atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Ko jūs zināt par `koučingu`?
Aivars
Iesūtīts: 2011.02.04 20:48:07
Vai ir kāda pieredze? Kādi iespaidi? Kā tas savienojams vai nav savienojams ar kristīgu dzīvi?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Labojis pich_: 2011.02.04 20:55:18
Aivars
tas ir tad, kad izmitina pie sevi ceļotājus?

es ar to esmu nodarbojies- pie manis bijuši ciemiņi no Zviedrijas un Holandes, savukārt mani ar sievu ir izmitinājuši Holandē, Skotijā, Īrijā, Somijā utt.

Lielisks veids, kā iepazīt cilvēkus. Domāju, ka tas ir pilnībā savienojams ar kristīgu dzīvi (es vismaz ceru, ka mēs runājam par vienu un to pašu, jo savādāk jautājums par kristīgo dzīvi ir savāds).

p.s.
beidzot ir sataisīts, ka nevajag pirmo komentāru, lai tēma parādītos?
sica garlaikota... [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.02.04 20:58:51
ja ra to domāta tā metode, kad uztrenē cilvēku vai palīdz atrast viņam dzīvē ceļu, tad par to pēdējā laikā daudz raidījumus esmu dzirdējusi.
teorētiski - kas slikts, cilvēkam jāstra`dā ar sevi, jānosprauž mērķi..... vai not...... lai gan man tas liekas tāds moderns veids, kā izkāst no cilvēkiem naudu.....
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2011.02.04 20:59:29
Vai tas nav sava veida psihoterapeits?
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:02:40
tfu, sajaucu ar couchsurfing
nē- neesmu ar to nodarbojies
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:03:25
Atvainojos, ka aizmirsu saitīti piemest
http://en.wikipedia.org/wiki/Coaching - iesākumā
sica garlaikota... [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:03:35
DžonijsDžonijsnu ne pārāk. kouč pēc tā, ko sapratu, tev neko neborē un tu nekrati viņam sirdi.... drīzāk tāds ka treneris, kas palīdz pašam izdomāt ko vēlies un kā sasniegt

es zinu cilvēku, kas iet pie kouča.... viņa ir ļoti izklaidīga būtne (mana amatamāsa)..... nu viņa maksā tos nevājos babosus.... un.... pagaidām 2 gadu laikā viņa smuki runā, kas viņai jāsasniedz un ko viņa vēlas, kāds viņas mērķis, lai kļūtu laimīga un naudīga, bet..... viņa nav mainījusies nekur un te es kouča lomu neizprotu. es bez kouča varu izdomāt ko man vajag, soļus kā to sasniegt, bet ... ar to jau par maz
sica garlaikota... [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:03:40
DžonijsDžonijsnu ne pārāk. kouč pēc tā, ko sapratu, tev neko neborē un tu nekrati viņam sirdi.... drīzāk tāds ka treneris, kas palīdz pašam izdomāt ko vēlies un kā sasniegt

es zinu cilvēku, kas iet pie kouča.... viņa ir ļoti izklaidīga būtne (mana amatamāsa)..... nu viņa maksā tos nevājos babosus.... un.... pagaidām 2 gadu laikā viņa smuki runā, kas viņai jāsasniedz un ko viņa vēlas, kāds viņas mērķis, lai kļūtu laimīga un naudīga, bet..... viņa nav mainījusies nekur un te es kouča lomu neizprotu. es bez kouča varu izdomāt ko man vajag, soļus kā to sasniegt, bet ... ar to jau par maz
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:05:05
Kaut kur atradu šito:
Koučings ir process, kurā individuālais treneris jeb koučs palīdz sasniegt privātos un biznesa mērķus.

