atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem MORĀLE! Kas nosaka morāles normas?
Svētais
Iesūtīts: 2011.05.18 20:04:44
No kurienes tās rodas iekšēji cilvēkā? Kas tur tās ieliek? Kā izskatās sirdsapziņa? Kas nosaka tās parametrus?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:49:04
Ctulhu
ticiibas darbi ir darbi, kas Dievā darīti . darbi, kas dariiti Jēzū, jo vins dzivo musos un caur mums sos darbus veic. mes esam vina lidzstradnieki.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:49:48
Gnidrolators [90.130.160.22]
piesprieda pirms mes kritaam greeka, bridinadams, ka greka alga ir naave! mes izdarijam savu izveli un bijaam to pelniijusi, bet vins mus savaa milestiiba izglaaba !
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:50:17
Ctulhu
es zinu, jo taa ir teikts Biibele. Es ticu vinai vairak nekaa tev.
Gnidrolators [90.130.160.22]
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:50:30
Viņš mūs izglāba no sevis.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:51:57
Ctulhu
skaitāas! tas ir labs darbs un loti ceels un apsveicams! Bet Dievs neglabj mus no greekiem pateicoties muusu labajiem darbiem! Vins glabj pateicoties svetam, skistam upurim savam delam Jezum, ko mees vai nu pienemam vai nu nepieneamm.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:53:38
Ctulhu
sis darbs seit virs zemes ir apsveicams,. tacu debesisi tu neizglabsies ar so labo darbu! Tur ir vajadzigs upuris jezus un tikai! Tad kad sis upuris seit virs zemes ir pienemts, tad seko ticiibas darbi, kas Dievaa dariiti un bez tiem arii nevar! Bet sie darbi nav ar meerki nopelnit glabsanu, bet sie darbi paraada to, ka esi glabts, un tapec tos dari! Ir milziga starpiba starp to.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:55:49
Gnidrolators [90.130.160.22]
vins mus neizglaba no sevis. greks nevar pastavet vina prieksaa. tapec , ka vins ir Svets. si iemesla pec greku upuris tika pienests, izlietas svetas , skistas nevainigas asinis. tad, kad greki ir piedoti, tad tos paklaj asinis un nomaga it ka to nekad nebutu bijis. taa tas ir.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:57:13
Ctulhu
nee, pienesmsas vai nepienemsana ir tava prerogatiiva! tapec tas nenotiek automatiski! Dievs izglabj tev neprasot, bet lai tu tiktu izglabts tev tas ir jaapienem, tapec ka vins to neuzspiez!!!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 16:58:28
Ctulhu
atskiriibas nekaadas. bet darbi , ko es sobrid daru pec jaunpiedzimsanas , sie darbi ir Dievaa dariiti! pat ja es neidzaru tik daudz labus darbus un tu izdari 100x vairak, Dieva prieksa tavs un mans statuss nemainaas, jo man ir gllabeejs, bet tev nav! Taa ir taa starpiiba!
Gnidrolators [90.130.160.22]
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:07:08
Svētais
``Grēks`` nevar pastāvēt neatkarīgi no Dieva izdomāta jēdziena ``grēks``, tāpēc sodīt viņš mūs var tikai par šo sevis izdomāto noteikumu pārkāpumu. Ja viņš mūs par šiem grēkiem soda, bet pēc tam pārdomā un pie noteiktām mūsu izpildītām darbībām (ticība Jēzum-pestītājam) vairs nesoda, tad tas tīri burtiski nozīmē, ka viņš mūs glābj pats no sevis. Tur pat nav divdomību.
Arī izdoma, grēku var ``nomazgāt`` tikai ar asinīm (dajebkādām) ir ši paša glābēja izdoma. Nav neviens cits atskaites punkts, kas to paredzētu.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:10:10
Gnidrolators [90.130.160.22]
gr;eks ir jkaut kas tāds, kas Svētā Dieva priekšā nevar pastāvēt. mēs to līdz galam nevaram izprast. Bet sargēkojot mēs sačakarējām visu ko vien varējām sačakarēt, sākot no sevis, apkārtējās vides, cilvēkiem ar kuriem tiekamie utt uttt. tapec, sis greks, ko es nevaru tev paradit un aptaustit ir kaut kas daudz briesmigaks , neka tikai vnk nepaklausiba! Nomazgat nav izdoma, bet ir upuris Dieva prieksa, caur kuru vins mums diod iespeju glabties un greku piedosanu . Un so upusir labptratighi pienessa dieviska otra persona Jezus Kristus Dieva deels.
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:11:25
Ctulhu
ne jau darbos ir vaina! problema ir statusaa kaada tu atrodies Dieva priekša! vai nu tev ir Jezus glabesj tavs vai nu nav. Ja nav neizbegt no naakamaas dusmiibas! briesmigi ir krist dziivaa Dieva rokaas!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:14:08
Gnidrolators [90.130.160.22]
iznāk tā, ka mēs tik loti negatiivi ietekmeejam visu ko vien varam iespaidot pateicoties sim grekam musos, ka tas ir daudz vairak, neka vienkarsi sakotneja Adama nepaklausiba! Sis muusu greks var ietekmet simtiem cilvekus ar kuriem tiekamies ikdienaa un iespejams neskaitaamas muusu un citu cilveku paaudzes, tapec taaa ir serga! ko var salidzinat tikai pats Dievs Jēzus personā, bez muusu lidzdaliibas! Taa ir kaa smaga infekcija muuusos, ko vienigi Dievs bija spejigs izoperet!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:15:02
Ctulhu
ta nav korupcija un nav protekcionisms. Dievs nomira par visiem , piedava glabsanu visiem. tu nepienem , es pienemu, ar to mes , nevis Dievs padaram to atskiribu!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:16:21
Ctulhu
Kad Dieva dusmiba izliesies par visu cilveku bezdievibu nebus labi...Jo Dievs ir samaksajis, piedavajis izpirkumu maksu, bet cilveki ir noraidijusi vina milestibu. Taa bus viena sausmiga diena, kur cilveki breks, lai kalni un pakalni krit uz tiemk un apslepj no taa vaiga, kas seed goda kreeslaa!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:17:26
Ctulhu
Infekcija ir neredzama, to sauc par greeku! var redzet tikai greeka sekas, kas dazaadi izpauzaas - slepkavionas, launas domas, laulibas parkapsanas, dzersaana, uttt...
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:17:39
Ctulhu
to nenosaka Dievs, bet nosaki tu!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:18:26
Ctulhu
Dievs negreko , bet Dieva vards piepildisies, par visu cilveku likteniem...! katra mele atzisies un katrs celis locisise visvarena prieksaa!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:19:49
Ctulhu
tu izvelies nepienemt izpirkuma maksu. tatad tavs parads pret greku un ta sekam tava un citu dzive nav nomakstas. Tam pienakas navbessods. tas nozime, ka tu sanem taisnigu piesriestu sodu grekam un greks atrodoties tevi, tevi aizvelk uz uguns juru, jo tas nav salidzinats Dieva priekšā!
Svētais
# Iesūtīts: 2011.05.20 17:21:34
Ctulhu
nu neizvelies, kas tevi spiez? tev ir pateikts izvelies savu dzivi. beigas redzesim kam bija taisniba tev vai Dievam.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 179 , pavisam kopa bijuši: 4213