atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Palīdziet man saprast...
Martiņš
Iesūtīts: 2011.01.28 20:55:11
Kāpēc Jūda piedzīvojot vainas apziņu pakārās, bet Pēteris turpināja kalpot tam Kungam?? Mat. 27:3-5 un Mat. 26:69-75 un Jāņa 20:2-3, 20:7,15-17
Vienmēr esmu par to domājis, bet nespēju atrast galējo atbildi...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.31 17:31:43
-Jona-
Tas Tev ir citāts no vasulas vai delpera?
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.31 17:32:42
Trilobīte

Liec droši
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.31 17:56:28
armilo

Jūda nesatvēra, jo negribēja. jo - izvēlējās nesatvert. arī Jūda sākotnēji nebūt nebija radīts `Jūdas ģīmī`, arī viņam netika uzkrauts par daudz - Visutaisnīgais tā ar Saviem bērniem neizrīkojas.
ja jau apriori par viņu zināms kā p ar pazušanas dēlu, tad tikai tāpēc, ka Radītājam visas mūsu izvēles zināmas tālu uz priekšu.
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.31 18:35:09
Trilobīte
Kad Ingars būs apkopojis VISU statistiku, tad ari parunāsim.
biča
# Iesūtīts: 2011.01.31 18:45:11
-Jona-
a kāpēc tad Jūda pakārās, ja reiz viņš bija cerējis, ka Jēzu novāks?
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.31 20:35:00
biča

te - kā tas atklāts Marijai Valtortai:

http://katolis.eks.lv/Dokumenti/valtorte_Jezus_ciesanas.htm#JŪDAS_ISKARIOTS_PĒC_NODEVĪBAS
biča
# Iesūtīts: 2011.01.31 21:00:44
-Jona-
es par Bībeles pierādījumiem prasu, nevis par daiļliteratūru.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.31 21:06:41
biča

kāpēc tu vispār prasi? jums, gudrīšiem, tak jau no Rakstiem viss esot skaidrāks par skaidru..?
Krišjānis
# Labojis Krišjānis: 2011.01.31 22:12:59
Martiņš
Pēteris saprata, ko nozīmē žēlastība un atbrīvojošais evaņģēlijs. Jūda nesaprata, viņam bija tikai bauslība, pēc kuras viņam nebija piedošanas.

PAGAIDĀM MIERMĪLĪGS LŪGUMS JONAI - LŪDZU NEPUBKICĒT LELB FORUMĀ KATRA ŠIZĪŠA MURRGU CITĀTUS UN NELIKT LINKUS UZ ........ LAPĀM. Ko, katoļu lapā vairs nelaiž iekšā, ja reiz šeit tāda propoganda jāizvērš????

Moderatori!!! pie darba!!!!
Ingars
# Iesūtīts: 2011.01.31 23:09:17
armilo

Ingaram vairs nevajag statistiku, Ingars ir redzējis un dzirdējis pietiekami. Taču, lai nebūtu, ka es mētājos ar vārdiem, būs piemērs - Svētā Gara kristība. Ir, protams atsevišķi draudžu locekļi un pat mācītāji, kuri to atzīst, taču oficiālā nostāja ir...nekāda, jo lūk neierakstās nekādos cilvēciskos rāmjos. Ir vēl daudz, daudz citu lietu, bet tad ja tās visas uzskaitīšu, mani izbanos par palagu rakstīšanu un apsūdzēšanu. Nejau apsūdzēt man gribas, bet pacelt gaismā svarīgu jautājumu, lai katrs pārdomājam un izvērtējam
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.31 23:11:41
Ingars
Klau, šī tava herēze nekādi nesasaucās ar diskusijas tēmu par piedošanu un atšķirību starp Jūdas un Pētera gadījumu. Vai nespēj to uztvert?
Ingars
# Iesūtīts: 2011.01.31 23:21:20
Aivars

