atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Saules magnētisko vētru sekas?
Pirtniece
Iesūtīts: 2010.12.10 12:34:56
Apollo portālā aizvakar bija kāds raksts par NASA u.c. astrofiziķu kopēju ziņojumu valdībai kurā esot prognozēta pasaules mēroga katastrofa to varot izraisīt pēc 2 gadiem gaidāmais kārtējais Saules magnētiskais izvirdums

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/222960

sacepoties transformatoriem ja tas notiek lielā mērogā, var reāli paralizēties visa dzīve, ražošana, transporst, komunikācija. tas varot izraisīt sekas kas pielīdzināmas atomsprēdzienam vai liela meteorīta nokrišanai uz zemes

nāk prātā harizmātiskā mācītāja ielu misionāra (izbijuša ielu bandīta) Wilkersona pravietojumi kurus viņš atkārto jau vairākus gadus par gaidāmu liela mēroga katastrofu pasaulē

interesantākais, ka viņš aicina kristiešus tai gatavoties sagādājot produktus u.c.. nepieciešamības preces uz apm. diviem mēnešiem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.13 11:43:57
tāpēc šķiet ļoti paradoksāli, ka tieši man jāskaidro citiem par to, ka šī eksistence nemaz nav tik slikta un bezjēdzīga kā to propagandē jūdu-kristiāņu mythos.

Baidos, ka tu buusi stipri paarpratis kristietiibas maaciibu.
Taa nesaka, ka shii existence ir bezjeedziiga, tieshi otraadi, taa skaidro, ka taas jeega ir muuzhiibas seekla... taas jeega ir essenciaala un svariiga visai taalaakai existencei.

Pietam, varbuut tev nevajadzeetu koncentreeties uz citu saliidzinosho cilveeku panaakumiem un gauzties, ka tev varbuut nav taa kaa tev gribeetos lai ir... es kaareiz tev ieteiktu padomaat par to, ka neba nu tev riit ir jaamirst, veel kaadus gadus 5-10 tach sheit uztureesies, a ja taa uz pirxtiem piemet, tad 5os gados var dabuut labu izgliitiibu vai extendeet esosho liidz gana augstiem plauktiem. 10 gados vispaar... atvaino... ja meerkjtieciigi organizee dziivi tu vari buut ljoti pat liels cilveeks, mosh prosto neesi daracies pac liidz saviem talantiem...

Shai sakaraa ieteiktu pagoogleet kaadus "lielus cilveekus" (lai ko tas tev noziimeetu) kuri savu lielumu sasniegushi stipri vien muuzha otraa pusee un nevis pateicoties ieprieksheejaa muuzha baigam darbam, bet tieshi taapeec, ka vinjiem apnika buut nekam un izdomaaja, ka vinji grib buut kaut kas pavisam driiz.

Jo biezhi mees domaajam, johaidi ja pirms 5-10 gadiem buutu dariijis taa vai shitaa, tad shodien buutu tas un shitas... a vajag domaat... johaidii, ja shodien saakshu to un shito, tad peec 5-10 gadiem es buusuhu tas un shitas... un tas worko.

Nevajag iecikleeties uz shodienas vai pagaatnes bezjeedziibu, bet kaareiz saakt shodien piepildiit riitdienu ar jeegu...

Kas interesanti, sho visu es runaaju kaa kristietis... jo tieshi kristietiiba ir man iemaaciijusi to, ka shodienas investiicijas riit var nest lielus augljus... un visdroshaakaa investiicija esam mees pashi un muusu beerni.

Liela dalja manaa darbaa ko esmu sasniedzis ir kaareiz uz shaadiem... "pashdarbiibas epizodeem" manaa pagaatnee... varbuut dazhreiz, kad pat darba nebija, njeemu aiz neko dariit un buuros cauri kaut kaadaam tehnologjijaam kas tajaa laikaa saaka paraadiities pie apvaarshnja, un tas bij kaads neliels tomeer ieraksts CV, kas veelaak kaareiz tieshi tevi izcelj starm simtiem un tuukstoshiem citu CV... jo tie acleegas vaardi tieshi tev piemiit...

