atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
biča
Iesūtīts: 2011.01.27 17:56:47
te būs izkopēta diskusija:
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2011.01.27 18:03:25
Vienkārši balss:
sica. [78.84.101.18]
nez kāds smāķis palīdz pret gripu?
Ir kas tiešām palīdz: gripas sezonā profilaktiski reizi vai divas nedēļā nosūkāt vienu devu Oscillococcinum - franču zāles.
Mobilizē imunitāti gan profilaktiski, gan pat ja gadās saslimt ar kādiem saaukstēšanās vīrusiem (arī ar īsto gripu).

S.R:
Vienkārši balss
ja tas ir tas pats ko es pagājušoziem sūkāju, tad varu teikt - nepalīdz gan! visi dikti rekomendēja!!!

Aivars

S.R...
Vai Oscillococcinum vairāk ar oscilogrāfu un kokaīnu nesaistās, kā ar bebru zupu?

Ctulhu
S.R...
`` tad varu teikt - nepalīdz gan ! ``
Nu dabiigi, taa tak homeopaatija.
Balss, ieteikt homeopatiskas zaales pret nopietnu slimiibu, piemeeram gripu, nav iisti korekti.

S.R.
Aivars
nevis zupa, bet pilieni. nedzeru, kaut kā pieriebās tā smaka. tagad dzeru Tibetas piena sēni. vismaz tā nesmird.
un šitos Balss ieteiktos graudiņus es nosūkāju kādas 5 porcijas un saslimu!

Aivars
Nu zāles, kas balstītas uz pīļu aknu un sirds šķīduma ūdenī noteikti pret putnu gripu nepalīdzēs. Bet citādi jau buljons organismu var spēcināt. Nezinu tikai, kādēļ tik briesmīgi jāatšķaida, bet nu pīļu aknu buljonu varbūt citādi ir grūti brūķēt
Nu bet garšas ziņā rūgušpiens nav smeķīgāks par to piena sēni?
Bet varbūt tam bebru buljonam arī vajag vairāk šnabja uzliet, un būs vieglāk noskalot?
Teiksim viens pret 100. Tad četri buļ no kakliņa un nekāda gripa vairs neķer

Vienkārši balss
S.R...
Neviena, arī visstiprākā zāle negarantēs neinficēšanos ar kādu vīrusu.
Tās toties mobilizē organisma pašaizsardzības spējas, un, ja inficēšanās tomēr notikusi, palīdz to vieglāk pārvarēt, izslimot bez komplikācijām.
Pie kam, ja slimība jau ir uzplaukusi , tad viņu uzveikt iet ilgāk un grūtāk, nekā, ja noķer pašu saslimšanas sākumu un zāles sāk lietot laikus.
Savukārt es zinu ne tikai sevi un savu ģimeni, bet arī vairākus draugus, kuriem šīs zāles ir ļoti labi palīdzējušas tikt galā pat ar gripu.
Jo pret GRIPU zāļu īstenībā nav. Ir tikai antibiotikas pret komplikācijām, kuras var arī vairs nepalīdzēt, jo mutējošie vīrusi ir kļuvuši rezistenti pret daudzām antibiotikām.
Oscillococcinum un Citrasept , piemēram, palīdz organismam pašam slimību uzvarēt un izvairīties no iespējamām komplikācijām.
biča
# Labojis biča: 2011.01.27 18:05:40
Ctulhu
Vienkārši balss
`` Jo pret GRIPU zāļu īstenībā nav .``
Nepareizi.
Ir pretviirusu preparaati remantadiins, oseltamivirs un citi.

Vienkārši balss
Ctulhu
Balss, ieteikt homeopatiskas zaales pret nopietnu slimiibu, piemeeram gripu, nav iisti korekti.
Tieši otrādi - tas ir vienīgās jēdzīgās zāles, ko var droši lietot un kurām IR rezultāts.
Protams, ja ir sākušās komplikācijas, tad nekas cits neatliek kā Mārtiņam Freimanim - cerēt uz vecajām antibiotikām...

Vienkārši balss
Ctulhu
"Ir pretviirusu preparaati remantadiins, oseltamivirs un citi."
Tu tikai aizmirsi piebilst, ka tie der kādai šaurai vīrusu grupiņai. Ja iebrucējs ir no cita celma, tad viss pa tukšo.
Toties homoep. zāles nekad nav pa tukšo. Jo tās neuzbrūk vīrusiem, bet mobilizē organismu cīņai specifiskā jomā.

Ctulhu
Vienkārši balss
Nepareizi. Pret gripu lieto pretviirusu preparaatus, jau mineeju piemeerus, kuru izveelas - atkariigs no viirusa tipa, ko nosaka laboratoriski.
Antibiotikas lieto pret gripu pavadosaam bakteriaalaam infekcijaam. Antibiotikas- preparaati, kas izniicina bakterijas.

