atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Visuaugstākais
pich_
Iesūtīts: 2010.10.28 10:55:06
Nolēmu izveidot atsevišķu diskusiju par šo tēmu.

Tātad- kas ir tas visuaugstākais? Artūrs_ deva piemēru, ka tas ir Dieva tituls, bet šīs rindiņas pieprasa papildus paskaidrojumu:

"Kad tu redzi, kā apspiež nabagu un cik bēdīgā stāvoklī valstī ir tiesa un taisnība, tad neuztraucies par to, jo ir vēl viens augstāks par augsto, kas visu novēro. Bet viens, Visuaugstākais, ir nomodā pār viņiem visiem"

"Dievs stāv vareno sanāksmē"

"Jūs esat dievi un visi esat Visuaugstākā dēli"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 11:21:07
Artūrs_

interesants veids, kā atšūt. paldies
netto [87.110.253.229]
# Iesūtīts: 2010.10.29 11:28:50
Artūrs_
tu esi svērts svaru kausā un atrasts par vieglu.
Nožēlojama rīcība - nodēvēt oponentu par atbildes necienīgu. Tā liecina vienīgi par paša tukšumu.

Un tāds būšot tas īstais svērājs!!!
danar
# Iesūtīts: 2010.10.29 11:34:40
a_masiks,pich_

skrienu uz darbu..atbildesu velak
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 14:04:32
Gnidrologs

acīmredzot tāpēc, ka ticībai ir kilogrami
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.29 14:10:40
Tāpēc, ka spēj lietot smadzenes?

Pagaidaam gan tas nav tapis noveerots... tachu tas jau laikam atkariigs, ko kursh saprota ar "lietot smadzenes" Ar mikroskopu arii var daudziit naglas sienaa.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 14:16:10
Jošs Mulders
tachu tas jau laikam atkariigs, ko kursh saprota ar "lietot smadzenes"

tas gan... un no tava skatu punkta- lietot smadzenes nozīmē ticībā lasīt Bībeli. visi pārējie varianti neder, jo savādāk var rasties stulbi jautājumi, un tas nolāpītais konteksts vispār nelien ārā...
vai ne?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.10.29 14:17:50
tas gan... un no tava skatu punkta- lietot smadzenes nozīmē ticībā lasīt Bībeli. visi pārējie varianti neder, jo savādāk var rasties stulbi jautājumi, un tas nolāpītais konteksts vispār nelien ārā...
vai ne?


Ne tikai! Lietot smadzenes noziimee ljoti daudz ko...

Ateisti vareetu saakt, piemeeram, ar logjikas pamatu apgushanu, diskusiju kultuuru... muusu shiis diskusijas sakaraa, apjeegt kas ir "texta kontexts" ko tas noziimee, un kadaa tam ir noziime tulkojot un izprotot partikulaarus texta fragmentus.

Citaadi sanaak taa it kaa man naaktos tev boreet, kaapeec nav pretrunas Rainja dzejolii par nolauztajaam priedee attiecibiaa uz kugjubuuvnieciibu kaa industriju.
ex-Kombulis [85.115.122.40]
# Iesūtīts: 2010.10.29 14:18:46
Vēl neesmu tik ļoti iedziļinājies Korānā un KOB, lai pilnīgi izprastu Visaugstākā jēdzienu. Bet nojausma ir - ka tāds varētu būt Tas, kurš radījis kristiešu dievu.
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.29 14:20:33
Ctulhu
Tanta ar punpu, ja?

pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 14:22:07
Jošs Mulders

interesanti- vai to, ko tu iesaki apgūt ateistiem, tu iesaki arī kristiešiem? jeb tev der tikai tie, kas neargumentē Bībeli?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.29 14:53:10
Gnidrologs, pac gan ieveeroju... darbs man taads, citaadi man naudu nemaxaatu!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.29 14:54:24
interesanti- vai to, ko tu iesaki apgūt ateistiem, tu iesaki arī kristiešiem? jeb tev der tikai tie, kas neargumentē Bībeli?

Absoluuti... ibo tik pat nozheelojami ir skatiities kaa uz ateistiem taa uz visaadiem ne visai gaishiem kristieshiem kad shie putrojas pashi savaa meistariibaa.
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 14:57:41
Jošs Mulders

tātad es saprotu, ka, lai lasītu Bībeli, ir jābūt diezgan labām bāzes zināšanām citās jomās. vismaz to tu iesaki...
kā tev šķiet- cik % kristiešu tādas ir?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 14:59:09
pich_
ko, galu galā, nozīmē Dieva dēli (kontekstā ar cilvēku meitām).

Īstenībā sievietes visas ir Dieva meitas un Vīrieši visi ir Dieva dēli !

Tie, kuri vēl nav attīstījušies – lai saprastu šo atklāsmi – tie neapzinās, ka viņi ir Dieva dēli vai meitas.

Kā jau protestants minēja JD dalībnieki ir Dieva dēli – precizēšu !
JD dalībnieki ir tādi – kuri ir beidzot sapratuši ka viņi ir Dieva dēli vai meitas – bet kuri nav sapratuši – viņi īstenībā ir tādi, kuri to vēl neapzinās – neapzinās, ka ir Dieva dēli un meitas !

labi. bet kas ir Dieva dēli VD? Un kāpēc viņi iet pie cilvēku meitām?

Īstenībā jebkura īstenības daļa ir īstenība – reliģijā Īstenība ir Dievs – tātad – ikviena daļiņa ir Dievs – sātans ir Dieva dēls – enģeļi ir Dieva dēli cilvēki un zvēri utt.

