroniski vienu labu gramatu. Bet lai veicas jaunu kontaktu veidoshanaa un patiesi laba drauga atrashanaa
vilks
# Iesūtīts: 2011.06.11 14:02:49
ravenx
tuvāk iepazīstot, vairums biežāko runātāju ir pavisam forši cilvēki
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 14:17:56
vilks
Paskatoties, kādi vārdi! sākotnēji šeit uzkavējās, šo to ierakstīja, tad kur tagad viņi ir? Kāpēc viņi šeit Tavuprāt vairs nenāk? Viens iemesls, ka šis komunikācijas veids prasa ļoti, ļoti daudz laika.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 14:37:42
Vienkārši balss
Ar intravertajiem tā ir, lielāko daļu negatīvās enerģijas viņi pārstrādā sevī un līdz ar to jūtas ļoti vientuļi. Egoisms sevi var parādīt gan pie intravertiem, gan ekstarvertajiem - vieni vairāk uzliek neizpildāmas prasības apkārtējiem, otri paši sev. Abos gadījumos ne vieni ne otri nespēj nest savu eksistenci. Liela daļa ļaužu vispār par to nedomā un līdz ar to radot sev ilūzīju, ka ar viņiem viss kārtībā. Adam Gontier ir šobrīd lielas iespējas!
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.11 17:28:36
Mārīte Jā, lasu, bet nav tā, ka man briesmīgi gribētos vispār kko lasīt, esmu vīlies intelektuālismā kā nekam nederīgā tukšumā un uzpūtībā. Pie tam.. man te jāpabeidz skola, a es vnk nevaru koncentrēties, lai arī mani it kā pat interesē darāmais, bet arī tas neko nelīdz, galva vnk debila, uzmanības deficīts vai kas nu tur.
παλαιό ανόητος jā, labi padomi nepalīdz, jo tie ir kkas pārāk abstrakts un nemaina konkrēto situāciju, drīzāk vnk palīdz kkāds garīgi piesātināts emocionāls atbalsts (nu ne tāds, kas obligāti izceļas ar baigo sentimentu, bet tāds, kas dod sajūtu, ka ir iespējama arī labāka un jēdzīgāka dzīve.. vai kkas uz to pusi, nemāku un arī negribu gudri un argumentēti kko formulēt). Gribu sev kkādu alternatīvo ģimeni, moš man jādibina kāda komūna? Tikai... kas tur vispār iesaistīsies..?
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 17:43:17
Adam Gontier
Atrodi kādu sakarīgu draudzi, aizej uz dievkalpojumiem, ja esi iesvētīts, aizej pie svētā Vakarēdiena, parunā ar mācītājiem. Un atbilde nāks. Krīze, ja tā mūs neiznīcina, ir labākais, kas var ar mums notikt.
Kuriļu bobteils
# Iesūtīts: 2011.06.11 17:47:33
Adam Gontier
oi, mums te ir viens komuunists, kursh labprat iesaistiitos. Un labs gariigais kopaa ar vinju garantets.....vieniigi uzreiz briidinu - vinsh ir nenormaals slinkis, ta kaa paiku un malku ziemai vinsh noteikti negaadaas.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.11 18:01:06
Adam Gontier
es neteresu energiju rakstot ka Dievs tev var palidzet,bet es paris teikumos uzrakstisu ka Dievs man ir palidzejis,gan tikt no atkaribam valla..dazādām,gan sakartot savu dzivi.un butiba ne mana gimene,ne draugi..pat aarsti ne...man nevareja palidzet....viss ko gribu teikt..nenoverte Dievu par zemu
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.11 18:13:39
Raimonds Tā nav krīze, tas ir ļoti konstants un daudzgadīgs stāvoklis, no kura beidzot gribu sākt izrauties. Visu laiku domāju, ka tas, kā existēju, ir bezgala kruti, alternatīvi un ka ar to baigi jālepojas utt., tāda kā mana privātā "industriālās moceklības" versija, tagad vnk tas viss ir apriebies un gribas ticēt, ka var būt kas labāks. Ar mācītājiem es daudz esmu runājis un kontaktējies, ne visi no viņiem gan ir pietiekami ieinteresēti īpaši krāmēties ar gadījumiem, kas neietilpst rokasgrāmatas rāmjos. Un mācītājs jau neko nevar izdarīt manā vietā, man pašam ar sevi jāstrādā, vnk pietrūkst motivācijas, dzīvojot tik maucīgā pasaulē.. pašam kārojas uz to reaģēt, esot ne tai labākajai personai. Mana lielākā un, iespējams, pat vienīgā īstā problēma ir nespēja noticēt, ka pasaule var būt jēgpilna un ka es tajā varu darīt kko tiešām jēgpilnu.
Kuriļu bobteils Esmu ļoti ieinteresēts es arī esmu sliņķis, un mani tādi šausmīgie čakloņi tieši kaitina
Kurilis [90.130.171.221]
# Iesūtīts: 2011.06.11 19:17:49
Adam Gontier
tad tev jarunaa ar shejienes galveno personu vaardaa Valentiinis, vinsh visvairaak apgrozaas ikdienas sarunaas.

