atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Prezidents teica, es uztvēru, es iesaku, es daru, es klusēju...
skolnieks.
Iesūtīts: 2011.05.31 10:30:57
Noteikti ir gan pārdomas, gan vērtējums, gan savs redzējums.... pastāsti, padalies, ...
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.05.31 10:34:07
Tagad daudz runā. Iespējams lieku, bet ir taču arī sarunas par tēmu
Kādus cilvēkus jūs gribētu redzēt politikā un vai ir kāds padomā, kuru/us varētu virzīt .
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.05.31 10:50:49
Stradiņš, Zaķis, Andrējevs, Krasts, Zatlers, Endziņš, Avotiņš, Lipmans, arī Ādamsons un Šlesers, lai interesantāk
Ir jau dažs no paziņu loka, bet tos pagaidām mierā jāliek
Vispār vajadzētu arī kādu mūžam apvainoto un aizdomīgo, kas pie izdevības nobrēcas un citus nostučī, lai grūtāk ko sashēmot.
Galvenais visādus baņķierus un spekulatīvās ekonomikas dūžus turēt šāviena attālumā.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.05.31 11:17:06
Aivars
par banķieriem skaidrs. gan nesaprotu - kapēc tieši viņi būtu kaut kā jādiskriminē? Kamēr jamie valdībā neloba savu personīgo biznesu - pret viņiem nekādu pretenziju man nav.
bet kas tie tādi - "spekulatīvā ekonomikas dūži" - būtu? Tb - kas tad ir spekulatīvā ekonomika principā? Puķīšu tirgošana pie Saktas?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.05.31 16:59:40
Es laikam tikai vērtēju un ne visai cerīgi izskatās man šis pasāciens.
Un teikumam par to, ka Latvijas vidējais vēlētāja līmenis ir 7gadīga bērna līmenī man šķiet var ticēt - vismaz līdz šim. Mazam bērnam vajag nepārtrauktas sensācijas, jo viņš vēl nav nobriedis spriest kā pieaudzis cilvēks.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.31 20:30:26
skolnieks.
Iespējams 7gadīgā bērna līmenis jau ir iezaugsme iepretī tam muļķa piecgadniekam, kas svēti ticēja tēzei, par ko iesmēja jau Erasms savā "Muļķības slavinājumā`, ka valdībā vajag tos, kas jau sazagušies, jo tiem vairs nebūšot jāzog