Ctulhu
Vienkārši balss
`` Tu tikai aizmirsi piebilst, ka tie der kādai šaurai vīrusu grupiņai. Ja iebrucējs ir no cita celma, tad viss pa tukšo .``
Taapeec vispirms nosaka virusa tipu un tad izveelas attieciigo pretviirusu zaali.

n.biča [85.254.212.237]
Vienkārši balss
pret gripu antibiotikas nepalīdz! antibiotikas ir pret baktērijām, bet gripa ir vīruss
ui, ja Tu domā, ka home*****ija ir tā, kas palīdz, Tu dziļi maldies. es viņai neticu un man viņa nepalīdz, bet manai māšelei palīdz. tas, kas palīdz, ir doma, ka Tu dzer kaut ko, kas stiprina imunitāti. placebo efekts ir viena no lieliskākajām parādībām pasaulē.

Ctulhu

n.biča [85.254.212.237]
Ar homeopatiju, taapat kaa aromaterapiju, kraasu terapiju, deju terapiju un visaadaam citaadaam izklaideem var aarsteet visaadas psihiskas un daleeji psihosomatiskas vainas, kur placebo straadaa.
Infekcijas un audzeejus taa aarsteet nevar.
biča
# Labojis biča: 2011.01.27 18:08:36
Aivars
n.biča [85.254.212.237]
Ja nemaldos Dr. Pols Brands kaut kur rakstīja, ka visa medicīnas vēsture var tikt raksturota arī kā placebo vēsture, jo beigu beigās īstais brīnums jau ir Radītāja ieliktā spēja atveseļoties

n.biča [85.254.212.237]
diemžēl ir arī tāda lieta kā nosebo - cilvēks, kurš ir pārliecināts, ka iedzēris indi, var no šīs pārliecības pat nomirt.

Aivars
Ctulhu
nu gan samuldējies. Kādēļ gan ar deju terapiju nevarētu ārstēt arī kādas traumatiskas, gastroenteroloģiskas, vestibulāras, neiroloģiskas, kardioloģiskas vainas?

n.biča [85.254.212.237]
Ctulhu
ui, Tu pat iedomāties nevari, cik krasu ietekmi uz atveseļošanos no infekcijām atstāj garastāvoklis! depresīvs noskaņojums jebkuru zarazu smagāku pataisa.

n.biča [85.254.212.237]
Aivars
domāju, ka tas Pols Brands pārspīlē. daļa medicīnas balstās uz reālām ķīmiskām reakcijām. protams, daļa ar laiku izrādās placebo.

Ctulhu
Aivars
OK, deju terapija tikai piemeers... Nepaardziivo

Ctulhu
Aivars
`` ka visa medicīnas vēsture var tikt raksturota arī kā placebo vēsture``
Nu tad vinjs, pardon, ir nekompetents.
Jo noteiktas antibiotikas un pretvirusu praparati noteiktos, sen izpeetiitos un zinaamos veidos iedarbojas uz konkreetaam siikbuutneem, taapat preparati, kas inhibee kaadu enziimu vai modificee sinaptiskos jonu un citus kanaalus, utt.
Tam visam nav sakara ar placebo.
biča
# Labojis biča: 2011.01.27 18:20:12
Trilobīte
*****ija
bāc, vārd ""opaat" ir LELBā nobloķēts

Aivars

Ctulhu
NESAGAIDĪSI!!
Es pārdzīvošu ne to vien. Ja man mūžīga dzīvība apsolīta, negrasos nomirt no tā vien, ka viens te atkal samuldējies

Kuriļu bobteils
Trilobīte
varbuut ir tadas home*****iskās picas?
ko noziimee "opaat" ?

Trilobīte
Kuriļu bobteils- home___*****___iskās picas
Es domāju, ka kādam te ir sabojāta fantāzija.

Kuriļu bobteils
Trilobīte
iisi sakot , bez zvaigznem - homiskaas picas

Ctulhu
Kuriļu bobteils
`` ko noziimee "opaat " ``
Muldera ieviests apziimeejums coitus realizacijai.

Kuriļu bobteils
Ctulhu
cik sarezhgjiiti! Latviski to laikam sauc par koposhanos.

Trilobīte

Aivars Ctulhu
ā, tad tas par godu Mulderam...
Nu to viņš būs no delfiem sagrābstījies, tur viens mans bijušais ģeologu kursabiedrs ar niku kraans šitā izrakstījās pa visu forumu.

