atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Pujāta pravietojumi?
Aivars
Iesūtīts: 2011.01.22 01:01:42
http://mango.delfi.lv/zinas/apraksti/personibas/pujats-izskaitlojis-kad-bus-pasaules-gals.m?id=36374963 - briesmu lietas sarakstītas.
Vai Pujāts tiešām to ir teicis, vai atkal kādi dīvaiņi to ir izfantazējuši?
Ko paši domājat par pasaules gala kalkulēšanu?

Diskusija tikai kristiešiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2011.01.23 19:02:24
Mārtiņš
Tad sanāk, ka man jau Tā Diena strauji tuvojas... ?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.01.23 19:37:04
Papucs
Vai tad Tā diena (domājot Apokalipsi) katram nāks atsevišķi?
Papucs
# Iesūtīts: 2011.01.23 21:08:35
Mārtiņš
Protams!
Katra paša personiskā apokalipse katram pašam pienāk individuāli, tikai īpaši izredzētajiem ir cerība uz kolektīvu Apokalipsi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.24 09:36:29
toties luterāņu virsgans ir izteikti labvēlīgi noskaņots pret jauno katoļu virsganu (kurš pilnīgi noteikti paļaujas arī uz Fatimu, Medžugorji utt.), tad nu varbūt laika un nervu taupīšanai turpmāk visas šaubas adresējiet uzreiz +Jānim?

Vo logjika...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.01.24 14:38:06
Papucs
Šādi ņemot, privātā apokalpise, šķiet, sākās jau ar izdzīšanu no Ēdenes.
biča
# Iesūtīts: 2011.01.25 16:00:31
es ceru, ka tas ir Mango samurgojums, nevis vecajam radusies vēlme diedelēt uzmanību ar visām iespējamajām metodēm
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2011.01.25 20:59:12
toties luterāņu virsgans ir izteikti labvēlīgi noskaņots pret jauno katoļu virsganu (kurš pilnīgi noteikti paļaujas arī uz Fatimu, Medžugorji utt.)
Nu, palasījos interviju ar jauno kat. virsganu "Rīgas Laikā" , tur grūti atrast argumentu, kam kristietis nepiekristu.
Bet fanošana par Fatimu vai Meždugorji katra paša reliģiskais hobijs, kas citam nevienam neuzliek nekādu pienākumu.
Ingars
# Iesūtīts: 2011.01.28 12:51:08
Pirmkārt par mirušo parādīšanos
Bībelē ir skaidrs nosodījums jebkādiem centieniem kontaktēties ar mirušajiem.

Otrkārt par pasaules gala laiku
Bībelē ir skaidri norādīts, ka to laiku neviens nezina, tas būs pēkšņi un negaidīti.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.28 14:28:45
Ingars

nepļurksti. Bībelē nosodīta "mirušo" garu izsaukšana, ciktāl tā ir paša cilvēka patvaļa. gari (gan "mirušie", gan eņģeļi, pat ļaunie, ragaino ieskaitot) drīkst gan kontaktēt ar cilvēkiem, ja vien tas notiek pēc Kunga Gribas un Plāna - tikai tas ir izšķiroši. ja tāda ir Kunga Griba, tu pat ar savu ēzeli drīksti patērzēt

tapēc mēģinājumi piešūt spiritismu Medžugorjei u.c. ir nebibliski un smieklīgi. pirmkārt, tie bērni (nākamie vizionāri) paši neko neizsauca/neuzprasījās, otrkārt - kontaktus ar Holy Spirit mēs tomēr saucam bik savādāk
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.28 14:30:07
-Jona-
Atvaino, bet tev ar veselību viss kārtībā?
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.30 10:46:53
Tēvs Indriķis

nu Z.Stankevičs ir lielisks, viens no tiem kristiešiem (patiesībā visai retajiem) kurš reāli gatavs vainu vispirms meklēt sevī:
"... problēma... ir..., kad nespējam pieņemt atšķirīgo, to, kurš domā citādi nekā es, kurš tic citādi nekā es. Tas var būt vienas draudzes ietvaros – kad draudzes loceklis redz, ka ir parādījusies kāda grupa, kas kaut kā citādi lūdzas. Tad sāk pret viņu cīnīties. Vai ierauga kādas citas konfesijas pārstāvi, kurš tic mazliet citādi, un tad pret viņu cīnās. Vai pret kādu neticīgo, viņu nosodot savā starpā. … Mani dārgie, šis mehānisms strādā arī mūsos, un arī mums ir vajadzīga atgriešanās, lai pieņemtu otru viņa dažādībā. Tas, protams, nenozīmē, ka mums ir jāakceptē grēks un jāsaka, ka melns ir balts, bet tas nozīmē ļaut cilvēkam brīvību otršķirīgās lietās. ..."
/RKB arhib. metropolīts Z. Stankevičs, uzruna dk Sv. Jēkaba kat. 07. 11. 2010./
Ingars
# Iesūtīts: 2011.01.31 08:55:58
-Jona-

