atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Dieva plāns tavai dzīvei
devonas reksis
Iesūtīts: 2010.12.07 16:12:15
Sakiet, kā cilvēks var noskaidrot Dieva plānu savai dzīvei/ tuvākajam laikam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:04:09
Ctulhu
Tieši tāpēc es sagaidu, ka čaklāk izteiksies ticīgie, kuri taču acīmredzot Dievu ir konstatējuši, ja jau tam tic.
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:05:51
Ctulhu Ja dievs taisa gaismas engeki, vinjs zina, ka tas sabojaasies jeb nezina?

Es nezinu. Tās visas ir debesu lietas...
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:11:45
Ctulhu
Nu jā.
No lēnprātīgā es saprotu, ka paklausīgiem kristiešiem atbildes "nāk".

Es gribētu precizēt, ka runa ir par no kristīgās morāles viedokļa vienādām izvēlēm, teiksim - vai Dieva plāns ir, ka cilvēks meklē darbu Latvijā, vai brauc uz ārzemēm, nevis teiksim, vai labāk apzagt veikalu, vai lasīt tukšās pudeles.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:12:15
Luugshana ticiibaa, bet tas laikam nederees neticiigajiem.
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:12:28
devonas reksis
tev būs lasīt šo un pārdomāt....
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:13:52
devonas reksis

dazhkaart Dieva plaans nav taadaas kategorijaas kaa tu domaa... es par to braukt uz aarzemeem vai palikt uz vietas... jo dazhkaart Dievs plaano augstaakaa liimenii, kur gan taa gan taa darot, abi iekljaujas shajaa plaanaa, jeb jautraak ir kad, dari kaa gribi, abi ir nepareizi
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:14:57
Jošs Mulders
Luugshana ticiibaa

ņemot vērā ticības definīciju - diezgan dīvains pasākums. Ar diezgan dīvaini prognozējamu rezultātu.
devonas reksis
# Labojis devonas reksis: 2010.12.07 17:15:24
masiks noņurd [84.237.194.66]
diskusija tomēr ir par citu tēmu, proti - Dieva plāna detalizācijas pakāpi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:15:34
devonas reksis
Ir jau arī tāda versija, ka viss ir izplānots, nu vismaz svarīgākie dzīves punkti, un dvēsele nāk te bezmaz kā vienu lomu teātrī izspēlēt.

Bet kristiešiem laikam ka nekāda plāna vispār nav. Jau pati piedzimšana sanāk Dieva neplānota, tikai atkarīga no cilvēka.
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:17:52
EzītisMiglā
Nu varbūt plāns nav īstais vārds, jo tiešām paredz determinismu. Varbūt drīzāk to var noformulēt - kāda izvēle būtu atbilstošāka Dieva gribai?
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:17:55
Jošs Mulders
dazhkaart Dieva plaans nav taadaas kategorijaas kaa tu domaa...

IMHO dreksis grib zināt - kā lai mēs uzzinām šo plānu, izņemot neefektīvo kļūdu un meklējumu metodi? Tb - kapēc mums būtu jāizmēģina visi nepareizie varianti, lai saprastu ka tie nav īstie, ja tā vietā uzzinot vienīgo pareizo - to arī izpildītu?
Tad nu jautājums - kā uzzināt?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:18:46
ņemot vērā ticības definīciju - diezgan dīvains pasākums. Ar diezgan dīvaini prognozējamu rezultātu.

Ticiiba - stipra paljaushanaas uz to kas cermas, paarlieciiba par neredzamaam lietaam.

Protams, ka diivains pasaakums... taapeec saku, ateistiem un neticiigajiem absoluuti nederiigs pasaakums. Citu veidu, kaa uzzinaat Dieva plaanu savai dziivei es nevaru iedomaaties... tad vieniigi, ja Dievs pac peec savas iniciatiivas izdomaa to tev atklaat.
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:19:38
devonas reksis
Varbūt drīzāk to var noformulēt - kāda izvēle būtu atbilstošāka Dieva gribai?

hmmm.... a priekš kam tas būtu svarīgi? Cilvēks neko pretī Dieva gribai nevar izdarīt?
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:19:49
devonas reksis Es gribētu precizēt, ka runa ir par no kristīgās morāles viedokļa vienādām izvēlēm

Tāpēc jau cilvēki ir apveltīti ar prātu - spriešanas un izšķiršanas spējām. Tam klāt vēl nāk Gara vadība, kas uzrunā sirdi. Bez tam vēl mums ir brāļi un māsas un garīgie vadītāji, kam varam prasīt atbildi. Ja nu viss sakrīt - gan mans prāta spriedums, gan Gara mudinājums sirdī, gan garīgā vadītāja vērtējums, tad lieta skaidra, kas darāms. Ja nu visas šīs instances ir kaut kādā pretrunā, tad atbildei vēl nav īstais laiks. Lūdzies un gaidi. Kaut kā tā es to saprotu...
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:21:16
Jošs Mulders
Protams, ka diivains pasaakums... taapeec saku, ateistiem un neticiigajiem absoluuti nederiigs pasaakums.

jā. Izklausās gaužām loģiski.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.12.07 17:23:20
Tad nu jautājums - kā uzzināt?