Kaapeec tu gribi dariit kau ko jeegpilnu? Un kaapeec mekleet pasaulee jeegu? Varbuut vienkarshi jadzivo tik nost par prieku sev un citiem?
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.11 19:46:38
Kurilis [90.130.171.221] Tikai tur jau tā lieta, ka nav tā prieka.
vilks
# Iesūtīts: 2011.06.11 20:21:29
Adam Gontier
Tikai tur jau tā lieta, ka nav tā prieka.
Jā, tas īsti labi nav. Bet, kas meklē, tas parasti arī atrod , tā ka no sirds novēlu atrast to īsto ceļu un to, kas dzīvei tiešām vajadzīgs.

piekrītu Raimondam, ka tādi dziļas krīzes brīži mēdz izvest ārā uz kaut ko krietni labāku kā ir bijis iepriekš, bet šī apziņa diez ko krīzes brīdī nepalīdz justies labāk.. ja nu vienīgi drusku motivē nepadoties un neapstāties.
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 21:30:15
Adam Gontier
Gribu sacīt, ka Tu nāc kā saukts / aicināts! Galva Tev ir uz pleciem, bet kā lielākai daļai no mums, problēmas ar motivāciju, saņemšanos, uzticēšanos Dievam. Klūpot vai krītot, bet iet uz priekšu. Jā, grūti noticēt, ka Dievs ir tepat, ka Viņš visu zina, ka Viņš mums vēl labu. Tā vietā mēs tā īsti nedzīvojam, bet sazin ko gaidām, baidāmies, spēlējam... Vajadzīgi Vasarsvētki - noticēt, uzticēties, ļauties Žēlastībai un izdarīt kaut ko labu...
9K116
# Iesūtīts: 2011.06.11 22:14:13
Adam Gontier
Pastāsti, kas Tev interesē. Visai labs veids kā izrauties no stāvokļa, kuru apraksti, ir apzināt savas intereses, papētīt, vai tās nevar realizēt kādos hobijos - un tas diezgan droši eventuāli dod gan prieku, gan, ja ne draugus, tad vismaz kompāniju/domubiedrus.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2011.06.11 22:52:23
9K116
tas tu esi tiešām pats?
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.12 00:22:09
Gnidro [213.102.158.243]
Gigantisks cepums tev, Gnidro. Pat es pats nespētu to apraxtīt precīzāk, vienkāršāk un visiem saprotamāk. Jā, es esmu totāli tālu prom no Pušmucānu Ješkas un tāpēc esmu tāds, kāds esmu.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.12 00:30:39
Un, pat ja es apzināti vairs nedzenos pēc kkādas gudrības utt. (jo perfekti saprotu, ka tā neko labu nevairo), "self awareness" jau ir izveidojusies un nostabilizējusies, un es nevaru to vienkārši ar mietu no sevis izdauzīt ārā. Nav tā, ka es pilnīgi un galīgi nebūtu kristietis (drīzāk cenšos būt), bet "pareizās standartatbildes", protams, neko nedziedina un neārstē.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.12 02:04:04
Adam Gontier

ja vēlies saņemt nestandarta atbildes, tad mācies nestandarta komunikāciju. sāc praktizēt lūgšanu.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.12 02:20:01
armilo Es vienmēr to esmu praktizējis, bet kādu rezultātu gan var gaidīt, ja vienā sekundē ir lūgšana, nākamajā - neatlaidīga sliktu ietekmju meklēšana, patīk man būt pašdestruktīvam, nevaru atteikties no melīgā priekšstata, ka pašdestrukcijā ir kkas stilīgs. Bet bija kkāds komentārs par to, ka man vajadzētu izrādīt rūpes par vēl mazspēcīgākiem kā es pats, tad es mazāk koncentrēšoties uz savu nevajadzības sajūtu utt. Tam 100% piekrītu, es labprāt strādātu tādu darbu, kas būtu saistīts ar garīgi slimajiem utt., tikai nezinu, kā pie tāda var tikt, it īpaši bez kkādas tāda veida pieredzes, izglītības.
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.06.12 03:11:10
Bet labi... ko nu te daudz ar žēlošanos un filozofēšanu.. moš kāds vnk grib mani adoptēt, uzaicināt savā "komūnā" vai kā tamlīdzīgi piesavināt? Bet tas ir nopietns jautājums, vismaz teorētiski.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 13 . 14 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 1329