atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Atkal par globalo sasilshanu
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.01.05 10:39:42
http://rps3.com/Files/AGW/EngrCritique.AGW-Science.v4.pdf

Paskats uz shito pasaakumu no inzheniera skatupunkta
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:07:11
Jošs Mulders
ok- prezentācijā vēlāk iedziļināšos.

pats gan īpaši nesekoju globālās sasilšanas ziņām, kā arī necenšos ierakties abu pušu konspirāciju teorijās.

bet ir lieta, ko tu nevarētu noliegt- padzīvo kādu gadu lielpilsētā, kurā smogs ir ikdiena (Londona, Pekina utt), un moš sapratīsi, kāpēc daži cīnās pret izmešu daudzumu. tu taču negribētu, ka tavi bērni elpo smogu, vai ne?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.13 11:17:15
bet ir lieta, ko tu nevarētu noliegt- padzīvo kādu gadu lielpilsētā, kurā smogs ir ikdiena (Londona, Pekina utt), un moš sapratīsi, kāpēc daži cīnās pret izmešu daudzumu. tu taču negribētu, ka tavi bērni elpo smogu, vai ne?

Pret piesaarnjojumu patiesi vajag ciiniities, tur es tev piekriitu. Tachu CO2 nav nedz piesaarnjojums, nedz piesaarnjojuma raadiitaajs. CO2 ir shiis planeetas zaljaas biomasas eediens, bez CO2 mums te nebuutu ko elpot ibo visi augi buutu chabash. Un jo vairaak CO2 jo vairaak aug zaljaa masa... Prosto nevajag izcirst nahren visus kokus.

Ja tev tik ljoti CO2 traucee, nu iestaadi vienu kaartiigu koku plantaaciju un buusi izdariijis daudz laba.

Piemeeram... tas pats Fukushima... CO2 tur ij klaat nav staaveejies, a piesaarnjojums taads, ka labaak tomeer dziivot Pekinaa nekaa Fukushimaa...

Kad kuupina to pashu benziinu, tad CO2 tur mosh ir maz, bet visaadi svini un hvz kaadi meesli tur ir pietiekami, lai paarietu uz velosipeedu vai diizeli, kursh ir daudz draudziigaaks videi, lai arii degunam smirdiigaaks.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:20:45
Jošs Mulders
Kad kuupina to pashu benziinu, tad CO2 tur mosh ir maz, bet visaadi svini un hvz kaadi meesli tur ir pietiekami, lai paarietu uz velosipeedu vai diizeli, kursh ir daudz draudziigaaks videi, lai arii degunam smirdiigaaks.
Klau, nu tehniskam vīram nepiedien šitādus badus rakstīt
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:25:47
Jošs Mulders

nu bet tu taču saproti, ka pa rūpnīcu skursteņiem ne tikai CO2 nāk ārā. kāpēc tu koncentrējies tikai uz CO2?
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:29:28
bet es piekrītu Mulderam, ka klimata izmaiņas nav tikai cilvēka ierosinātas. kaut vai tā pati Golfa straume- ja tās nebūtu, vai arī virziens būtu cits, tad Eiropā būtu pavisam cits klimats.
un nav izslēgts, ka pēc kāda laika (tūkstošiem vai miljoniem gadu. varbūt ātrāk) tā izmainās, un tad Eiropā kāpj/krīt temperatūra
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.13 11:31:01
nu bet tu taču saproti, ka pa rūpnīcu skursteņiem ne tikai CO2 nāk ārā. kāpēc tu koncentrējies tikai uz CO2?

Taapeec ka uz to CO2 koncentreejas visi globaalsasilisti un to ir pasludinaajushi bezmazvai par visas globaalaas sasilshanas centraalo indi

Mulders kaareiz briinaas, kur ir palicis svins, seers un kas nu tur veel... Jaa nav viegli noteikt varbuut un preciizi izmeeriit indiigumu, bet galu galaa par ko mees zinaatniekiem maxaajam... A shie tjipa davai meeriis CO2 un tas buus "piesaarnjojuma" raadiitaajs tagad... tas ir BS, skat manu atbildi Aivaram

Aivars...

Nuu... diizelis jau aaraa spljauj tikai sodreejus... nu jaa melnu gjiimi var dabuut un smako slikti, tachu kveepi jau nav nekas neparasts dabai... viens kaartiigs kalifornijas vai austraalijas mezhu ugunsgreekus ne sliktaakus pelnus un kveepus sarazho... Imo blakusprodukti benziina sadegshanai un diizelja sadegshanai pirmajaa gadiijumaa ir indiigaaki! Laigan tieshi CO2 emisija otrajam ir lielaaka par kaadiem pacmit %...