Džonijs
Labs vakars Jums te gan jautri...zilās picas un opaacoitus, kā labākajos studentu tusiņos

Aivars
Džonijs
Baidos, ka man nāksies gan šo līksmību te kaut kā ierobežot.

biča
Kuriļu bobteils
homīšu picas

biča
ir gan dzirdēts, ka opāšana palīdzot pret visādiem vīrusiem, bet tās tik tādas manis nepārbaudītas baumas

Ctulhu
biča
Nu katraa zinjaa vareetu paliidzeet labaak nekaa homeopaatija
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.01.27 18:34:53
Tad ko labāk darīt cilvēkam, kas slims ar gripu? Ārstēties ar pretvīrusu preparātiem, home*****iskiem atšķaidījumiem vai vienkārši uzrakstīt testamentu un cerēt uz labāko?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.01.27 18:43:51
Ctulhu
Droši vien Freimani arī tāpat ārstēja.
biča
# Iesūtīts: 2011.01.27 19:32:24
παλαιό ανόητος
Freimanim esot bijušas citas veselības problēmas, kas gripas efektu pastiprinājušas
ex-Kombulis1 [74.117.56.84]
# Iesūtīts: 2011.01.27 20:04:52
Man domāt, ka var iztikt bez home*****ijas, ja iztīra čakras
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.01.27 20:09:42
biča
Ak vai, nedaudz cilvēkiem ir pilnīgi perfekta veselība.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.01.28 00:16:14
Ha!
Esmu dzīvs pēdējos trīs gadus, pateicoties antropozofiskajai medicīnai, kas ir vel talāx solis mežā , salīdzinot ar homeo_pātiju (no kristīgā viedokļa).
Tikai sanāk tā, ka man antropozofiskās medicīnas ceļu norādīja Dievs ...
danar
# Iesūtīts: 2011.01.28 07:46:59
Man meitene ar parslimoja gripu..sogad.Daktere teica,ka remantadins pag.gad neesot palidzejis,tapec ari neieteica to dzert soreiz,ta vieta lietojam Aflubinu(ar homeopatiskas zales)Kad saslimis cilveks,tad ik pec stundas jadzer..profilaksei var 2-3 reizes diena.nu,un kad saku meitenei dot aflubinu,tad ari palika labak,nezinu,vai sakritiba...
Ja,nu ta saka,kad saslimst ar gripu,tad ta ir jaizgul..nekadas dizas zales jau nelidz...
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.28 11:44:55
danar
"lietojam Aflubinu(ar homeopatiskas zales)"

Vai home*****iskās zāles nebija tās, kuras tiek miljons reižu atšķaidītas ar ūdeni? Aflubīns ir rūgta, spirtota tinktūra.
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.28 11:46:02
home-op-ātiskās
danar
# Iesūtīts: 2011.01.28 13:41:40
armilo
ja...aflubins tads ir..rugts un spirtots...,bet ir ari tabletees..nu,tas ja bail ka nerodas atkariba

home-op-ātiskās
biča
# Iesūtīts: 2011.01.28 13:58:02
moš kāda no sastāvdaļām nav tik ļoti atšķaidīta? tur tak ir tā teorija, ka , jo vairāk atšķaidīts, jo stiprāks
Papucs
# Iesūtīts: 2011.01.29 00:26:27
armilo
Vai home*****iskās zāles nebija tās, kuras tiek miljons reižu atšķaidītas ar ūdeni?
Vai Tevi tas biedē? Vai kristiešiem būtu jābaidās no visādām pasaulīgām "gudrībām" par neiespējamo? Vai Kristus spēks nevar izpausties arī miljons reižu atšķaidījumā?
Ko, armilo?
armilo
# Iesūtīts: 2011.01.29 09:55:20
Papucs

Jautājums ir cits. Vai aflubīns var definēties kā homeopātiskas zāles?
danar
# Iesūtīts: 2011.01.29 09:58:06
armilo
..uz aflubina kastites rakstits,ka homeopatiskas
vilks
# Iesūtīts: 2011.01.29 10:39:42
Man šķiet,ka par homeopātiju ir bezjēdzīgi diskutēt. Ir ļaudis, kam tā palīdz un ļoti labi (daudz veiksmīgāk par tradicionālo medicīnu) un ļaudis, kam tā nepalīdz vai kuriem vismaz nav pacietības meklēt sev piemērotās zāles pietiekoši ilgi. Un vēl ir ļaudis, kas uz to skatās kritiski, bet kas negrasās to izmēģināt un pārbaudīt, bet tikai kritizē.
Kāda gan diskusija tur var sanākt?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.01.29 14:14:34
vilks
Jā, bet varbūt šī diskusija vainagosies ar to, ka kāds no cilvēkiem, kas uz homeopātiju skatās kritiski, tomēr nolems pamēģināt. Un tad dalīsies ar citiem rezultātā.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 11078