Var redzēt, ka tiešām tev pašvaki ar attiecībām ar Dievu, jo Bībeli tu acīmredzami nepārzini. Ja spriežam pēc pilna konteksta, nevis pēc atrautām rakstuvietām, tad noprotam, ka vienīgie Dieva gribas vēstneši ir labie eņģeļi. Nu paskatīsimies kas Bībelē teikts par to
1) Sauls izsauc Samuēlu, bet no tā stāsta konteksta ir ļoti skaidri saprotams, ka Dievam tas nepatika
2) Gadījums ar runājošo ēzeli – jā, Dievs atvēra ēzeļmātei muti, ka tā varēja runāt, tas gan nav tas pats, kas mirušā parādīšanās, tomēr, ja tev tas šķiet arguments, tad teikšu lūk ko – viss, kas caur šo brīnumu izvērtās, bija pilnīgā saskaņā ar Dieva prātu (ko nevar teikt par Marijas parādīšanos tieši dēļ lietām, ko parādība runā, kas ir pretrunā ar Jēzus, apustuļu un praviešu mācību), turklāt ir acīmredzams, ka tas nav ierasts veids, bet gan izņēmums, jo parasti vienīgie Dieva vēstneši ir vai nu labie eņģeļi, vai arī Viņš Pats.
3) Mozus un Elija parādīšanās pie Jēzus apskaidrošanas kalnā – viņi jau nerunāja ar mācekļiem, cik noprotu, tas bija tamdēļ, lai atklātu to, ka Jēzus nav vis tikai cilvēks, un, ka mirušie ticīgie ir dzīvi Dieva priekšā (par to arī Jāņa atklāsmes grāmatā varam pārliecināties)
4) Stāsts par nabagu Lācaru un bagātnieku, kurš pēc tam nonāca ellē un lūdza, lai Dievs brīdina viņa tuviniekus un sūta mirušo Lācaru, kā apstiprinājuma zīmi, bet Dieva atbilde ir skaidra – ja netic praviešiem, neticēs arī, ja mirušie nāktu un sludinātu.
5) Jā arī sātans mēdz apciemot cilvēkus un ļaunie gari mēdz runāt un vēl citādi izpausties, taču Dievs tos nekad nelieto kā Savus vēstnešus


Kāpēc bērniem pēkšņi sāk rādīties Marija? Nu varbūt tāpēc, ka viņiem visu laiku māca paļauties ne tikai uz Jēzu, bet arī uz Mariju, jo lūk tā pa tiešo pie Jēzus jau nevar tikt, jo tikai Marijai ir tā privilēģija būt vistuvāk pie Viņa sirds un tad nu visi ceļi pie Jēzus ved caur Mariju...jūti, kā te veidojas latentā elkdievība?

Saki man Jona - vai Marija var ko mums palīdzēt? Vai viņa var mūs pestīt? Vai viņa var apgaismot mūs tā, ka mēs spējam ticēt Jēzum? Vai Marijas aizlūgšanas ir labākas par jebkura cita ticīgā aizlūgšanām?

Karoče - sāc beidzot lasīt Bībeli ar atvērtu prātu, nevis caur katoļu pasaku prizmu un tev pavisam cita aina pavērsies, ļauj Dievam sevi atbrīvot.

Pat ja arī tā patiešām būtu Marija, patiesībā mani mulsina nevis viņas parādīšanās, bet gan tas, ko šī parādība sludina – lielu devu patiesības un mazu pilieniņu apšaubāmas izcelsmes idejas un tas mani dara uzmanīgu. Redzi – nav nekādu problēmu atmaskot tīrus melus, jo tie smird jau pa gabalu. Visgrūtāk ir, ja sludina 99% patiesību + 1% mazliet sagrozītu patiesību, šķiet nieks, tomēr ar to pietiek, lai rastos postoša maldu mācība. Mazs rauga gabaliņš spēj saraudzēt lielu daudzumu mīklas, ne velti Jēzus sacīja – sargaities no farizeju rauga. Viena maza indes deva spēj saindēt visu labo ēdienu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.31 12:21:32
Ingars

vai tik to mazo 1% rauga gabaliņu nebūsi nosapņojis. tu jau esi pilnīgi apsēsts ar anti-Marijas māniju, lai gan neviens tev viņu nekad nav uzspiedis un neuzspiež.
labāk mierīgi noskaiti līdz 10 (vēl labāk līdz 100!) un izlasi kaut vai Z.S. teikto tepat augstāk.