Dziive sheit ir pat ljoti jeedziiga, un taa ir par tik jeedziiga par cik jeegu mees tajaa pashi ieliekam... Tikai mums Krisiteshiem ir priekshroka... mees speejam sho jeegu pasmelties no Dieva, plus mees zinaam kaada vilka peec tas viss ir... jo mees investeejam muuzhiibai... tachu nekas netraucee arii ateistam investeet kaut vai saviem atlikushajiem 40-50 gadiem...

Un padomaa... tev prieshaa veel iespeejams ir tieshaam vieni 40-50 gadi... tas ir DIVI pilnveertiigi muuzhi... tu vari ne tikai sasniegt nobeljus, tu vari 2x iziet pamatskolu un videni, 2x dabuut augstaako izglitiiibu un 2x dabuut labu darbu...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.13 12:33:05
Jošs Mulders
tieshi otraadi, taa skaidro, ka taas jeega ir muuzhiibas seekla... taas jeega ir essenciaala un svariiga visai taalaakai existencei.
Bet mazi miruši bērniņi tacu nokļūst paradīzē, apejot iespēju kļūdīties.
Droši vien ka tur pat nonāk zigotas un embriji?

10 gados vispaar... atvaino... ja meerkjtieciigi organizee dziivi tu vari buut ljoti pat liels cilveeks

Manuprāt, visu nosaka interese, jeb tās trūkums. Gnidrologs ir saprogrammmējis sevi ar visādiem Borhesiem un tamlīdzīgiem drūma skata uz dzīvi paudējiem.
Ja nav intereses, aizrautības, tad reti kas jēdzīgs sanāks.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2010.12.13 22:20:57
Gnidrologs
Izklausās, ka esi nobriedis reliģijai, jo tev piemīt tās skumjas, ko eks-Pīlēns uzskata par ļoti vērtīgām un nepieciešamām reliģiskai dzīvei.

"Pāvils nesaka: "Jūs sevī esat modinājuši skumjas aiz mīlestības uz Dievu, bet es jums esmu devis dievišķas skumjas, tas ir, pēc Dieva gribas un Viņa pavēles. Pāvils šīs skumjas izskaidro tā, ka tās ir tādas, kādas viņš ar Dieva spēku pēc Viņa pavēles modinājis korintiešos. " (Hilzemans (Huelsemann) savos komentāros par 2. Kor. 7:10 (Vindiciae S. Scripturae, par. 79, 125), citēts pēc eks-Pīlēna)
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.12.14 09:51:03
Gnidrologs nevis smadzeņu, bet to audzēju kas tev kavē normālu asinsriti tas tā mīļi domāts, nedusmo
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2010.12.14 09:51:31
Потому что во многой мудрости много печали; и кто умножает познания, умножает скорбь.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.14 10:38:40
Gnidrologs
Nu tas drūmais gabaliņš par mūžīgi dzīvojošajiem, kuri visu bija redzējuši un kuriem viss bija apnicis. Bija bezmaz laimīgi, ka varēja galu dabūt.

Programmēšana ir labā nozīmē, mēs visu laiku sevi programmējam. Tas ir nozīmē - pieņemt kādas idejas, piešķirt tām svaru.
Pirtniece
# Iesūtīts: 2010.12.14 10:42:44
Gnidrologs nezinu kur tas audzējs atrodas - sirdī, acī, pelēkajā masā vai kur citur
tas tev noteikti traucē dzīvot, domāt, just, iegūt nevis bezgalīgu miesisku eksistenci uz ko te māj EzītisMiglā, bet gan neizteicamu prieku, skaistumu, bezgalīgu jaunradi mūžīgā Dieva kompānijā!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.14 11:53:47
Bet mazi miruši bērniņi tacu nokļūst paradīzē, apejot iespēju kļūdīties.
Droši vien ka tur pat nonāk zigotas un embriji?