Dieva dēliem – patīk tādas Dieva meitas, kuras vēl sevi nav apzinājušās par Dieva meitām – bet uzskata sevi par cilvēka meitām ! Nu ir viss ! Patika un gāja un gulēja !
Brīvā griba !


Un tad nāk Kristus un atklāj visiem Dieviem mazajiem - Tēvu !

Dievu Tēvs ir Dievs Tēvs !

Tāpēc RKB centrā ir nevis - Dievs mūsu - bet Tēvs mūsu !
Dievi lūdz savu Tēvu ! Un viss ir loģiski saprotams !

Ne tikai lūdz, bet ir svētajā komūnijā !
pich_
# Labojis pich_: 2010.10.29 15:02:07
Aiko_Saule

es priecājos, ka tu zini īstenību

starp citu- cik tad īsti to dievu ir Bībelē?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 15:08:47
pich_ Tad sanāk, ka Sātans ir Yahweh!! (1:6)

RKB saka, ka vienīgi Dievs ir !
Zinātniski – vienīgi Īstenība ir !

Zinām –ka Īstenība ir Dievs – tad jebkas, kas ir ir Īstenība !
Sātans ir Īstenība
Es esmu Īstenība utt.

RKB izšķir – personu un substanci !
Ikvienai īstenības daļai – substance ir Dievs jeb pati īstenība !
Tāpēc arī sātans ir pēc substances Dievs – bet kā persona viņš nav Dievs !
Tā arī es esmu pēc substances Dievs – bet pēc personas esmu Aiko_Saule !

ir viens Dievs - ko veido visi dievi kopā !
Bezgalīgi daudz dievi veido vienu Dievu !
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:10:43
Aiko_Saule

ja Dievs=mīlestība, tad arī Dievs=ļaunums?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:13:12
tātad es saprotu, ka, lai lasītu Bībeli, ir jābūt diezgan labām bāzes zināšanām citās jomās. vismaz to tu iesaki...
kā tev šķiet- cik % kristiešu tādas ir?


Lielaakaa dalja... ibo Dieva apsoliijums neizpaliek - gudriibas iesaakums ir dievbijiiba.

Protams, ne visiem dota daavana speet savu gudriibu transleet netiicigaas pasaules valodaa... bet to arii katram nav jaavar.

Un jaa... taadas lietas kaa elementaaraa logjika, texta lasiishana kontextaa... tas ir tas, kas jaamaacaas nepaartraukti.

Arii savas smadzenes jaamaacaas lietot.


Pietam gudriibas hallmarks ir speeja ieraudziit to, kas tev pietruuxt un to apguut peec vajadziibas.

Gudrais pat ienaidnieka raidiitos laastos spees saskatiit pamaaciibu.

pich_ biezhi ateistiem ir iipatneejs efekts, vinji grib kaut ko uzzinaat pirms sho zinaashanu ceelonja. Tas ir grib zinaat skaitli 4 neiepaziistot nedz 2 nedz + ziimi

Kad vinjiem noraada, ka bez 2 un + chetrinieku buus gruuti iepaziit, tad uzskata to kaa pieaadiijumu 4ieka neexistencei


Bet es pavisam godiigi tev saku, aizej maajaas un tavas teemas pirmo citaatu atrod Rakstos un izlasi kaut vai tikai nodalju kuraa tas ir piemineets un pameegjini saprast par ko Raksti vispaar shajaa vietaa runaa. Prasiit no tevis saprast par ko runaa visa konkreetaa graamata un kaada ir shiis nodaljas vieta shajaa graamataa buus paaraak daudz - ar taadu analiizi jau varetu kaadaa teologjijas seminaaraa ar referaatu izsprukt cauri Pietiks, ja izpratiisi nodaljas kontextu un jautaajums pats atrisinaasies.

Tachu visi tavi komenti un centiiba liecina, ka tu nemaz negribi uzzinaat to kas ir rakstiits, viss ko tu gribi ir textu kropljot, chakareeties un kjircinaat
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2010.10.29 15:19:34
pich_ Mīlestība ir Dieva sastāvdaļa
Ļaunums arī ir Dieva sastāvdaļa

Bet pats Dievs ir Dievs

Dievā ir ļaunums un mīlestība !
Viņā ir viss !

Dievs sevī apmāca Dieva dēlus un meitas !

Iepazīstina - tos ar ļaunumu un svētumu -
grēku - taisnību un tiesu !

Mūs iepazīstina - lai mēs kļūtu gudri un mācētu dzīvot nākotnē bez grēkiem - jo tad nebūs jācieš !

Dievs ir par to - lai ļaunums - kurš tagad ir Dievā - tiktu novietots uguns jūrā - jo tur viņam īstā vieta ! Dievs neiznīcina sātanu - jo ko radījis to mīl - bet ierādīs viņam pareizo vietu uguns jūru !

Bet mēs Dieva dēli svētie dosimies uz Debesu valstību !
vari pich_ pievienoties mums
pich_
# Iesūtīts: 2010.10.29 15:23:28
Jošs Mulders

ja vecmāmiņa prasa, kāpēc dators ir uzkāries- tu viņai liksi mācīties visu programmēšanas vēsturi, vai arī vienkārši nosauksi ctrl+alt+delete?... kāpēc ir tik grūti iedot savu redzējumu konkrētam jautājumam, savu viedokli?
un vispār- kāpēc gan Dievam būtu jārada tik sarežģīta grāmata, kuru bez bibliotēkas izzubrīšanas nemaz nevar izprast?

p.s.
man nav nekāds mērķis kaut ko kropļot vai čakarēt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 34279