Taakaa shis ir tipisks piemeers kur tiek chakareeta cilveeku uztvere...
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:36:05
Jošs Mulders

hehe- interesanti, ka vienā no komentāriem piemini kembrija periodu... tu taču netici, ka tāds bija, ibo neviens ar piezīmju bloknotu nefiksēja temperatūru vairāk kā 500 miljonus gadu atpakaļ, vai ne?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:44:54
hehe- interesanti, ka vienā no komentāriem piemini kembrija periodu... tu taču netici, ka tāds bija, ibo neviens ar piezīmju bloknotu nefiksēja temperatūru vairāk kā 500 miljonus gadu atpakaļ, vai ne?

pich_ Reiz jau tev atbildeeju uz sho... Piedod, bet ja tu esi iedomaajies, ka Mulders ir young-earth kreacionists, tad tu kaut ko buutisku putro... Varbuut taa vietaa, lai regulaari projiceetu savas karikatuuriskaas iedomas uz Mulderu u.c. kristieshiem, mosh tomeer pajautaa personiigi? A to izskataas, ka tev ir probleemas dziivot pasaulee, kuraa fakti var neatbilst tam, ko tu esi iedomaajies... saucaas inkubatora domaashana.
pich_
# Labojis pich_: 2011.06.13 11:47:18
Jošs Mulders

es nerunāju par zemes vecumu. es prasu- kā tu zini, ka 500 miljonus gadu atpakaļ bija silts?

jā nav ledus laikmets, bet tas nav arī Kembrija periods vai tuvāk 10-12 gadsimts m.e. vot tad bij silts
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:48:02
Jošs Mulders Viss ir tik vienkārši... Tev neliekas smieklīgi, ka Tu to saproti, bet lielākā daļa zinātnieku nē. Kāpēc Tev šķiet, ka cilvēkam uz procesiem ir tikai jānoskatās. Šai izstrādātajā projektā var piedalīties un savu artavu dot ikviens cilvēks uz pasaules, pat tad, ja viņa valsts nav akceptējusi kioto protokolu. Piesārņojums, kurš rodas sadedzinot, ne tikai CO2, samazinās. Un cilvēki iemācās lietderīgāk izmantot resursus, kuri ir viņu rīcībā un meklēt jaunus resursus. Tavuprāt nevajag taupīgi izmantot Naftu? Vai šāda tipa projekti nestimulē jaunu enerģijas veidu apgūšanu? Tā ir ne tikai globālā sasilšana, tā ir ekonomika.
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:51:25
skolnieks.

sava daļa jau Mulderam ir taisnība. ne vienmēr "zinātnieki" ir zinātnieki. daudziem zinātne ir peļņas avots.

negribu saputroties, bet vai tik mūsu Daugavas gultni arī neizpētīja zinātnieki, atzīstot to par bez maz vai sarežģītāko pasaulē, kā rezultātā jāceļ pats dārgākais tilts?
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:53:47
pich_ Ar tiltu viss ir ok, tik žēl, ka to uzcēla/ceļ pa LV budžetu. Tas ir signāls citām pazīmēm.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 11:57:23
es nerunāju par zemes vecumu. es prasu- kā tu zini, ka 500 miljonus gadu atpakaļ bija silts?

Nuu es nezinu cik tieshi miljonu gadu apakalj, bet zinu ka kaut kad pirms laba laika bij ljoti silts... tad kad dinozauri staigaaja pa zemi... Shajaa diskusijaa buutiibaa ir poheru vai tas bij pirm 500 miljoniem miljardiem vai desmitiem gadu
pich... [82.145.208.229]
# Iesūtīts: 2011.06.13 12:00:31
skolnieks.
tiltu pieminēju, jo bija `ekspertu` atzinums, kas attaisnoja dārgās izmaksas.

Jošs Mulders
kā tu zini, ka toreiz bija silts?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.13 12:00:43
Jošs Mulders
Nu nu.. benzīnos jau to svinu vairs tā negāž klāt, savukārt dīzelim kompresija lielāka, līdz ar to arī slāpekļa oksīds būs vairāk, kas veido skābos lietus, nemaz nerēķinot visu pārējo. Pats zini, ka arī biodīzelis nav gluži no pannas noliets taukums.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.13 12:03:55
Tev neliekas smieklīgi, ka Tu to saproti, bet lielākā daļa zinātnieku nē. Kāpēc Tev šķiet, ka cilvēkam uz procesiem ir tikai jānoskatās.

