atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Kas Latvijas iedzīvotājiem sagādā prieku?
Latvju Rēgs
Iesūtīts: 2010.11.02 12:28:48
Parasti, lasot komentārus Delfos, TVNET utml., redzams, ka tauta ir neapmierināta-nepatīk valdība, nepatīk nodokļi, nepatīk lietus utt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.02 19:07:31
danar
Vai tas būtu tas, ko sauc par `Dieva dzirnām"?
danar
# Labojis danar: 2010.11.02 19:11:17
Aivars
es nezinu ka to sauc...bet ir noverots...ja kads bankrote vienmer kads priecajas...apmeram.."ta vinam vajadzeja,par daudz sarausis bija utt."
Es vel ieverojusi,ka cilveki lauzas skatities dazadas tragedijas..skatas,piemeram ka cilvekiem deg maja.Nevis palidz ar spanniti nodzest..bet vienkarsi stav mala un skatas.Vai avarijas...
Tas ari ir kas tads..neizskaidrojams man skiet..ne jau `plika` zinkare.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.02 19:12:39
Gnidrologs
Šoreiz Tu saki apbrīnojami prātīgus vārdus, tikai Borhess gan ir nolaidis greizi. Tikai jāpiebilst, ka reizēm pūlī ir arī upuri, kam noziedznieka sodīšana ir rehabilitācijai nepieciešams solis, kā iedrošinājums cerībai uz cilvēcības iespējamību
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.02 19:21:36
danar
Nu, es gan domāju, ka tās ir divas dažādas lietas - daža vakardienas `miljonāra` bankrots, kurš daudzus piekāsis, un nobraukts pensionārs uz gājēju pārejas.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.11.02 19:26:17
AivarsTas tak vienalga kas nobraukts, ka tik asinis...un jo briesmīgāk, jo lielāka ziņkāre. Vispār es pat nezinu...ja cilvēku audzinātu specifiskos apstākļos kur nepastāv ētika un likumi, ka izdzīvo stiprākais utt. tad laikam tiešām iznāktu tāds sātana iemiesojums...kaujas mašīna
Aivars
# Iesūtīts: 2010.11.02 19:32:47
Džonijs
Tas ir tas, ko sauc par grēka realitāti cilvēka dzīvē, vai ne?
danar
# Iesūtīts: 2010.11.02 19:35:44
Aivars
nu,ja tas ir divas dazadas lietas..es tikai izsaku savus noverojumus.
Ir tacu kaut kas tads,kas kadus cilvekus pievelk pie citu cilveku nelaimes...kaut vai tas pats"labi ka ar mani ta nenotika".
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 33314