un tagad ņem un izlasi pats savu pēdējo iepostējumu tēmā Mūsu atziņas....
varbūt nav viss nemaz tik traki, m?
Kristofers
# Iesūtīts: 2011.01.31 12:47:03
Medžugorjes parādīšanos katoļu Baznīca nav oficiāli atzinusi. 2010. gadā Ticības doktrīnas kongregācija izveidoja izmeklēšanas komisiju kardināla Kamillo Ruini vadībā. Komisija savu slēdzienu vēl nav devusi.
Tā ka, ja pat katoļiem nav ieteicams steigties ar saviem secinājumiem, tad neredzu iemeslu kāpēc šīs lietas ir tik enerģiski jāapspriež luterāņu forumā.
Turklāt -Jonas- entuziasms par visāda veida atklāsmēm ir simptomātisks. Luteriskās ticības apliecības šādu aizraušanos sauc par "jūsmošanu" ( Schwärmerei ) un nosoda to.
Kristofers
# Iesūtīts: 2011.01.31 12:54:39
-Jona- Vai Tu Esi sveicināta Marija un rožukroni regulāri skaiti?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.01.31 13:15:20
Kristofers neredzu iemeslu kāpēc šīs lietas ir tik enerģiski jāapspriež luterāņu forumā


hm, kur es to iemeslu būtu lasījusi...

par Baznīcu
Kristus Baznīca ir pastāvējusi šajā pasaulē un augusi. Arī mēs, LELB, esam šīs universālās Baznīcas sastāvdaļa. Kādai šodien jābūt patiesai Kristus Baznīcai? Kāds ir mūsu Baznīcas uzdevums? Kādi esam mēs? Kādas ir mūsu Baznīcas attiecības ar citām Baznīcām, ar sabiedrību, ar valsti? Aicinām uz diskusiju un domu apmaiņu par šiem jautājumiem.


Turklāt -Jonas- entuziasms...

un kur es būtu lasījusi šito...? pavisam nesen un tepat kaut kur...

Lūgšanu nedēļā par kristiešu vienotību žurnāla veidotāji aicina pievienot arī lūgšanu par vienotu Lieldienu svinēšanu - ne tikai 2011. gadā, bet arī turpmāk, lai kristieši nedalītos un visi kopīgi varētu teikt - “Kristus ir augšāmcēlies!”.

ā, reku!

http://www.lelb.lv/lv/?ct=lelb_zinjas&fu=read&id=1116&st.. art=
Kristofers
# Iesūtīts: 2011.01.31 13:38:25
Par vienotu Lieldienu datumu visās kristīgajās Baznīcās es balsotu par abām rokām.
Bet runa ir par tavu entuziasmu pret dažādām no katoļu aprindām nākušu cilvēku privātām atklāsmēm un faktu, ka ka Tu tās sev esi pieņēmusi par ticības normu un LELB forumā "cepies"par to, ka luterāņi un citi protestanti nevēlas tās pieņemt.
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.31 13:58:46
Kristofers

neko es necepos, es dalos ar savu ticibas pieredzi, kāda nu man tā ir! ja spēju pieņemt Labo no visu konfesiju mantojuma, tas ir tikai un vienīgi bibliski. arī - šī foruma noteikumiem atbilstoši.
atklāsmes papilnam saņēmuši arī protestanti, nav mana vaina, ka nesaprot/negrib saprast, man ir zināmi arī mācītāji, kas sapratuši!

un Medžugorjes atzinējs Jānis Pāvils II nebūs vis nekāds tur katoļu aprindu privātais - viņš bija ne mazāk kā šo aprindu galva. bez tam - visā drīzumā viņš tiks beatificēts (kur nākamā pakāpe ir atzīšana par svēto), tā ka nez vai kāda ierindas kardināla ieskats man būtu saistošāks.
danar
# Iesūtīts: 2011.01.31 14:05:17
-Jona-
un kam tev tas vajadzigs..ja kads cilveks tiek( cilveku )atzits par sveto?
Tev starpnieku vajag?
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.31 14:14:09
danar

vai tevi neviens pats mācītājs nav mācījis un nemāca? ak tomēr māca? tad kam tev vajadzīgi starpnieki, pie tam nesvēti?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 36919