Mierīgi, nekādu problēmu šito sasaistīt ar tēmu. Dievs cilvēku apgaismo un dara spējīgu izvēlēties, bet izvēle ir atkarīga no paša cilvēka. Taspats arī šodien - mēs varam izvēlēties Pētera ceļu, nožēlot Kunga aizliegšanu, bet mēs varam izvēlēties arī Jūdas ceļu, nodot savu Kungu un tad veikt garīgo pašnāvību metoties pasaulīgā dzīvē.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.31 23:24:53
Ingars
[pietrūkst vieplīšu] bet saki, cilvēk, ko tu ar šo visu pēdējo teikumu domāji? Droši izsakies vienkāršos nepaplašinātos, un tomēr secīgos teikumos
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.01 10:57:00
mana atbilde kaa vienmeer ir izraadiijusies vislabaakaa un pareizaakaa
Zive.
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:02:03
-Jona-
bet varbūt tomēr - nekādi Jūdas, bet vnk bērni? mazi bērni kas kļūdās un kuriem ir tiesības kļūdīties tāpēc ka mazi?

Tas ir fantastisks veids kā spekulēt ar Dieva žēlastību un novelt nost no sevis atbildību par savu rīcību. Savs grēks ir jāapzinās, nevis viegli tam jāpāršļūc pāri, lai atkal mierīgu sirdi darītu to pašu, jo mēs taču visi kļūdāmies, Dievs taču piedos. Tā ir tāda nelāga kristīgā vieglprātība, dēļ kuras gribas jautāt vai vispār grēks ir no sirds nožēlots.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.02.01 11:04:08
Zive, dazhkaart ljautinji sajauc Dieva labo gribu un zheelastiibu un vinja briivo izveeli piedot.... ar iedomu, ka Dieva pienaakums ir piedot greekus tikai taapeec, ka mums taa dazhkaart ir eertaak.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:07:40
Jošs Mulders, aha, un pēc tam nāk aplauziens, kas ir labākais variants, vai sliktākais variants - cilvēks sāk dzīvot savās iedomās un attālinās no Dieva.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:22:55
Kaut kur bij Rakstos apmeeram taa ideja pateikta, vai tad tu nesaproti, ka Dieva zheelastiiba ved tevi uz atgrieshanos... tachu ja Dieva zheelastiiba ir par iemeslu, lai cilveeks atkristu, tad... tad Cilveeks arii tieshaam atkriit, jo Raksti patiesi liecina, ka var pienaakt briidis, kad Dievs nolaad koku par kuru zinaams, ka rudenii tas nedos augljus... tad lai tas neizsuuc speeku no zemes, to noceert un sadedzina... tas ir koks, kas Dieva zheelastiibu lieto kaa placdarmu savu greeku kultiveeshanai...

Un tad... 3 gadi kopaa ar pashu Dieva Deelu un atrkishana taadaa situaacijaa ir kaa liela un trekna ziime cilveeka neticiibai, kurpretiim Peeteris labi paraada, ka tad kad tiek pazaudeets viss BET peedeejaas ceriibas salminjsh tiek likts uz Dieva zheelastiibu, tad pat no elles uguns pagale var tikt izrauta un apzheelota un izglaabta.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.02.01 11:27:11
Zive. Tas ir fantastisks veids kā spekulēt ar Dieva žēlastību un novelt nost no sevis atbildību par savu rīcību. Savs grēks ir jāapzinās, nevis viegli tam jāpāršļūc pāri


neesi kļūdījusies ar adresātu, jeb vai tiešām absolūti nefiltrē bazaru? vai tieši es te nerakstu katrā komentārā par cilvēka paša brīvo izvēli un ka Jūda pie savas krišanas ir vainīgs pats un tikai vienīgi pats?
ka esam Dieva radīti un Viņa bērni, nekādu atbildību no mums nenoveļ, tas vnk ir fakts.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.02.01 11:29:23
Krišjānis

lūdzams, skaidru sarakstu ar šiem, tavuprāt, šizīšiem, un tad es varbūt apsvēršu iespēju parunāt ar tevi citā valodā.

p.s. paralēli vari iepazīties ar šo jauko nolikumu
http://www.lelb.lv/forums/?fu=l&rid=5&id=3569
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 5144