laikam jau viss ir atkarīgs no tā trenera, lai varētu spriest, cik kristīgi tas ir. tik pat labi mācītājs arī varētu pasniegt koučingu
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:06:01
AivarsZačem obižaješ...te ir latviski http://www.nlpcentrs.lv/lv/kouchings/kas_ir_kouchings
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:13:02
Nē nu ja galvā ir baigs bardaks, tad moška tas kaučs var palīdzēt saskatīt mērķi
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:17:57
Džonijs
Pašam ir bijusi kāda pieredze?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:19:53
AivarsNē...bet dažkārt būtu tīri noderīgi, jo bardaks man galvā nepajokam
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:24:51
Džonijs
Nu man te nesen kāds mēģināja iestāstīt, cik ūberkruta štelle tas ir. Daudzos pagriezienos gan asociējas ar visādām `līderības akadēmijām` utt. Vienkārši interese, vai šis diži atšķiras no rekolekcijām, vai pārrunām ar psihoterapeitu/mācītāju, utt
sica garlaikota... [78.84.101.18]
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:29:23
Aivars
cik es sapratu 2 intervijas stundas garumā ar koučiem un viņu klientiem) šis tomēr tiešām orientēts uz BISNESU UN NAUDAS TAISĪŠANU... nu tjipa ideja - katrs var būt bagāts un veiksmīgs
Un te atšķirība. koučs neanalizē un neuzklausa kā psihoterapeits, mācītājs utt.
rekolekcijās kurās es esmu piedalījusies arī neviens man nav mēģinājis iestāstīt kā atrast sevī dzīves aicinājumu un tuvāko 3 gadu laikā tikt pie ienākumiem 1000 ls mēnesī
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:31:18
imo kaa daudz kas... labs, ja pareizi lieto...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.04 21:33:34
sica garlaikota... [78.84.101.18]
iemesls aizdomāties
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.02.05 02:41:12
Savos 42 vēl joprojām pilnīgi nemaz nesaprotu, kāda konkrēti ir manas dzīves jēga, kur es vispār atrodos un kas esmu.
Jau labu laiku esmu "iestrēdzis" pie atziņas, ka Dievs mani kā cilvēku ir radījis pēc sava tēla un līdzības, bet pagaidām tas arī viss. Kāda ir mana personiskā jēga un loma dzīvē, kāpēc es vispār eksistēju, kā sasniegt kaut ko vairāk par pliku eksistenci, es līdz šim nesaprotu.
Līdz ar to domāju, ka noderētu kāds, kurš man to palīdzētu saprast.
Par konkrēto metodi gan nebiju vēl dzirdējis, bet pati ideja par palīdzību izklausās visai kristīga, protams, ja par to nav jāmaksā.
jānis no rīgas [46.109.17.94]
# Iesūtīts: 2011.02.05 10:46:27
Papucs "...izklausās visai kristīga, protams, ja par to nav jāmaksā." labs uzstādījums, ja ir kristīgs, tad pa brīvu... a ieej ēdnīcā pie kasieres un pasaki, ka gribi dienišķo maizi ... pa brīvu....
Tas kāds [95.68.65.80]
# Iesūtīts: 2011.02.05 15:12:35
Aivars - "Nu man te nesen kāds mēģināja iestāstīt, cik ūberkruta štelle tas ir."

Hmm, hmm, hmm, savdabīgs pasaules redzējums...
Papucs
# Iesūtīts: 2011.02.05 15:17:42
jānis no rīgas [46.109.17.94]
Nav problēmu ar samaxu! Tikai problēma ir ar skaidru naudu
Derētu barters vai Džordža Lūkasa variants.
Barters būtu, ka es varētu koučam piedāvāt sainstalēt datoru vai izveidot SOHO.
Lūkasa variants būtu, ka es piedāvātu zināmus procentus no gaidāmās koučinga peļņas. Lūkasam par "Zvaigžņu kariem" sākumā piedāvāja kaut kādus niecīgus desmitus tūkstošus baksus, bet Lūkass atteicās, slēdzot līgumu uz procentiem no gaidāmās peļņas, tādējādi kļūstot par vienu no visu laiku bagātākajiem cilvēkiem pasaulē
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 56 , pavisam kopa bijuši: 2123