Ibo nav divu vienaadu cilveeku un nav divu vienaadu liktenju, taadeejaadi arii katrs ir unikaals ar unikaalaam iespeejaam un dziivi... Ja pat shajaa dziivee mums cilveeku liktenji atshkjiras, tad vele jo vairaak muuzhiibaa
Pirtniece! [80.232.221.134]
# Iesūtīts: 2010.12.14 11:54:44
Vilkersons NEKAD NAV BIJIS IELU BANDĪTS, bet evanģelizējis ielu bandas gan!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.14 11:55:03
Tad es neredzu ko esmu pārpratis, ja jums šīs eksistences jēga izriet no pārliecības, ka tālāk būs mūžība. Ja tālāk nekādas mūžības nebūtu, tad tu šo eksistenci uzskatītu par bezjēdzīgu, jo pati savu robežu ietvaros un bez ārēja third party čaļa, kas tev pasaka, ka drīksti būt jēdzīgs, tā nevarot būt jēdzīga. Vismaz tas ir tas, ko tepat nesen tiki stāstījis domu apmaiņā ar Askētu.

Tu esi paarpratis to, ka shii dziive Kristieshiem ir bezjeedziiga. Bezjeedziiga taa ir ateistiem, ibo ateisms nepagjeer jeegu ieksh kosmiskas mateerijas kustiibas...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.14 11:58:23
Literāri vai cita veida mākslas darbi parasti uzrunā vai neuzrunā. Man šajā sakarā nav iespēja pieņemt lēmumu, tāpat kā nav spējas izmainīt savu temperamentu vai pēkšņi radīt interesi un aizrautību par kaut ko. Tā vai nu ir vai tās nav.

Kljuudies... Tu veido to, kas tu esi... un izveeloties lasiit dazhaadus autorus, apzinaati vai neapzinaati tu ljauj shim textam tevi ietekmeet... pat ja tu to nepamani, taa seekla, idejas paliek tevii... un dara savu darbu un ietekmee tavu naakamos filtrus un to kaa tu redzi turpmaako informaaciju... Kaa taads fraktaalis un leduspukje, taas forma makro liimenii tiek defineeta jau ar mikroizmainjaam pashaa saakumaa... tieshi taapat ir ar infu ko tu sevii ielaid. Tev nevajag pienjemt leemumu vai ko mainiit radikaali, pieitek, ka tu ljauj taadai vai citai infai iziet cauri tavai apzinjai un pat bezapzinjai... un taa jau dara savu darbu...

Jums ateistiem ir jeedziens - meemes - mees tos saucam par gariem. Ko tu sevii ielaid, tas arii tevi veido... ir maz ceriiba, ka cilveeks, kas lasa main kampf un makrjiizu de sadu izaugs par miiloshu un tolerantu cilveeku...

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.14 12:02:08

Es nezinu ko tu domā ar pieņemt idejas. Parasti ir tā, ka vienas idejas šķiet patiesas vai vismaz profound, kamēr citas ir BS. Parasti tās izpaužas kā *es zinu*, nevis *es pieņemu* formā.


Bet shii shkjietamiiba tev nenaak no zila gaisa, bet gan balstaas tajaa infaa, ko tu JAU esi pienjeemis par savu un iepinis sava apzinjaa kaa pateisas. Taalaak jau naakamaas idejas tiek filtreetas ar esoho paliidziibu, taadeejaadi, tas kaa tu redzi pasauli ir atkariigs no taa, ko tu jau esi apeedis ieprieksh.

Lielie cilveeki reiz savaa muuzhaa (vai pat daudzas reizes) panjem un revidee jau esosho sevis uzpiito palagu... bes paaraak lielas paarlieciibas, ka jau esoshie makaroni vinjaa ir baigi pareizais devaiss kaa realitaati filtreet.