Neliekas smiekliigi... jo pietiekami zinu par "zinaatniekiem" un "zinaatni" (pashkjirstam veesturi) lai saprastu... ka zinaatne taada pati vien "klubinju padariishana" ir kaa jebkursh cilveeku enterpraiss... un ja vairaak naudas var izsist no tautas neko nedarot tikai vegjeteejot un biedeejot un produceejot feikus datus, tad to arii dariis... un paaris zinaatnieki uz milziiga leeruma liekeezhu var arii netikt pamaniiti.

Un visos laikos un vietaas valdosahaa elite ir vegjeteejusi uz tautas nedomaashanas... Taakaa... sorry, es zinaatniekiem neticu, kaameer vinji neproducee ticamus rezultaatus... un pagaidaam nav naacies dzirdeet ticamu argumentaaciju par CO2 kaitiigumu un cilveeku ietekmi uz klimatu.

Mani nepaarlieicna... tik vienkaarshi! Atshkjiriibaa no religjijas, zinaatnei ir bik citas prasiibas... Tai ir jaapieraada empiiriski savas zajavas... Bet ja tu to saac uztvert kaa religjiju un zinaatnieki ir tie tavi priesteri, kam tu nekristiski tici, jo taa saka "lielaakaa dalja", tad sorry... es ticeeshu tam zinaatniekam, kas producees ticamus datus, pat ja vinjsh buus viens vientuljnieks.

Visi shie protokoli etc, tas ir bizness... Tieshi taapat kaa biznees ir farmaacijas firmu regulaaraas biedeeshanas kampanjas par visaadaam gripaam! Visi grib naudinju... arii `zinaatnieki`... un liidzko zinaatnieks sapinas ar politiku, taa ir tieshi taa pati kaite... Probleema ir taada, ka "zinaatniekus" un "expertus" jau muusu sabiedriiba (un tu esi labs piemeers) uztver kaa kaut kaadus viduslaiku priesterus, ko shie saka, to nekritiski paarbauda... un atmahaajas, ka man nav laika to paarbaudiit. Un tieshi TAAPEEC vinji var tev boreet dajebko, un tu tam ticeesi un maxaasi ragaa!
skolnieks :) [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2011.06.13 12:04:29
pich... [82.145.208.229] Vispār jau man nav tik svarīgi, cik par ko maksā, bet gan kas par to maksā .
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.13 12:05:05
kā tu zini, ka toreiz bija silts?

Savaakti visaadi dati par tiem laikiem ir, un shie dati ir pieejami publiski... tachu tiek ignoreeti vai apzinaati sleepti, kad ir jaabiedee tauta.

Ir jau veel tomeer zinaatnieki, kas dara tieshaam zinaatnisku darbu nevis politisku pasuutiijumu.

Ij nav jaabuut gudriniekam... pieitek papeetiit Antarktiidu... un redzeet, ka bij laix, ka tur bij flora un fauna... un ledus kaut kaa kur bij? Ja jau bij izkusis un visu planeetu paarveertis par uudens lauku, tad kaa uz pashas antarktiidas kaut kas tuseejaas?
pich_
# Iesūtīts: 2011.06.13 12:11:43
Jošs Mulders
tad kad dinozauri staigaaja pa zemi

tu mani mulsini... vēl nesen teici, ka dinozaurus zemē sastādīja darvinisti, jo savādāk nevarēja pierādīt savu teoriju. tagad atzīsti, ka tomēr bija tādi dinozauri...

nu labi labi... apgalvo, ka netici evolūcijai, lai gan tagad mēs visi skaidri un gaiši novērojam Muldera evolūciju
skolnieks :) [78.84.254.16]
# Iesūtīts: 2011.06.13 12:13:24
Jošs Mulders Es vienkārši saskatu labumu šai teiksim globālajā projektā. Neuzskati lūdzu tos, kas Tev nepiekrīt par tādiem, kuriem var borēt da jebko un tie notic. Labāk padomā, kāpēc Tev vēl tā īsti netic. Laikam jau argumenti nav tik pārliecinoši.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 34 . 35 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 5072