atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Par studiju kvalitāti LU TF
vilks
Iesūtīts: 2010.12.06 20:40:40
Tā kā tēmā par Sinodi izrādījās, ka daudziem ir ko teikt par šo tēmu, tad nu atvēršu jaunu diskusiju.

Tātad - vai studijas TF uzskatāt par kvalitatīvām? Kāpēc jā vai kāpēc nē?

Vai LELB mācītājiem/topošajiem mācītājiem/draudžu locekļiem tur būtu noderīgi studēt un kāpēc?

Protams, tēmas ietvaros nepieciešams ievērot foruma noteikumus, citādi var tikt piemērotas arī tajos minētās represijas. Gribētos taču tādu saturīgu un vērtīgu diskusiju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
skats no alas
# Iesūtīts: 2010.12.09 10:27:23
Aivars
piedodiet man par uzbraucienu, bet manuprāt 2001.gada absolvents [84.237.145.179] sakot : "Kā Luters norāda, vai tas grēkojis, kas pakāries, vai tas, kas viņu uz to pamudinājis?"
bija domājis gadījumu, kur Luters pretēji tā laika baznīcas kanoniem apglabāja pakārušos puiku baznīcas kapsētā. Un tādēļ jūsu komentārs man tiešām šķita absolūti muļķīgs un aizvainojošs, bet kā izrādās tā ir tikai eiseģēze no cita rakstītā.
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2010.12.09 11:59:31
Aivar , ja palasās par Jesus Seminary typa zaimojošajām eskapādēm pret Rakstiem, tad tiešām tāādus "analizētājus un pētniekus" - ziepēs.
1997 gada TF absolvente [81.198.24.115]
# Iesūtīts: 2010.12.09 12:54:15
Mīļi vīrieši, ir tāds Klāva Sedlinieka (socologa antropologa) pētījums par Vīriešiem un augstāko izglītību Latvijā. un secinājums ir graujošs, vīriešu skaits ar augstākā izglītība samazinās pie tam strauji. Pēc intervijām ver secināt, ka vīriešiem sekojot sabiedrības pieprasījumam un steriotipiem, pēc iespējas ātrā jāsāk pelnīt lielā nauda un apgādāt ģimene, tādēļ leilākā daļa ieiet darba tirgū jau pēc pamatskolas vai profenes. Tas jūsu jautājums - ko iesākt ar TF izglītību, iepretīm LA, nav nekāda sakara ar izglītības saturu. ir stāsts pavisam vienkārši - pēc LA var darbūt darbu un pelnīt naudu, jo to atzīst tās dibinātājs un potenciālais darba devējs - LELB, ar TF ir citādi. Un no tā arī visa izvēle.
TF studente d a s s y [213.175.96.163]
# Iesūtīts: 2010.12.10 12:06:00
Trilobīte
nu pašreizējie studenti šaubos vai mani nezinās bet man līdzās ir daudzi citi populāri! vienīgi izcēlos, ka varbūt mani visi pirmā kursā jau zināja ko darīt tāds liktenis!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 25 , pavisam kopa bijuši: 2616