Tavs devais javna ir makaroni... ibo tu pats liecini, ka tas kas tu esi neklapee ar "pasauli tur aaraa"... tad varbuut ir labs iemesls revideet pasham to devaisu, ar kuru tu sakies domaajam... ibo, kaa tad naakas, ka tavs devaiss it kaa filtree realitaati, un tai pat laikaa tu liecini, ka ir disonanse...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.14 12:08:23
Jošs Mulders
katrs ir unikaals ar unikaalaam iespeejaam un dziivi...
tad vieniem tā, citiem šā, vienalga kā? Ja zigota iet bojā, tad tā arī vajadzēja, vienkārši citāds liktenis?
Tad kāpēc visi tomēr cenšas, lai tā dzīvība būtu? Tas nozīmē, ka zigotām ir sliktāka nākotne paradīzē nekā pieaugušiem cilvēkiem? Un bērniem atkal sliktāka nekā pieaugušajiem?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.14 12:11:55
Jošs Mulders
Tu veido to, kas tu esi... un izveeloties lasiit dazhaadus autorus, apzinaati vai neapzinaati tu ljauj shim textam tevi ietekmeet...
Nu, bet izvēlēties vai lasīt vai nelasīt, to atkal nosaka "es pats". Bet kāpēc "es pats" izvēlējās lasīt? Tāpēc, ka senāk izvēlējās lasīt ko citu? Vēl senāk - tieši to pirmo bilžu grāmatu nevis otro? Utt. atkal nonākam līdz piedzimšanas komplektam un nejaušībām. Kur te kāds rezons kādu sodīt par izvēlēm?

Bezjeedziiga taa ir ateistiem, ibo ateisms nepagjeer jeegu ieksh kosmiskas mateerijas kustiibas...
Ateismā dzivei jēgu piešķir paši dzīvotāji.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.14 13:50:11
EM,

Nepareizi... Dievs, ja vajag, var iejaukties liktenjos un tos groziit kaa vajag... kaa tas veesturee ne reti ir noticies. Taakaa peedeejais vaards ir nevis slepkavam, bet gan Dievam.

Savukaart, izveele lasiit nav deterministiska programma! Saakumaa varbuut jaa, bet veelaak... jo vairaak lasi jo vairaak briiviibas tu ieguusti, bet taa nav haotiska briiviiba, bet kontextuaala one.

Taapeec arii... ESAM mees atbildiigi par muusu beerniem un ko mees vinjiem maacam. Atbildiiga ir valsts un skolotaaji ko maaca... Atbildiigi esam mees sheit, ko viens otram staastam...

Viss ir saistiits... Rakstos ir visai trekns briidinaajums - par ikkatru lieku vaardu buus jaanes atbildiiba (Mulders kasa pakausi)?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.14 13:56:41
Jošs Mulders
Dievs iejaucās likteņos un groza kā vajag = vēl mazāk rezona kādu uz elli sūtīt.

jo vairaak lasi jo vairaak briiviibas tu ieguusti
Tu iegūsti vairāk informācijas, un vari optimālāk reaģēt dažādos apstākļos, tomēr brīvas gribas tur nav. Robots varētu darīt precīzi tāpat.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.14 14:01:37
Ctulhu, nezinu... ja iedomaatos, piemeeram, mikroskopu, kas noraida savu jeegu, un izdomaa pats sev... teixim buut par naglu manageri sienaas... Var jau... bet to nesauksi nedz par gudru nedz par SB cieniigu riiciibu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.14 14:02:42
Nu esmu lasiijis. Kaut gan abi gabali likaas garlaiciigi. AAdolfu atdevu vienam tipam, kas par WW2 veesturi intereseejas, Sadu izmetu miskastee - bezjeega.

Domaac bij par to, ka shaada tipa literatuura ir galvenaa lasaamviela. Redzi, tev likaas garlaiciiga - taatad jau tavi esoshie filtri to savaa zinjaa noraidiija, atgruuda... nepienjeema.

BET... noteikti kaut kas arii palika tevii, pat ja tu neapzinies to... piemeeram tava veelme kontroleet populaacijas apjomu
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.14 14:03:38
Jošs Mulders
Nu bet ja iedomājas cūku, kas nav mierā ar savu paredzēto lomu - būt par kotleti, tad atkal viss otrādāk.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.14 14:04:03
Jošs Mulders
A tu pats esi lasījis?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 47 , pavisam kopa bijuši: 4081