Kudii jautraak ir... kaa paarliecinaat, ka tas tieshaam ir iisteniiba, ibo pac plaans ietver kaut kaadu paarlieciibu par to, kas BUUS, taatad apriori aarpus empiiriskaas pieredzes loka, kas savukaart ir absoluuti aarpus ateistiskaas epi-stimologjiskaas sisteemas ietvariem... Taadeejaadi... uvi... ateistiskajam pasaules uzskatam atbidle ir - nekaa Tev paliek tikai graabeklju metode.

Un kaa jau teicu, kaameer devonas reksim var shkjist akuunaa izveele vai braukt uz britiju vaakt zemenes, vai palikt latvijaa straadaat par nozheelojamu algu kaut kaadu citu darbu, tikmeer Dievam tas var shkjist nebuutiski ibo var izraadiities, ka tas, ko vinjsh girb ar devonas reksi dariit nav nekaadaa atkariibaa no vinja dislokaacijas, profesijas un payment cheka meenesha beigaas... Taapeec varbuut luugshana par sho var izraadiities no seerijas - Dari kaa gribi - visi varianti der.

Mulders dziivo driizaak peec principa, ka tad, ja Muldera izveele iet shkjeersaam Dieva plaanam, lai Dievs tad kraamee pa ausi taa nepaarprotami... nevis Mulders cimperleejas ap katru krustojumu, meegjinot to saskanjot ar Dievu... jo Mulders dziivo paarlieciibaa, ka man jumpii iekshaa Dieva Gars tomeer ielikts, ij ka po krupnomu shamajam ar notifikaacijaam viss kaartiibaa.

Straadaa... mazaak stresa + auss tiek regulaari maseeta... deriigi ziemaa.

p.s. es protams nenoniecinu Devonas Reksha darbu... tas tik taa piemeers bij, jo iisteniibaa nemaz nezinu vai un kur un kaadu darbu dara reksis... luudzu sorry, ja radiiju kaadu paarpratumu vai aizvainojumu
devonas reksis
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:23:51
masiks noņurd [84.237.194.66]
Nu, pieņemsim, ka lietas, darītas pretēji Dieva gribai, neizdodas vai nenes laimi. Nu teiksim, cilvēks, kam Dievs bij plānojis būt par katoļu mācītāju, aprecas, bet sieva izrādās gatavā ragana. Vai cilvēks uzceļ māju, bet tajā iesper zibens un tā nodeg.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:30:41
devonas reksis, es domaaju ka diez vai Dievs taa plaano "tev buus buut maaciitaajam" un viss, un ja cilveeks kljuust par aarstu, tad nonaak ellee, jo nebij par maaciitaaju kljuvis... neizklausaas peec Kristieshu Dieva piegaajiena.

Rakstos, kad Dievs grib ljoti specifiski lai cilveeks ir kaut kas konkreets, vinjsh to prosto izdara taa, ka cilveeks par to kljuust bez funktiereeshanas par plaaniem...

Jo tad, kad Dievs dod cilveekam izveeli (un profesija taada ir) tad vinjsh pa lielam respektee to... protams, kaameer taa pati par sevi nav greeks... kas, protams, ir skaidra ziime, ka tas noteikti nav Dieva plaans...

A to, ka nodega maaja, veel nav teikts, ka tu neesi Dieva Plaanaa... tas var noziimeet, pavisam ko citu - piemeeram, ka esi nolaidiigs louzy sveciishu pieskatiitaajs.
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:31:12
Jošs Mulders
atbilde ir +- OK, izņemot šo:

ibo pac plaans ietver kaut kaadu paarlieciibu par to, kas BUUS, taatad apriori aarpus empiiriskaas pieredzes loka, kas savukaart ir absoluuti aarpus ateistiskaas epi-stimologjiskaas sisteemas ietvariem...

gluži tā nebūs viss. neviens ateists nešaubās ka jadronā bomba var sprāgt. lai gan pats to nekad nav piedzīvojis. vēl vairāk - labi zin, ka ja viena kodolvalsts saņems kodoltriecienu - tas neizbēgami izraisīs kodolkaru. lai gan neviens kodolkarš ne reizes nav piedzīvots. izņemot 2 kodolbombardēšanas reizes.
tā ir pārliecība par to, kas būs, vai epi-stimoloģiska zināšana? Jeb par kodolkaru uztraucas tikai un vienīgi reliģiski ticīgie?
masiks noņurd [84.237.194.66]
# Iesūtīts: 2010.12.07 17:32:18
devonas reksis
tb - tā vietā lai savus plānus atklātu - Dievs rīkojās kā sīkais huļigāns un kaitnieks???
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 36902