Nez kādēļ vispār gribētos redzēt vairāk teritoriālu parlamentu, ar konkrētu degunu no kā atbildību prasīt, ja svojakus nodevis. Bet nu tur ir jāskatās, lai uzblīdusī Rīga nekļūst pārlieku autonoma.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.05.31 20:53:19
Aivars Man gan šķiet, ka vaina nav zagļos. Vaina ir Tajā, ka lietas iet pašplūsmā. Un likumus pieņem priekš tiem un tie, kas nesēž rokas izpletuši gaidot brīnumus. Mēs visi gribam dzīvot labāk un ir škrobe, ka kaimiņš var atļauties eiroremontu un ceļojumu uz pirdsaliņu, bet es nevaru. Paņemu kredītu un iešvilp - es ar varu. Bet nu ir jāatdod...
Es katrā miestā novēlu pa Aivaram. Un tad viss būs ok. Te daudz runā par to ka Aivars ir lielākais zaglis LV Bet pirms kādiem 15 gadiem gāja runa par to, ka visai tranzīta naudiņai vajadzēja iet uz Rīgu. Ventspilī bija tikai divi asfaltēti ceļi un cilvēki bēga prom no pilsētas, kokiem krita lapas, jo pārkraujot, laikam minerālmēslus, tā daba bija sagandēta.. Es gan to neredzēju, jo ierados te vēlāk. Un te šim vīriņam bija nozīmīga loma. Viņš ir talantīgs cilvēks- ar redzējumu. Un pilda ko saka, starp citu. Nu ir viņš saimnieks. Protams ar saviem trūkumiem un lielummāniju
Aivars
# Iesūtīts: 2011.05.31 21:08:17
skolnieks.
Lielākais, ne lielākais. Kas to zina. Ja ir ziepes vārījis, tad jānes atbildība un sazagtais jāatdod. Ja nav, tad jauki. Mani gan vairāk skumdina, ka tur, kur tie rādītājpirkstiņi norāda uz to pašu vārda brāli, tie pārējie trīs rāda atpakaļ parasti arī uz kādu šmugulmani.
Lūk, nezinu, kāpēc gods ir tik maz novērtēts tēvzemē un neiekārots.
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.02 12:12:43
Karalis miris! Lai dzīvo karalis! Nez ka nu būs, ko?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.02 14:20:01
skolnieks.
Tu domā, ka ļaudis atkal Saiemu šturmēs?
Zive... [62.85.109.98]
# Iesūtīts: 2011.06.02 14:59:35
skolnieks. Nu kā redzams, pagaidām vienkārši karalis ir miris, bez jebkādiem lai dzīvo
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:42:28
Trila
mhm... nez prezidenta pils paliks pie daugavas, jeb pārvāksies uz ventas krastiem, tuvāk pie saviem vēlētājiem?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.02 16:56:58
nu vo, dabūjāt vēl vienu baņķieri
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.06.02 19:11:30
Aivars Kāpēc tā ir jāšturmē? Tam jau nav nekādu rezultātu. Tagad bijušais prezidents var sevi kārtīgi pierādīt. Balsis viņam ir...
Tas ir tas, ka nav jēgas ar pirkstu rādīt. Vajag neapgāžamus pierādījumus un ja ir, tad jātupina iekšā. Bet ja nav, tad ciet klusi, vai rādi kā to darīt. Manuprāt normāla demokrātija.

Zive... [62.85.109.98] Nu karalis ir karalis un gan jau viņš sevi parādīs ne no sliktākās puses.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 11:51:08
No VL mājaslapas:
"Partija „Visu Latvijai!” (saīsinājumā VL) ir nacionāli konservatīva politiska organizācija, kuras pamatmērķis ir Latvijas kā nacionālas, tiesiskas un pārtikušas valsts attīstība.

Mūsu galvenā vērtība ir latviešu tauta, tās garīgais mantojums, intereses un tiesības būt saimniekiem savā valstī.

Visa VL darbība ir vērsta uz šo vērtību aizstāvību, izkopšanu un latviskas Latvijas mērķa sasniegšanu."

Varbūt kāds varētu paskaidrot, kas ir domāts ar garīgo mantojumu VL izpratnē? Tas ir pagānisms, kristietība, vai abi kopā?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 11:57:35
armilo
Latviešu tauta jau ir kristīga laikmeta veidojums. Līdz ar to pagānisms tas nevarētu būt.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:16:15
Aivars

no kuras tautas ir aizņemti šie garīguma simboli ?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:22:37
armilo
Tie ir diezgan seni ornamenti, atrodami arī Āzijā un Tuvajos Austrumos. Baidies, ka minētā apvienība īstenībā varētu būt kāda mongoļu vai tadžiku pagrīdes organizācija?
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:25:52
Aivars

baidos, ka viņi varētu popularizēt dievturību, vai kaut ko tmldz.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:29:25
armilo
Nu kaut kas viņu starpā laikam par to ir gan runājis. Es tikai baidos, ka ja zapčol logotipā bija bitīte, tas automātiski nenozīmē, ka šie biškopību popularizē, un ja šiem ir kaut kādi ornamenti, kas vairāk tad saistītos ar daiļamatneicību, nevis dievturību, tad šie nu uzreiz ...
Vienotībai jau logotipā arī tur bija borata stringi
Par Labu Latviju vispār kaut kāds caurums nacionālās krāsās.
armilo
# Iesūtīts: 2011.06.06 12:31:51
Ctulhu

gribētos cerēt, ka tā nav pagānisma reklāma. tomēr logo nav šāda tāda bildīte. Tai parasti ir kāda nozīme, kas izsaka organizācijas būtību.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 4905